Началото на града Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Луди глави

Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Изтегли късметче
Poll
Какво е любимото ви занимание?
 Да спортувам
 Да разглеждам в интернет
 Да мързелувам
 Да чета книги
 Да гледам филми
 Нямам любимо занимание
Вижте резултатите
Similar topics
Top posters
Вени (1304)
Началото на града Vote_lcapНачалото на града Voting_barНачалото на града Vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Началото на града Vote_lcapНачалото на града Voting_barНачалото на града Vote_rcap 
Krisi (521)
Началото на града Vote_lcapНачалото на града Voting_barНачалото на града Vote_rcap 
Renny717 (514)
Началото на града Vote_lcapНачалото на града Voting_barНачалото на града Vote_rcap 
Tami (482)
Началото на града Vote_lcapНачалото на града Voting_barНачалото на града Vote_rcap 
Stacey:) (478)
Началото на града Vote_lcapНачалото на града Voting_barНачалото на града Vote_rcap 
Smile (231)
Началото на града Vote_lcapНачалото на града Voting_barНачалото на града Vote_rcap 
DeadReaper (224)
Началото на града Vote_lcapНачалото на града Voting_barНачалото на града Vote_rcap 
elinora97 (153)
Началото на града Vote_lcapНачалото на града Voting_barНачалото на града Vote_rcap 
tali (113)
Началото на града Vote_lcapНачалото на града Voting_barНачалото на града Vote_rcap 
Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Началото на града Icon_minitimeНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Началото на града Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Началото на града Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Началото на града Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Началото на града Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Началото на града Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Началото на града Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Началото на града Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Началото на града Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
КалендарКалендар
Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

 

 Началото на града

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 1:18 am

Преди къщите и населените места в града, в началото имаше Табела с името му, а зад табелата се простираше зелена поляна...

Началото на града Dsc03400


Разяснение: Тук свободно може да се пише РП. Правя първо тази тема, защото смятам да направя играта, сякаш всички сме в малко градче. И за начало, всеки трябва да пристигне в града, където ще пишем всички РП-тата си... :cute:
Върнете се в началото Go down
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 4:29 pm

Тереза


И така, пристигнах в града... Огледах просторната поляна, с табелата пред нея и къщите в далечината. Дотук добре. Изглеждаше приятно място, където можех да си почина и свободно да изживявам безсмъртието си. Или както често го наричах - проклятието си. Да, а и на всичкото отгоре бях жадна. Трябваше да ловувам.. За хората в градчето не беше полезно да тествам волята си. Не исках да поставям никой от тях в опасност, но всъщност самото ми присъствие ги застрашаваше...
И така, сега за избраната от мен къща. Беше в покрайнините на града, не много голяма. Запътих се натам, мислейки за новият си дом и новото начало...
Върнете се в началото Go down
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 4:46 pm

Саманта

Гледах в табелата, посочваща името на града и населението му, и се чудех какво по дяволите търсех тук. Нямах нито роднини, нито познати, а още по-малко пък приятели в това забутано място. Но тогава защо нещо неудържимо ме влечеше към града? Сякаш към краката ми бяха завързани вериги и някой упорито ме караше да вървя напред.
Въздъхнах и се запътих към един не-много-приветлив хотел, но засега това бе единственият ми избор. Може би щях да получа отговори? Или щяха да изникнат още въпроси?
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 5:19 pm

Александра

Като за човек пристигнал в нов град, купил си къща и то само преди няколко седмици, изобщо не се чувствах горда или успокоена. Всъщност, дори не знам какво трябва да чувствам. Обикновено когато човек се премести, той е притеснен, обнадежден, търсещ запознанство с нови хора и разбира се, търсещ нов живот. Това което аз искам, е далеч по-различно. Не искам да се запознавам с нови хора, нито да бъда обнадеждена. Притеснението отдавна е неизвестно на тялото ми, както и спокойствието. Изпълнена съм с омраза, болка и жадувам мъст.
Къщата е все същата. Празна, студена и подтикваща към самоубийство. Мразя я! Мразя този град, хората в него, себе си, както и копелето убило родителите ми. Заклех се на гробовете им, че ще го намеря и ще го накарам да си плати, ако ще това да ми коства живота. Все пак това е една твърде мизерна цена, за спокойствието и мира, който ще получа, когато сложа край на съществуването му. Но е твърде рано за това. За сега, ще трябва да се въздържам от прибързани деиствия и да се придържам към плана.
Крисчън ми каза, че в града пристига ново момиче. Горкият, все още си мисли, че го имам за човек. Но нищо, колкото по-дълго тайната бъде опазена, толкова по-добре. Не ми каза много за новодошлата, но спомена, че се познават от дълго. Предлопагам, че и тя като него е вампир. Иначе щеше да е вече мъртва, нали? Крисчън наистина трудно се сдържа покрай мен. Чувствам го как изгаря в адски пламъци всеки път, когато се доближа до него и усети мириса на кожата ми. Всичките му мускули се стягат и бяга като опарен. Нека му! Да се пържи! Друго не заслужава! Но признавам, нещастникът прикрива добре убийствата които извършва, за да се нахрани... но за тези мисли, ще си отделя време друг път. Сега имам работа.
"Е, време е за нови запознанства, със стари кръвосмучещи отрепки." - казах си и излязох от ужасния си дом, отправяйки се към къщата на новонанеслата се... Тереза


Последната промяна е направена от Вени на Чет Юли 22, 2010 1:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Stacey:)
Администратор
Администратор
Stacey:)


Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 12:24 am

Вече от близо месец живеех в града и изучавах различните по-тайни места скрити за обикновеното човешко око... знаех че не съм едниствената мистерия в този град, но не знаех какво точно ме очакваше щом напуснах в този ден дома си..
Времето вън беше слънчево. Топло и приятно, напомняше ми за родния град. Градът в който отраснах и в който разбрах, че всъщност не професият на баща ми е пътят който трябва да поема след завършването на гимназията. Наближаваше обяд, а аз трябваше да си купя нещо за ядене. Излязох от скромния си апартамент, прескочих набързо стълбите и се озовах навън. Мястото на което се хранех всеки ден беше на коло две преки за това тръгнах пеш.. вървях бавно по улицата потънал в собствените си мисли. Да, въпреки че бях вещер, странен чудак излязъл от изминалите хилядолетия аз предимно се тъпчех с вредни храни като сандвичи или пица и пиех Кока кола.. Кой би си помислил че това няма да е поредния обикновен ден.. Всеки, всеки преди да се сблъска с това.. Замръзнах точно преди да пресека. На отстрешната страна на улицата имаше някакво странно същество и то не беше човек. Кожата и беше тебеширенобяла, очите и стоиката, движенията, безпогрешни и някак непоколебими, макар всъщност с просто око да изглеждаше дружелюбна и мила. Но моите способности ми издаваха друго.. Не знаех какво е това и до какви решения би ме довело, но преди да успея да откъсна очи от нея забялазах че и тя се обърна и прикова своите в мен. Знаех че ме е набелязала и усещах как се приближава.. Заплаха ли беше това или може би нещо друго?
Върнете се в началото Go down
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 12:41 am

Излязох от къщи, след като с Александра се бяхме разделили. Вървях по улицата, разглеждайки града - бях нова тук и не познавах мястото... Сградите имаха интересна структура и аз ги оглеждах с интерес. Хората ме подминаваха, но вече не ми бе толкова трудно покрай тях - бях ловувала преди броени минути. Спирайки се на един тротоар, се вгледах в една от сградите. Изглеждаше интересна - стара, но и с нови части, явно е била реставрирана. И тъкмо, когато интереса ми бе насочен към това да оглеждам постройката, го видях. Какво, по дяволите?
Беше момче. Непознато, разбира се - и се беше втренчил в мен, безкрайно учуден. Какво ли му ставаше? Открито срещнах погледа му, като леко се намръщих. Исках да разбера какво става и веднага се задействах - тръгнах към непознатият, като смръщването ми изчезна. Продължавах да го гледам, докато приближавах и когато застанах до него, промълвих
-Здравей!
Върнете се в началото Go down
Stacey:)
Администратор
Администратор
Stacey:)


Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 12:49 am

Дали за нея е ежедневие да заговаря непознати по улицата.. или и бях нещо като примамка!? Въпреки това се усмихнах, никога не бях гр,б с хора.. ъм същества които не познавам, а и ми беше любопитно какво е тя всъщност:
-Здрасти - отвърнах
-Не си мисли някакви неща, просто видях че си ме зяпнах.. ъм исках да кажа, че ме гледаше - изглежда не искаше да бъде груба, но определено не и харесваше факта че я бях наблюдавал
-Красива си и си някак ... различна - усмихнах се и я заобиколих.. знаех че ще ме последва
Върнете се в началото Go down
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 12:58 am

Той ме заобиколи и аз се обърнах към него. Поколебах се, но след това го последвах. Беше странен... Не знаех дали да приемам думите му за комплимент, или за обида. И това, че каза, че съм различна.. Определено ме безпокоеше, защото целта ми бе да се сливам с хората и да изглеждам като една от тях - а ето, че това момче твърдеше точно обратното. Дали наистина изпъквах толкова много? Реших да го попитам направо
-Защо мислиш, че съм различна? - той ме погледна, все още вървейки и аз добавих -Кое ми е различното?
Опитах се да звуча, сякаш съм просто любопитна. Не бях сигурна обаче дали съм успяла напълно. Няма значение - не трябваше да будя подозрения и нямаше да позволя това странно момче да разкрие тайната ми. Чувствах се несигурно с него и го погледнах, колебаейки се..
Върнете се в началото Go down
Stacey:)
Администратор
Администратор
Stacey:)


Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 1:19 am

-Гладен съм - усмихнах се мило. Някак сякаш я бях стреснал, а не това беше целта ми, за това реших да и покажа че може да ми има доверие до някаква степен.. - Нека влезем вътре и ще поговорим - погледа и ме прецени само за миг, за това бързо добавих - Нищо няма да ти направя, просто ще говорим - след още една моя усмивка тя неохотно кимна и двамата се запътихме към заведението. Поръчах набързо и след като тя предпазливо се огледа ме попита..
-Е, какво искаше да кажеш с думите си - от както предприех тази мисия разбрах че трябва да си прям с хората около теб и да им даваш достатъчно информация за себе си за да получиш доверието им, без разбира се да разкриваш същноста и прикритието си
-Видях те .. и просто го разбрах. И аз не съм обикновен, но не по начина по който си ти. Аз.. - поколебах се за момент - Аз съм вещер, но съм много нов и не знам почти нищо за това което съм - може би беше глупаво да се доверявам на сляпо и може би някога щях да бъда маниполиран или използван заради това, но въпреки суровото изражение на момичето пред мен, знаех че тя не е такава и мога открито да говоря с нея - Какво същество си ти .. ?
Върнете се в началото Go down
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 1:26 am

Погледнах го учудена. Самият факт, че ми се доверяваше, беше невероятен - не знаех дали да съм откровена и защо изобщо той споделяше с мен. И, разбира се, искаше да знае какво същество съм аз - ето защо се беше разкрил, рискувайки... Въпроса сега беше - дали можех и аз да му се доверя?
-Знаеш, че не съм човек? - започнах колебливо и той кимна. Продължавах да се колебая, на границата на два избора, като рано или късно трябваше да взема решение. И аз го направих.
-Значи си вещер, а? Е, вещерите не сте ли чували за вампири? - погледнах го открито и забелязах как се стегна...
Върнете се в началото Go down
Stacey:)
Администратор
Администратор
Stacey:)


Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 1:38 am

Първата ми асоциация: вампири - кръв - смучат - хора - убиват. Първият въпрос който неконтролируемо се изтреля от устата ми беше:
-Убиваш ли хора!? - тя също се напрегна леко от ситуацията, но видимо остана спокойна
-Не. Храня се с животинска кръв. Няма да те нараня - поток от мисли се завъртя в главата ми и накрая просто ваздахнах тихичко..
-Чувствам се направо като нов в непознатия бизнес - крива усмивка се разля по устните ми и шока от току що направените самопризнания леко спадна. Все пак до някаква степен си приличахме и аз не бях обикновен, а щом твърдеше че не убива хора.. може да имаше някаква скрита истина. Слава Богу хамбургера ми дойде и аз смело натъпках няколко картофа в устата си. Сепнах се за момент - Ти - погледнах я несигурно - искаш ли? - предпазливо и пробутах менюто си, но тя с лека усмивка поклати глава.. След това започнах да ям и двамата потънахме в мълчание. Накрая си позволих да го разруша - Какво всъщност представляват вампирите в този свят - изгарях от любопитство да я попитам какво е чувала за моят вид, но трябваше да съм любезен, а и едва ли е добра идея да предизвиквам вампирка. Усмихнах се леко на шегата завъртяла се в главата ми и наостих слух за да чувам ясно думите и.
Върнете се в началото Go down
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 1:45 am

Поклатих глава, като леко му се усмихнах.
-Това надали е информация, която бих казала на някой, на когото дори името не знам. - промълвих и тогава се сепнах, че по принцип не бих споделила и че съм вампир на някой, когото дори не познавам. А ето, че сега го бях направила. Той ме гледаше, но заради храната в устата си не можеше да проговори, затова се представих първа
-Казвам се Тереза, приятно ми е. - той кимна, а аз отново му се усмихнах, за да разбере, че може да ми каже името си и по-късно. Не, че тогава щях да му се доверя напълно - той бе толкова странен, дори и за вещер. А като си помислех, че това го твърдеше някой като мен, се засмях наум.
-Тук ли живееш? - попитах го и той кимна, трепвайки. Не знаех какво беше породило реакцията му, но ми стана леко неловко и допълних -И аз живея тук, преместих се наскоро.. всъщност днес.
Той ме погледна, а аз заоглеждах заведението, докато той се хранеше. И не успях да не се запитам - беше ли го страх от мен?
Върнете се в началото Go down
Stacey:)
Администратор
Администратор
Stacey:)


Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 1:57 am

Тя нямаше да ми се довери. Въздъхнах лекичко и се опитах да помисля. Може би това беше единствения ми шанс, този който чакам от вече много дълго време и не знам кога ще се повтори а го изпускам, усещам как се приблъзва между пръстите ми. В един момент спрях да ям:
-Наистина съжалявам за цялото си поведение - тя обърна погледа си точно в мен - попринцип не се държа така. Като някакъв странен надут нахалник. Първо се представям а после карам хората да се усмихнат. А не да ги зяпам по улиците и да им казвам че мисля, че са различни - въпреки че я опредеих като човек тя се усмихна - Не знам дали ще ми дадеш информацията от която се нуждая, но искам да не ме запомниш с грубоста ми. Казвам се Брендан, но ме наричат Бен и въпреки всички празни приказки които изприказвах едно си остава същото вярвам че си наистина красива. - реших да продължа с откровенията, дори и да ме отхвърлеше нямаше как да ме манипулира с информацията която щях да и дам. Въпреки че беше вампир някак не се страхувах от нея и не смятах че правя грешка - Преместих се тук преди месец за да разбера повече за вещерството .. и дори и да не искаш да ми разкажеш за себе си или за вампирите, моля те ако знаеш нещо за това ми кажи - погледнах я искрено в очите. Не мога да отрека че беше красива. Истински красива, дано успееше да ми помогне защото иначе отново се връщах към нулата.
Върнете се в началото Go down
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 2:16 am

Гледах го, мълчейки, а той не оделяше погледа си от моя. Е, беше прав - за това можех да му помогна...
-Чувала съм разни неща за вещерството, но това е всичко - слухове. Дори не знам дали изобщо мога да съм полезна... - колебанието си личеше в гласа ми, но въпреки това той се зарадва много. Преди да е казал каквото и да било, добавих
-Чувала съм, че вещиците си записвали всичко - всички заклинания, съставки, указания... Но нямам идея от къде можеш да намериш книгите им. Изключително тайни са и дори не съм сигурна, че съществуват - камо ли как да се намерят. - Видях, че го бях заинтригувала и искаше да знае повече, но това беше цялата информация, която имах. Май Крис щеше да знае повече - но и за това не бях сигурна... Тогава се сетих за думите му и ако бях човек, щях да съм се изчервила. Усмихнах му се нежно и добавих
-Забравих да ти благодаря за хубавите думи. Благодаря ти. - той понечи да каже нещо, но се отказа. Тогава добавих
-Надявам се да намериш това, което търсиш.
Върнете се в началото Go down
Stacey:)
Администратор
Администратор
Stacey:)


Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 2:26 am

Може би това беше края на разговора ни, но въпреки това нито един от двама ни не помръдваше. Просто стояхме там и се наблюдавахме, изучавахме. Рядко ми се случваше да не мога да кажа нищо, но сега сякаш и не беше нужно някой да говори. Ситуацията не беше неловка и виждах че на нея също не и беше толкова неприятно да стои там...
-Днес си пристигнала - усмихнах се - Може да те разведа някой път из гредчето, ако искаш разбира се.
-Може - отвърна тя на усмивката
-Искам да ти благодаря за всичко. Макар и малка, информацията която ми даде ще ми е много необходима - не знаех всъщност дали това което ми даде беше точно информация, но исках да продължавам да и говоря и да я чувам как ми отвръща..
Продължавахме да стоим там когато тя се сети нещо и ми проговори
Върнете се в началото Go down
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 2:55 am

-Всъщност, не искам да те подвеждам в невярна информация, но имам приятел, който може да знае нещо. Ще го попитам за това, но не обещавам някакви резултати... - погледнах го, колебанието отново изписано на лицето ми. Определено не бях сигурна, но най-малкото можех да питам Крис. Той ме погледна, обнадежден, но побързах да го уверя
-Моля те, не си създавай празни надежди - може би накрая няма да излезне нищо от това... - сложих ръка на рамото му, съчувствайки, но бързо я отместих. Той отново ме гледаше и аз пак се запитах дали не се страхува от мен... Но си личеше, че ми вярваше. Усмихнах му се леко, опитвайки се да го ободря.
-Е, така или иначе имам много свободно време... - казах, а той ми се усмихна в отговор.
Върнете се в началото Go down
Stacey:)
Администратор
Администратор
Stacey:)


Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 3:06 am

Когато предложих да я разведа из града, в съзнанието ми беше единствено лицето и, сега когато платих и излязохме от заведението действително се замислих къде може да отидем.. Просто си представям как ръкомахам минавайки покрай заведенията в които най-често ходех да се храня. Сигурно щеше да ме помисли за болен или пристрастен към нездравословната храна. А това не беше така, просто не излиах много освен да се храня. Нямаше къде и с кого да отида. И въпреки това знаех че малкото градче има парк. За това набързо се запътих натам и се усмихнах когато тя ме последва..
...
Вятъра леко подухваше, а слънцето не топлеше а галеше с нежните си лъчи. Алеите не бяха пусти, а изпълнени с майка с детски колички, влюбени двойки или просто хора отърсили се от ежедневието и излезли в този хубав ден, за да си поемат дъх..
-Е, явно не искаш да ми разказваш много за вида си, разкажи ми поне нещо за себе си. Каква си попринип - тя не знаеше какво точно да ми каже. Срешнах объркания и поглед и отвърнах - добре, да си помислим, че си ходиш по улицата и някой непознат започне да те зяпа.. какво ще направиш? - ухилих се глуповато
Върнете се в началото Go down
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 12:54 pm

Не бях в настроение за детски лиготии. Никога не съм харесвала да гледам влюбени двойки как се наслаждават пред хората на любовта си. Размяната на каквито и ще да е телесни течности на публични места, приемам като лична обида.
Преди смъртта си, родителите ми успяха да ме научат на доста неща. Някои добри и потребни, други не чак толкова, но едно от нещата които ценя във възпитанието си е, че знам какво не трябва да се прави на публични места. Да, ясно, всеки би ме сметнал за старомодна, но честно казано, не сте ли се замисляли върху това? Гадно е, както си вървиш по улицата и да видиш разгорещила се двойка, която обменя най-нагло слюнка, докато си бъркат в гърлата с език и са се хванали за задниците.
Изглежда, че освен кучка, се оказах и консервативна кучка, но какво пък. Майната му. Сам и Марк да се натискат колкото щат. Не съм длъжна да им гледам влюбените погледи.
А този плейбой. Не мога да не призная, че е секси, но тази кожа, самите извивки на тялото... странно защо, но веднага щом го видях, изпитах твърде добре познатото ми чувство на хлад. Такова нещо изпитвах всеки път, когато погледа ми срещнеше вампир.
"Майната му, няма значение какъв е. Не ме интересува." - казах си, докато вървях из улиците на града.
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 1:19 pm

Марк

Вървях и размишлявах върху действията на Саманта. Познавах я достатъчно дълго и знаех, че разходките с вампир не са от любимите й неща. Тогава защо се бе съгласила да излезе с тази новата? Може би е намислила нещо... А може би се опитваше да завържи приятелства. Но за какво й беше приятел тук? Така или иначе скоро щеше да си тръгне... Винаги го правеше... Както и да е, наистина нямах доверие нито на Тереза, нито на приятлечето й Крисчън. Виж, Бен бе друга работа. Той бе добро момче - не създаваше проблеми. Но какво правеше сутринта при Сам? Сигурно е търсил помощ за неговите си работи...
Внезапно иззад ъгъла се появи познато лице. Това беше момичето от снощи! Александра... Изглеждаше замислена и като че ли въобще не ме забеляза. Усмихнах се и реших да се направя на непохватен и се блъснах "случайно" в нея.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 2:06 pm

- Гледай къде вървиш, бе идиот! - креснах на нещастника, който имаше глупостта да ме блъсне. Бях готова да започна да му викам, когато разпознах Марк. - О, това си ти... - извъртях очи и кръстосах недоволно ръце. - Какво търсиш тук? Да не би да си осъзнал, че си прекалено красив само за една жена и сега си на лов за нови жертви? - попитах, след което се усмихнах доволно. Само как обичах да съм гадна. Е, не с всички. С добрите не ми даваше сърце. Както например беше с Тереза и Бен. Не можех да се държа като кучка с тях, когато бяха толкова мили, но Марк не беше като тях и добре че! Можех да кажа каквото ми е на душата и да не ми пука.
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 2:15 pm

Усмивката ми за миг се сви, но веднага след това стана по-широка. Хмм, тя очевидно не беше като другите. Опъваше се страшно много, като че ли това й доставяше удоволствие... Е, все някога съпротивата й щеше да рухне. Само че дали щях да издържа докато това се случеше?
Погледнах в очите й и разбрах, че чака да й отвърна нещо.
- Винаги съм знаел, че не съм само за една жена - казах, ухилен до ушите и чаках реакцията й. - Но е добре, че и ти си го разбрала - добавих и това преля чашата.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 2:28 pm

Оу! - смръщих вежди - Ти и скапаните ти плейбойски номера! - поклатих глава и го изгледах на кръв. - За какъв се имаш? За накакъв бог ли? Не си чак толкова готин, за какъвто се имаш. - вирнах брадичка. - А и не всички жени биха си паднали по теб, говедо такова. - забих пръст в рамото му и го избутах леко назад. От начало се стресна от реакцията ми, но след това се ухили доволно. Какво ли си мислеше? Най-вероятно, че след няколко секунди сама ще падна в краката му и ще го замоля да ме вземе на ръце, да ме занесе до у тях или у нас и да разкъса дрехите ми, докато аз впивам пръсти в гърба му.
"Да бе, само да си мечтае. Е, не бих отказала да... по-дяволите, тези хормони." - скарах се на себе си - "Той е женкар, а ти не трябва да се отделяш от плана си. Убийство на вампир, помниш, нали?" - казах си, след което на него казах - И изобщо не смей да ме гледаш с тази тъпа усмивка, която сякаш ми казва "Лъжеш себе си, че не си падаш по мен". Изобщо не е така!
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 2:41 pm

Харесваше ми фактът, че имаше собствено мнение и можеше да го изразява, но цялото това нещо започваше да ми писва.
- Знаеш ли... Не обичам да ми отказват - казах тихо, но твърдо, а тя като че ли се ядоса отново. Не че се беше успокоила въобще.
- О, искаш да кажеш, че никоя никога не ти е отказвала? - попита с крива усмивка. Ако отговорех положително, сигурно щях да я ядосам още повече. Но преди да бях решил какво да й отговоря се чух да казвам:
- Единствената, която го е правила, и все още ми отказва, е Саманта - изглежда обаче, истината а вбеси дори повече.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 2:54 pm

- Изобщо не ми пука за сексуалния ти живот! Още по-малко пък ме интересува с коя си спал или не си! Махни се ако обичаш от мен! Нямам намерение да ми разваляш хубавата вечер! - тропнах гневно с крак, а той повдигна едната си вежда. - И ако искаш да знаеш, направи вече 2 тези, които са ти отказвали, защото нямам намерение за никакви контакти с теб. Това което иска да има помежду ни е цял континент, ясно ли ти е? - виках.
- Че кой изобщо е искал да има някакъв контакт с теб? Изобщо не си мисли, че те иска. Та ти си...
- Каква съм? - доближих се до него и отново блъснах пръст в рамото му. - Грозна съм, защото не паднах в краката ти ли? Гледай си работата, нещастник! Последното което ще напрая е, да хлътна по теб. Виж се само, не си нищо повече от лъскава външност и то каква външност... имаш сини очи... и какво? Моите са пъстри, но съм сигурна, че са видели много повече от твоите, които омагьосват глупавите жени. Виждаш ли тази коса? - вдигнах кичур от косата си и му я тикнах в лицето. - Не е черна като твоята, но съм 100% сигурна, че под нея се крие много по-добре развит мозък. А тялото ми? - посочих надолу - Може да не е перфектно като твоето, но в него се крие душа за милиони! - в яда си се бях доближила на няколко сантиметра от него. Въздухът който излизаше накъсано от белите ми дробове се блъскаше в него. Той потрепера леко и тогава издиша. Студената струя ме блъсна и това опияни съзнанието ми.
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 3:03 pm

Лицето й бе толкова близо до моето, че чувствах дъха й. Беше толкова опияняващо, толкова сладко... Трепнах за миг, усещайки как отровата се струпва в устата ми. Буквално можех да видя как кръвта тече във вените на шията й, чувах как сърцето й ускорява ритъма си. Ухаеше така невероятно, а аз стоях и се чудех какво да направя.
Исаках да я целуна, при това много. Но не бях ловувал в близките дни, а много добре знаех как се отразяваше жаждата в такива моменти. Ако докато я целувах вампирската ми същност надделееше, щях да я ухапя. Ако нещата се развиеха по този начин, трябваше да се бъркам и в мозъка й след това. Но пък ако успеех да се сдържа...
- О, мамка му - прошепнах яростно и впих устни в нейните.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Sponsored content





Началото на града Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Началото на града   Началото на града Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Началото на града
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Началото на града

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Луди глави :: Архив :: Архив Лично творчество :: Роуплей игри-
Идете на: