Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Similar topics
    Top posters
    Вени (1304)
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_lcapБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_voting_barБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_rcap 
    Dark_Red_Rose (1288)
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_lcapБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_voting_barБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_rcap 
    Krisi (521)
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_lcapБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_voting_barБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_rcap 
    Renny717 (514)
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_lcapБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_voting_barБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_rcap 
    Tami (482)
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_lcapБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_voting_barБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_rcap 
    Stacey:) (478)
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_lcapБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_voting_barБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_rcap 
    Smile (231)
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_lcapБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_voting_barБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_rcap 
    DeadReaper (224)
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_lcapБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_voting_barБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_rcap 
    elinora97 (153)
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_lcapБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_voting_barБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_rcap 
    tali (113)
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_lcapБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_voting_barБратството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 I_vote_rcap 

    Latest topics
    » Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

    » Игра На Думи
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

    » Скрабъл
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

    » Музикална игра
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

    » Да броим до 0
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

    » Намислете си съществително преди да влезете
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

    » Асоциации
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

    » Шерилин Кениън - Нощни Ловци
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

    » Вицове
    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

    Септември 2024
    ПонВтоСряЧетПетСъбНед
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30      

    Календар Календар

    Земята
    Лунен календар
    CURRENT MOON
    Общ брой посетители
    Free web counter
    Брояч на знамена
    Flag Counter
    Времето

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    +20
    Alisa88
    iniyiu
    teri1995
    didi_fen4e
    Tais
    karamel86
    nedadel71
    matsa1978
    beliata4918
    galadrielle
    Krisi
    TedU
    yanitsa1
    kremcheto
    deedee1991
    elinora97
    ally_80
    Вени
    byh4o
    Tami
    24 posters

    Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

    Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by Krisi Пон Яну 14, 2013 11:54 pm

    Много Благодаря! Усмивка Гушкане



    П.с. и Едит: Ако някой ги иска, имам всичките десет книги от поредицата на английски. Стига да сте на "ти" с езика, мога да ги пратя на който пожелае. Ако някой изявява желание да има книгите в оригинал, нека ми пише ЛС и ще му ги пратя =]
    Krisi
    Krisi
    Модератор
    Модератор

    Брой мнения : 521
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 32
    Местожителство : Кърджали - София, България

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by dessyhim Сря Мар 20, 2013 11:37 pm

    Здравейте, стигнах до книга 4ри, и сега се опитвам да открия останалите, но без успех, ако някой може да ми ги изпрати, му благодаря предварително, имейла ми е him_d@abv.bg
    dessyhim
    dessyhim
    Новак

    Брой мнения : 11
    Дата на регистриране : 06.02.2013
    Години : 41

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty поредицата :)

    Писане by galadrielle Пон Мар 25, 2013 9:35 pm

    Здравейте, дали някой може да ми прати в електронен вариант книгите без 1-ва, 4-та и 5-та, мейл-а ми е eovine@гмаил.ком. Благодаря предварително Усмивка

    galadrielle
    Новак

    Брой мнения : 1
    Дата на регистриране : 25.03.2013

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by Вени Сря Мар 27, 2013 11:38 am

    Така като сме почнали, Гошето, прати ми ги и на мен, да ги имам, може да реша да ги прочета Смях

    anna_ji@abv.bg
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор

    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    https://ludiglavi.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by Tami Пон Апр 15, 2013 9:11 pm

    Дж.Р.Уорд - Братството на черния кинжал

    Книга 09

    Единствена любов

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 034828654


    Издател: Ибис
    Година на издаване: 2013
    Брой на страници: 484
    Корици: Меки
    Език: Български


    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 1af28a10

    Антонация


    Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

    В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

    Пейн, сестрата близнак на Вишъс, е замесена от същото тъмно, изкусително тесто като брат си. Държана затворена цяла вечност от майка си, Скрайб Върджин, тя най-накрая получава свободата си с цената на тежка травма...

    Мануел Манело, блестящ хирург, е повикан да спаси Пейн. Привличането между тях е моментално и е толкова силно, колкото и опасно. Но когато световете на хората и вампирите се сблъскват, Пейн е застигната от един свой стар дълг, който излага на риск както живота, така и любовта й.

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 1af28a10


    Последната промяна е направена от Tami на Пон Апр 29, 2013 8:15 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Tami
    Tami
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 482
    Дата на регистриране : 05.07.2010
    Години : 31

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by beliata4918 Нед Апр 28, 2013 3:37 pm

    УРААААААААААА още 2 денаУдивителенУдивителенУдивителенУдивителен! нямам търпение вече Плезене Купон Нова година Гушкане Слънце Луд
    beliata4918
    beliata4918
    Новак

    Брой мнения : 7
    Дата на регистриране : 28.04.2013
    Години : 37
    Местожителство : Пловдив

    http://artifactpaper.com/wordpress/

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by Tami Нед Апр 28, 2013 7:29 pm

    Книга е вече по книжарниците Усмивка
    Tami
    Tami
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 482
    Дата на регистриране : 05.07.2010
    Години : 31

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by beliata4918 Нед Апр 28, 2013 11:28 pm

    СУПЕРРРРРРРРР още утре я взимам - УУУУУУУУРРРРРРРРРААААААААААААААААА Смях Купон Купон Купон Купон Купон Купон
    beliata4918
    beliata4918
    Новак

    Брой мнения : 7
    Дата на регистриране : 28.04.2013
    Години : 37
    Местожителство : Пловдив

    http://artifactpaper.com/wordpress/

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by Krisi Пон Апр 29, 2013 1:44 pm

    Книгата на Пейн още не съм я чела, понеже уееко я прескочих така и минах нататък... Смях Та понеже съвсем наскоро излезе и на американския пазар книгата на Куин и Блей и така яко съм я подхванала сега на английски... *потрива ръце от кеф*
    Засега е хипер интересно и за да не издавам нищо, просто ще ви кажа, че си струва чакането да излезе на български - за тези, които не са на "Ти" с английския де, а за мен лично си струваше чакането да излезе и на английски /предвид факта, че я чакам още от 2012 година... ;]]/
    Та така, уникална книга, уникална поредица... Абе общо зето, обожавам си Братсвото и тва е... ^^
    Krisi
    Krisi
    Модератор
    Модератор

    Брой мнения : 521
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 32
    Местожителство : Кърджали - София, България

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by beliata4918 Чет Окт 10, 2013 11:44 am

    кога излиза книга 10 за Тормент?
    beliata4918
    beliata4918
    Новак

    Брой мнения : 7
    Дата на регистриране : 28.04.2013
    Години : 37
    Местожителство : Пловдив

    http://artifactpaper.com/wordpress/

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by Dark_Red_Rose Чет Окт 10, 2013 12:35 pm

    Zaharka написа:
    kremcheto написа:И такааааааааа, стана септември НЯКАКВА идея КОГА ще излезе следващата книга
    :wasnotme: 😊 
    Работели по въпроса. Аз лично като го чуя този израз и губя надежда...
    Не казват нищичко. Усмивка Дано да е скоро, защото и аз я чакам Усмивка
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by Krisi Съб Окт 12, 2013 3:09 am

    beliata4918 написа:кога излиза книга 10 за Тормент?
    И аз нямам идея кога излиза Книгата на Тор, но мога да ти дам Линк към Форум, в който се превежда 11та книга (:
    Ако имаш желание, пиши ми ЛС и ще ти пратя линка (:
    Krisi
    Krisi
    Модератор
    Модератор

    Брой мнения : 521
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 32
    Местожителство : Кърджали - София, България

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by matsa1978 Вто Окт 29, 2013 9:57 am

    Много ми хареса Неукротима любов. Също така съм изклюбително доволна ,че на Вишъс най-накрая му "светна пред очите" Той ми е някак фаворит ,заради всичките простотии ,дето ги измъдрува последните книги Смях 
    Аз пък съм от тези ,дето прескочи книга 8... Някак си така и не намерих желанието да я започна и може би е огромен пропуск от моя страна, но никога не е късно. Това, което ме издразни ,е ,че авторката твърде повърхностно и мимоходом споменава останалите братя, от първите книги, а за жените им пък въобще, освен Джейн . Аз съм си задръстена ,относно секса и Наклонностите на Куйн към хомо направо си ме отблъскват от героя Леле...
    matsa1978
    matsa1978
    Новак

    Брой мнения : 5
    Дата на регистриране : 17.10.2013
    Местожителство : шумен

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by Tami Вто Дек 10, 2013 8:28 am

    Дж.Р.Уорд - Братството на черния кинжал

    Книга 10

    Преродена любов

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 034828655


    Издател: Ибис
    Година на издаване: 2013
    Брой на страници: 572
    Корици: Меки
    Език: Български


    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 1af28a10

    Антонация


    Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

    В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

    Тормент е сломена сянка на воина, който някога е бил, след смъртта на своята обична Уелси. Върнат в Братството от себичен паднал ангел, той се бие с враговете си с безмилостно ожесточение. Когато насън вижда любимата си, затворена в студена и самотна пустош между двата свята, Тор се обръща към ангела Ласитър с молба да спаси починалата му любима. Но единственият начин това да се случи е Тор да забрави за нея и да обикне друга.
    Докато войната с лесърите бушува и един нов вампирски клан се домогва до трона на Слепия крал, Тор се лута между незаличимото минало и изпълненото с надежда бъдеще. Но може ли неговото сърце да превъзмогне всичко това и да донесе спасение за всички?

    Ноуан, аристократка, родена в охолство, има тежка съдба. Отритната от семейството си преди много години, без близки и приятели, тя вече е никоя. Но за Тормент тя е единственият шанс за спасение…

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 1af28a10
    Tami
    Tami
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 482
    Дата на регистриране : 05.07.2010
    Години : 31

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by Dark_Red_Rose Сря Яну 08, 2014 12:34 pm

    Книгата за Тор е Невероятна! Честна дума. Адски много ми хареса. Най-после той успява да превъзмогне предишният си живот. Отделно Джон най-после успява да намери баланса между него и Хекс. Както и да преживее случилото се с Тор и Уелси. А цялата история с Ноуан и Тор и Дариъс... Трябва ми малко повече време да я осмисля... Защо точно Ноуан, така де Есен се затваря и иска да остане незабелязана... Не знам...

    А, пък Вени! За Куин има страхотна изненада вътре Усмивка) Ще те оставя ти да разбереш Усмивка
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by nedadel71 Сря Яну 08, 2014 3:38 pm

    Здравейте, Аз живея в Испания и няма как да си купя книгата от България. Знаете ли от къде мога да я намеря в електронен вариант?

    Edit: Кирилизатор Усмивка

    nedadel71
    Новак

    Брой мнения : 1
    Дата на регистриране : 15.04.2013

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by karamel86 Сря Фев 12, 2014 3:25 pm

    Здравейте! Може ли някой да ми каже от къде мога да си закупя последните 2 книги в електронен вариянт?(не мога да ги взема на хартия понеже не съм в БГ Тъга ) Благодаря предварително!   Усмивка

    karamel86
    Новак

    Брой мнения : 1
    Дата на регистриране : 12.02.2014

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by Tais Чет Фев 13, 2014 11:05 am

    Здравейте може ли да ми изпратите и на мен в електронен вариант книгата за Тор.Мерси предварително.
    Ако някой желае имам книгите в електронен вариант от 1 до 9 + пътеводителя.
    Успях да намеря и книгата за Куин и Блейк на български,но не искам да я чета преди тази за Тор.
    Всички книги са във формат pdf ,които ги иска да ми драсне ЛС.
    Tais
    Tais
    Новак

    Брой мнения : 6
    Дата на регистриране : 10.02.2014

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by didi_fen4e Пон Фев 17, 2014 2:17 pm

    Здравейте може ли да ми изпратите книгата на Тор.Мерси предварителноУдивителен!

    didi_fen4e
    Новак

    Брой мнения : 1
    Дата на регистриране : 16.02.2014

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by teri1995 Вто Апр 15, 2014 1:17 pm

    Може ли на мен някой да ми прати цялата поредица на емейл teri1995@abv.bg
    Благодяря предварително

    teri1995
    Новак

    Брой мнения : 1
    Дата на регистриране : 06.04.2014

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by Tami Нед Май 11, 2014 6:19 pm

    Дж.Р.Уорд - Братството на черния кинжал

    Книга 11

    Сбъдната любов

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 034828656


    Издател: Ибис
    Година на издаване: 2014
    Брой на страници: 592
    Корици: Меки
    Език: Български


    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 1af28a10

    Антонация


    Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

    В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

    Куин е свикнал да бъде сам. Отхвърлен от семейството си и отбягван от аристокрацията, той е намерил смисъл в съществуването си като безмилостен воин срещу Обществото на лесърите. Но животът му не е пълен. Дори когато перспективата да има свое собствено семейство изглежда възможна, той е вътрешно пуст, а сърцето му принадлежи на друг...

    Блей, след години на несподелена любов, се отдръпва от Куин, който като че ли е намерил своята съвършена половинка в лицето на една Избраница и те скоро ще имат дете. На Блей му е трудно да си представи новата двойка заедно, но да построи живота си върху една напразна надежда, означава да рискува да разбият сърцето му…

    Съдбата като че ли е отредила различни пътища за двамата воини и докато битката за трона става все по-ожесточена, Куин научава истинското значение на смелостта. И две сърца, на които е писано да бъдат заедно, най-накрая ще станат едно.

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 1af28a10


    Последната промяна е направена от Tami на Нед Яну 18, 2015 8:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Tami
    Tami
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 482
    Дата на регистриране : 05.07.2010
    Години : 31

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by dessyhim Нед Май 18, 2014 1:15 am

    Видях че има 12та книга. Някой има ли я на Български? Усмивка


    Edit: Кирилизатор. Усмивка
    dessyhim
    dessyhim
    Новак

    Брой мнения : 11
    Дата на регистриране : 06.02.2013
    Години : 41

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by Krisi Пет Юни 06, 2014 11:58 pm

    Така е, има 12та книга, която е (отново) за Рот и Бет и носи заглавието "The King". За съжаление обаче, "Ибис" все още не са я превели още, така че се съмнявам някой да я има на български, мила. Мисля, че ще трябва да почакаме издателството да я преведе от английски и тогава вече да се появи на бг и в електронен формат Усмивка
    Krisi
    Krisi
    Модератор
    Модератор

    Брой мнения : 521
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 32
    Местожителство : Кърджали - София, България

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by dessyhim Сря Юни 11, 2014 11:38 pm

    Благодаря, аз също четох за нея в един английски сайт, но само това. Дано по скоро да я пуснат  Усмивка Усмивка 
    dessyhim
    dessyhim
    Новак

    Брой мнения : 11
    Дата на регистриране : 06.02.2013
    Години : 41

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by Krisi Вто Юни 17, 2014 1:04 am

    За нищо, надявам се и аз да я преведат по-бързо от издателството и да я пуснат на българския пазар Усмивка А между другото, за тези от вас, които са на "ти" с английския, имам 12та книга в оригинал - ако някой поиска, нека ми пише ЛС и ще му я пратя Усмивка
    Krisi
    Krisi
    Модератор
    Модератор

    Брой мнения : 521
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 32
    Местожителство : Кърджали - София, България

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Върнете се в началото Go down

    Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд - Page 2 Empty Re: Братството на черния кинжал - Дж.Р.Уорд

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите