Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcap16%Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 16% [ 8 ]
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcap8%Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcap6%Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 6% [ 3 ]
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcap53%Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 53% [ 26 ]
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcap8%Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcap8%Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 8% [ 4 ]

Общо гласове : 49

Top posters
Вени (1304)
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcapЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_voting_barЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcapЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_voting_barЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 
Krisi (521)
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcapЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_voting_barЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcapЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_voting_barЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 
Tami (482)
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcapЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_voting_barЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcapЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_voting_barЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 
Smile (231)
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcapЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_voting_barЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcapЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_voting_barЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcapЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_voting_barЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 
tali (113)
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_lcapЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_voting_barЩе се срещнем пак в рая - Page 2 I_vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Ще се срещнем пак в рая - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

Ще се срещнем пак в рая

4 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Ще се срещнем пак в рая - Page 2 Empty Re: Ще се срещнем пак в рая

Писане by Dark_Red_Rose Пет Юли 27, 2012 1:41 am

Повече описания на сцените, героите, на всичко Смях повече прилагателни иска да каже Вени Усмивка)
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Ще се срещнем пак в рая - Page 2 Empty Re: Ще се срещнем пак в рая

Писане by bvb_baby Чет Авг 30, 2012 1:09 am

Глава дванадесета: Ще се срещнем пак в рая
Сара спря пред лабораторията на Джейк задъхана. Къде по дяволите беше Джаред? Той трябваше да я чака там. Позвъни му, но той не отговори на повикването. Набра номера му отново и зачака с надеждата този път да вдигне.

- Хайде, обади се. Кажи й да се качи. Искам тя да гледа, докато го правя.
- Знаеш, че тя няма да те погледне повече, нали?
- Ще видим тази работа...

Ансансьорът спря и тя изтича по коридора. Влезе в лабораторията. Тя се спря и се огледа. Джаред беше в единия ъгъл на помещението, завързан, а от главата му се стичаше кръв. Ледена тръпка премина през тялото й.
- Божичко, Джей... – тя отиде до него, коленичи и започна да го развръзва. – Какво стана? Добре ли си?
От помещението, където държаха химическите вещества, се чу шум. Сара побърза да развърже Джаред. Когато приключи, отиде до дървената черна вратичка. Отвори я. Едва успя да задържи възгласа стаен в гърлото й. Мелиса Кан. Никак не беше в добро състояние. Когато тя видя Сара, очите й се отвориха широко. Детективката усети облекчението й.
- Браво, скъпа. И този път се справи със случая – чу зад себе си. – Жалко, че светът няма да разбере това.
Сара сложи ръка на пистолета си и се обърна. Джейк беше насочил своето оръжие към Джаред, който тъкмо бе успял да се изправи на крака. Страх скова тялото й.
- Джейк, недей.
- Виж...мисля, че си наясно, че нито един от вас няма да излезе от тук отново... Но преди да го направя...кажи ми... какво ти дава той, което аз не мога? По – добър любовник ли е?
- Джейк... няма смисъл...каквото и да направиш, ще прекараш остатъка от живота си зад решетките.
- О...не...имам подходяща история...Аз познавам Мелиса още от гимназията, тя е дошла да се видим. Джаред Смит е бил лудо влюбен в нея и тази среща е предизвикала ревност у него. Точно за това е убил и Тери Бът. Ти си се появила след това. Разменяли сте си куршими и накрая всички сте се оказали мъртви...без мен, разбира се. Аз ще бъда съсипан, че съм те загубил. Не, че не е така, но ако аз няма да те имам...не мисля, че някои друг ще те има.
- Ти ли уби Тери Бът?
- О, не бях сам...като цяло идеята беше на Мелиса. Жените сте доста по – коварни от нас. Нейният мотив беше несподелената му любов, а моят – отмъщението.
Зловеща усмивка заигра по лицето на Джейк.
- А, сега...не виждам смисъл да се бавим повече. Той ще бъде първи. Искам да гледаш как го правя.
Джейк постави пръста си на спусъка и се приготви да го дръпне. Сара реагира в същия момент. Насичи пистолета си към Джейк и без да се замисля дръпна спусъка. Два изстрела прозвучаха. Две тела паднаха. Сара се обърна към Джаред. Той беше на пода. Кръвта обагряше тениската му от дясно на гръдния кош. Тя отиде и коленичи до него.
- Не можеш да ме оставиш, Джей. Не и сега.
Джаред се усмихна.
- Ще се срещнем пак в рая. Ще те чакам...
- Не, не...не ме оставяй...не и в този ад... – сълзи се стичаха по бузите на Сара.
- В рая... – повтори пак Джаред и изгуби съзнание.
bvb_baby
bvb_baby
Ентусиаст

Брой мнения : 89
Дата на регистриране : 30.12.2011
Години : 27
Местожителство : София

Информация за РПГ
Име: Лийфмел

Земя и титла на героя
: Луданария

Други герои
: Адеян

Върнете се в началото Go down

Ще се срещнем пак в рая - Page 2 Empty Re: Ще се срещнем пак в рая

Писане by bvb_baby Чет Авг 30, 2012 1:15 am

Епилог
Сара въздъхна и погледна към величествената природа. Зеленината на боровете беше успокояваща, а въздухът чист. Птичи песни долитаха откъм гората. Задуха студен вятър. Сара вдигна яката на пуловера си по – нагоре.
Вратата зад нея се отвори и затвори. Тя отново се усмихна. Топли ръце обвиха кръста й и я придърпаха към още по – топло тяло.
- Ще настинеш – прошепна в ухото й Джаред. – Влез вътре
- Добре – усмихна му се тя.
Тя седна пред пламтящата камина и се загледа в огъня. Той я последва и се настани до нея.
- Вино?
- Не, благодаря
Джаред придърпа Сара по – близо до себе си и двамата заедно зареаха погледи в пламъците.
- Приятно е...само аз и ти – каза той накрая. – Не бих искал това да се промени
- Не ми се ще да те смущавам, но няма да бъдем само аз и ти повече
Джаред вдигна вежди. Сара взе едната му ръка и я постави на корема си. Лек шок премина през лицето му. След това той беше заменен от блестяща усмивка. Джаред целуна своята дама дълго и нежно, подготвяйки се да я отведе отново в рая.

bvb_baby
bvb_baby
Ентусиаст

Брой мнения : 89
Дата на регистриране : 30.12.2011
Години : 27
Местожителство : София

Информация за РПГ
Име: Лийфмел

Земя и титла на героя
: Луданария

Други герои
: Адеян

Върнете се в началото Go down

Ще се срещнем пак в рая - Page 2 Empty Re: Ще се срещнем пак в рая

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите