Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcap16%Препоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 16% [ 8 ]
Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcap8%Препоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcap6%Препоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 6% [ 3 ]
Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcap53%Препоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 53% [ 26 ]
Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcap8%Препоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcap8%Препоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 8% [ 4 ]

Общо гласове : 49

Top posters
Вени (1304)
Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcapПрепоръчвам книгата... защото... I_voting_barПрепоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcapПрепоръчвам книгата... защото... I_voting_barПрепоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 
Krisi (521)
Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcapПрепоръчвам книгата... защото... I_voting_barПрепоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcapПрепоръчвам книгата... защото... I_voting_barПрепоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 
Tami (482)
Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcapПрепоръчвам книгата... защото... I_voting_barПрепоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcapПрепоръчвам книгата... защото... I_voting_barПрепоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 
Smile (231)
Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcapПрепоръчвам книгата... защото... I_voting_barПрепоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcapПрепоръчвам книгата... защото... I_voting_barПрепоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcapПрепоръчвам книгата... защото... I_voting_barПрепоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 
tali (113)
Препоръчвам книгата... защото... I_vote_lcapПрепоръчвам книгата... защото... I_voting_barПрепоръчвам книгата... защото... I_vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Препоръчвам книгата... защото... EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Препоръчвам книгата... защото... EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Препоръчвам книгата... защото... EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Препоръчвам книгата... защото... EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Препоръчвам книгата... защото... EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Препоръчвам книгата... защото... EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Препоръчвам книгата... защото... EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Препоръчвам книгата... защото... EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Препоръчвам книгата... защото... EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

Препоръчвам книгата... защото...

Go down

Препоръчвам книгата... защото... Empty Препоръчвам книгата... защото...

Писане by Вени Пон Ное 05, 2012 10:36 pm

Реших, че имаме нужда от подобна тема. Аз лично много бих имала полза, защото в днешно време започна да става трудно да се намери сносна (поносима) литература, а предвид цените на книгите...

На кратко, според мен е неуместно да се харчат пари за книги, които няма да ни харесат, а от кориците нищо не може да се разбере. Те всичките са лъскави и примамливи и на повечето от тях, с големи букви пише бестселър еди-къде-си, но в някои (да не кажа повечето) случаи това е само трик за замазване на очите и съдържанието на книжката е плачевно. Ето защо тук ще казваме мнението си от това, което сме прочели, за да си помагаме.

Започвам първа, че наскоро събрах материал.

Очарована съм от две нови писателки - Джули Гарууд и Джейн Ан Кренц. И двете много ми харесват. Книгите им не са някакви невероятни и с нечувани до сега сюжети, но стилът им е страхотен. И двете вкарват нотка на криминале и умеят да оплитат нещата. Написани са грамотно книжките им и определено са нещо повече от "ставащи за четене". Не мога да си кривя душата, пишат си жените. (Между другото Джули Гарууд много прилича външно на една друга моя любима авторка - Нора Робъртс)
Ето и някои от книжките, които ме впечатлиха
http://chitanka.info/serie/buchanan-renard - на Джули Гарууд - поредицата ѝ е от 2000-та година и е страхотна. Изчетох 3 книги от нея, взех ги на един дъх и искам още да чета! (По-старите не съм чела, не мога да кажа нищо)
http://chitanka.info/serie/obshtestvoto-na-arkejn - На Джейн Ан Кренц от тук изброените съм чела само Невинни лъжи, но е страхотна. Искам и останалите да прочета, но да видим кога ще си ги намеря и на какви пари ще бъдат. http://chitanka.info/text/20761-svetlina-v-sjankata - Това чудо много искам да си го взема и му е наближило да стане част от колекцията ми. Имам вяра, че ще бъде страхотно.

Определено двете жени се присъединиха към бедния ми, но качествен (за мен е такъв), списък с авторки, които си заслужават.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите