Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcap16%Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 16% [ 8 ]
Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcap8%Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcap6%Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 6% [ 3 ]
Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcap53%Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 53% [ 26 ]
Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcap8%Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcap8%Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 8% [ 4 ]

Общо гласове : 49

Top posters
Вени (1304)
Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcapStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_voting_barStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcapStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_voting_barStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 
Krisi (521)
Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcapStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_voting_barStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcapStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_voting_barStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 
Tami (482)
Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcapStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_voting_barStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcapStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_voting_barStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 
Smile (231)
Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcapStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_voting_barStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcapStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_voting_barStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcapStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_voting_barStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 
tali (113)
Streamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_lcapStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_voting_barStreamers_98 (Нели) казва здравей! I_vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Streamers_98 (Нели) казва здравей! EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Streamers_98 (Нели) казва здравей! EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Streamers_98 (Нели) казва здравей! EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Streamers_98 (Нели) казва здравей! EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Streamers_98 (Нели) казва здравей! EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Streamers_98 (Нели) казва здравей! EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Streamers_98 (Нели) казва здравей! EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Streamers_98 (Нели) казва здравей! EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Streamers_98 (Нели) казва здравей! EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

Streamers_98 (Нели) казва здравей!

2 posters

Go down

Streamers_98 (Нели) казва здравей! Empty Streamers_98 (Нели) казва здравей!

Писане by Streamers_98 Пет Авг 09, 2013 5:11 am

Привет! Здравей 
Мила. Влюбена в танците, ЧасПик и Джъстин Бийбър. Не понася кръв. Ненавижда оръжията и тези работи с бойните искуства. Призлява й на картинга. Предпочита полето пред гората и морето. Кое е това момиче?
Не, аз, със сигурност.
Аз съм цепната в устата, борбена, енергична, поставям се на мястото на другите, което е често недостатък. Съжалявам мигом, щом кажа груба дума или направя гадно някому. Но това не ми пречи да го правя. Здраааааавейте! Цвете 
Нели – приятно ми е да се запознаем.
Родена съм декември 1998. От Варна съм. (-Де е туй? – попитал французинът. –Там умира любовта и мечтите стават цели – пропяла русалката. Безмълвие )
Страстен графоман съм и още по-страстен читател. Живея, за да чувствам. Когато не пиша приключения, не сънувам приключения, не планувам приключения, не гледам приключения, ги изживявам – всяка свободна минута.
Така че... да има нещо, което искате да знаете?
Streamers_98
Streamers_98
Новак

Брой мнения : 10
Дата на регистриране : 07.06.2012
Местожителство : Там, където спираш да се страхуваш от раци и миди, щом видиш истинския ужас на света.

Върнете се в началото Go down

Streamers_98 (Нели) казва здравей! Empty Re: Streamers_98 (Нели) казва здравей!

Писане by Dark_Red_Rose Чет Сеп 12, 2013 9:51 am

Здравей,

Аз съм Георги, или Герги, или Розичката, абеее както искаш така ме назови Смях

Защо мислиш че във Варна умира любовта и се осъществяват мечтите? Или просто така е стихчето?
Споменала си че си графоман? Какво представлява това? Рисуване с графити? Спрейове? Този тип изкуство?
Отностно приключенията - какъв вид? Като спорт, като тръпка, като нестандартни изживявания? Усмивка

Поздрави от Сливен и приятно изкарване при нас - хората с разкачени глави Смях
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Streamers_98 (Нели) казва здравей! Empty Re: Streamers_98 (Нели) казва здравей!

Писане by Streamers_98 Чет Сеп 12, 2013 2:49 pm

Привет, Герги Здравей 
Защо мислиш че във Варна умира любовта и се осъществяват мечтите? Или просто така е стихчето? – Не съм родом от Варна. През първите девет месеца, след като семейството ми и аз се настанихме, преживях някои неща... разделих се с любим и повечето мечти станаха цели, някои – да – се осъществиха.

Споменала си че си графоман? Какво представлява това? Рисуване с графити? Спрейове? Този тип изкуство?
Хаха, не. Има много определения за „графоман“. Най-общо – човек, който не може без да пише. Понякога се използва за да се иронизира или заклейми някой писател.

Отностно приключенията - какъв вид? Като спорт, като тръпка, като нестандартни изживявания?
– Като спорт – бягам и плувам. Отскоро се опитвам сама да се науча на Крав Мага.
Иначе... на село (заобиколено е от хълмове и гори): скитане около язовира и резервата, скитане из горите, покрай река Батова, изкачване на Карате-Пе. Без знанието на хора по-възрасттни от 17 години, питник на скала. В града: изкачването на паметника до 4-та езикова, влизането в него, търсенето на входа за болничните пътища под Варна, докосването до игуана, снимането с питон... такива неща. Влече ме тръпката и любопитството.
Streamers_98
Streamers_98
Новак

Брой мнения : 10
Дата на регистриране : 07.06.2012
Местожителство : Там, където спираш да се страхуваш от раци и миди, щом видиш истинския ужас на света.

Върнете се в началото Go down

Streamers_98 (Нели) казва здравей! Empty Re: Streamers_98 (Нели) казва здравей!

Писане by Dark_Red_Rose Чет Сеп 12, 2013 4:16 pm

Усмивка Преместването в друг град за живеене винаги ще си остане труден процес за младите. Просто те трудно преглъщат факта че трябва да се разделят с всичките си приятели, били те близки или много близки (нещо не се изказах като хората тук...)
Изобщо нямах идея, че графоман е другото име на писателите. Никога нямаше да му хрумне. Повече го свързвам с рисуване и този тип творчество.
Бягане и плуване... Аммм Не знам доколко би ти допаднало, но аз тренирам Спортно ориентиране. Свързано е с много издържливост, бягане и естествено за да е ориентиране трябва да намираме точките пръснати из гората, поляната, градският терен или където още са ги наслагали. Ето разгледай тук: http://bgof.org/ Това е сайта на Федерацията. Варненци и те си имат клуб - Бегун-Варна Усмивка ако ти се понрави и случайно, ама съвсем случайно се запишеш и тръгнеш да ходиш по състезания, може да се засечем някой ден Усмивка Това за мен е тръпката и удоволствието от бягането Усмивка Вярно съвсем начинаещ съм, но в групата се събираме пълни аматьори, дори и на почетната стълбичка се качих без никакви тренировки, а само с базови знания за четене на картата. Усмивка

Иначе какво друго да те питам... Луд 

Любима музика?
А, филм?
А, защо не и сериал?
Е, не съм казал че трябва да е само един Смях
Любимо място за изкарване на свободното време? Усмивка

И това се сещам на прима-виста. Ако ми хрумне нещо откачено ще питам пак Усмивка
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Streamers_98 (Нели) казва здравей! Empty Re: Streamers_98 (Нели) казва здравей!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите