Малко разказчета, докато съм в часовете Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Луди глави

Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде

Poll

Какво е любимото ви занимание?
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcap16%Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 16% [ 8 ]
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcap8%Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcap6%Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 6% [ 3 ]
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcap53%Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 53% [ 26 ]
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcap8%Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcap8%Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 8% [ 4 ]

Общо гласове : 49

Top posters

Вени (1304)
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcapМалко разказчета, докато съм в часовете I_voting_barМалко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcapМалко разказчета, докато съм в часовете I_voting_barМалко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 
Krisi (521)
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcapМалко разказчета, докато съм в часовете I_voting_barМалко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcapМалко разказчета, докато съм в часовете I_voting_barМалко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 
Tami (482)
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcapМалко разказчета, докато съм в часовете I_voting_barМалко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcapМалко разказчета, докато съм в часовете I_voting_barМалко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 
Smile (231)
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcapМалко разказчета, докато съм в часовете I_voting_barМалко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcapМалко разказчета, докато съм в часовете I_voting_barМалко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcapМалко разказчета, докато съм в часовете I_voting_barМалко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 
tali (113)
Малко разказчета, докато съм в часовете I_vote_lcapМалко разказчета, докато съм в часовете I_voting_barМалко разказчета, докато съм в часовете I_vote_rcap 

Latest topics

» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Малко разказчета, докато съм в часовете EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Малко разказчета, докато съм в часовете EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Малко разказчета, докато съм в часовете EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Малко разказчета, докато съм в часовете EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Малко разказчета, докато съм в часовете EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Малко разказчета, докато съм в часовете EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Малко разказчета, докато съм в часовете EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Малко разказчета, докато съм в часовете EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Малко разказчета, докато съм в часовете EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024

ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята

Лунен календар

CURRENT MOON

Общ брой посетители

Free web counter

Брояч на знамена

Flag Counter

Времето


2 posters

    Малко разказчета, докато съм в часовете

    elinora97
    elinora97
    Ентусиаст


    Брой мнения : 153
    Дата на регистриране : 04.12.2011
    Години : 27
    Местожителство : София

    Информация за РПГ
    Име: Мариола

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Феби

    Малко разказчета, докато съм в часовете Empty Малко разказчета, докато съм в часовете

    Писане by elinora97 Съб Май 12, 2012 9:41 pm

    Тя и той


    - Обичам те! Нали го знаеш? – попита тя
    - И аз те обичам, скъпа – каза той
    Връщане назад с 1 година
    - Мразя те, копеле гадно - тя
    - Чувствата са взаимни, кучко – той не й остана длъжен.
    Тя го удари през лицето. Той хвана ръката й, когато посегна да го удари втори път. Той се наведе и я вдигна на рамото си. Дългата и червена коса, стигна до прасците му.
    - Пусни ме! – тя
    - Сега ще те накажа
    Сърцето й подскочи в гърдите и се качи в гърлото. „Какво ли е намислил?” попита се тя. Тя виждаше паветата, когато погледнеше надолу. Беше късно през нощта, може би един или два часа. Защо се нави да ходи на дискот... Мислите й бяха прекъснати когато беше хвърлена на нещо меко. Зелените й очи се загледаха в стаята. Бедно обзаведена. Единственото, което беше в тази стая бе едно бюро с лаптоп на него. Всъщност тази стая я успокояваше. Всичко беше в черно. Изведнъж се озова по гръб на леглото. Ръцете бяха хванати над главата й. Тя си вгледа в сапфирените му очи. Бяха засмени. Черната му коса падаше около лицето й.
    - Харесва ли ти? – той
    - Не е лошо, но щеше да е по – добре, ако ти не беше върху ми – всъщност на нея и беше много приятно той да е върху нея. Чувстваше се по – жива. Той се беше разположил удобно между краката й, а единия му лакът беше до главатай
    - Казах, че ще те накажа
    - И сега какво? Ще ме напляскаш?
    - И това е идея, но не
    Той я целуна под ухото. Тя се изпъна като струна и тялото и се притисна плътно към неговото.
    - Махай се – каза тя, понеже мразеше да е безпомощна.
    - Кажи „моля”
    - Никога не се предавам
    - Мога да те накарам – каза злобно той – знам, че ме харесваш – тя не му отговори, защото знаеше, че е прав. Започна да се извива и да се върти. Той плътно я притисна към мекото легло. Тя не спираше да се извива.
    - Нали знаеш, че съм по – силен? – той
    - Има едно място, където не си толкова силен – тя
    И за да го докаже заби коляното си между краката му. Той сви кракаката си, а тя бързо се измъкна от него. Тъкмо застана права на леглото и той отново я дръпна върху него. Хвана я за дългата коса и я целуна. Тя първоначално се съпротивляваше, но след малко се успокои и допусна езика му в устата си.
    - Харесва ли ти? А ти харесваш ли ме? – попита я той
    Тя само кимна в съгласие
    - Е ще тръгнем ли? – той
    - Ама, че си залухав – тя и се усмихна
    - Не ми отговори на въпросчето!
    - Естествено, глупако
    Сега:
    Той я целуна нежно и я попита:
    - Готова ли си?
    Тя отговори :
    - Родена съм готова
    Връщане назад с 6 месеца

    - Какво? Насити ми се и хайде да го духам? – тя
    - Аз те харесвам адски много, ти постоянно ми се караш – каза възмутено
    - Не изкарвай мен виновна! – изръмжа тя
    - Не го правя.
    - Да бе да!
    - Сама се изкарваш света вода ненапита.
    - Я върви по дяволите
    - Само това знаеш
    Тя се вбеси и замахна да го удари. В последният момент той хвана ръката й. Тя го погледна. Той не отмести тъмните си очи. Той започна да сваля лицето си към нейното докато не я целуна.
    - Съжалявам, наистина
    - Аз също

    Сега
    Тя пристъпваше бавно по пътеката, държейси белия букет. Той я чакаше с черния костюм и червената роза на ревера.

    Връщане назад с 3 месеца
    - Здравейте – каза тя притеснено
    - Здравей, малката! – каза баща му
    - Как си? – попита майка му
    - Добре, ами вие? – тя
    - И ние така
    - Това са майка ми и баща ми
    Двамата родители се показаха и погледнаха дъщеря си с онази любов присъща само на родителите.
    - Добър вечер – казаха техните
    - Добра да е – казаха неговите
    Майка й бе със зелени очи и червена коса. Гърдите й бяха големи, а тя висока. Баща й беше с кестенява коса и будни сиви очи.
    Майка му бе пълна противоположност на нейната – нисичка, с руса коса и тези сапфирени очи, които той беше наследил. Баща му беше с черната като катран коса, висок и с черни очи.
    - Влизайте – каза майка му
    Всички влязох в двуетажната къща и се настаниха в трапезарията. Вечерята мина спокойно.
    Сега
    - Приемате ли тази жена за ваша съпруга?
    - Приемам я в болест и здраве, щастие и тъга за моя съпруга.
    Преди 1 месец
    - Мамо, татко, събрахме ви четиримата за да ви кажем нещо – той
    - Да мили – майка му
    - Аз и той се сгодихме. Искаме благословията ви за женитбата – тя
    Баща й се обърна към него и го попита:
    - Обичаш ли я?
    - С цялото си сърце
    - Имате нашата благословия
    - Татко, ти плащаш сватбата – тя
    Сега
    - Вие приемате ли този мъж за ваш съпруг?
    - Приемам го в болест и здраве, щастие и тъга го приемам за съпруг.
    - Можете да целунете булката
    Той приведе лицето си до нейното и докосна устните си с нейните. Доближи се до ухото й и каза:
    - Довечера ще прдължим.
    Тя се засмя, а той я вдигна и я завъртя през кръста.
    След 10 години
    - Обичам те! – прошепна тя в ухото на спящия си съпруг.
    Той се стресна и се събуди. Погледна я с обич.
    - И аз те обичам.
    Чу се плач.
    - Сега пък какво е станало? – прошепна уморено той.
    - Аз ще проверя
    Тя стана и отиде при близнаците.
    - Спокойно милички, спокойно – тя ги целуна и те магически се успокоиха.
    Тя се върна в леглото. Той и зададе въпрос:
    - Ще ме обичаш ли винаги така силно?
    - Само ако и ти го направиш.


    Край!
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Малко разказчета, докато съм в часовете Empty Re: Малко разказчета, докато съм в часовете

    Писане by Вени Съб Фев 02, 2013 6:25 pm

    Сладко е, макар че повторенията на тя и той ми дойдоха в повече. Продължавай да пишеш Усмивка
    elinora97
    elinora97
    Ентусиаст


    Брой мнения : 153
    Дата на регистриране : 04.12.2011
    Години : 27
    Местожителство : София

    Информация за РПГ
    Име: Мариола

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Феби

    Малко разказчета, докато съм в часовете Empty Re: Малко разказчета, докато съм в часовете

    Писане by elinora97 Съб Фев 02, 2013 10:25 pm

    Благодаря Усмивка)

    Sponsored content


    Малко разказчета, докато съм в часовете Empty Re: Малко разказчета, докато съм в часовете

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет Сеп 20, 2024 6:40 pm