Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

Последния Филм, който гледах... I_vote_lcap16%Последния Филм, който гледах... I_vote_rcap 16% [ 8 ]
Последния Филм, който гледах... I_vote_lcap8%Последния Филм, който гледах... I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Последния Филм, който гледах... I_vote_lcap6%Последния Филм, който гледах... I_vote_rcap 6% [ 3 ]
Последния Филм, който гледах... I_vote_lcap53%Последния Филм, който гледах... I_vote_rcap 53% [ 26 ]
Последния Филм, който гледах... I_vote_lcap8%Последния Филм, който гледах... I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Последния Филм, който гледах... I_vote_lcap8%Последния Филм, който гледах... I_vote_rcap 8% [ 4 ]

Общо гласове : 49

Top posters
Вени (1304)
Последния Филм, който гледах... I_vote_lcapПоследния Филм, който гледах... I_voting_barПоследния Филм, който гледах... I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Последния Филм, който гледах... I_vote_lcapПоследния Филм, който гледах... I_voting_barПоследния Филм, който гледах... I_vote_rcap 
Krisi (521)
Последния Филм, който гледах... I_vote_lcapПоследния Филм, който гледах... I_voting_barПоследния Филм, който гледах... I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Последния Филм, който гледах... I_vote_lcapПоследния Филм, който гледах... I_voting_barПоследния Филм, който гледах... I_vote_rcap 
Tami (482)
Последния Филм, който гледах... I_vote_lcapПоследния Филм, който гледах... I_voting_barПоследния Филм, който гледах... I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Последния Филм, който гледах... I_vote_lcapПоследния Филм, който гледах... I_voting_barПоследния Филм, който гледах... I_vote_rcap 
Smile (231)
Последния Филм, който гледах... I_vote_lcapПоследния Филм, който гледах... I_voting_barПоследния Филм, който гледах... I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Последния Филм, който гледах... I_vote_lcapПоследния Филм, който гледах... I_voting_barПоследния Филм, който гледах... I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Последния Филм, който гледах... I_vote_lcapПоследния Филм, който гледах... I_voting_barПоследния Филм, който гледах... I_vote_rcap 
tali (113)
Последния Филм, който гледах... I_vote_lcapПоследния Филм, който гледах... I_voting_barПоследния Филм, който гледах... I_vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Последния Филм, който гледах... EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Последния Филм, който гледах... EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Последния Филм, който гледах... EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Последния Филм, който гледах... EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Последния Филм, който гледах... EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Последния Филм, който гледах... EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Последния Филм, който гледах... EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Последния Филм, който гледах... EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Последния Филм, който гледах... EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

Последния Филм, който гледах...

+4
pLami.
Smile
Вени
Krisi
8 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Последния Филм, който гледах...

Писане by Krisi Съб Юни 26, 2010 9:02 pm

Е? (: Разкажете ни за Филма, който сте гледали последно - Какви са впечатленията Ви от него, хареса ли Ви, заслужава ли си гледането и всичко друго, за което се сетите да се изкажете :))
Krisi
Krisi
Модератор
Модератор

Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Вени Нед Юни 27, 2010 8:43 pm

Последния филм който гледах беше Принцът на Персия. Страхотен :!: Наистина си заслужава постоянните реклами. Напоследък се бях отчаяла, че не правят интересни филми, но този ми върна "вярата" в холивутските кинопродукции. Страхотен е :cheers: . Горещо го препоръчвам на всеки, който иска да гледа 2 часа филм, който да го държи в постоянно напрежение :;)2: .
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Smile Пон Юни 28, 2010 7:17 pm

Страх.com не ме впечатли особено, но режисьорът, който го е правил със сигурност е имал психични отклонения Смях:
Smile
Smile
Художник

Брой мнения : 231
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 28
Местожителство : Варна

Информация за РПГ
Име: Аманда

Земя и титла на героя
: сестра, но те не се познават

Други герои
:

http://4fun.newstarforum.com/

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by pLami. Чет Юли 01, 2010 12:10 pm

Последният филм, който гледах беше "А-отборът" . Филмът е екшън, приключенски и комендия.
Ако някой се интересува давам линк за филма - информация за него и трейлър ((;
http://www.kinoarena.com/movie/514
pLami.
pLami.
Фотограф

Брой мнения : 88
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 28
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Renny717 Чет Юли 01, 2010 1:07 pm

Принцът на Персия: Пясъците на времето. Всъщност отидох да го гледам за втори път и въобще не съжалявам. Филмът е страхотен! Всичко - сюжетът, декорите, ефектите, актьорите... Просто е нещо магично, поне според мен. Джема Артертон наистина е много красива, а пък Джейк Джиленхал е невероятен! :inlove:
Renny717
Renny717
Писател

Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Smile Вто Юли 13, 2010 7:58 pm

The Unborn .. ууужасии :hehe:
Smile
Smile
Художник

Брой мнения : 231
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 28
Местожителство : Варна

Информация за РПГ
Име: Аманда

Земя и титла на героя
: сестра, но те не се познават

Други герои
:

http://4fun.newstarforum.com/

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Renny717 Вто Юли 13, 2010 8:39 pm

Днес гледах Затъмнение.... СТРАХОТЕН!!! Определено е по-добър от първите два. Заслужава си...

Spoiler:
Renny717
Renny717
Писател

Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Вени Вто Юли 13, 2010 10:37 pm

Не че нещо, но аз гледах Затъмнение преди седмица и половина вече. И честно казано на мен ми се стори някакси накъсан. Странно беше. Имах чувството, че нещо сцените не са последователни. Единственото което ми хареса горе долу беше разговора на Джейк, Едуард, Бела и Чарли, след първата целувка между Бела и Джейкъб laugh . Чарли просто къртеше Kakvo .
А колкото до самия филм... е по-добре беше от 2-я, но се надявам 4-я да бъде по-добър. Иначе ще остана разочарована.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Smile Сря Юли 14, 2010 7:15 pm

^Аз гледах само първата част. Не ме впечатли особено..изгубих всякакъв интерес и нито книгите съм чела, нито филмите съм гледала.. :beangry: Май аз съм единствената, като ви гледам какви сте им фенове :hihihi:
Smile
Smile
Художник

Брой мнения : 231
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 28
Местожителство : Варна

Информация за РПГ
Име: Аманда

Земя и титла на героя
: сестра, но те не се познават

Други герои
:

http://4fun.newstarforum.com/

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by JaniTo Сря Юли 21, 2010 7:51 pm

Вчера - Затъмнение ...беше готин, по- хубав от Новолуние по мое мнение ....даоста се смях... :suuun:
JaniTo
JaniTo
Художник

Брой мнения : 48
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 28
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by rozza93 Чет Юли 22, 2010 9:34 am

В Неделя гледах ,,Гордост и предразсъдъци'' :inlove: за може би вече хиляден път.Филмът е неверотен,както и актьорите,които от всички версии за мен най-много се доближават до персонажите в книгата.Самият филм създава едно усещане сякаш наистина се връщаш във времето и наблюдаваш нещата отстрани,а не от екрана.
rozza93
rozza93
Moderator
Moderator

Брой мнения : 14
Дата на регистриране : 19.07.2010
Години : 31

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Smile Пет Авг 06, 2010 9:20 pm

The last song/Последната песен
Всички много го хвалеха, бил много тежък, сърцераздирателен.. дори не съм сигурна защо го изтеглих. Facebook ми го каза :haha:

Очаквах да е по-силен. Някак си блудкав ми беше, но някои моменти ме накараха да се усмихна сърдечно. Главната роля беше на Майли Сайръс, определено е по-добра от образа си на Хана Монтана. Гласа и ми е адски противен, бях и със суптитри, а не с дублаж, което още повече развали филма.

Трудно ме трогват филми, ето че и този не успя. Но на който му се гледа романтична историйка с happy end, но малко съзли към края... препоръчвам го :cute:
Smile
Smile
Художник

Брой мнения : 231
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 28
Местожителство : Варна

Информация за РПГ
Име: Аманда

Земя и титла на героя
: сестра, но те не се познават

Други герои
:

http://4fun.newstarforum.com/

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Renny717 Пет Авг 06, 2010 9:36 pm

Последно гледах Remember me. Не успях да отида, когато го прожектираха, за това си го изтеглих. Филмът е много хубав и си струва. Помня, че Веси ми каза, че аз специално съм щяла да се разрева... Ми добре - пускам филма, гледам, гледам... Остават десет минути и аз не съм проронила и една сълза и си помислих, че си е направила майтап... Ей, мамка му, през тия последни минути ревах като за цял филм....
Както и да е, по-принцип нямам нищо против Робърт Патинсън. Хареса ми как си изигра ролята в Хари Потър, но не и в Здрач. В този филм, обаче, играта му е на съвсем друго ниво... Тук, определено ми хареса. Филмът си заслужава.
Renny717
Renny717
Писател

Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Smile Нед Авг 15, 2010 10:53 pm

Армагедон :Сърце:
Много любим филм с много любим актьор. На тоя Брус Уилис всичките му филми са уникални. Динамика, напрегнати моменти, убийствен хумор и една наистина трогваща история. Добре, че не е истинска, че щях да се самоубия Kakvo На моменти се смях много, по едно време позволих и една сълзичка да се търкулне, наистина филма си заслужава.
Smile
Smile
Художник

Брой мнения : 231
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 28
Местожителство : Варна

Информация за РПГ
Име: Аманда

Земя и титла на героя
: сестра, но те не се познават

Други герои
:

http://4fun.newstarforum.com/

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by JaniTo Вто Авг 17, 2010 10:23 pm

Секса и Градът 2 , не знам , но на мен ми беше много смешен. Саманта винаги много ме е кефила :haha: Голям смях падна , когато си тръгваха от Абу Даби на пазара. Толкова разкрепостен човек 🤣 , нямам думи . За мен тя направи филма хубав...
JaniTo
JaniTo
Художник

Брой мнения : 48
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 28
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Вени Съб Авг 21, 2010 7:33 pm

Аз гледах 451 градуса по Фаренхайт. От доста време исках да го гледам, защото съм чела книгата и ми стана интересно дали екранизацията струва нещо. Обаче като всеки млад човек, който е свикнал със специалните ефекти да новите филми, този ми се стори някак твърде вял и някак невзрачен. Като цяло самата идея и на книгата не е, за да се екранизира. Тя е с цел хората да се замислят, но филма не го бива много. Изглеждаше странно и не ми се хареса. Но все пак говоря за филм от 1966 година. За тогавашната техника, е доста добро, но все пак... 21 век е вече и може да го презаснемат отново, но този път по-добре.

И за да си оправя настроението от този филм, гледах екранизация на една книга на Нора Робъртс. Влюбих се във филма. Пъво, че идеята е страхотна (както при всичко, което е писано от Нора). Личи си, че е един хубав филм от 2009-та г. Казва се Midnight Bayou. Има го в замунда. Препоръчвам го на всеки, който иска да се наслади на една хубава книга, но в по-краткия й вариант :suuun: .

Сега мисля да гледам Blue Smoke. Отново екранизация по книга на Нора Робъртс, но от 2007г. Предполагам, че ще ми хареса. Все пак ще си кажа мнението по-късно. Но няма да гледам нищо дриго, преди Агент XXL, който ще дават по БТВ, за да се посмея от сърце :happy: .
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Smile Пон Авг 30, 2010 8:42 pm

Ще напиша последните 3 филма, които гледах, така като и 3те ми харесаха 😄

Първо - Карате кид :Сърце: Изтеглих го, само за да изгледам поредния филм с участието на Джеки Чан. През цялото време ми беше интересен, от началото до края. Непрекъснато тръпнех в очакване какво ще стане по-нататък, затова понякога премествах филма напред, а после го връщах пак :hihihi: За първи път да ми хареса нещо с каквито и да е бойни изкуства - в случая кунг фу. Замислях даже да започна да тренирам, ама няма да го бъде Ne znam

P.S I love you. Също много добър филм, като замисъл. Главната героиня не ми хареса особено на външен вид, но не спрях да го гледам заради нея (Вени.. която ми твърди, че външността е най-важна. За мен не е и точка (: ). Много разплакани ми го препоръчаха, аз така и не пуснах и една сълза Ne znam Иначе е хубав, и то много. С поука, сичко супер ^^

Синята пеперуда - историята е за едно момче, което е болно от рак и му остават броени месеци. Но то има има само една мечта - да хване синя пеперуда, която според поверията изпълнява желания. Отиват в екваториалните гори, където показват всякакви невероятно красиви животни, най-вече насекоми...

Препоръчвам и 3те филма :cute:
Smile
Smile
Художник

Брой мнения : 231
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 28
Местожителство : Варна

Информация за РПГ
Име: Аманда

Земя и титла на героя
: сестра, но те не се познават

Други герои
:

http://4fun.newstarforum.com/

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Вени Вто Авг 31, 2010 7:08 pm

Гледах Blue Smoke и точно както очаквах - ми хареса. От начало започна много странно, но в моента в който започнаха мислите на героинята за огъня, ме спечели. Страхотен филм. Само мога да си представя каква е книгата. При първа възможност ще я прочета, за да мога да се порадвам отново на тази великолепна история, но този път погледната през моите очи, а не през тези на режисьори и сценаристи от кой знае къде.
Агент XXL също беше страхотен. Гледах и двойката, на който също се смях със сълзи. И сега като се сетя за някои сцени и - :biglaugh: .
Не се стърпях обаче и гледах още един филм от екранизираните романи на Нора Робъртс. High Noon - отново поредния прекрасен филм. През цялото време се чудех кой може да е виновника за всичките пожари и накрая дори се изненадах (което при мен се получава наистина много трудно, защото в едно от 95% от книгите и филмите отгатвам какъв ще е краят.).
За жалост ми остана само още 3 филма 😢 , които съм си изтеглила. Ще ги гледам в най-скотро време и със сигурнос ще търся още подобни екранизации на книги на Нора Робъртс, защото е една невероятна писателка.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by DeadReaper Сря Сеп 01, 2010 12:00 am

Аз в момента гледам едно сериалче - "Supernatural" .Може някой от вас да го е чувал. Харесва ми сериала, но се води ужас, а пък то един ужас. Но все пак ви го препоръчвам.

DeadReaper
Ентусиаст

Брой мнения : 224
Дата на регистриране : 04.08.2010

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Renny717 Нед Окт 03, 2010 8:15 pm

Никога не се предавай (Never Back Down). Филма е страхотен! Определено си заслужаваше двата часа. Ако има фенове на битките, ако мога така да се изразя, и не са го гледали - нека не чакат. Наистина е мнага добър 😄
Renny717
Renny717
Писател

Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Renny717 Пон Ное 22, 2010 7:25 pm

Хари Потър и Даровете на Смъртта - 1ва част

УНИКАЛЕНУдивителен! Просто невероятен! Всичко му е на ниво - сценарий, актьорска игра, декори, ефекти... Това е вторият ми любим филм от поредицата - първия е Затворникът от Азкабан. И макар на някои места да бяха пропуснали доста неща, а на други да бяха добавили, трябва да призная, че работата наистина е добре свършена. Сега нямам търпение до юли другата година :haha:

Извинявам се за двойния пост!
Renny717
Renny717
Писател

Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Вени Чет Яну 06, 2011 12:23 pm

И на мен ми хареса Хари Потър и даровете на смъртта - I част. Наистина е страхотен :suuun: .
Определено препоръчвам да се гледа (ако изобщо има човек, който да не е прегледал поне няколко минути от филма).

Гледах и Гордост и предразсъдъци от 2005-а. Изключителен филм. Актьорската игра е невероятна просто. Не съм чела книгата и не мога да кажа как е филмът спрямо нея. Но предполагам, че дори да я прочета, пак ще ми харесва екранизацията.

Гледах и Трон, но нещо не ми се хареса. Единственото хубаво му бяха 3D ефектите. Иначе като замисъл... не е кой знае какво.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by DeadReaper Пет Яну 07, 2011 6:55 pm

Как сме хора с= ?
ПОследния филм, който гледах беше Морско чудовище. Препоръчвам го за всички обичащи хорора
:lol!: :koleda: 👼

DeadReaper
Ентусиаст

Брой мнения : 224
Дата на регистриране : 04.08.2010

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Renny717 Чет Фев 03, 2011 11:00 pm

Неудържим (Unstoppable). Страхотен филмУдивителен! Когато му четях резюмето си мислех, че ще е доста тъп, понеже съм гледала с подобен сюжет, но адски съм се излъгала. Невероятен филм, Дензъл Уошингтън изигра невероятно ролята си, а Крис Пайн... Него няма да го коментирам... :haha:

Грозната истина (The Ugly Truth). Супер комедия с Катрин Хейгъл и Джерард Бътлър. Хейгъл играе в доста такива филми, но й личи че й харесва и филмите се получават страхотно. Интересен е, въпреки че краят му е предвидлив. Гледайте го ако обичате романтичните комедии. А и Джерард е адски секси (това е за момичетата, естествено ;])
Renny717
Renny717
Писател

Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Krisi Чет Фев 03, 2011 11:09 pm

Renny717 написа: Грозната истина (The Ugly Truth). Супер комедия с Катрин Хейгъл и Джерард Бътлър. Хейгъл играе в доста такива филми, но й личи че й харесва и филмите се получават страхотно. Интересен е, въпреки че краят му е предвидлив. Гледайте го ако обичате романтичните комедии. А и Джерард е адски секси (това е за момичетата, естествено ;]) [/b]

Рени, гледала съм го и филма наистина е забавен.. :haha: Особено героят на Джерард Бътлър, все ги ръсише едни, особено като й помагаше за срещата там... :haha: Уникален е, и героя му, и актьора (Особено актьора :Сърце: ).
А аз последно гледах "Хрониките На Спайдъруик" - У.н.и.к.а.л.е.н.Удивителен! :lol!:
Много ми хареса, добре е направен, сюжета е доста интересен и макар малко да е от типа "Хрониките на Нарния" с магии и т.н., е наистина хубав филм, а края му пък е доста изненадващ и неочакван (Поне за мен си беше такъв де, изобщо не очаквах накрая така да се развият нещата.. Доста се посмях на това как свърши, а после на последната сцена от филма се и разчувствах... 😄 ). Абе какво да кажа, невероятен отвсякъде, хареса ми и го препоръчвам 100% да се гледа... ;] Поне това е моето мнение де. ((:
Krisi
Krisi
Модератор
Модератор

Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Последния Филм, който гледах... Empty Re: Последния Филм, който гледах...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите