Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Top posters
Вени (1304)
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_lcapДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_voting_barДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_lcapДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_voting_barДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_rcap 
Krisi (521)
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_lcapДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_voting_barДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_lcapДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_voting_barДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_rcap 
Tami (482)
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_lcapДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_voting_barДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_lcapДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_voting_barДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_rcap 
Smile (231)
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_lcapДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_voting_barДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_lcapДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_voting_barДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_lcapДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_voting_barДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_rcap 
tali (113)
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_lcapДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_voting_barДневниците на вампира / The Vampire Diaries I_vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Дневниците на вампира / The Vampire Diaries EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries

4 posters

Go down

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries Empty Дневниците на вампира / The Vampire Diaries

Писане by Willow Нед Юли 04, 2010 4:49 pm

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries 2292914O



## Режисьор: Кевин Уилямсън
## В ролите: Нина Добрев, Пол Уесли, Дженифър Роуз Лок, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Крис Уилям Мартин и др.
## Държава: САЩ
## Година: 2009
## Времетраене: 45 минути

## Резюме: Четири месеца след трагичен инцидент с кола, който убива родителите им, 17 годишната Елена Гилбърт и нейния брат Джеръми, все още се опитват да свикнат с промените, които са станали. Елена винаги е била бляскава ученичка: красива, известна, с добър успех в училище и приятели, но сега тя се опитва да скрие своята тъга от света. Елена и Джеръми живеят с леля си Джена, коята дава най-доброто от себе си, за да замести отчасти родителите им.

Когато учебната година в гимназията "Мистик Фолс" започва, Елена и приятелките й са очаровани от хубавия и мистериозен Стефан Салватор. Той и Елена веднага усещат някакво привличане, въпреки че тя е озадачена от странното поведение на Стефан, когато той внезапно се появява на гробището, където са погребани родителите й. Това, което тя не успява да разбере е, че Стефан крие тъмна тайна - фактът, че е вампир. На партито, което е на следващата вечер, Елена и Стефан започват да се опознават един друг, когато хаоса, който се е породил, понеже Вики е нападната и ухапана по врата, ги прекъсва.

Опасявайки се, че знае кой е отговорен за нападението, Стефан се прибира у дома и намира по-големия си брат - Деймън, когото не е виждал от 15 години. Деймън също е вампир и двамата братя имат дълга и мъчителна история. Деймън се подиграва на брат си, който отказва да бъде жесток, но когато разбира, че брат му е запленен от Елена, която изглежда точно като жената, която Стефан е обичал преди повече от век; жена, която Деймън се опитал да направи своя. Сега двамата братя - единия добър, а другия лош, ще се борят за душата на Елена . . .

Willow
Moderator
Moderator

Брой мнения : 24
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 27

Върнете се в началото Go down

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries Empty Re: Дневниците на вампира / The Vampire Diaries

Писане by Вени Сря Сеп 22, 2010 10:52 am

Ето, че започна и вторият сезон, на любимия на много тийнейджърки - сериал.
В замунда пускат сериите всеки петък, но тъй като на мен не ми се иска да чакам, разбрах че в youtube пускат клипчета, в които разкриват какво ще се случи в следващия епизод.

Ето и клипчето за трети епизод, който ще бъде пуснат в петък (24. 09. 2010)
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries Empty Re: Дневниците на вампира / The Vampire Diaries

Писане by Вени Съб Окт 02, 2010 2:50 pm

Ето и промото на 5та серия.



Сега разбира се задавам въпрос за предишната серия.
Каква е реакцията ви след нея? Хареса ли ви, какво ви хареса, какво не, беше ли интересна, какво мислите, че ще се случи по-нататък?
Да обсъдим малко този сериал. Мисля, че ще бъде забавно и интересно за всичките му почитатели.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries Empty Re: Дневниците на вампира / The Vampire Diaries

Писане by Вени Чет Окт 28, 2010 12:43 pm

Ето и промото на 7ма серия

http://www.vbox7.com/play:eb9f7774
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries Empty Re: Дневниците на вампира / The Vampire Diaries

Писане by Вени Съб Ное 06, 2010 10:45 pm

Аз продължавам да си пускам и коментирам сама тук, но няма значение. Поне се занимавам с нещо :suuun: .

Последният епизод (осми т.е) ме разби от всякъде.
Погледите които си размениха Деймън и Елена на стъпалата в къщата на 500 годишните вампири ме уби. Само що си казах "Тук прехвърчат искри? 🇭🇲 " и след това Бони и вече порастналото братче на Елена (Джеръми) нещо започнаха да се гледат като котаци - влюбено :hugyou: , (е чак толкова не :haha: . Пресилено е, но не бяха приятелски погледи), да прехапват устни и да ги облизват и пр. И вече ме довърши признанието на Деймън, че обича Елена... За момент си помислих, че ще я целуне, но не. Той устоя. Браво мъжки, ти си моя герой The best . А Каролайн и Тайлър вече ме закопаха. Не знам защо, но преди да се прегърнат към края на епизода, имах чувството, че ще се награбят. А за оня вампир, който уж го убиха (Илайза), пък той взе че се съживи, вече гледах така - :whatafack: . Да не говоря, че изцъклих още по-големи очи когато онази вампирка каза, че трябвало да се пазят от Клаус...
Сега нямам търпение да дойде петък и да гледам 9та серия :lady: Дори гледах и промото, но нищо не разбрах. Стори ми се дори малко скучно...


Последната промяна е направена от Вени на Нед Ное 07, 2010 4:13 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries Empty Re: Дневниците на вампира / The Vampire Diaries

Писане by Krisi Нед Ное 07, 2010 1:28 am

Е, аз се сетих да коментирам тук, така че не си сама Вени...

Боже, осми епизод мен направо ме разтърси. Епизода беше страхотен - на признанието на Деймън очите ми се насълзиха като на някоя заклета романтичка... Ужас ;д
Бони и Джеръми наистина се гледаха много особено, но прочетох, че (За съжаление), в девети епизод Бони среща друг.. =( Има нов ученик в гимназията с богата семейна история, с който Бони и Джеръми се срещали :think:
А за Каролайн и Тайлър, аз мисля, че ще станат наистина добри приятели, но Каролайн си обича Мат (А и той нея...) Беше ми много кофти като скъсаха иначе, то си се очакваше де, ама..
Тоя Илайза като се съживи и ченето ми падна направо и на мене! После, когато със сис обсъждахме серията, тя каза, че тея първите вампири могат да бъдат убити само с някакво специално дърво - бял дъб или нещо такова (Абе някъв дъб там.. ;D) Много ще е интересно сега, след като и в сериала най-накрая споменаха Клаус (Който в книгите участва дейно, но по-нататък в историята). Интересно какво ли ще стане сега...
И аз иначе направо не знам как ще дочакам следващата седмица, за да гледам предстоящия епизод - ще е супер интересно..!
:cute:
Krisi
Krisi
Модератор
Модератор

Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries Empty Re: Дневниците на вампира / The Vampire Diaries

Писане by Вени Нед Ное 07, 2010 4:19 pm

А ето и промото на 9ти епизод (извинявам се, че не го пуснах още вчера, просто забравих).



Не знам защо, но след предишния епизод, промото ми се струва някак... скучно Ne znam . Всъщност то не е скучно, но си мисля, че самата серия няма да е нищо особено. Дано да греша, защото ми е много интересно. Става все по-заплетено и по-заплетено. Нямам търпение :hei: .
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries Empty Re: Дневниците на вампира / The Vampire Diaries

Писане by Dark_Red_Rose Вто Ное 09, 2010 3:27 pm

Здравейте, дами! Да ви се похваля най-после и аз мога да давам мнения по този сериал така да кажа. Изигледал съм ги всичките - целият първи сезон, и от втори каквото е излязло :)))
Наистина Крисито беше права - ще ми хареса.
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries Empty Re: Дневниците на вампира / The Vampire Diaries

Писане by Вени Сря Ное 17, 2010 10:32 pm

Този път малко закъснях с коментара за серията. Противно на очакванията ми, взе, че ми хареса и то заради това, че говореха и на български. Изведнъж ми стана много странно като ги чух. А това дали не бяха истинските родители на Нина?
Както и да е. А историята която Катрин разказа на Елена беше добра. Постарали са се хората да го измислят. Браво :bravooo: .

А ето и промото на 10ти епизод, дори е със субтитри :wasntme:

http://www.vbox7.com/play:97bf1a9c

Аз не успях да схвана много много за какво точно говореха и защо на края Деймънд така се ококори на Елена, но скоро ще разбера :yahooo: . Нямам търпение да я пуснат.
Нещо обаче ме притесни. На промото пишеше, че серията ще излезе чак на 2 декември. Дали ще направят толкова голямо закъснение? На какво се дължи? Ако някой знае, да каже.
Е, чакам другите коментари, пък може и разговор да завържем...
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries Empty Re: Дневниците на вампира / The Vampire Diaries

Писане by Вени Пон Дек 20, 2010 7:09 pm

Ето промото на 12-ти епизод, който за жалост ще бъде пуснат чек на 27 януари :sad: . Приятно ни чакане...

http://www.vbox7.com/play:5ecbb125
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries Empty Re: Дневниците на вампира / The Vampire Diaries

Писане by Krisi Пон Дек 20, 2010 7:47 pm

Ааа, Тайлър целуна КарълайнУдивителен! :yahooo: Мислех си аз друго, ама май ще се окаже, че греша.. Ех, става супер интересно! ((: Сега остава и да се чудя има ли Карълайн чувства към Тайлър? Щото тя уж си обича Мат, ама знае ли се... Както изглеждаше от Промото, е До-о-о-ста объркана... Нямам търпение да гледам епизода :cute:
Майко мила, Роуз.... О.о Направо ужасно... В какво се превърна само, ужас.. Ухапването я съсипва малко по малко май.. Изглеждаше стряскащо. И горкия Деймън, опитва се да я спаси, ама май няма да успее.. :cry2: Много, много жалко, двамата тъкмо си пасваха - сигурно се чувства ужасно, тъкмо беше намерил поне един по-близък човек.. (Като изключим Стефан и Елена де, настрана от това). Много ми стана гадно, като гледах Роуз и Деймън как се опитваше да я излекува... :sad: :sad: Иначе епизода се очертава невероятен (както винаги), ще чакам с нетърпение да излезе! :suuun: - Е, има да си чакам, заедно с всички фенове на Дневниците, дам... ;[
Krisi
Krisi
Модератор
Модератор

Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries Empty Re: Дневниците на вампира / The Vampire Diaries

Писане by Dark_Red_Rose Сря Дек 22, 2010 8:57 pm

Става интерсно.... :))
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries Empty Re: Дневниците на вампира / The Vampire Diaries

Писане by Вени Чет Дек 23, 2010 1:47 pm

Не знам защо, но си мисля, че Елена ще убие Роуз. В промото нашенката доста се беше надъхала да й забие кола в сърцето. Такъв поглед извади, че...
Предполагам, че в края на епизода мистериозно ще открият някакъв лек за Роуз, но личното ми мнение е, че ще стане тъпо, ако я спасят. Ще заприлича на типична, глупава сапунка.
А за целувката... ОТ КОГА Я ЧАКАМ :skypeparty: . Най-после. Ми Мат пък къде се бута точно когато не трябва Ne te e sram ? Каралайн обаче наистина изглеждаше много объркана, когато казваше: "Спрете да ме целувате" (или там каквото казваше, че не помня вече), което ме разсмя.
Сега си чакам целувчицата между Бони и "Малкото братче" на Елена :inlove: . Много ще се изкефя, ако зареже магьосника.
А за чакането... не ми се ще толкова време да чакам, но какво да се прави. И те са хора и трябва да почиват.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дневниците на вампира / The Vampire Diaries Empty Re: Дневниците на вампира / The Vampire Diaries

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите