Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap16%"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 16% [ 8 ]
"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap8%"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 8% [ 4 ]
"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap6%"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 6% [ 3 ]
"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap53%"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 53% [ 26 ]
"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap8%"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 8% [ 4 ]
"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap8%"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 8% [ 4 ]

Общо гласове : 49

Similar topics
    Top posters
    Вени (1304)
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_voting_bar"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 
    Dark_Red_Rose (1288)
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_voting_bar"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 
    Krisi (521)
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_voting_bar"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 
    Renny717 (514)
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_voting_bar"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 
    Tami (482)
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_voting_bar"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 
    Stacey:) (478)
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_voting_bar"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 
    Smile (231)
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_voting_bar"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 
    DeadReaper (224)
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_voting_bar"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 
    elinora97 (153)
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_voting_bar"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 
    tali (113)
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_lcap"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_voting_bar"Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта I_vote_rcap 

    Latest topics
    » Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

    » Игра На Думи
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

    » Скрабъл
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

    » Музикална игра
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

    » Да броим до 0
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

    » Намислете си съществително преди да влезете
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

    » Асоциации
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

    » Шерилин Кениън - Нощни Ловци
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

    » Вицове
    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

    Септември 2024
    ПонВтоСряЧетПетСъбНед
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30      

    Календар Календар

    Земята
    Лунен календар
    CURRENT MOON
    Общ брой посетители
    Free web counter
    Брояч на знамена
    Flag Counter
    Времето

    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта

    2 posters

    Go down

    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта Empty "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта

    Писане by Renny717 Сря Юли 21, 2010 12:29 am

    Стоях и гледах ключодържателят в ръцете си. Корабът на мечтите. Кой, по дяволите е решил да кръсти тая дупка по този начин? Иронията направо лъхаше от думите.
    Оказа се, че хотелът отвътре е дори по-зле и от вън. Стаите бяха плашещо малки, с изпокъсани офехтели тапети, падаща мазилка и отвратителна миризма. Леглото бе толкова старо, че имах чувството, че ще се срути ако легна върху него. Прозорците скърцаха зловещо, откривайки гледка към по-добрата част на града. И като казвам това, имам предвид къщите на богаташчетата.
    Извадих и последните дрехи от чантата си и ги сложих върху останалине в гардероба, който дори нямаше врати. Взех тоалетните принадлежности и се спрях пред вратата на банята. Беше ме страх да вляза вътре. За моя изненада, банята изглеждаше що годе прилично. Определено бе по-чисто от другата стая, а и си личеше, че скоро е била ремонтирана. Подредих набързо нещата си и излязох от там.
    Сега, след огледах отново стаята, въздъхнах с примирение. Може и да изглеждаше като от филм на ужасите, но поне беше по-добре от спането в колата. Взех една горница от гардероба и я наметнах върху гърба си. Запътих се към вратата и тя издайнически изскърца. Затворих я по възможно най-бързия начин и излязох от хотела.
    Огледах набързо улицата и видях табела, указваща как да стигна до централния парк. "Е, май ще трябва да потичам..." казах си и се запътих към по-хубавата част на града.
    Renny717
    Renny717
    Писател

    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

    Върнете се в началото Go down

    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта Empty Re: "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта

    Писане by Renny717 Чет Юли 22, 2010 2:40 pm

    Телефонът ми иззвъня продължително, като настояваше да отговоря. Аз само изпухтях и се обърнах в леглото. Точно както исках, тичането ме бе изтощило достатъчно, че да успея да заспя веднага след душа. След секунда досадния звън спря, само за да започне след още 20. Изръмжах и опипвайки намерих телефона.
    - Моля? – попитах грубо в слушалката. Бе един през нощта, за бога!
    - Слънце, разбрах, че си в града! – беше Марк. Той беше единствения ми приятел. – Защо не ми звънна? – направи се на обиден той.
    - Защото забравих, че сега живееш тук – строснах му се аз. – Какво искаш, Марк? Нима не знаеш колко е часът?
    - Естествено, че знам – изхили се той. – Очаквам до десет минути да си бар „Спасение”. Ще се видим – каза и затвори.
    Изпухтях отново и станах за да се преоблека. Мислех да му се скарам доста жестоко, за това, че си позволяваше да ми заповядва.
    Renny717
    Renny717
    Писател

    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

    Върнете се в началото Go down

    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта Empty Re: "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта

    Писане by Renny717 Чет Юли 22, 2010 7:21 pm

    Марк

    Гледах тази дупка, която се наричаше хотел и изтръпвах. Как можеше Сам да живее тук, при положение, че стените едва се крепяха? Кой знае каква мизерия беше стаята й!
    - Защо не се обади, Сам? - зададох й същия въпрос по-рано, но вече бяхме сами и щеше да е искрена.
    - Защото не знаех, че ще идвам - въздъхна тя. Казваше истината - знаех го и без да правя нещо на ума й. - Това, което казах в бара, бе истината. Когато минах край отклонението за града, нещо просто ме придърпа насам. Все едно тук има нещо, свързано със самата мен. И не говоря за теб, Марк - добави последното с усмивка. Отвърнах на усмивката й.
    - Наистина ли смяташ да излезеш с Тереза? Не те ли е страх, че може да те нарани? – попитах с тревога. Обичах Сам, беше ми като по-малка досадна сестричка.
    - Явно си забравил, че трудно ме раняват – добави все усмихната. – Не се притеснявам от срещата с Тереза, а от тази с Бен.
    - Бен ли? Но защо?
    - Когато ме докосна, почувствах нещо… Не е като когато ме докосне вампир, или човек… Тогава усетих нещо много по-различно. Така беше, както когато ме докасваха нашите…
    - Все още ли не си говорите? – попитах тихо. Знаех цялата й история и ми беше трудно да я виждам такава.
    - Да, а и не знам дали някога отново ще си проговорим – заяви твърдо тя. Погледна към хотела и се усмихна. – Мисля вече да се качвам. Ако си забравил ме събуди от така необходимият ми сън – ядоса ужким тя, но ме прегърна. – Лека нощ, Марк.
    - Лека, Сам. И обмисли това, което ти казах за моята къща. Бях напълно сериозен - тя само ми смигна и се запъти към хотела. Изчаках, докато видях в някоя от стоите да светва крушка и тръгнах към дома си.
    Renny717
    Renny717
    Писател

    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

    Върнете се в началото Go down

    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта Empty Re: "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта

    Писане by Stacey:) Чет Юли 22, 2010 9:08 pm

    На другия ден станах рано. Вечерта успях набързо да прегледам папката и въпреки че имената не бяха много, това е доста странно за малкото градче. Най-отгоре, дори не в джоб или напечатано, с разкривения подчерг на Марк пишеше. "Разбрах, че една моя приятелка е дошла в града. Мисля че трябва да отидеш при нея, тя ще може да ти помогне.. ако пожелае" - това определено беше странно, дори и за Марк, отдолу не пишеше къде живее, но въпреки това любопитството ми не ме остави на мира и още рано сутринта му звъннах:
    -Къде живее това момиче и защо не си ми дал името и? - нямаше "ало", нямаше "здрасти" или "как си" и това малко го сепна. Явно му отне известно време за да разбере за какво всъщност говоря, но дори и след това той продължаваше да мълчи. Защо ли мислех, че се усмихва...
    -Живее в "Кораба на мечтите", стая 25.. и внимавай Бен - с тези думи той затвори.. какво искаше да каже? Не му мислих дълго, трябваше да разбера и то скоро. Думите на Марк ме караха да си мисля какви ли не неща: че има надежда, че може би тя живее на това място... И то какво беше мястото. Никога не бях ходил там, макар да знаех къде се намира.. Но честно ли? Беше си истинска дупка. Сякаш сградата преди е била болница след това затвор или някакво сиропиталище, а духовете на мъртвите още обитаваха стаите. Стените бяха пропукани, пожълтели и миришеше странно. Малко насила влязох там. Нямаше точно рецепция, по скоро в ъгъла на помощението което се появява след като отвориш вратата имаше бюро. А зад това бюро някаква жена. Отегчена и изморена от скучната си работа.
    -Добър ден - усмихнах се - Стая 25? - тя само посочи ленено с ръка към стълбите
    -На втория етаж - кимнах в отговор и тръгнах натам. Коридора беше тъмен и също така мизерен.. крушките светеха едва доловимо и това не беше на добре. Най-сетне се спрях пред посочената врата и затаих дъх. Какво ли можеше да има зад нея. Станах толкова рано и дойдох от страх собственичката да не е на работа, но сега стоейки там се чувствах като пълен глупак.. кой човек който се е нанесал преди по-малко от 24 часа би бил на работа в 9 сутринта? Почуках леко и изчаках. Минута, две.. нищо не се случи. Почуках пак, но по силно, не исках да съм нахален, но трябваше да знам. След третото почукване се чу движение, а когато за четвърти път протегнах ръка, вратата се отвори.. и аз .. замръзнах на място.
    Stacey:)
    Stacey:)
    Администратор
    Администратор

    Брой мнения : 478
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 29

    Информация за РПГ
    Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

    Земя и титла на героя
    : Морилерия/Прелия

    Други герои
    : Велсана и Керамолия

    Върнете се в началото Go down

    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта Empty Re: "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта

    Писане by Renny717 Чет Юли 22, 2010 9:34 pm

    Саманта

    Някой чукаше на вратата. Беше девет часа, а някой като че ли се оптиваше да вдигне целия хотел на крака! Опитах се да игнорирам шума, но той се повтори, този път по-силно. На третия вече станах светкавично от леглото си, навлякох бясно халата си и отворих врата със замах. Очаквах всеки друг, но не и...
    - Бен... - прошепнах. Той явно бе дори и по-изненадан от мен. Но какво правеше тук? Знаех, че искаше да се видим, но не предполагах, че ще дойде още на другата сутрин. - Влез - казах му тихо и се отдръпнах от вратата. Той стоя и ме гледа още около минута, преди да се осъзнае и да влезе в стаята. Когато мина покрай мен, ме докосна без да искам и отново усетих същото чувство. Поех си рязко, но тихо дъх и се отдръпнах от него. Бен стоеше и продължаваше да ме гледа странно. - Как откри къде съм отседнала? - попитах объркана, н той като че ли не възприемаше. Какво, цял ден ли щеше да стои така? Започваше да ме дразни. - Виж какво, или казвай за какво си дошъл, или просто излез, става ли?
    Renny717
    Renny717
    Писател

    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

    Върнете се в началото Go down

    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта Empty Re: "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта

    Писане by Stacey:) Чет Юли 22, 2010 9:40 pm

    Не знам защо напоследък ми бяха толкова бавни реакциите и се стъписвах за всяко нещо.. Просто стоях там, гледах я и не можех да повярвам че наистина съществува. Колкото и странно да звучи.. но тя самата беше странна, не тя беше различна и толкова много приличаше на мен..
    -Дойдох.. аз .. Марк ми даде информация за теб - лицето и моментално помръкна и щеше да изрече нещо, когато я прекъснах - Не, не прозвуча както трябва.. аз извинявай. Опитвам се да намеря информация за родителите си и той ми помага. Казва ми адреса на всички новодошли и аз един вид ги проверявам.. дали не знаят нещо различно
    -Хм - сви тя устни - На всички ли..
    -Не - леко сведох глава засрамен - само на по-специалните.. - погледнах я - Още в бара разбрах че ти си нещо различно.. какво същество си? Не си вампир, не си човек .. моля те, довери ми се, знам че и ти го усети, трябва да ми помогнеш да разбера кой съм аз.
    Stacey:)
    Stacey:)
    Администратор
    Администратор

    Брой мнения : 478
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 29

    Информация за РПГ
    Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

    Земя и титла на героя
    : Морилерия/Прелия

    Други герои
    : Велсана и Керамолия

    Върнете се в началото Go down

    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта Empty Re: "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта

    Писане by Renny717 Чет Юли 22, 2010 9:57 pm

    Саманта

    Значи идиотът Марк му е казал къде живея... О, щях да го убия това копеле! За какъв се мислеше? Хубаво щях да го подредя, само да го срещнех някъде...
    Но в момента имах друг проблем. Бен ме питаше каква съм, а аз не знаех дали да го излъжа, или да му кажа истината? Знаеше за вампирите и разбираше, че не съм от тях. Но разбираше и че не съм просто човек, заради странното чувство, коет изпитвахме при допир. Добре, щях да му кажа истината. Дано само ме разбереше.
    - Както сам си узнал, аз не съм просто човек. Но не съм и вампир, както Марк...
    - Или Крис и Тереза - добави той, а аз кимнах уживлено.
    - Точно така. Не съм и вампир - повторих бавно. Имах чувството, че той всеки момент щеше да избухне - изглеждаше толкова напрегнат. Поех си дълбоко въдух и казах уверено: - Аз съм вещица...
    Renny717
    Renny717
    Писател

    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

    Върнете се в началото Go down

    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта Empty Re: "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта

    Писане by Stacey:) Чет Юли 22, 2010 10:02 pm

    Напрегнах се. Зяпнах. Потресох се. Мислите в главата ми се лееха на вълни, удърите на сърцето ми сякаш искаха да го изтръгнат от гърдите ми.. Отново неусетно отворих уста. Вампир - странно, но не невъзможно, хора.. и всякакви, но никога, никога през живота си не бях срещала вещица. Тя беше като мен, а може и да не беше, какво ли знаеше за магията и за уменията, как ли беше живяла .. въпроси и въпроси. Изглежда реакцията ми не само че не я смути, но я и ядоса
    -Не ми ли вярваш!?
    -Не не - отрекох веднага и си тръснах леко главата - Вярвам ти, но съм объркан аз.. не съм виждала никога някой друг като теб или някой друг като мен.. всъщност не ти казах истината. Да, дойдох тук, в този град за да намеря нещо за истинските си родители, но и да разбера кой съм всъщност, защото не знам нищо за вида си.. и аз съм вещер .. - промълвих и се опитах да разуча лицето и
    Stacey:)
    Stacey:)
    Администратор
    Администратор

    Брой мнения : 478
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 29

    Информация за РПГ
    Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

    Земя и титла на героя
    : Морилерия/Прелия

    Други герои
    : Велсана и Керамолия

    Върнете се в началото Go down

    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта Empty Re: "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта

    Писане by Renny717 Чет Юли 22, 2010 10:19 pm

    Саманта

    Знаех си... Още от както го погледанх, разбрах, че е като мен... Не точно като мен, де. Имаше друга дарба, усещах го.
    - Това е... - започнах, но не знаех как да завърша изречението. - Ти... - втори опит, но пак не се получи. Погледнах го объркано. - Изчакай само минута. Искам да си подредя мислите - той кимна с разбиране и аз му се усмихнах.
    Значи попаднах в град, в който по настоящем живеят три вампира (доколкота бях запозната) и два вещера. Супер.
    - Значи за пръв път срещаш някой от твоя вид, така ли? - попитах подозрително и той само кимна. - Значи си открил силата си наскоро - казах по-скоро като твърдение, отколкото като въпрос. - Това те определя као нещо като начинаещ - промърморих си оново. - И каква и силата ти?
    - Аз... Едва започнах да изучавам магията... - призна плахо и с това потвърди тероията ми. - Но мога да лекувам хората. Много съм добър в това - добави с искрена усмивка. - А ти имаш ли специална сила? - попита любопитно.
    Аз само му се усмихнах и вдигнах ръка. Щракнах с пръсти и те веднага пламнаха. Не, че не можех да го направя и без щракането, но така ми беше по-забавно. Той занемя, а аз се ухилих.
    Renny717
    Renny717
    Писател

    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

    Върнете се в началото Go down

    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта Empty Re: "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта

    Писане by Stacey:) Чет Юли 22, 2010 10:30 pm

    Няколко секунди по-късно и двамата стояхве на леглото и и разговаряхме. Признавам, че стаята не беше толкова мизерна колкото коридора, но все пак нещо в този хотел не ми харесваше
    -Винаги съм си мислел, че ако някога ще имам сила. Естествено всяко малко момченце мечтае за това - подсмихнах се лекичко - Винаги съм си мислел, че ще правя огън или вода, ще си играя с въздуха или със земята.. но никога тази дарба.. И все пак не се оплаквам, макар да има и няколко недостатъка.. - тя ме погледна неразбиращо - просто когато лекувам дадена рана и аз получавам моя собствена но по-лека.. а когато наранявам някого, психиката ми започва да се руши. - тя гледаше замислено
    -Това е страхотна дарба, буквално в ръцете ти е хвърлено средство с което да помагаш на хората.. а аз използвам огъня само за защита - тя погледна земята
    -Мисля, че това е страхотно - казах въудошевено - Моля те, покажи ми пак - и само с един замах тя го направи. Не знам дали беше от пламъците, но очите ми грееха - Ти си страхотна - казах и без да се притеснявам, че може да си помисли нещо
    -А ти.. можеш ли да правиш някакви магии, знаеш ли някакви заклинания?
    Stacey:)
    Stacey:)
    Администратор
    Администратор

    Брой мнения : 478
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 29

    Информация за РПГ
    Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

    Земя и титла на героя
    : Морилерия/Прелия

    Други герои
    : Велсана и Керамолия

    Върнете се в началото Go down

    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта Empty Re: "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта

    Писане by Renny717 Чет Юли 22, 2010 10:54 pm

    Саманта

    - Това е страхотна дарба - опитах се да го успокоя. - В ръцете ти буквално е захвърлено средство, с което можеш да помагаш на хората... А аз имам огъня, при това го изпалзвам само за защита - сведох погед. Сигурно му изглеждах глупаво.
    - Мисля, че е страхотно - възпротиви ми се той въодушевено. - Моля те, покажи ми пак - подсмихнах се и само с едно движение накарах пламъците да се появат отново. Той изглеждаше очарован. - Ти си страхотна - не приех това като комплимент за външността ми. Той просто не бе виждал нещо подобно досега. - А ти... Можеш ли да правиш някакви магии? Знаеш ли някакви заклинания?
    Отворих уста да му отгоовря, но в същия миг телефона ми звънна. Усмихнах му се извинително и отговорих.
    - Ало?
    - Хей, Сам - каза силно Марк. Бен се ухили. - Покажи се на прозореца - избърбори и затвори. Ъгх, мразех когато правеше така. Станах и отворих с едно рязко движение прозореца, а той изскърца жално. Чудно, как ли не се счупи?
    - Здравей, красавице - провикна се Марк и излезе от патрулната кола. - Реши ли? - извика въпроса си, така че го чу половината квартал.
    - Какво дали си решила? - попита ме тихо Бен. - Нали няма да си отиваш?
    - Не - успокоих го с усмивка. - Марк ми предложи да отида да живея в неговата къща и сега чака отговорът ми.
    - А, той... Кхъм, той гадже ли ти е?
    - Не, той ми е много, много добър приятел - в мига, в който казах това се чу силен клаксон.
    - Добре, ела! - изкрещях му от прозореца. Обърнах се към Бен - Ще се видим утре - казах му с усмивка.
    - Защо утре? - попита объркано той.
    - Днес, очевидно ще се местя, а и по-късно имам среща с Тереза.
    - Аха... - каза тъжно той. - Е, имаш номера ми, ще чакам да се обадиш.
    - Чао - усмихнах му се и заторих вратата след него, въпреки че след по-малко от минута, тя бе отворена от един нахален идиот, който по стечение на обстоятелствата, бе най-добрия ми приятел.
    Renny717
    Renny717
    Писател

    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

    Върнете се в началото Go down

    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта Empty Re: "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта

    Писане by Stacey:) Чет Юли 22, 2010 11:02 pm

    Не исках да се разделям толкова бързо със Сам, но явно се налагаше. Не харесвах Самнта като нещо повече от приятелка, но я чувствах като нещо много повече от такава. Чувствах я като част от себе си, от самата ми същност.
    Тръгнах надолу по стълбите и се засякох с Марк:
    -Страшно много ти благодаря - избързах да кажа - Знам, че тя ти е приятелка и може би един вид така предаваш и нея..
    -Но и ти си ми приятел - каза той и ме потупа леко по рамото
    -Наистина благодаря - усмихнах се и продължих надолу.
    Stacey:)
    Stacey:)
    Администратор
    Администратор

    Брой мнения : 478
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 29

    Информация за РПГ
    Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

    Земя и титла на героя
    : Морилерия/Прелия

    Други герои
    : Велсана и Керамолия

    Върнете се в началото Go down

    "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта Empty Re: "Корабът на мечтите" или новият дом на Саманта

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите