Къщата на Джейми Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Луди глави

Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде

Poll

Какво е любимото ви занимание?
Къщата на Джейми I_vote_lcap16%Къщата на Джейми I_vote_rcap 16% [ 8 ]
Къщата на Джейми I_vote_lcap8%Къщата на Джейми I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Къщата на Джейми I_vote_lcap6%Къщата на Джейми I_vote_rcap 6% [ 3 ]
Къщата на Джейми I_vote_lcap53%Къщата на Джейми I_vote_rcap 53% [ 26 ]
Къщата на Джейми I_vote_lcap8%Къщата на Джейми I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Къщата на Джейми I_vote_lcap8%Къщата на Джейми I_vote_rcap 8% [ 4 ]

Общо гласове : 49

Top posters

Вени (1304)
Къщата на Джейми I_vote_lcapКъщата на Джейми I_voting_barКъщата на Джейми I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Къщата на Джейми I_vote_lcapКъщата на Джейми I_voting_barКъщата на Джейми I_vote_rcap 
Krisi (521)
Къщата на Джейми I_vote_lcapКъщата на Джейми I_voting_barКъщата на Джейми I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Къщата на Джейми I_vote_lcapКъщата на Джейми I_voting_barКъщата на Джейми I_vote_rcap 
Tami (482)
Къщата на Джейми I_vote_lcapКъщата на Джейми I_voting_barКъщата на Джейми I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Къщата на Джейми I_vote_lcapКъщата на Джейми I_voting_barКъщата на Джейми I_vote_rcap 
Smile (231)
Къщата на Джейми I_vote_lcapКъщата на Джейми I_voting_barКъщата на Джейми I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Къщата на Джейми I_vote_lcapКъщата на Джейми I_voting_barКъщата на Джейми I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Къщата на Джейми I_vote_lcapКъщата на Джейми I_voting_barКъщата на Джейми I_vote_rcap 
tali (113)
Къщата на Джейми I_vote_lcapКъщата на Джейми I_voting_barКъщата на Джейми I_vote_rcap 

Latest topics

» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Къщата на Джейми EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Къщата на Джейми EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Къщата на Джейми EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Къщата на Джейми EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Къщата на Джейми EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Къщата на Джейми EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Къщата на Джейми EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Къщата на Джейми EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Къщата на Джейми EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024

ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята

Лунен календар

CURRENT MOON

Общ брой посетители

Free web counter

Брояч на знамена

Flag Counter

Времето


2 posters

    Къщата на Джейми

    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Къщата на Джейми Empty Къщата на Джейми

    Писане by Renny717 Сря Авг 25, 2010 7:59 pm

    Къщата на Джейми Casa-gutierrez-modern-house-design-in-el-salvador-1
    кухнята,холът,спалнята,банята.

    Харесвах къщата си, макар и да не ми бе от кой знае каква полза. Бе модерна, с изчистени линии. Може би хората мислеха, че е прекалено показна. Не изглеждаше като обикновен дом, но си я обичах. Надявях се да не ми се наложи да се местя от този град. Харесваше ми тук и мислех да се задържа за няколко години. Пък хората можеха да говорят каквото си поискат.
    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Къщата на Джейми Empty Re: Къщата на Джейми

    Писане by Renny717 Сря Авг 25, 2010 8:18 pm

    Джейми

    Денят бе прекрасен! Времето бе приятно, подухваше лек ветрец, а слънцето грееше приветливо върху чисто синьото небе. Да, слънцето не ни пречеше, както си мислеха хората. Това бе само мит, поддържан с векове от страховете на поколенията. Извадих една от любимите си шапки с огромна периферия, сложих я леко върху косата си и излязох навън.
    Запътих се към един от храстите с цветята и се залових с тях. Хората минава и отминаваха по улицата, без да обръщат внимание един на друг, а още по-малко на мен.
    Дотолкова се бях улисала в грижата за цветята, че не усетих как едно момиче бе тръгнало по алеята и се бе приближило до мен. Вдигнах разсеяно глава, щом сянката й се появи пред погледа ми и се усмихнах приветливо.
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator


    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Къщата на Джейми Empty Re: Къщата на Джейми

    Писане by Dark_Red_Rose Сря Авг 25, 2010 8:35 pm

    Джесика

    Реших се да изляза на разходка. Да пообикколя да се запозная с градът. Разхождайки се, си мислех за преживяното оня ден с брат ми и неговото настаняване в болницата. Не очаквах да има крадци и бандити из градът. Все пак това е малък град.
    Минавайки по една от улиците, почувствах че наблизо има някой. Реших да проверя кой е всъщност. След 100-на метра застанах пред оградата на една къща, в двора на която имаше едно светлокосо момиче, подрязващо храстите. Приближих се до нея и реших да я заговоря, да се запознаем.
    - Здравей! Казвам се Джесика. Накратко Джес. Виждам че и ти като мен обичаш цветята.
    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Къщата на Джейми Empty Re: Къщата на Джейми

    Писане by Renny717 Сря Авг 25, 2010 8:47 pm

    Усмихнах й се и се изправих. Свалих ръкавиците от ръцете си и подадох ръка.
    - Здравей, Джес - хванах леко ръката й, стараейки се да не я стискам прекалено силно. - Аз съм Джейми. Наистина обичам цветята си. Понякога просто стоя в къщата и наблюдавам градината. Да, знам, звучи странно... - засмях се, и тя ме последва, макар и с малко закъснение. - Та какво те води на сам, Джес?
    Тя се намръщи леко и явно се почуди как да отговори на въпроса ми. Е, нямаше да я карам да говори на сила. Сложих отново ръкавиците и клекнах до храста, очаквайки я да заговори.
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator


    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Къщата на Джейми Empty Re: Къщата на Джейми

    Писане by Dark_Red_Rose Сря Авг 25, 2010 8:53 pm

    След като ме поздрави момичето клекна отново пред храста си. Аз се наведох до нея и й казах:
    - Не, не е странно, и аз харесвам цветята. Даже прекалено много. А пък нищо не ме води насам. Просто реших да се разходя. да опозная града. Понеже оня ден пристигнах и сега си търся приятелчета, които да могат да ми помагат отвреме на време.
    - А ти имаш ли приятели тук в града? - попитах я след малко.
    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Къщата на Джейми Empty Re: Къщата на Джейми

    Писане by Renny717 Сря Авг 25, 2010 9:14 pm

    Приятели...
    - Не точно - обадих се след около минута. - Имам познати, и то повечето са колегите ми - засмях се искрено. Тя повдигна леко вежди.
    - Какво работиш? - попита любопитно, оглеждайки цветята.
    - Работя в администрацията на супермаркета. Общо взето е скучно - казах с лека усмивка. - Но все пак е нещо - Джес посегна към розите и без да иска убоде пръста си. Веднага усетих отровата да се струпва в устата ми, но стиснах зъби и преглътнах бавно. Момичето изстена. - Ще ти донеса лейкопласт - изправих се бързо и се обърнах към къщата, но тя ме спря.
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator


    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Къщата на Джейми Empty Re: Къщата на Джейми

    Писане by Dark_Red_Rose Сря Авг 25, 2010 9:54 pm

    - Не, недей. Не ми трябва, ще се оправя. Само драскотина е. - опитах се да я разубедя.
    - Не, аз ще ти донеса лепенка. - каза ми Джейми - По добре е да си сложиш една, за да не получиш някоя инфекция.
    - Добре тогава, отиди. Аз ще те изчакам. - не успях да я склоня.
    Момичето веднага отскочи до къщата си. Изглежда ми приятно момиче. Може да се разчита на нея, е поне от пръв поглед. Поне е худаво че има някой като мен да харесва цветята, слабост която някои не могат да отхвърлят. Ще трябва да я поканя някой път да излезем да се разходим и да си поговорим женската.
    След минутка се върна носейки лепенки.
    - Ще успееш ли да си я сложиш?
    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Къщата на Джейми Empty Re: Къщата на Джейми

    Писане by Renny717 Сря Авг 25, 2010 10:06 pm

    Тя ме погледна с вдигнати веджи и се засмя звънко.
    - Естествено, че ще мога! Не съм малка - пое с усмивка лепенките от ръката ми и си я сложи. - Благодаря - каза вдигайки поглед. Усмихнах й се и оставих ръкавиците си на земята.
    - Трябва да ги полея. Искаш ли да ми помогнеш? - тя кимна и аз я поведох по алеята. Определено изглеждаше мило момиче. А и беше красива. Не знаех на колко години е, но изглеждаше зряла. Може да е преживяла нещо, но това не беше моя работа. Напълних една лейка и й я подадох. Показах й кои храсти да полее и тя се запъти към тях. Напълних и своята и застанах отсреща й.
    - Градината ти наиситна е красива.
    - Благодаря. И аз си я харесвам - замълчахме отново, но след около минута тя отново прекъсна тишината.
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator


    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Къщата на Джейми Empty Re: Къщата на Джейми

    Писане by Dark_Red_Rose Сря Авг 25, 2010 10:17 pm

    - Ако искаш можеш да наминеш край вкъщи. - реших да я поканя у нас - Къщата - Не Замъка трудно ще го пропуснеш. Там имаме страхотна градина и ако имаш голям интерес можеш да дойдеш някой ден да я разгледаш. Би било страхотно и за двете ни.
    Забелязах че по лицето на Джейми се изписа учудване. Явно не е очаквала такава покана.
    - Уау! Ами, може. Еха, не очаквах такова нещо. Ама как да стигна до замъка? Наистина ли е замък?
    - О, не се стряскай, наистина е замък. Макар и да е доста старичък отвън, отвътре е доста поддържан. Като тръгнеш две преки нагоре и после завиваш надясно, даваш направо и след 500-600 метра ще пристигнеш! Ще се радвам да дойдеш. Най - добре ще е утре да наминеш по някое време. Цял ден ще съм си вкъщи.
    - Благодаря много ще се постарая да дойда. Не мога да дочакам това посещение!
    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Къщата на Джейми Empty Re: Къщата на Джейми

    Писане by Renny717 Сря Авг 25, 2010 10:31 pm

    - Благодаря много, ще се постарая да дойда. Не мога да дочакам да видя градината ти - усмихнах й се. Погледнах към къщата.
    - Аз ще тръгвам. Брат ми сигурно се е притеснил за мен - каза с усмивка. - Много се радвам, че се запознахме - подаде ми отново ръката си. Поех я усмихната и й отвърнах:
    - Аз също се радвам. Хубаво е да срещнеш човек със същите интереси - тя кимна.
    - Ще се видим утре. Чао! - запъти се към улицата.
    Наистина беше мила. Като цяло премина добре, с изключение на частта с убождането. Макар и със самоконтрол, миризмата на кръв ме караше да ожаднявам. Прибрах бързо лейките и ръкавиците и влязох в къщата си. Седнах на дивана и пуснах телевизора. Не го следях, мислех за момичето...
    Замък! Малко ми беше трудно да повярвам, че в днешно време някой все още живееше в замък. Но какво си мисля... Та аз съм вампир - хората дори и не подозираха, че ние съществуваме. Защо пък и хора да не живееха в замък?
    Сменях бързо каналите, докато не попаднах на някакво комедийно шоу. Оставих дистанционното и се загледах в телевизора.

    Sponsored content


    Къщата на Джейми Empty Re: Къщата на Джейми

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет Сеп 20, 2024 7:37 am