Слави Трифонов  Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Луди глави

Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Изтегли късметче
Poll
Какво е любимото ви занимание?
 Да спортувам
 Да разглеждам в интернет
 Да мързелувам
 Да чета книги
 Да гледам филми
 Нямам любимо занимание
Вижте резултатите
Top posters
Вени (1304)
Слави Трифонов  I_vote_lcapСлави Трифонов  I_voting_barСлави Трифонов  I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Слави Трифонов  I_vote_lcapСлави Трифонов  I_voting_barСлави Трифонов  I_vote_rcap 
Krisi (521)
Слави Трифонов  I_vote_lcapСлави Трифонов  I_voting_barСлави Трифонов  I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Слави Трифонов  I_vote_lcapСлави Трифонов  I_voting_barСлави Трифонов  I_vote_rcap 
Tami (482)
Слави Трифонов  I_vote_lcapСлави Трифонов  I_voting_barСлави Трифонов  I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Слави Трифонов  I_vote_lcapСлави Трифонов  I_voting_barСлави Трифонов  I_vote_rcap 
Smile (231)
Слави Трифонов  I_vote_lcapСлави Трифонов  I_voting_barСлави Трифонов  I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Слави Трифонов  I_vote_lcapСлави Трифонов  I_voting_barСлави Трифонов  I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Слави Трифонов  I_vote_lcapСлави Трифонов  I_voting_barСлави Трифонов  I_vote_rcap 
tali (113)
Слави Трифонов  I_vote_lcapСлави Трифонов  I_voting_barСлави Трифонов  I_vote_rcap 
Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Слави Трифонов  Icon_minitimeНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Слави Трифонов  Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Слави Трифонов  Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Слави Трифонов  Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Слави Трифонов  Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Слави Трифонов  Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Слави Трифонов  Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Слави Трифонов  Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Слави Трифонов  Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
КалендарКалендар
Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

 

 Слави Трифонов

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Слави Трифонов  Empty
ПисанеЗаглавие: Слави Трифонов    Слави Трифонов  Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 10:40 pm

Слави Трифонов  Slavi

Станислав Тодоров Трифонов е роден на 18 октомври 1966 г. в Плевен. Завършва музикална гимназия в родния си град с виола. Заедно с Петър Курумбашев и Любен Дилов-син, той е първият продуцент на частна продукция в Българската национална телевизия.
В началото на 90-те години се появява студентската продукция „Ку-Ку“, където участва и Слави Трифонов.
През 1997 г. в предаването „Каналето“ участва активно в протестите срещу управлението на Жан Виденов.
През 1998 г. става продуцент и водещ на предаването „Хъшове“. То е свалено от БНТ след едно-единствено излъчване на 8 февруари. След това две години се излъчва в телевизия 7 дни и други кабелни телевизии в страната. Отличава се с остра политическа сатира и силно участие на група „Ку-ку бенд“. Основни идеолози на „Хъшове“ са сценаристите Росен Петров, Тошко Йорданов, Ивайло Вълчев, Драго Петров и Иво Сиромахов.
На 27 ноември 2000 г. Трифонов прави първото издание на „Шоуто на Слави Трифонов“ по бТВ. В момента е директор на продуцентска къща „Седем-осми“ АД, където до май 2008 година негов съдружник е Росен Петров. Продуцират предаванията „Шоуто на Слави“, Треска за злато, Вот на доверие, Файв Старс, Красавицата и отличника, Сървайвър 1 и Мюзик айдъл 1, както и предаването Пей с мен, което се излъчи по Нова телевизия.
Като певец издава 20 албума, заедно с Ку-Ку, Каналето, Хъшове и Ку-Ку бенд. През 2004 г. прави дует с вокалистката на „Антик“ — Елена Папаризу, наречен Why? („Защо?“). Слави Трифонов се опита да пробие с песента „Единствени“, изпълнена в дует със Софи Маринова за конкурса Евровизия 2005. След скандал, свързан с начина на гласуване, демонстративно се отказва от участие. Въпреки или именно заради това песента се радва на голяма популярност.

Ку Ку Бенд

Слави Трифонов  Photo_verybig_1415

Групата, която свири на живо в "Шоуто на Слави Трифонов". Ръководител на бенда е Евгени Димитров - Маестрото и Кристиан Илиев - клавишни. Освен отличен инструменталист той е аранжор и композитор на голяма част от българските хитове в последните години. Всички музиканти в "Ку-ку бенд" имат висше музикално образование, като сред тях има и носител на престижната международна награда "Моцарт" в лицето на кларнетиста Илия Илиев. В бенда свирят още Георги Милчев - баскитара, Цветан Недялков - соло китара, Иван Стоянов - ритъм китара, Евгени Йотов - саксофон, Йордан Йончев - тромпет, Венелин Венков и Рейди Бризуела - ударни, Нели Петкова и Борис Солтарийски - беквокали. "Ку-ку бенд" са майстори на импровизацията и имат уникално звучене. Свободно свирят от класика до рап и от фолк музика до джаз. Сред едно от големите им постижения е интерпретацията на класическото произведение на Равел - "Болеро". Групата е една от най-добрите в стила етно-рок и дори бе включена в най-новите учебници по музика за българските училища. Това, което със сигурност можем да кажем е, че 10 години след създаването си "Ку-ку бенд" в момента е най-универсалната поп-група в България, създала ред звезди, продала сензационни забългарския пазар тиражи и - в същото време - разполагаща с най-модерните и скъпи инструменти и озвучителни системи.


Албуми

1. Ръгай чушки в боба (1993)
2. Шат на патката главата (1994)
3. Рома ТВ (1994)
4. Жълта книжка (1995)
5. Хъшове (1996)
6. Каналето - Най-доброто (1997)
7. Едно ферари с цвят червен (1997)
8. Франция здравей (1998)
9. Девети трагичен (1998)
10. Вавилон (1998 - 1999)
11. Няма не искам (1999)
12. Часът на бенда (2000)
13. Новите варвари (2001)
14. Най-доброто (2002)
15. Vox populi (2002)
16. Прима патриот (2004)
17. Четири бири и оркестъра да свири (2005)
18. Ние продължаваме (2007)
19. No Mercy (2008)
20. Македония (2010)

Личното ми мнение е, че Слави и Ку Ку Бенд са невероятни музиканти. Имат невеорятни и запомнящи се песни, а имат и такива, които те карат да се смееш от сърце. Признати са от световно известни музиканти и наистина мисля, че има защо.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Слави Трифонов  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слави Трифонов    Слави Трифонов  Icon_minitimeСря Сеп 08, 2010 1:54 pm

За Слави Трифонов може да се какво ли не, както и да се намери каква ли не информация. Като се започне с истинна та и се завърши с възможно най-долните и глупави лъжи. Сега не знам на кое да вярвам, но хората правят хубави песни. Не всички ми харесват, но си признавам, че си имам доста любими. А иначе намерих нещо като проучване, според което Слави е най-дразнещият българин. Ето го и него:

"Българският Maxim публикува резултатите от забавното си читателско допитване „100-те най-дразнещи живи българи".

Според получените няколко десетки хиляди гласа от публиката на списанието, 10-те „челници" са Слави Трифонов, Ахмед Доган, Сергей Станишев, Иван и Андрей, Николай Бареков, Азис, Евгени Минчев, Милен Цветков и Симеон Дянков. Бойко Борисов и Георги Първанов изостават чак след 20-то място, където са в съседство с Веселин Маринов, Димитър Бербатов и Сашка Васева.

„Ако зависеше само от нас, премиерът щеше да е пръв във всяка класация, но в конкретния случай с известно нежелание се примиряваме с читателския вот", заявиха в характерния си ироничен стил от Maxim.

Цялата класация може да се види в нашумелия нов брой на списанието със съблечената миска Теди Бургазлиева.
"
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator
Dark_Red_Rose


Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Слави Трифонов  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слави Трифонов    Слави Трифонов  Icon_minitimeВто Яну 04, 2011 12:52 am

:lol!: :lol!: :lol!: Горе Всички! Аз съм най-лудият му фен! :lol!: :lol!: :lol!:


Едит: Гога, по-полека с емотиконките! Намигане

Знам... :happy:
Върнете се в началото Go down
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Слави Трифонов  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слави Трифонов    Слави Трифонов  Icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 5:47 pm

Всеки който е гредал шоуто последните два сезона знае, че основната тема в предаването е политиката и по-точно българската политика. Понякога иронизират политиците, друг път ги обсъждат сериозно. Някои хора смятат, че го правят най-вече за реклама и патриотизмът на Слави и екипът му е фалшив, но аз винаги съм ги подкрепяла. Все пак, никой друг не излиза всяка седмица (напоследък петък вечер е нощта на Редколегията, в която в студиото излизат сценаристите на шоуто и говорят най-вече за политиката) за да говори толкова открито за положението в държавата ни. А те го направиха и с песни. Едната е No Mercy, която излезе през 2008 година, а другата е Нема такава държава, която бе пусната преди около месец, ако не се лъжа. Аз лично харесвам и двете песни и мисля, че нещата казани в тях са изключително верни и точни. Какво е вашето мнение, ако сте фенове на шоуто и на Слави?

А ето и песните:



Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
????
Гост




Слави Трифонов  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слави Трифонов    Слави Трифонов  Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 10:45 pm

Някой чел ли е книгата му "За стърчането"?Написана е от Слави Трифонов и Любен Дилов-син,по-точно Любен Дилов-син записва това,което му разказва Слави.В нея има интересни неща-от забавни и неловки ситуации,до интересни мнения по разни въпроси! Мен лично ме заинтригува именно мисленето му за предишните формации,в които е участвал и може да се каже,че дори останаь изненадана от някои факти! 😄
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Слави Трифонов  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слави Трифонов    Слави Трифонов  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Слави Трифонов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Луди глави :: Общ форум :: Музика-
Идете на: