Местенцето на Александра Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде

Poll

Какво е любимото ви занимание?
Местенцето на Александра I_vote_lcap16%Местенцето на Александра I_vote_rcap 16% [ 8 ]
Местенцето на Александра I_vote_lcap8%Местенцето на Александра I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Местенцето на Александра I_vote_lcap6%Местенцето на Александра I_vote_rcap 6% [ 3 ]
Местенцето на Александра I_vote_lcap53%Местенцето на Александра I_vote_rcap 53% [ 26 ]
Местенцето на Александра I_vote_lcap8%Местенцето на Александра I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Местенцето на Александра I_vote_lcap8%Местенцето на Александра I_vote_rcap 8% [ 4 ]

Общо гласове : 49

Top posters

Вени (1304)
Местенцето на Александра I_vote_lcapМестенцето на Александра I_voting_barМестенцето на Александра I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Местенцето на Александра I_vote_lcapМестенцето на Александра I_voting_barМестенцето на Александра I_vote_rcap 
Krisi (521)
Местенцето на Александра I_vote_lcapМестенцето на Александра I_voting_barМестенцето на Александра I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Местенцето на Александра I_vote_lcapМестенцето на Александра I_voting_barМестенцето на Александра I_vote_rcap 
Tami (482)
Местенцето на Александра I_vote_lcapМестенцето на Александра I_voting_barМестенцето на Александра I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Местенцето на Александра I_vote_lcapМестенцето на Александра I_voting_barМестенцето на Александра I_vote_rcap 
Smile (231)
Местенцето на Александра I_vote_lcapМестенцето на Александра I_voting_barМестенцето на Александра I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Местенцето на Александра I_vote_lcapМестенцето на Александра I_voting_barМестенцето на Александра I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Местенцето на Александра I_vote_lcapМестенцето на Александра I_voting_barМестенцето на Александра I_vote_rcap 
tali (113)
Местенцето на Александра I_vote_lcapМестенцето на Александра I_voting_barМестенцето на Александра I_vote_rcap 

Latest topics

» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Местенцето на Александра I_icon_minitimeНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Местенцето на Александра I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Местенцето на Александра I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Местенцето на Александра I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Местенцето на Александра I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Местенцето на Александра I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Местенцето на Александра I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Местенцето на Александра I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Местенцето на Александра I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024

ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята

Лунен календар

CURRENT MOON

Общ брой посетители

Free web counter

Брояч на знамена

Flag Counter

Времето


3 posters

    Местенцето на Александра

    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Местенцето на Александра Empty Местенцето на Александра

    Писане by Вени Сря Юли 21, 2010 11:14 am

    Местенцето на Александра 12445310

    Дом, мил дом... обаче кое му е милото? Просто поредното убежище. Влизайки в постройката, се чувствам като животно, което се е скрило в дупката си от света. Толкова е пусто. Няма много мебели. Всъщност, няма почти никакви мебели. Стаите са празни. Прозорците са мръсни, а по външната страна на това жалко подобие на дом, расте брашлян, разпрострял листата си собственически, изсмуквайки и последния живот на кухата сграда.
    Все пак има една интересна стая и тя е мазето. Точно като в онези психо ужаси, обитавам най-страшното възможно помещение. Както може да се очаква, е доста тъмно и не много просторно. Подът на места не е покрит с бетон и пръстта се е разпростряла почти навсякъде, изпълвайки въздуха с тежка миризма на изпарения. В средата на тази призрачна дупка има най-обикновено бюро, над което виси единична електрическа крушка, включваща се с връв. Плашещо, нали? Но обичам тази стая. В нея се намира всичко което ми е необходимо. В два шкафа, разположени в противоположнте ъгли стоят пистолет 22-ри калибър и няколко шишета с уиски, едно от които е презполовено. До бюрото се намира широка правоъгълна маса, върху която са подредени различни папки, с множество листи в себе си. Там стои цялата информация, която съм открила. А на самото бюро, се намира компютърът, който ми помага в търсенето. Всъщност, точното определение за този компютър, е че няма непостижими цели за него. Без проблеми разбива пароли на всякакви държавни учреждения и ми предоставя всичко, което пожелая. Може би твърде скъпа придобивка, но ми е нещо като партньор в разследването.
    Единственото, което не съм донесла в тази къща е една стара библиотека и книгите в нея. По рафтовете й са подредени безброй книги, миришещи на мухал. Рафтовете са навсякъде около мазето. Преизпълнили са стените. Не съм разглеждала какво има в тях. Прелистих само една, в която бе писано на латински може би. Опитах се да го разчета, но заврънтулките, направени от нечия нервна ръка ми изглеждаха пълни глупости. Разбирах малко латински и ми заприличаха на заклинания. Детска игра или дело на побъркал се човек...
    Stacey:)
    Stacey:)
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 478
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 29

    Информация за РПГ
    Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

    Земя и титла на героя
    : Морилерия/Прелия

    Други герои
    : Велсана и Керамолия

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Stacey:) Сря Юли 21, 2010 11:38 am

    С Тереза продължихме да се разхождаме в парка, когато телефона ми иззвъня. Въпреки че от скоро бях в градчето не можех да остана напълно сам, трябваше да имам и някакви информатори.. или поне един. Казваше се Марк Уенсън. Беше няколко години по голям от мен и преди учехме в едно училище. След неговото завършване и той реши да последва мечтата с и се премести тук за да работи в малък полицейски участък. Щом се засякохме веднъж случайно на улицата, реших че мога да му имам достатъчно голямо доверие за да му разкажа историята си. Но той дори не ми изглеждаше шокиран, знаеш че има нещо по-силно в света от хората.. и много искаше да ми помогне. Помолих го да ми се обажда ако забележи нещо странно, и да ме информира за нови жители в това градче.. Вдигнах капачето и отговорих
    -Да?
    -Ало, Бен .. попринцип градчето е много спокойно, но не знам. - усетих колебание в гласа му - Наскоро дойдоха доста нови жители. И те всички изглеждат някак подозрително странни. Мисля, че ще е най-добре да ги провериш - предположих, че Тереза има свръхчувствителен слух, но това което чу не я притесни, очакваше се да имам някакйв информатор след като търся нещо важно за живота си. И въпреки това аз се отдалечих малко и сложих леко ръка на слушалката.
    -Ще мина да взема документите - отвърнах делово, но преди да затворя той ме прекъсна
    -Къде си? - попита изведнъж
    -В парка - несугирно отвърнах
    -Имам спешна работа и ще съм тук чак след обяд, но можеш да намиинеш при една от новодошлите, живее точно на 3 пресечки североизточно от мястото на което си. Къщата и е малка, но запазена, на звънеца пише името на предишните собственици Ребърстън, а нейното име е Александра. Живее сама и е малко странна, сигурен съм че има някаква мистерия около нея. Почти не излиза и е доста потайна.. но си изглежда като нормален човек, така че може и само да те залъгвам, най-добре да отидеш и сам да провериш - усмихнах се леко и с последно благодаря затворих. Тереза беше седнала на една пейка и гледаше малко притеснено..
    -Много съжалявам, но трябва да вървя.. - продиктувах и номера си - Обади ми се някой път да се видим, много ще се радвам.
    -Не се притеснявай - отвърна тя като се изправи - И аз се сетих, че имам да разопаковам багажа си... може и да ти се обадя някой път - и след тези думи двамата се отдалечихме един от друг в рзлични посоки...
    ...
    Застанах пред къщата и я огледах предпазливо.. не беше висока, модерна или пък прекалено мизерна. Изглеждаше напълно обикновенна, но това ми изглеждаше като някакво прикритие. Изкачих набързо стълбите и почуках мислейки какво ще кажа, надявайки се като цяло вратата пред мен да се отвори.
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Вени Сря Юли 21, 2010 11:50 am

    Тъкмо бях слезла в мазето, за да видя каква нова информация щеше да ми даде моя мил партньор, когато се почука на вратата.
    "Никой не знае, че съм в града, освен Тереза и Крис. Той не би чукал, защото вече влиза сам, а Тереза все още разопакова. Кой ли е в такъв случай?" - тръгнах с предпазлива крачка към вратата. Погледнах внимателно през един от прозорците и огледах човека, който стоеше отпред.
    "Този пък какъв е?" - намръщих се, но все пак се пресегнах, за да отворя. След като беше дошъл, значи вече знаеше, че къщата е обитаема. Това обаче ме подсети, че прикритието ми не бе толкова добро, колкото си мислех. След като той знаеше, нямаше начин и други да не ме бяха видели. Изглежда, че трябваше да се замисля добре над прикритието си.
    - Да? - казах с приятелска усмивка, когато отворих вратата.
    Stacey:)
    Stacey:)
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 478
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 29

    Информация за РПГ
    Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

    Земя и титла на героя
    : Морилерия/Прелия

    Други герои
    : Велсана и Керамолия

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Stacey:) Сря Юли 21, 2010 12:05 pm

    Първото нещо което видях в това момиче беше: сериозност. Тя ми се усмихваше, но за разлика от Тереза си личеше, че не го прави често. Не знам какаво и се беше случило, но определено не беше обикновена.
    -Здравей - усмихнах се в отговор. Изчаках няколко секунди да ме покани, но след като не го направи започна една злокобна тишина. Трябваше да кажа нещо, но какво? момичето никога не ме беше виждало през живота си, а и не изглеждаше много дружелябна, трябваше да измисля нещо, просто нещо.. - Познавах предишните собственици - изтърсих изведнъж и това я сепна, продължавах да се усмихвам - още не мога да свикна с мисълта че са продали къщата.. Идвах им много често на гости - играех напълно на посоки. Ако случайно късмета ми изиграеше шега и бъдех разкрит всичко щеше да пропадне. - Бяха възрастни хора, но не от онези изкуфелите, а много мъдри и забавни.. Мисля, че решиха да се варнат да живеят в родния си дом.. - тя ме погледна леко подозрително, но въпреки това аз не се поколебах и продължих лъжата - Както и да е. Колкото и филмирано да звучи... наближава зима и онзи ден си тръсех дебело одеяло, сетих се че им го бях дал, но не знам - леко свих устни - дали няма шанс още да е в тази къща? - леко отчаяна нотка се четеше в гласа ми.
    В този момент погледа и беше убийствен, знаех че е усетила че лъжа, но въпреки това реши да рискува, за да види какво точно искам и после да действа. Не каза нищо, но се отмести от вратата и аз влязох. Усещах как застана точно до мен.. А сега?
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Вени Сря Юли 21, 2010 12:18 pm

    "Долен лъжец - помислих си. - Предишните собственици бяха починали при поредния странен случай в града и заради това старата дупка беше толкова евтина. А и освен това, не мислех, че са били мъдри и забавни. По-ското напълно полудели. Мястото не само приличаше на кочина, когато се насесох, а на всичкото отгоре навсякъде имаше някакви странни билки и отвари. Сложих всичките им глупости в една чанта, която оставих в мазето, защото може би щеше да ми потрябват вещерските им отвари, но този тук определено не познаваше старите собственици. Щестото ми чувство крещеше, че е дошъл на разузнаване. Може би трябваше да го пусна да влезе. Беше изобретателен, макар и много лош лъжец. Ето защо се отместих, за да може да влезе. Така и така сам беше дошъл, поне щях да изкопча информация от него.
    - Какво беше одеалото? - попитах с тържествуваща усмивка, докато затварях вратата зад него.
    Stacey:)
    Stacey:)
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 478
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 29

    Информация за РПГ
    Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

    Земя и титла на героя
    : Морилерия/Прелия

    Други герои
    : Велсана и Керамолия

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Stacey:) Сря Юли 21, 2010 12:32 pm

    -Ами едно такова... ъъ - погледа ми се спря върху избелялата дървена ламперия - Кафуво, беше кафяво
    -Съжалявам, но когато се нанусох тук нямаше кафеви одеала - тя тъкмо щеше да отвори вратата, когато приплъзнах задъхано
    -В нито един шкаф, не може ли поне сам да проверя - бях нервен и напрегнат.. Тя повдигна едната си вежда
    -Добре, стига игрички, кой си и какво искаш? - въздъхнах предадено
    -Търся информация за истинските си родители
    -Кой те изпрати при мен? - погледа и бе изпепеляващ, но аз не се поддадох толкова лесно
    -Никой, наистина. Видях че сега си се нанесла а и това че си малко потайна ми даде някаква надежда да знаеш нещо.. - тя не помръдна
    -Искам да си вървиш, съжалявам, но не знам нищо за родителите ти
    Тръгнах примирен към вратата, когато видях странен символ точно на съседната стена. В тази къща имаше нещо нечовешко и аз тряваше да разбера дали то можеше да ми помогне.
    -Те бяха вещери - отвърнах равно, а тя леко се помръдна
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Вени Сря Юли 21, 2010 12:45 pm

    Нека преговорим. Дойдох в странното градче, защото знаех, че тук има някаква голяма тайна. Вампирите бяха доста малко на брой, но странните смъртни случаи сякаш нямаха край. Къщата, която купих бе обитавана от странни откачалки, които си бяха мислили, че са някакви магьосници, а пред мен стоеше перко, който се чудеше как да измъкне информация от мен - тази която търсеше информация. И въпреки всичко, не можех да отрека, че и аз саматя бях смятала предишните собственици за хора, навътре с мистичното. Онези стари книги, всичките отвари, уединения им начин на живот, странната им смърт. Бях проучила на дълго и широко всички митични същества и знаех вече, че вещерите съществуват. И въпреки това, по-лесно ми беше да приемам старите собственици като поредните побъркани, които търсеха начин да разведрят скучното си ежедневие, отколкото истината. По този начин не се разсейвах от крайната си цел.
    Но този тук знаеше нещо. Изглежда ги бе познавал или самия той бе като тях. Иначе от къде щеше да знае, че са вещери? Обикновените хора по правило не обръщат внимание на странните неща. Те просто си живетя живота и се самозалъгват.
    - Ти не си добре! - казах гневно и го хванах за лакътя. - Напусни дома ми, или кълна се, ще съжаляваш. - бутнах го към вратата, но той беше силен. Защо ли очаквах да успея да го помръдна и на сантиметър? - Побъркани хора! - креснах и то блъснах в стената. - Казвай какво знаеш! - гледах го право в очите, изгубила всякакво желание за благоразумие и добро държание.
    Stacey:)
    Stacey:)
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 478
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 29

    Информация за РПГ
    Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

    Земя и титла на героя
    : Морилерия/Прелия

    Други герои
    : Велсана и Керамолия

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Stacey:) Сря Юли 21, 2010 12:58 pm

    Какво трябваше да направя.. Бях вещер, а не знаех нито една магия.. нито едничка, нямах книга с рецепти или нещо подобно..
    Тогава се сетих, не исках да я нараня, защото все пак беше момиче, но това беше еднствения ми шанс.
    -Пусни ме - хваннах ръцете и и я отблъснах леко - някаква стара ваза беше точно до мен, счупих я в стената и посегнах - драскотина, не беше дълбока и не мислех че ще я заболи. Алена кръв се стелеше от ръката на момичето, но щом аз постявих своята отгоре всичко изчезна. И кръвта, и раната, плътта остана там сякаш никога не е била разранявана. Погледнах внимателно дланта си и там видях съвсем малка раничка. Няколко капки от моята кръв се стичаха към земята, а аз вдзигнах поглед към момичето
    -Сега вече вярваш ли ми?
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Вени Сря Юли 21, 2010 1:09 pm

    Бях в шок. Преди да се усетя върху ръката ми имаше рана, след това тя изчезна и се появи върху неговата ръка. Дявол да го вземе, той наистина беше вещер. За първи път виждах подобно нещо.
    - Мамка му. - прошепнах тихо и се отдалечих, гледаща го изплашено. - Ти си... ти си. - дишах тежко. - Аз... ъм... - продължавах просто да стоя и да го гледам, замръзнала на едно място, стискаща ранената си допреди малко ръка.
    Stacey:)
    Stacey:)
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 478
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 29

    Информация за РПГ
    Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

    Земя и титла на героя
    : Морилерия/Прелия

    Други герои
    : Велсана и Керамолия

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Stacey:) Сря Юли 21, 2010 1:15 pm

    -Спокойно няма да те нараня - отговорих мило и се опитах да се приближа, но при моята стъпка, тя направи своя назад. Това беше някакав защитническа реакция и аз я приех - Истината е, че аз всъщност не знам много за това вещерство и дойдох тук за да намеря повече информация ... наистина искам да знаем дали знаеш нещо, едва ли ще ти коства усилие да ми помогнеш, а това за мен означава да разбера доста за живота си.. - тя се поколеба, но се надявах да ми каже ако знае нещо...
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Вени Сря Юли 21, 2010 10:23 pm

    - Съжалявам, но не мисля че има с какво да ти помогна. Не знам нищо за съществата като теб, както не познавам и предишните собственици. Дойдох тук, защото търсех уединение. - стараех се да звуча потресена от това че току-що бях разбрала за съществуването на вещери. Всъщност, доста добра актриса бях. Винаги съм знаела за невероятното си 6-то чувство и специалната си нужда винаги да бъда аз самата най-добре, но актьорското майсторство. "Хора, заслужавам грами!" - поздравих се мислено. - Ти... наистина ли? Боже, съществуват вещери?! - хванах се за главата и се изсмях невярващо. Дали не преигравах? Не. Момчето ме гледаше и някак... ми съчувстваше. Може би не постъпвах правилно. Трябваше да му дам някаква информация. По дяволите, трябваше ли да изглежда толкова невинен? Губех всякакво желание да се държа както обикновено, т.е - като безсърдечна кучка.
    - Наистина ли няма с какво да ми помогнеш? - попита ме, присвивайки устни. Толкова много му личеше, че се е надявал силно да му помогна.
    "По дяволите!" - изругах на ум - "Мамка му, защо трябва да е толкова мил и невинен" - добавих още няколко псувни и мислено се укорих, че съм толкова мека.
    - Всъщност, изчакай тук. - казах така, сякаш току-що съм се сетила за нещо много важно и слязох до мазето. Грабнах чантата с отварите на предишните собственици и първата книга, която ми попадна пред очите. След това изтичах горе и му ги подадох с широка усмивка и някак по-лека душа. Вече не ме гризеше съвестта. - Заповядай, дано ти помогне. - ухилих се глупаво.
    Трябваше да поработя над грубостта и твърдостта си следващия път. Ако всички, които ме гледаха с мили очи ми влияеха по този начин, до никъде нямаше да стигна със собственото си разследване.
    - Какво е това? - попита, оглеждайки.
    - Нещо от старите собственици. - усмихнах му се. - В чантата има някакви билки и отвари, предполагам, а книгата е изключително стара и изписана на ръка. Дано да ти помогне.
    Stacey:)
    Stacey:)
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 478
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 29

    Информация за РПГ
    Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

    Земя и титла на героя
    : Морилерия/Прелия

    Други герои
    : Велсана и Керамолия

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Stacey:) Сря Юли 21, 2010 10:32 pm

    Наистина бях започнал да губя надежда.. Въпреки, че имаше още няколко новодошли в града които можех да проверя, Александра ми изглеждаше най-надеждна за да получа някаква информация въобще за всичко.. И тогава тя донесе тази книга. Хванах я в ръцете си и я огледах, изглеждаше много стара. Пръстите ми леко потрепериха от вълнение да я отворят, но се въздържах и само я погледнах
    -Нямаш си и на представа колко съм ти благодарен наистина.. Ако някога има нещо с което мога да ти бъда полезен, само ми кажи. Мога да излекувам някоя твоя бойна рана - ухилих се глуповато
    -Да, и да причиниш своя собствена - въздъхна тя
    -Е, в таи книга може би се крие отговора... - отново погледнах надолу в ръцете си - Казвам се Брендън, но ми казват Бен.
    -Аз съм Александра - подаде тя ръка и се здрависахме
    -Е, има ли нещо с което сега мога да ти бъда полезен .. сега?
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Вени Сря Юли 21, 2010 10:50 pm

    "Всъщност да, безкрайно полезен" - помислих си наум, но на глас казах - Всъщност не. Предполагам че искаш да се прибереш и да огледаш това, което ти дадох.
    - Ами да, но може да изчака. - усмихна ми се чаровно. - Длъжник съм ти.
    - Не се безпокой за това. Не съм направила нищо кой знае какво. За мен това са боклуци.
    - Ако искаш може да излезем. Ако не сега, някой друг път.
    - Ти сваляш ли ме? - поптах вече наистина развеселена.
    - Ами... - той се изчерви и видимо загуби част от увереността си.
    - Виж, сладък си, но не мисля че ще се получи нещо. Това което искам аз не е връзка или нещо подобно. Намеренията ми са да остана сама, поне докато не изпълня... мечтата си. - да убия вампира сложил край на живота на родителите ми не беше точно мечта, но не трябваше да оставям и сянка на съмнение за намеренията си. - Изглеждаш свесен и добър, както и секси, а това е доста рядка комбинация, но не мисля, че съм точната.
    - Брей, за първи път ме режат по този начин. - засмя се изведнъж. - Толкова изкусно го направи, че чак се чувствам поласкан, че не се съгласи. - не можах да се сдържа и се засмях. - Все пак, ако имаш нужда от услуга, съм насреща. - каза и излезе.
    - Бен, чакай. - спрях го. - Всъщност можеш да ми кажеш едно нещо. Кой ти даде информация за мен?
    Stacey:)
    Stacey:)
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 478
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 29

    Информация за РПГ
    Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

    Земя и титла на героя
    : Морилерия/Прелия

    Други герои
    : Велсана и Керамолия

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Stacey:) Сря Юли 21, 2010 11:08 pm

    Определено щях да направя всичко да завържа приятелство с нея. Дори и аз не знам защо си помислих за друго. Тя не е за мен, но би била страхотен приятел, а и полезен. Можех и аз да опитам да и помогна с нещо...
    Поколебах се за момент след въпроса и, не исках да излагам на опасност работата на Марк.
    -Хайде, това ще бъде нещо като връщане на услугата, която аз направих за теб - но дори и да и кажех, вътрешно знаех, че ще трябва да направя още нещо за нея след това
    -Един приятел, работи в полицията - усмихнах се леко и отново се обърнах за да продължа по пътя си.
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Вени Сря Юли 21, 2010 11:21 pm

    - Чакай, име няма ли да ми кажеш? - намръщих се. - Не мисля, че искам толкова много. - вече не ми се струваше толкова мил. Защо толкова криеше. Нямаше да убия причтелчето му, за дето снася информация. Е, може би щях да го сплаша малко, за да даде информация и на мен, но това, че криеше името му, ме дразнеше. Бях на крачка от това да му кажа, че си играе с нервите на грешния човек, но си замълчах. Не биваше да го плаша, не все още.
    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Renny717 Чет Авг 12, 2010 6:42 pm

    Марк

    Сам бе добре. Не я бях наранил... Кой знае колко. Не исках да я нараня, но когато я чух да изрича името му... Просто превъртях!
    Сега стоях в задния двор на Александра, скрит зад едно дърво и я наблюдавах. Движеше се с такава грация, бе толкова красива... Как бе възможно да е била с онази отрепка? Умът ми не го побираше! Нарочно ли го бе направила, или просто е била объркана след трансформацията? Дали изпитваше нещо към него?
    Тази мисъл ме накара да изсумтя. Това ме издаде. Тя веднага ме чу и погледна точно към дървото, зад което се криех. Излезе плавно през задната врата и започна да се приближава бавно към мен. Чувах много ясно стъпките й, въпреки че тя се стараеше да е безшумна. В мига в който ме приближи, аз бързо скочих зад нея и стеснах ръцете й.
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Вени Чет Авг 12, 2010 6:57 pm

    Макр стоеше отвън. Усещах миризмата му. Беше толкова привлекателна. Само че не трябваше да бъде тук. Какво още трябваше да му кажа, за да разбере, че няма шансове да бъдем заедно, поне докато не се справех с Дерек?
    "Трябва отново да говоря с него" - помислих си и се запътих към дървото. Доближих го и тогава той изкочи и ме хвана за ръцете. Стискаше доста силно. Не ми даваше да мърдам много. Сепнах се за миг. Не очаквах да направи това.
    - Какво? - попитах глупаво, все още подвластна на шока. - Пусни ме. - задърпах се, а той стисна още по-силно.
    - Няма да го направя. - каза ми, гледайки ме в очите. - Не и преди да отговориш честно на всичките ми въпроси.
    - Марк, наистина ли си мислиш, че можеш да задържиш една новородена? По-силна съм от теб, а в мен има и човешка кръв. - това трябваше да го стресне. Трябваше да му покаже какво чудовище съм.
    - И какво от това? И аз пия човешка кръв от време на време. Дори наскоро отново го правих и все още съм доста силен. - показа ми го, стискайки ме с все сила. Едва се сдържах да не викна от болка. Не можех да повярвам. Премигнах няколко пъти, преглъщайки тежко.
    - Нима си убил някого? - не си го предтсавях като жесток убиец.
    - А ти не си ли? - усмихна се. - А сега ще отговориш на въпросите ми или кълна се, ще стане грубо.
    - Само думи. - изсмях се в лицето му. - Само празни думи. - дръпнах ръцете си и го блъснах назад. - Не можеш да се мериш с Дерек. Ако беше той, до сега да ме е повлякъл към къщата... към леглото. - в този момент Марк се изстреля към мен и ме повали, притискайки китките ми с едната си ръка към земята. Легна върху мен и стисна с крака моите. Замятах се като риба на сухо, но без резултат. Бях притисната в схватка, от която не можех да се освободя.
    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Renny717 Чет Авг 12, 2010 7:13 pm

    Марк

    - Не си мисли, че не мога да го направя - казах тихо. - Мога да те завлека в леглото и, кълна се, ти няма да се дърпаш. Но наистина искам да отговориш честно на въпросите ми - погледнах я в очите и се концентрирах. Съпротивата й се бе усилила, откакто бе променена, но това не бе пречка за мен. След секунди видях как чертите на лицето й се отпуснаха и ме гледаше очаквателно. - Наиситна ли спа с Дерек? - попитах тихо, очаквайки отговора. Как се надявах да ме е излъгала!
    - Не съм - каза най-накрая. - Дори не съм и го целувала
    О, слава Богу! Изиптах такова голямо облекчение, че направо се уплаших.
    - Тогава защо се мъкнеш с него?
    - Това е планът ми - да бъда около него колкото се може по-дълго, за да опозная слабостите му и да ми е по-лесно да го унищожа - кимнах, замислен. Добре, това бе опасно. Остана само един въпрос:
    - Защо ме излъга? Защо ме накара да повярвам, че спиш с него?
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Вени Чет Авг 12, 2010 7:26 pm

    Чувството на лекота ме обзе. Бях неспособна да се освободя от него. Изцяло под негов контрол.
    - Защо ме излъга? Защо ме накара да повярвам, че спиш с него? - и в този момент усетих, че губи контрол над мен. Възползвах се и излязох от унеса.
    - Не съм те излъгала. - започнах да се мятам. - Махни се. Не искам да ме докосваш. Дерек ще си помисли, че имам някаква връзка с теб.
    - Престани да излизаш от контрола ми! - викна ми. Беше ядосан. Не му се харесваше, че не може да си прави каквото си поиска и когато си поиска с мозъка ми.
    - Примири се, ти си слаб. - казах му през зъби. Вече знаех, че когато му влияят силни чувства, не може да контролира силата си напълно.
    - Така ли? - попита и след няколко секунди усетих така познатото чувство на лекота да ме обзема.
    - Не, не, ти не можеш. Не... - и вече не исках да протестирам.
    - Браво на момичето. - усмихна ми се и аз направих същото. След което ме погали по бузата и ме целуна леко по челото. Милувката ми хареса и притворих очи от наслада. - Сега ми кажи защо ме излъга. - гледаше ме спокойно и с любов. Чувствах се толкова приятно. Нямаше ги проблемите, страданието, болката. Всичко отрицателно беше изчезнало.
    - Защото ти щеше да ми се бъркаш в плановете. Исках да действам сама. Да не се страхувам, че някой може да пострада. - казах, а той въздъхна. Какво ли си мислеше?
    - Обичаш ли ме? - когато ме попита, усетих, че свали контрола над ума ми. Защо го беше направил? И как трябваше да му отговоря?
    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Renny717 Чет Авг 12, 2010 7:44 pm

    Махнах контрола от умът й. Исках да отговори сама на този въпрос. Тя очевидно се обърка.
    - Обичаш ли ме? - попитах отново. - Моля те, Алекс, бъди честна.
    Тя все още ме гледаше объркана, но накрая все пак проговори.
    - Обичам те, но не искам да ми се месиш в плановете, Марк. Аз съм голямо момиче и мога да се грижа сама за себе си - погледна ме настоятелно. - Мога да се грижа за себе си - повтори и ме отблъсна от себе си. Не го очаквах и полетях назад. - Не ми се бъркай, моля те! - и тръгна към къщата. Изправих се и бързо тръгнах след нея.
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Вени Пет Авг 13, 2010 1:28 pm

    - Не вярваш, че ще те послушам, нали? - влезе след мен и ме последва в хола. - Тук е доста мрачно. - огледа стаята.
    - Марк, не ми се пречкай. - погледнах го, след което обходих с очи стаята.
    - Защо не си намериш нещо по-уютно? - настани се на дивана и започна да ме гледа.
    - Не ми трябва повече, а и не употребявам тази стая... нито една на този етаж. - казах, докато оправях стаята, която всъщност не беше разхвърляна. Просто той ме изнервяше. Присъствието му ме караше да настръхвам. Миризмата му не забиваше в ноздрите ми, карайки ме да го желая. Наглото му държание ми влияеше допълнително. В този момент ми изглеждаше някак лош и безкрайно секси. Дали знаеше това? Най-вероятно иначе на дали щеше да ме гледа с такава сигурност.
    - Хм. - каза и продължи да ме наблюдава. - Няма ли нещо по-интересно което да се прави тук? Скучно ми е.
    - О, нима? Ами тръгвай си. - казах му. - Не си ми притрябвал тук.
    - Може и да си тръгна, а може и не. Всъщбост, така като се замисля, не ми се тръгва. - захили ми се самодоволно. Каква игра играеше? Защо ми досаждаше по този начин? Какво искаше? Признах му всичко. Защо още беше тук?
    - Ще се правя, че не си в стаята. - заявих му. - Пълно игнориране.
    - Не можеш. - усмихна ми се доволен. - Сигурен съм, че миризмата ми те подлудява. Желаеш ме. - подсмихна се.
    - Марк... - въздъхнах. - Какво искаш? Не получи ли каквото поиска? Казах ти всичко. - попитах го и зачаках да ми отговори.
    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Renny717 Пет Авг 13, 2010 2:41 pm

    - Не, Алекс, не получих всичко, което исках - казах тихо и започнах да се прибилижавам към нея. Тя ме изгледа странно и започна да отстъпва.
    - Марк, какво правиш? - попита объркано. - Не се приближавай! - опита се да ми нареди, но аз не я послушах.
    - Не искам да се движиш с Дерек, Алекс. Той е прекалено опасен и не знаем, дали няма да те натрои срещу нас - казах тихо. - Не знам дали няма да те настрои срещу мен.
    - Защо да иска това? Не те разбирам - промърмори объркано, а аз онемях.
    - Не ти ли е разкрил плановете си? Наистина ли не си го накарала да ти разкаже? . попитах невярващо.
    - Щях, но не ми оставаше време - призна неохотно. Чудно, с какво ли е била заета? Ревността отново се прокрадна в мен, карайки ме да губя самообладание.
    - Знаеш ли, забрави. Той ще ти каже всичко, което поискаш.
    Обърнах се и се отправих към вратата, надявайки се да ме спре с нежния си глас.
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Вени Пет Авг 13, 2010 9:04 pm

    "Няма да го спра, няма! Не, няма да го спра!" - повтарях си, опитвайки се да спра желанието на тялото си да му кажа "Чакай Марк, не си отивай.". Не, нямаше да го направя. Аз съм силна! Нали така? Това бе просто игра, която играеше. Опитва се да ми покаже колко малко ми трябва за да скоча на врата му.
    "Само ме кара да го спра. Нарочно ми каза, че може Дерек да ме нарани. Иска да му се противопоставя. Знае че ще го направя и заради това..."
    - Няма да те спра. - казах изведнъж, след което тропнах с крак и се проклех. - "Ама и аз съм една... точно това което не исках да правя, го направих" - намръщих се, а вътрешно ми идеше да се набия.
    - Но го направи. - каза с насмешка, докато ме гледаше как се мъча да не се ударя през устата.
    - Тръгвай си. Не те искам тук. Нямам нужда от теб. Само искаш да ме объркаш. Какво е това? Дерек щял да ме нарани, сама съм щяла да разбера всичко... махай се! - отидох и го бутнах леко към вратата. Тъкмо я отворих, когато той се обърна към мен, улови ме за ръката и доближи лицето си на сантиметър до моето.
    - Да се качим горе... знам че го искаш. Иначе щеше да си замълчиш и да не кажеш нищо. Също нямаше да ми кажеш че ме обичаш. Щеше да ме излъжеш.
    - Ти така или иначе сам щеше да разбереш. - преглътнах тежко, опитваша се да мисля.
    - Права си, но въпреки това ми каза истината, не ме излъга. - дъха му ме лъхаше.
    - От къде си сигурен, че не съм те излъгала и те обичам?
    - Защото иначе нямаше да ми позволиш да направя това. - след което ме целуна така, че колената ми омекнаха. Станах неспособна да се държа на краката си. Олюлях се и се притиснах към него. Той ме притисна към себе си и продължи да ме целува по този влудяващ начин, който ме караше да го желая до полуда.
    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Renny717 Пет Авг 13, 2010 9:39 pm

    Сега, когато бе една от нас, усещането бе дори по невероятно. Ароматът й бе привлекателен, но вече не караше отровата да се струпва в устата ми.
    Изръмжах от удоволствие и я притиснах в себе си. Тя обви ръцете около врата ми и започна да ме целува по-ужесточено. Повдигнах я и я понесох към дивана. Нямахме нужда от него, но бе по-удобно.
    Положих я внимателно на дивана и легнах върху нея. От една страна обожавах да я усещам под себе си, от друга - това бе начин да я накарам да остане на едно място. Беше новородена и бе по-силна от мен, но й липсваше опит, а това бе в моя полза. Поставих ръцете й около врата си и отново впих устни в нейните.
    Целувката бе гневна, защото си спомних за онзи противен Дерек. Макар и да знех, че не я и докосвал, не можех да се сдържам. Той бе отнел живота й, той я бе превърнал в една от нас... А сега тя го следваше по петите, за да може да го убие... Господи, мразех го това копеле! Не исках тя да е при него сама, за това казах думите, които чух от нея по-рано:
    - Обичам те - прошепнах. Изпитвах го и умирах да й го кажа, но го направих и за да я накарам да остане с мен. Надявах се да успея, но вече не бях сигурен в нищо!
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Вени Пет Авг 13, 2010 9:55 pm

    Желанието ме изгаряше отвътре. Жадувах за него. За целувките му, за прегръдките му. Тялото ми трепнеше в очакване за всеки допир. Наслада се разливаше в мен само при мисълта, че съм с него. Чувствах се отново по онзи неповторим начин, както първия път, когато спах с него. Само че сега всичко беше много по-различно. Всичките ми сетива бяха по-развити. Самата аз бях по-силна. Съзнавах го. Във всяко едно отношение бях доминиращата. Имах по-могъща дарба от неговата. Бях новородена и това ме правеше по-силна и физически. Още като човек, знаех как да контролирам емоциите си. Можех да правя със себе си каквото поискам и това сега ми беше от много голяма полза. Бях станала по-силна и прихически. Само че не бях готова за това, което ми каза или по-точно за начина, по който го каза.
    - Обичам те. - прошепна ми. Може би трябваше да се зарадвам. Всяка влюбена жена би го направила, но не стана така. Марк не изрече тези две думички по начина, по който аз исках. Изрече ги някак заповеднически. Сякаш просто да покаже на мен и на себе си, че ме притежава. Усещах го. Тялото му ми го подсказваше. Всичките му движения бяха някак изпълнени само с желание да ми покаже, че съм негова. Че съм задължена да бъда с него и да остана при него.
    - Аз не съм стока, Марк. - казах и го избутах от себе си. - Ти не ме притежаваш. - казах му и се изправих, оправяйки дрехите си. - Аз съм господар на действията си. Не ти.
    - Какво? - погледна ме изненадан. - Не съм казал нищо подобно. Как ти дойде наум?
    - Не си го казвал, но си го помисли. Искаше ти се да е така.
    - Да не би да си се ровила в главата ми?
    - Не, но не се съмнявай, че мога да го направя. Стига да пожелая мога да изровя най-мръсните ти тайни. Но не ми се налага. Ти си отворена книга за мен.
    - Защо го правиш?
    - За да ти покажа, че не можеш да си правиш каквото поискаш. Аз съм човешко същество... бях. - поправих се. - Имам мисли, движа се, дишам. И не го правя по заповед.
    - Не съм казвал нищо подобно. Ти си самостоятелна.
    - Да, но на теб не ти се иска да е така. Искаш да бъда винаги при теб, подвластна на теб самия. - казах му, а той ме огледа, след което каза:

    Sponsored content


    Местенцето на Александра Empty Re: Местенцето на Александра

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет Сеп 20, 2024 11:23 am