Бар "Спасение" Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Изтегли късметче
Poll
Какво е любимото ви занимание?
Да спортувам
Бар "Спасение" Vote_lcap16%Бар "Спасение" Vote_rcap
 16% [ 8 ]
Да разглеждам в интернет
Бар "Спасение" Vote_lcap8%Бар "Спасение" Vote_rcap
 8% [ 4 ]
Да мързелувам
Бар "Спасение" Vote_lcap6%Бар "Спасение" Vote_rcap
 6% [ 3 ]
Да чета книги
Бар "Спасение" Vote_lcap53%Бар "Спасение" Vote_rcap
 53% [ 26 ]
Да гледам филми
Бар "Спасение" Vote_lcap8%Бар "Спасение" Vote_rcap
 8% [ 4 ]
Нямам любимо занимание
Бар "Спасение" Vote_lcap8%Бар "Спасение" Vote_rcap
 8% [ 4 ]
Общо гласове : 49
Top posters
Вени (1304)
Бар "Спасение" Vote_lcapБар "Спасение" Voting_barБар "Спасение" Vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Бар "Спасение" Vote_lcapБар "Спасение" Voting_barБар "Спасение" Vote_rcap 
Krisi (521)
Бар "Спасение" Vote_lcapБар "Спасение" Voting_barБар "Спасение" Vote_rcap 
Renny717 (514)
Бар "Спасение" Vote_lcapБар "Спасение" Voting_barБар "Спасение" Vote_rcap 
Tami (482)
Бар "Спасение" Vote_lcapБар "Спасение" Voting_barБар "Спасение" Vote_rcap 
Stacey:) (478)
Бар "Спасение" Vote_lcapБар "Спасение" Voting_barБар "Спасение" Vote_rcap 
Smile (231)
Бар "Спасение" Vote_lcapБар "Спасение" Voting_barБар "Спасение" Vote_rcap 
DeadReaper (224)
Бар "Спасение" Vote_lcapБар "Спасение" Voting_barБар "Спасение" Vote_rcap 
elinora97 (153)
Бар "Спасение" Vote_lcapБар "Спасение" Voting_barБар "Спасение" Vote_rcap 
tali (113)
Бар "Спасение" Vote_lcapБар "Спасение" Voting_barБар "Спасение" Vote_rcap 
Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
КалендарКалендар
Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

 

 Бар "Спасение"

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 11:50 pm

Бар "Спасение" Veranda4%20small

Бар "Спасение" беше единственото място, в което се случваше нещо, което можеше да се счете за различно и поносимо скучно. Градът бе убийствено еднакъв, монотонен и безинтересен. Ето защо, младата част на населеното място се радваше от все сърце на бара. Ирония или не, името му подхождаше напълно.
По правило, след като минеше 11 часа вечерта, започваха да влизат хора. Към полунощ, бройката вече бе нарастнала двойно и тройно, а към 1 се започваше истинския купон.

Беше около 1 часа през нощта и двамата с Крисчън влязохме в бара. Противно на волята ми, вампирът ме бе измъкнал от вкъщи, изтръгвайки от ръцете ми сведенията за Марк Уенсън. Мразех го и повече от всякога исках да сритам стегнатия му задник, но не биваше да издавам гнева си. Той не трябваше да разбира, че ненавиждам вида му и искам да избия всичките му представители (на вида). Успокояваше ме това, че можеше да ми подскаже по някакъв начин кои са останалите вампири в Блексбърг. Вампирите бяха като детектори за други вампири. От къде знаех това ли? Както и друг път съм казвала, парите са голям стимул.
Когато стигнахме до вътрешността на бара, видях познато лице. Бен стоеше на един от столовете, с чаша с уиски в ръка, а до него... Марк. Нямаше кой друг да е. Познах го от снимката.
- Да отидем при тях. - посочих на Кристиян. Той ги огледа и се намръщи, когато погледа му срещна полицайчето. Какво ли значеше това? Е, нямаше значение. Скоро щях да разбера.


Последната промяна е направена от Вени на Пет Юли 23, 2010 10:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Stacey:)
Администратор
Администратор
Stacey:)


Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeЧет Юли 22, 2010 3:05 pm

След като си тръгнах от Александра се замислих докато вървях към дома си. Това момиче наистина беше много страхотно по свой си начин, но все пак се държеше доста дръпнато, така че не можех да и дам информацията за моя приятел. А и вече в ръката си държах книгата.. книгата в която бяха събрани най-различни билки и съставки за странни отвари.. явно наистина предишните собственици на дома на Александра са били вещери.. а дали са имали нещо общо с истниските ми родители.. в този момент телефона ми отново иззвъня:
-Ало? - отвърнах в слушалката
-Здрасти Бен, тъкмо си свърших работата, искаш ли да се видим за да ти дам и останалите досиета.. - въпреки че друго любопитство ме глождеше сега, не исках да му отказвам
-Добре, но първо трябва да мина през нас, нека се чакаме след 1 час въъъв ...
-Нека е в бар "Спасение"
-Добре - отвърнах и затворих слушалката
Забързах ход и още щом прекрачих прага на апартамента си пъхнах книгата под дюшека на леглото. Знам че звучи старомодно, но нямах сейф или нещо подобно. Преобрякох се набързо и тръгнах към клуба.
...
Не идвах често в това заведение за разлика от Марк, той обичаше да излиза навън и имаше време да се забавлява.. Видях го да стои на една маса и да ми се усмихва. Говореше по телефона.. Не чувах какво точно изрича, но съдейки по лицето му, беше момиче.. Когато затвори слушалката се обърна към мен. Не исках да го питам какво е говорил, но погледа му стана леко отчаян и той врътна чашата си с уиски
- Ще дойде - отвърна на погледа ми Марк, а аз си премълчах - Ето, това са досиетата, няма смисъл да ти казвам разни неща, защото всъщност вътре е написано всичко - една голяма папка стоеше на средата на масата, поставих ръка върху нея и я издърпах към мен. Точно щях да я отворя, когато пред мен се появи едно познато лице..
Върнете се в началото Go down
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeЧет Юли 22, 2010 3:08 pm

Марк

Затворих телефона и с усмивка врътнах чашата с уискито. Щеше да дойде… И като я знех, какъв скандал щеше да ми врътне…
- Ще дойде – отвърнах на въпросителния поглед на Бен. - Ето, това са досиетата, няма смисъл да ти казвам, разни неща, всичко е написан вътре. Хората рядко ми отказват - промърморих си самоуверено и огледах хората в бара. Хубаво беше, че Сам е решила да дойде тук. Поне щеше да разнообрази малко това забутано място.
Кристиян идваше към нас. Но не беше сам… Непознато момиче беше с него. Беше секси.
- Здравей, Бен – каза тя към приятеля ми и му се усмихна. Е, това беше! Щях да я имам. Обърнах се към нея със съблазнителна усмивка, но преди да успея да кажа и една дума, тя ме прекъсна: - Спести си го, плейбой. Не си мой тип.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeЧет Юли 22, 2010 3:24 pm

Александра

- Спести си го плейбой. - погледнах го снизходително. - Не си мой тип. - Бен и Крисчън се засмяха, а Марк повдигна едната си вежда.
- И кое в мен точно не е твой тип? - огледа ме от главата до петите. Гаранция, че си ме представи гола. Нямаше как иначе. Познавах този мазен, похотлив поглед. Мъже... само секс им е в главата.
- Хм, да видим. Може би косата и дрехите само... са мой тип. А сега се мръдни, величество, защото искам да си поръчам нещо. - тъкмо го избутвах грубо, когато на няколко метра от нас чух глас:
- Не съм ти момиче на повикване, нещастник. - когато се обърнах, към нас приближаваше момиче с огненочервена коса. Тя гледаше ядосано към Марк, който се хилеше доволно.
"Брей, ще гледам шоу" - усмихнах се съзаклятнически и казах на бармана - Една текила "и пуканки" - добавих на ум и ударих в бара парите.
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeЧет Юли 22, 2010 3:43 pm

Саманта

Влязох бясна в бара и заоглеждах посетителите му. Веднага го открих - винаги се отличаавше от другите.
- Не съм ти момиче на повикване, нещастник - приближих се бързо към него и го изгледах злобно. Хората ме погледнаха объркано. До него имаше момиче, което ме гледаше с интерес. - Какво искаш? - попитах го гневно.
- Хей, споко, Сам, не е станало кой знае какво! Защо не седнеш, не пийнеш нещо... - погледът ми го накара да млъкне. Макар и вампир, той се плашеше от мен.
- Не мога да повярвам, че ме събуди само за да ти правя компания в бара! - ядосах се, но бързо ми мина. Той пусна сладката си усмивка и ме завъртя в прегръдка.
- Не мога да повярвам, че си решила да дойдеш и да не ми се обадиш.
- Ами ти, плейбой? Колко често си ми звънял напоследък? - попитах го ухилена и огледах компанията му. - Няма ли да ме запознаеш?
- Аа, да. Това са Крисчън и Бен - здрависах се и с двамата. Крисчън бе вампир, разбрах го. Всъщност, беше секси вампир. А Бен... Не беше вампир, но в мига, в който го докоснах, изпитах много странно чувство...
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Stacey:)
Администратор
Администратор
Stacey:)


Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeЧет Юли 22, 2010 3:53 pm

Още щом видях Александра и се усмихнах, но приятеля и.. беше различен, приличаше ми на някой друг... Въпреки, че изглежда добре успяваше да се прикрие, нещо в него си оставаше на показ и не знам дали защото просто не съм обикновен човек, но веднага го забелязах.. Той приличаше на Тереза, бе вампир. Още не знаех много за тези същества и нямах нищо против момчето. Тъкмо му подадох ръка да се здрависаме, когато момиче влетя в бара.. Два пъти, случваше ми се два пъти за един и същи ден. Замръзнах на място и се сковах загледан в нея. Да, тя наистина беше красива. Висока и стойна, имаше рижа къса коса.. но нещо друго спря дъхът ми. Усещах че и тя е различна. Но не с бяла кожа, не с бързи движения, беше нещо друго. Марк я познаваше и явно той я беше ядосал до такава степен, че не успя да забележи как я наблюдавам. Но когато се успокои и ме докосна за поздрав. Сякаш електричество премина през мен. Трябваше да разбера какво същество е, защото бях убеден че не е човек, а всеки различен от този вид би ми бил изключително полезен!
Върнете се в началото Go down
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeЧет Юли 22, 2010 4:16 pm

Крисчън

"Добре хора, защо трябва винаги да се зяпате така? Първо Марк щеше да глътне с очи Сандра, след това Бен едва ли не щеше да се нахвърли на Сам... някой няма ли да забележи и мен?" - започвах да ревнувам в цялата тази ситуация на флиртуващи същества около себе си. Може би ако не ме притесняваше вида на всички тях освен Алекс, щях да кажа нещо от сорта на "Ало, позяпайте и мен малко, иначе ми става скучно", но... как да мисля за забавление, когато покрай човешкото същество има 2-а вампира и 2-а вещера? Тези сили.... Помагаха ми много, защото знаех кой какъв е всъщност, но точно сега се дразнех. Какво се случваше в града? Каква беше тази инвазия на свръхестествени?
"Тази папка каква ли е?" - може би щях да продължа да мисля за новите жители на града, когато погледът ми беше привлечен от един доста висок куп листи върху бара. Най-вероятно и тях нямаше да забележа, ако една хартийка, с надпис "Тереза Уилямс", не се бе набила в погледа ми. Някой май си правеше проучване.
В този момента музиката в бара се смени и това ме извади от унеса.
- Извинете, че прекъсвам новосформиралата се оргия, но моля, включете ме и мен. - захилих се тъпо, а Алекс и Сам ми хвърлиха ядни погледи.
- Дете. - каза Сандра.
- Мх. - поклати глава Сам. В този момент можех да се закълна, че между тези двете прехвръкнаха някакви искри.
- 100 долара, че до една седмица ще са като сестри. - прошепна ми Марк, който не преставаше да съблича и облича Александра с поглед. Ха, само може да си мечтае. Момичето щеше да го съсипе само с поглед. Ох, толкова беше секси когато се дърпаше. А как само ухаеше и... "Спри се Крисчън!" - заповядах си, преглъшайки насъбралата се отрова в устата ми. - "Само една грешна мисъл и ще продъвалиш всичко!" - това успокои малко страстите ми относно Алекс.
- Сандра и сестрински отношения... - засмях се и го изгледах невярващо. - Пич, ще загубиш. Но хайде, ще те ошушкам. - извадих от джоба си парите и ги дадох на Бен, който несъмнено беше чул разговора ни.
- Ако питате мен, може и да се получи някаква приятелска връзка между тах, но определено няма да е такава каквато си мислите. По-скоро ще се сдружат, за да ви убият. - засмя се той, но прибра парите.
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeЧет Юли 22, 2010 4:22 pm


Тереза

Тъкмо разопаковах вкъщи, когато телефона ми звънна. За секунди го вдигнах и казах в слушалката
-Ало?
-Хей, Тери - Крис е. Къде се губиш?
-Ами в къщи, разопаковам. Тъкмо привърших. - извъртях очи.
-Как така вкъщи? Купона е в бара, хайде идвай.
-Бар "Спасение"?
-Да.
-След малко съм там. - казах и затворих. Облякох първото нещо, което ми попадна пред очите и то се оказа рокля. Не носех често рокли, но какво пък... Беше бяла и съвсем обикновена. Запътих се към бара и след малко бях там. Влязох и забелязах Крис, Александра, Бен и непознати за мен момче и момиче. Приближих се към Крис, който ми хвърли една бърза прегръдка.
-Хей, Тереза! Дойде най-накрая, а?
-Да... Какво празнуваме? - усмихнах се, като кимнах на Бен и Алекс. Обърнах се към бармана и се замислих какво да поръчам
-Джин с тоник, моля. - казах, подавайки парите за питието ми. Той ми го подаде и аз се обърнах към другите. Момичето, което не познавах, беше с къса червена коса, а момчето... Е, за мен бе очевидно, че беше вампир. Срещнах погледа му и вдигнах учудено вежди.
Върнете се в началото Go down
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeЧет Юли 22, 2010 4:29 pm

Саманта

- Та, какво те води в това малко градче? - попита ме Марк, разбрал, че нещо не е наред. Придърпа ме върху скута си и ме прегърна през кръста. Завъртях очи и му се ухилих.
- Честно казано, не знам. Като минавах оттук, нещо просто ме придърпа в тази посока - отвърнах му искрено и го прегърнах през врата. Само с него си позволявах такива волности - той ми беше най-близкия човек в света.
- Една водка - обърнах се към бармана. - Голяма - добавих, а той само кимна и ми наля.
- Уоу, откога мина на твърд алкохол? - попита учудено Марк, а аз го пернах леко зад врата.
В този миг вниманието ми бе привлечено то едно русо момиче, което влезе в бара. Приближи се до нас и кимно на Бен и момичето, което ме гледаше по-рано. Поръча си джин с тоник и се обърна към нас. Явно не знаеше каква съм, но веднага разбра, че Марк е вампир. Понеже и тя беше такава.
- Здравей - казах топло и й се усмихнах. - Аз съм Саманта, но можеш да ми казваш Сам - и подадох ръката си.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Stacey:)
Администратор
Администратор
Stacey:)


Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeЧет Юли 22, 2010 4:46 pm

Станахме прекалено много хора в това заведение и аз леко започнах да се притеснявам. Все пак в ръцете ми все още бяха досиетата, а знаех, че ако Александра ги забележи ще стане нещо неприятно.. Тъкмо дойде и Тереза, наистина не исках да се оттелям от нея точно сега, но надеждата че може все пак да ми се обади някой ден да излезем не угасваше. Плюс това вкъщи ме чакаше и друга работа. Трябваше да преровя книгата която Александра ми беше дала. Докагот всички се смееха и си бърбореха аз се изправахи
-Ще тръгвам - казах тихо като се обърнах дирекно към Марк - Беше ми много приятно. Дами - кимнах на момичетата. Тръгнах да излизам и тогава погледа ми се спря на Саманта. Не можех да оставя нещата така.. трябваше да направя нещо. Приближих се незабелязано до нея и и подадох едно лисче - Това е телефонния ми номер, моля те обади ми се, знам че и ти го усети, трябва да поговорим..
И така се оттеглих губейки се в тъмната нощ.
Върнете се в началото Go down
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeЧет Юли 22, 2010 4:55 pm

Тереза

Тъкмо отпивах от чашата си, когато непознатото момиче се обърна към мен
-Здравей - започна тя -Аз съм Саманта, но можеш да ми казваш Сам.
И тя ми подаде ръката си. Усмихнах й се, като я поех и отвърнах
-Здравей, Сам. Аз съм Тереза, но можеш да ми казваш и Тери. Приятно ми е.
Бях се зарадвала на новото запознанство, когато забелязах, че Бен си тръгна. Запитах се дали не ми се сърди, че не му се бях обадила, когато той се върна и даде номера си и на Сам. Намръщих се, но не казах нищо. Обърнах се към Крис и попитах
-Ще купонясваме и тази нощ, а? - и му се усмихнах.
-Определено! - отвърна ентусиазирано и ми намигна. Засмях се и поклатих глава
-Съжалявам, но тази вечер смятам да не прекалявам. - добавих и отново се засмях на тъжната физиономия, която направи.
-О, хайде де, Тереза! - изглеждаше раздразнен, но поклатих твърдо глава. Той усети непреклонноста ми и въздъхна поражено. Обърнах се към Сам и попитах
-Тук живееш, нали? Разкажи ми повече за себе си и за това място. Пристигнах едва днес и все още не познавам обстановката и хората.
Усмихнах се отново на Саманта, като отпих от джина.


Последната промяна е направена от Krisi на Пет Юли 23, 2010 1:25 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeЧет Юли 22, 2010 5:11 pm

Саманта

- Всъщност, Сам също дойде едва днес - отвърна Марк вместо мен. Изгледах го криво и го ударих отново.
- Той е прав - обърнах се към Тереза. - За да сме по-точни, в града съм от точно... 5 часа и 12 минути - довърших, като погледнах часовнка си.
- И какво, вие гаджета ли сте? - попита непознатото момиче. Изгледах Марк на шега с погнуса и отвърнах:
- Моля? С господин плейбой? По скоро бих целунала жаба, отколкото тоя идиот - засмях се. Напрежението й като че ли спадна, но се намръщи, когато Марк заговори:
- Да бе, ти така ще кажеш пред хората - ухили се и ме целуна по бузата. Момичето очевидно се ядоса и се отправи към изхода.
- Голям некадърник си, Марк - ядосах му се, станах от скута му и седнах до Крисчън. - Дори не успях да се запозная с нея.
- Казва се Алекснадра - отвръна ми Крисчън и ми се усмихна. Потреперих. - Не се безпокой, характера й е такъв.
Кимнах му и отпих от водката си. Обърнах се към Тереза.
- Да отговря на въпросите ти, понеже някои хора не знаят кога да си държат устите затворени - наблегнах на думата хора и Крисчън и Тереза ме изгледаха странно. Усмихнах се на Тери, повдигайки вежди. - Наиситна дойдох тук днес и все още се чудя колко ще остана. Нямам дом, пътувам много. Не се застоявам някъде за повече от два месеца. Ами ти? Как реши да се установиш тук? - прехвълих топката в нейното поле. Не обичах да говоря за себе си и се надявах така да насоча вниманието към нея.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeЧет Юли 22, 2010 5:33 pm

Тереза

Съвсем леко вдигнах вежди, но прикрих изненадата си. Саманта бе наблегнала на думата "хора" и вече бях разбрала намека й - бях почти сигурна, че знаеше за нас. В същия момент тя ме попита как съм решила да се преместя тук и аз вдигнах рамене небрежно, увъртайки
-Всъщност стана случайно. Не обичам големите градове и реших да се установя тук, за да се порадвам на малко спокойствие. - По това, което бях научила досега, градчето изглеждаше спокойно, но само на пръв поглед. С всичките вампири и вещери тук... Нямаше как да не ми направи впечатление, че в Блексбърг свръхестественото сякаш беше като част от града.
-Ако искаш, някой път може да излезем заедно и да разгледаме града - отново се усмихнах на Сам -Тъй като и двете не го познаваме все още... Една разходка може да ни е от полза.
-Ооо, уговаряте си среща, а? - обади се вампирът, чието име разбрах, че е Марк. Сам го погледна раздразнено, а аз се засмях.
-Защо, искаш да се присъединиш към нас ли? - развеселена се обърнах към него. Той повдигна вежди
-По всяко време - отвърна многозначително и смигна. Отново се разсмях и допълних
-Може би, но само в мечтите ти. - той се престори на засегнат, хващайки се за сърцето. Или там, където се предполагаше, че е, но знаех че вече не биеше.
-Е, какво ще кажеш - съгласна ли си? - обърнах се отново към Сам, като се усмихнах приятелски. Може би ако се съгласеше, щях да разбера какво знае за вампирите и дали мога да й се доверя...
Върнете се в началото Go down
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeЧет Юли 22, 2010 6:54 pm

Саманта

Разходка с вампир. На нормалните хора щеше да им прозвучи ужасяващо. Но все пак аз не бях нормална, затова й върнах усмивката.
- Ще ми е приятно - врътнах остатъка от водката си и се прозях. Точно тогава листчето с номера на Бен падна на масата. Бях забравила за него. Какво точно ми бе казал... "Знам, че и ти го усети..." Значи наистина има нещо общо между нас, но какво?
- Това номера на Бен ли е? - попита ме Крисчън. Ха, сякаш не знаеше.
- Да - казах намръщено и го прибрах.
- Може да те е харесал - смигна ми Марк, вдигайки чашата си за пореден път.
- Ако е така, жалко за него - казах усмихнато, но отново се прозях. - Мисля, че е време да се прибирам.
- Къде си отседнала? - попита ме приятелски Тереза. За миг се почудих дали да й отговоря истината и всички около масата ме усетиха.
- В "Кораба на мечтите" - отвърнах примирено. Тя явно не знаеше какво е мястото, но Крис и Марк знаеха. Крисчън ме изгледа странно, а Марк направо избухна.
- Какво? Там е отвратилено! - нахвърли ми се. - Ще дойдеш в нас - отсече. Повдигнах вежди и го изгледах многозначително. Усещах, че се опитва да ми влезе в ума.
- Недей - казах тихо, но твърдо. Той само въздъхна.
- Поне ми позволи да те изпратя - не отстъпи. Въздъхнах, но все пак му кимнах. Обърнах се към Тереза и Крисчън.
- Беше ми приятно да се запознаем, хора - отново намек, от който и двамата леко се удивиха. Извадих едно листче от портфейла си и помолих барманът да ми даде химикалка. Написах номера на мобилния си и го подадох на Тереза - Обади се по някое време утре. Ще се радвам да се поразходим. Чао - усмихнах им се и се отправих към изхода.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeЧет Юли 22, 2010 7:06 pm

Тереза

След като Сам и Марк излязоха, се обърнах към Крис със сериозно изражение на лицето.
-Тя знае нещо. - той срещна погледа ми и кимна, замислено. Какво ли се въртеше в ума му сега?
-Хайде, ще те изпратя. - каза само той и плати на бармана. Не довърших питието си и направо се изправих.
-Ще й се обадя утре и по време на разходката ще разузная как стоят нещата. Определено трябва да поговоря с нея. Питам се как ли е научила?
-Не знам, но бъди внимателна. А и тъкмо пристигна тук - не искаш отново да се наложи да се местиш, нали?
Намръщих се и кимнах, като срещнах погледа му. Личеше си, че се тревожи и побързах да го успокоя.
-Знам. Не се притеснявай - ще се справя. А и тя изглежда приятелски настроена - не виждам какво толкова може да стане. Освен това малко хора биха повярвали, че съществуват... такива като нас. Ще тръгваме ли?
Той кимна, а леко облекчение се бе изписало на лицето му, но все още беше замислен. Когато излязохме пред бара, обви ръка около талията ми, но аз я дръпнах от там. Двамата не говорихме много, докато се бяхме запътили към дома ми..
Върнете се в началото Go down
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 3:40 pm

Тереза

Пристигнах пред бара. Преди малко бях излязла от апартамента на Бен, запътвайки се към града. Беше ми трудно да го оставя, но знаех, че ще го видя пак. Не влязох вътре и мълчаливо зачаках Саманта. Трябваше да разбера какво знае... Приятелят й Марк беше вампир, като мен. Но нямах представа дали тя е наясно с това или не. По намеците, които направи, определено можех да кажа, че знае нещо. Все още не можех да кажа със сигурност, но сега бях решена да разбера какво знаеше Сам за вампирите. Самата тя ми изглеждаше необикновена... Но сега трябваше да ни защитя - Крис определено се тревожеше. Опасността някой да ни разкрие и да наруши спокойния ми живот тук, не ми харесваше. А и тъкмо бях срещнала Бен - след години на самота и изолация на чувствата ми, след като Дерек си тръгна. Въздъхнах и тръснах глава - това беше минало и вече го бях оставила зад гърба си. Оглеждах се за Сам и когато извърнах глава, я видях да върви по улицата към бара. Тя бързо се приближи, като ме погледна. Усмихнах се и я поздравих
-Здравей!
Върнете се в началото Go down
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 3:50 pm

Саманта

- Здравей - отвърнах на усмивката й и понечих да я прегърна, но се спрях навреме. Все пак не я познавах достатъчно добре, а и кой знае какво щеше да си помисли. - Дълго ли ме чакаше?
- Не, спокойно. Пристигнах преди две минути - каза с умивка. Изглеждаше толкова лъчезарна и... Човешка. Ако не знаех какво представляваха вампирите, сто процента щях да помисля, че е най-обикновен човек. Усмихнах й се отново. - Наблизо ли беше? Пристигна бързо - добави все така усмихнато.
- Ами къщата на Марк не е толкова далеч от тук, а и бързо се ориентирам. Е, ще тръгваме ли? - попитах, а тя кимна и тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Юли 25, 2010 12:08 am

Тереза

С Крис пристигнахме пред бара. Имах нужда да се успокоя и малко да се развеселя. Имах нужда от приятелите си. Крисчън не спираше да се шегува по пътя, а когато влезнахме в бара, се усмихна, когато видя и останалите, седнали на една от масите.
-Хей, Тереза, добре ли си? - Сам ме гледаше разтревожено, проговаряйки още преди да сме седнали до тях. Поех си въздух и кимнах
-Вече да, благодаря... - не срещнах погледа й, чувствайки се малко неудобно.
-Сигурна ли си? Какво беше всичко това? - Марк се намеси, гледайки Крис любопитно.
-Нищо. - опитах се да сложа край на темата, но всички ме изгледаха скептично -Дълга история...
Повикахме сервитьорката и поръчах
-Текила, моля. Голяма, с лед - наистина не ми се пиеше нещо с вкус на кал, но все пак.. Крис ми се усмихна, подавайки ми ръка
-Само така, Тери! Дай пет - ухилих му се, едва сдържайки смеха си. Наистина беше като малко дете понякога.
-Е, а вие какво правихте, докато ни нямаше? - попитах, докато Крис също поръча алкохол за себе си. Останалите вече имаха чаши пред тях. Отново започвах да се усмихвам, като се зарадвах, че успявам да се отпусна в компанията на приятелите си.
Върнете се в началото Go down
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Юли 25, 2010 12:16 pm

Саманта

Нещо не беше наред с този Дерек. В мига, в който Тери го видя и стана съвсем друга. И бях напълно сигурна, че не си въобразявах. Но в момента Тери очакваше някакъв отговор, а не бях сигурна, че госпожица Недостъпна и мистър Плейбой ще успеят да кажат нещо, без отново да се хванат за гушите.
- Общо взето, нищо - отвърнах й с усмивка. - Тези двамата си хвърлят убийствени погледи откакто сме тръгнали. Честно, не мисля, че ще издържа още дълго - добавих и се захилих. Тери и Крис също се засмяха. Изглежда, вече всичко беше почти наред.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Юли 25, 2010 12:37 pm

Александра
- Извинявам се много, но не съм виновна аз, че индивида от дясната ми страна не спира да ми лази по нервите. - защо изобщо се оправдавах? Защо не извадех запалката и не го запалех? Примамлива мисъл беше това, но имаше прекалено много хора.
- В такъв случай съм горд със себе си. Интересно ми е обаче нещо друго освен да мрънкаш и да спориш с хората умееш ли? - само как исках да му издера очите.
- Само покрай задници като теб съм такава. Влияете ми лошо на нервната система. - озъбих му се.
- Че много ти крехка системата... да те ядосам ли още? Съшествува надеждата в мен, че най-накрая ще млъкнеш! - доближи се до лицето ми, казвайки ми гневно.
- СТИГА! - кресна Саманта и се изправи. - Писна ми от вас двамата! ТИ - посиочи към мен - престани да му отговаряш, а ТИ - посочи към Марк - приеми, че не е омагьосана от чара ти. Сега се изправете бавно, така че да ви виждам ръцете и излезте навън. - само как ни командваше. - Ще си поговорим едно хубаво тримата, докато се прибираме.
- Ама аз... - започна Марк, но тя го спря.
- Няма ама. Ей сега ще видите колко лошо е да лазите по нервите на една Уинчестър. - към нас говореше гневно. Имах чувството, че очите й излъчват искри, които ни обстрелват. - Съжалявам много, че видяхте това. - обърна се към Тереза и Крисчън, които наблюдаваха сеира ни. - Просто децата са превъзбудени и вече трябва да ги слагам да си лягат. - присвих очи.
- Я слушай какво... - време беше отново да стана предишната кучка. - Не си позволявай да ми говориш така. Няма да разреша на никого, да се отнася по този начин с мен и то безнаказано.
- Мамка му, затвори я за малко тази уста и да излизаме. - хвана ме Марк за лакътя и ме изведе на сила. До тук беше с милото държание. Само да излезехме навън и кълна се, щях да го убия.
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Юли 25, 2010 12:50 pm

Саманта

Започвах да се треса от яд, а това не беше добре. Не знаех колко дълго ще издържа с удържането на силата си.
- Бива си те да се оправяш с хората - каза Крис и ми смигна закачливо. Усмихнах му се, но погледнах към вратата и се намръщих.
- Трябва да изляза, че ако се забавя още малко, кой знае какво ще открия отвън - запътих се към бара, платих питието си, прегърнах Тери и смигнах на Крис. - Ще се видим утре, Тери - добавих и тя кимна. Запътих се към вратата.
Отвън Алекс бе скочила на Марк и го налагаше, а той просто стоеше и се смееше.
- О, за Бога! - извиках, и се опитах да ги разтърва. Алекс, обаче, като че ли въобще не разбра, че съм излязла. - Марк, махни я от себе си! - изкрещях му, и той за пръв път ми се подчини. Когато Алекс слезе от него е обърна към мен с яростен поглед.
- Откъде си помисли, че можеш да ми говориш така? - попита ме ядно. - Не ме познаваш, за да си позовлиш такова нещо!
- Е, съжалявам, но караниците ви вече взеха да ни писват! Опитвайте се поне пед други хора да се държите нормално. Когато сте насаме правете каквото искате, но пред хора... - недовърших, защото Алекс ме изгаряше с поглед.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Юли 25, 2010 1:18 pm

Александра

- Извинявам се за всичко, за което съм виновна аз. - казах смирено, опитвайки се да намаля гнева си. Този път наистина ми беше трудно да играя роля. Кръвта ми кипеше и исках да го убия. - Сега, ако ме извините, ще си ходя.
- Алекс, чакай. - Сам ме настигна и хвана ръката ми. - Виж, предполагам че на всички тази вечер ни дойде в повече. Нека поне те изпратим.
- Няма нужда, ще се справя и сама. Голямата ми уста ме пази от вероятни нападения. - не се сдържах и казах това към Марк. Ама и аз бях една. Защо около него губех контрол над тялото си. Устата ми не ме слушаше, ръцете ми също, краката още повече.
- Не отново. - ококори се Саманта и си пое въздух, за да се развика. - Не мога да повярвам че сте такива бебета. Защо не се разберете веднъж завинаги? Какъв ви е проблемът? Защо толкова много се карате? Какво? Хайде, говорете. - зачака отговор, но такъв не последва просто стояхме и мълчахме. Истината беше, че не знаехме и двамата защо го правим. Просто го правехме.
- Ето една добра идея. Да отидем вкъщи и там да се разберем. Тъкмо, Алекс няма да се страхува, че може да привлече много внимание, ако ме убие.
- Майната ти. Не отивам никъде, където ще бъдеш около мен на по-малко от километър.
- Тогава защо си още тук? Защо не си си тргнала все още?
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Юли 25, 2010 2:09 pm

Марк

Стоях и я гледах как се мъчеше да измисли отговор.
- О, по дяволите, правете каквото искате! - каза ядно Сам и се обърна към бара. - Марк, довечера няма да се прибирам. Не мисля, че ще успея да те изтърпя - извика докато вървеше и влезе в сградата.
Добре, сега е най-подходящият момент - казах си и и започнах да се прибилжавам към Алекс.
- Може би не си тръгваш, защото не искаш - прошепнах сладостно, на сантиметри от лицето й. - Може би те привличам прекалено много, за да ме оставиш - добавих и впих устни в нейните. Усетих съпротивата й. Беше силна, но не достатъчно. Всеки мозък беше различен. Нейният бе така заплетен, така сложен... Но това не ме притесняваше. След около половин минута съпротивата й беше напълно сломена и бе под мой контрол. Отделих устни от нейните и й се усмихнах подканващо. - Искаш да дойдеш вкъщи, нали? -попитах, но знаех как щеше да отговори. Не можеше да ми устои. Погледна ме съблазнително, хвана ме за ръката и ме поведе по улицата.

Саманта

- Хей, Сам, какво стана? - попита притеснено Тери, щом видя, че севръщах без онези двамата. - Всичко наред ли е?
- Водка. Голяма - наредих на бармана и той веднага ми наля. Глътнах парливата течност на един път. Обърнах се към Крис и Тери, а те ме гледаах притеснено. - Всичко е наред. Просто имах нужда от още едно питие.
- А къде са Марк и Алекс? - попита Крис подозрително.
- Всеки у тях си, предполагам. Не ми пука.
- Ще отида да ги потърся - отвърна Крис притеснено. - Алекс може да има нужда от помощт.
- Защо? Мислиш, че Марк ще я ухапе? - в мига, в който го казах, усетих, че съм прекалила. Алкохолът ми развързваше езика. Двата вампира ме изгледаха невярващо, а аз реших отново да се направя на ударена. - Какво, да не би да мислиш, че Марк е вампир или нещо такова? - казах с насмешка. - О, хайде, не и ти... Тези неща не съществуват, нали, Тери? - усмихнато попитах и й намигнах. Тя само ме изгледа странно. - Ама и вие сте едни... Човек не може да се пошегува с вас - направих се на обидена, платих на бармана и излязох отново, този път знаейки, че няма да се върна.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Юли 25, 2010 2:44 pm

Крисчън

Тя знаеше нещо. Нямаше как. Знаеше и алкохолът я караше да говори. Може би Марк й беше казал какво е, а също така че и аз и Тери бяхме като него. Но защо? Никога не ми беше споменавал да имат някаква по-особена връзка. Те бяха просто приятели. До колкото го познавах, той нямаше да каже никога тайната си, освен ако нямаше нещо голямо на своя страна, което да използва срещу този пред когото беше признал. Трябваше да разузная.
- Мисля че е време да включа чара си и да разбера какво точно знае малката ни приятелка. - обърнах се към Тери и изпих на екс останалото от уискито си. - Ужас, боклук. - преглътнах и се намръщих.
- Налага ли се? Виж, тя е добро момиче. Няма нужда да правиш нищо. Предполагам просто се е шегувала наистина. - погледна ме загрижено тя.
- Сама чу колко сигурно го каза. Тя знае нещо и мисля да разбера какво е. Бъди спокойна, нищо няма да й се случи. Харесва ми. Готина е.
- Крисчън... - въздъхна Тери.
- Спокойно Тереза, знам какво правя. - целунах ръката й. - Извинявай, че те оставам сама. Ще се справиш ли?
- Върви, спасявай света. - каза леко отегчено тя. - Аз ще видя дали няма да си намеря някаква интересна компания. - повдигна рамене.
- Добре. Пази се. - казах по навик и излязох.
Огледах се, но не видях Саманта никъде. Повдигнах глава и помирисах въздуха. Беше се отправила нагоре по улицата. Затичах се натам и след по-малко от секунда вече се намирах на около 200 метра от нея.
- Хей, Сам, чакай. - направих се на задъхан. Тя се обърна и ме огледа. - Искаш ли компания? - скъсих разтоянието, тичайки с човешка бързина, а когато се намирах на метър от нея, се усмихнах съблазняващо.
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitimeНед Юли 25, 2010 11:28 pm

Дерек

Защо, по дяволите, Тереза се е настанила в този скапан град? Ако си мислеше, че няма да я открия... Лъжеше се! Тя не можеше да изчезне от погледа ми ей-така. Не, и докато аз не решах това.
Огледах бара, с глупавото име "Спасение". Приличаше на дупка, каквато сигурно си и беше, но видях Тереза да влиза вътре по-рано. А оня, който беше с нея по-рано си отиде с някакво момиче... Значи най-вероятно бе сама... Запътих се с бързи крачки и отворих вратата. Веднага я видях... Стоеше на бара. Сама.
Усмихнах се доволно и се запътих към бара с уверена крачка.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Sponsored content





Бар "Спасение" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Спасение"   Бар "Спасение" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Спасение"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Луди глави :: Архив :: Архив Лично творчество :: Роуплей игри-
Идете на: