Домът На Тереза Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Изтегли късметче
Poll
Какво е любимото ви занимание?
 Да спортувам
 Да разглеждам в интернет
 Да мързелувам
 Да чета книги
 Да гледам филми
 Нямам любимо занимание
Вижте резултатите
Similar topics
    Top posters
    Вени (1304)
    Домът На Тереза Vote_lcapДомът На Тереза Voting_barДомът На Тереза Vote_rcap 
    Dark_Red_Rose (1288)
    Домът На Тереза Vote_lcapДомът На Тереза Voting_barДомът На Тереза Vote_rcap 
    Krisi (521)
    Домът На Тереза Vote_lcapДомът На Тереза Voting_barДомът На Тереза Vote_rcap 
    Renny717 (514)
    Домът На Тереза Vote_lcapДомът На Тереза Voting_barДомът На Тереза Vote_rcap 
    Tami (482)
    Домът На Тереза Vote_lcapДомът На Тереза Voting_barДомът На Тереза Vote_rcap 
    Stacey:) (478)
    Домът На Тереза Vote_lcapДомът На Тереза Voting_barДомът На Тереза Vote_rcap 
    Smile (231)
    Домът На Тереза Vote_lcapДомът На Тереза Voting_barДомът На Тереза Vote_rcap 
    DeadReaper (224)
    Домът На Тереза Vote_lcapДомът На Тереза Voting_barДомът На Тереза Vote_rcap 
    elinora97 (153)
    Домът На Тереза Vote_lcapДомът На Тереза Voting_barДомът На Тереза Vote_rcap 
    tali (113)
    Домът На Тереза Vote_lcapДомът На Тереза Voting_barДомът На Тереза Vote_rcap 
    Latest topics
    » Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
    Домът На Тереза Icon_minitimeНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

    » Игра На Думи
    Домът На Тереза Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

    » Скрабъл
    Домът На Тереза Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

    » Музикална игра
    Домът На Тереза Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

    » Да броим до 0
    Домът На Тереза Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

    » Намислете си съществително преди да влезете
    Домът На Тереза Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

    » Асоциации
    Домът На Тереза Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

    » Шерилин Кениън - Нощни Ловци
    Домът На Тереза Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

    » Вицове
    Домът На Тереза Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

    Септември 2024
    ПонВтоСряЧетПетСъбНед
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30      
    КалендарКалендар
    Земята
    Лунен календар
    CURRENT MOON
    Общ брой посетители
    Free web counter
    Брояч на знамена
    Flag Counter
    Времето

     

     Домът На Тереза

    Go down 
    2 posters
    АвторСъобщение
    Krisi
    Модератор
    Модератор
    Krisi


    Брой мнения : 521
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 32
    Местожителство : Кърджали - София, България

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Домът На Тереза Empty
    ПисанеЗаглавие: Домът На Тереза   Домът На Тереза Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 7:40 pm

    Домът На Тереза Houselx

    Домът на Тереза не беше много голям. Стаята на Тери бе в сини и много светлорозови тонове. Леглото беше голямо, с балдахин. От едната страна имаше бюро с компютър, а до него врата, която водеше към банята. До вратата стоеше библиотека с книги, а срещу библиотеката имаше друга врата, водеща до гардеробната й. Пода бе застелен с мек килим, а по стените имаше интересни картини и няколко снимки.
    Върнете се в началото Go down
    Вени
    Администратор
    Администратор
    Вени


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Домът На Тереза Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Тереза   Домът На Тереза Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 10:20 pm

    "Тези скапани кръвопийци не си поплюват с парите" - помислих, когато стигнах до къщата на Тереза. Скромния ми дом се побираше сигурно 3 пъти в този огромен палат. Постройката крещеше от далече "Фрашкан с пари собственик". Само как ги мразя такива. Вярно и аз самата се причислявам към така наречените богаташи, но... хей, не съм молила да се опитват да ми затворят устата и очите. А и пари никога не са излишни. Достатъчен стимул са за доста полицаи и медици, за да говорят на дълго и широко.
    "Богата или не, няма значение. Нищо не променя факта, че е кръвосмучеща кучка... червей, вирус, налеп... нещо, което не бива да съществува." - въпреки, че мислите ми не бяха никак дружелюбни, на лицето ми грееше приятелска усмивка. Щях да се запозная с поредния вампир. Още една сигурна крачка към смъртта, но и към копелето, убило родителите ми.
    Въздъхнах, за да укротя гнева, който се надигна в мен, при ужасния спомен на пребледнелите, източени от кръв, безжизнени тела на родителите си, и вълната на желание за мъст, които ме обляхa. Когато се успокоих почуках, готвеща се за поредната роля, която щях да играя. Този път щях да бъда милата съседка, а след време и близката приятелка.
    Върнете се в началото Go down
    https://ludiglavi.bulgarianforum.net
    Krisi
    Модератор
    Модератор
    Krisi


    Брой мнения : 521
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 32
    Местожителство : Кърджали - София, България

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Домът На Тереза Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Тереза   Домът На Тереза Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 10:31 pm

    Тъкмо привършвах с разопаковането на последния кашон, когато на вратата се почука. Това трябваше да е Крис - не познавах никой друг в това малко градче, а и нямаше кой друг да ме търси. Махнах хартията и извадих снимка в рамка - беше на семейството ми и бе доста остаряла.. Както и да е. Запътих се към вратата и след секунди вече бях там. Но точно преди да отворя, усетих миризмата. И определено не беше на Крис. Не усетих, че вече съм издърпала дръжката и вратата зейна отворена. Гърлото ми вече гореше, когато забелязах непознато момиче с дълга, права червена коса да стои на прага ми. Преглътнах насъбралата се отрова в устата ми и я погледнах въпросително...
    Върнете се в началото Go down
    Вени
    Администратор
    Администратор
    Вени


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Домът На Тереза Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Тереза   Домът На Тереза Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 10:42 pm

    - Ъм... здравей. - усмихнах се глупаво, опитвайки се да изтрия първоначалнатото си намръщване от изненада. Това ли беше Тереза? Това момиче? За миг забравих омразата, болката, желанието за мъст. Изглеждаше толкова... човешка. Руса коса, пленителни очи, стройно тяло. Всечко в нея олицетворяваше живота и желанието за него. Не можех да не призная пред себе си, че бе и красива, дори пленителна. "Може би не е вампир" - помислих си и тъкмо щях да загърбя плановете си спрямо нея, когато тя преглътна тежко и очите й почерняха. "Дявол да го вземе, тя е вампир та дрънка" - викнах в главата си и мислено се овиках, че съм проявила слабост и човечност за малко. - "Нищо в нея не е човешко. Твърде прекрасна и перфектна е." - усетих малко ревност в себе си, защото бе по-красива от мен - "Кучка! Не стига, че е кръвопийца, ами е и прелестна" - изръмжах, но външно се усмихнах - Името ми е Александра. - подадох ръката си и зачаках да видя как ще реагира тя.
    Върнете се в началото Go down
    https://ludiglavi.bulgarianforum.net
    Krisi
    Модератор
    Модератор
    Krisi


    Брой мнения : 521
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 32
    Местожителство : Кърджали - София, България

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Домът На Тереза Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Тереза   Домът На Тереза Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 10:53 pm

    "Контролирай се, Тереза!" - заповядах си наум. Определено трябваше да се стегна. Тя очакваше реакцията ми и аз се насилих да не мисля за болката в гърлото ми. Все пак тя беше човек, а аз спазвах обещанието си и не нападах хора. Тя се представи и протегна ръка. Ами сега? Определено щеше да усети студената ми кожа, но нямаше как да се измъкна... Поех ръката й и тя трепна. Разбираемо, естествено. Усмихнах се и отвърнах
    -Здравей, Александра. Казвам се Тереза, приятно ми е. - ами сега? Какво се предполагаше, че трябва да направя? Не можех просто да затворя вратата в лицето й - щеше да е ужасно грубо, а мен определено ме бяха учили на обноски. Не можех да пренебрегна това и промълвих
    -Ще влезеш ли? - може би щях да се измъчвам, но нямаше да бъда неучтива. Поех глътка парещ въздух и я погледнах, чакайки отговора й.
    Върнете се в началото Go down
    Вени
    Администратор
    Администратор
    Вени


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Домът На Тереза Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Тереза   Домът На Тереза Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 11:28 pm

    "Какво? Кани ме да вляза вътре?" - помислих си, изненадана от дружелюбния й тон. Добре ли беше този вампир? Да не би да не знаеше, че аз съм храна? А може би точно това целеше. Агнето да отиде само при вълка. Сигурно беше много гладна. Нямаше какво друго да е. Е, освен да е учтива, но... ако е просто учтива, как бих могла да я мисля за кръвосмучеща кучка? - "Дано да ме кани за да ме убие, иначе ще ме гриза съвестта, когато я убиждам на ум." - помислих си и когато осъзнах колко бе налудничаво, се ококорих. - "Полудяваш, Александра. Избий си тези простотии от главата. Просто е учтива. Все пак се прави на човек, а един нормален човек би поканил дружелюбния съсед, нали?" - Да, защо не. - усмихнах се неловко и влязох вътре. Добре, че винаги носех със себе си запалка. За да се подсигуря потупах правоъгълния предмет в джоба на дънките си и започнах да оглеждам.
    Върнете се в началото Go down
    https://ludiglavi.bulgarianforum.net
    Krisi
    Модератор
    Модератор
    Krisi


    Брой мнения : 521
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 32
    Местожителство : Кърджали - София, България

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Домът На Тереза Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Тереза   Домът На Тереза Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 11:39 pm

    Тя пристъпи вътре и аз с усилие преглътнах. Затворих вратата, опитвайки се да не я изкъртя от пантите й или да направя дръжката на прах. Обърнах се към момичето, леко учудена и попитах
    -Ще желаеш ли нещо? Сок или вода? - Добре, че бях "пазарувала" наскоро. Мислех, че човешката храна няма да ми е потребна, но ето, че грешах. Тя изглеждаше толкова чуплива.. Концентрирай се, Тереза! Ограничих дишането си, като се надявах тя да не го забележи - щеше да е странно, а според нейните човешки виждания - невъзможно. Усмихнах се лъчезарно, като едва тогава забелязах, че тя оглежда къщата.
    -Харесва ли ти? - попитах внимателно, фокусирайки се наум върху концентрацията си.
    Върнете се в началото Go down
    Вени
    Администратор
    Администратор
    Вени


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Домът На Тереза Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Тереза   Домът На Тереза Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 12:01 am

    - Доста. - не можех да отрека, че вампирката имаше вкус. А и човешката храна постопли мнението ми за нея. Вече не беше "Смъртоносен враг", а просто "Пореден враг", което я отдалечаваше с няколко позиции от списъка ми за унищожение. Ако продължаваше така, може би дори щеше да премине в просто "Неприятна личност", а това беше наистина много. Приемах всички хора за такива, а за един кръвопиец, това бе твърде мило отношение. Може би не трябваше да я повишавам толкова бързо в ранг "човечна". Все пак можеше и тя да е убила родителите ми...
    - Е, какво реши? Сок или вода? - попита ме отново, леко напрегната. Как ли се сдържаше да не ми скочи? Кристиян обикновено избягваше да стои около мен, когато сме на затворено, а тя дори вървеше след мен. Въпреки, че беше мила, тържествувах, че агонизира от жажда.
    - Вода, благодаря. - усмихнах се.
    - Веднага. - каза някак с облекчение и изчезна на някъде.
    "Нека поуспокои мъките си за миг" - казах си и започнах да разглеждам. На камината стоеше семейна снимка. Беше толкова стара. Дали бе нейното семейство? Налегна ме носталгия и въздъхнах.
    Върнете се в началото Go down
    https://ludiglavi.bulgarianforum.net
    Sponsored content





    Домът На Тереза Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Домът На Тереза   Домът На Тереза Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Домът На Тереза
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Домът на Крисчън

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Луди глави :: Архив :: Архив Лично творчество :: Роуплей игри-
    Идете на: