Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Top posters
Вени (1304)
Местенцето на Александра - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Александра - Page 2 I_voting_barМестенцето на Александра - Page 2 I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Местенцето на Александра - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Александра - Page 2 I_voting_barМестенцето на Александра - Page 2 I_vote_rcap 
Krisi (521)
Местенцето на Александра - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Александра - Page 2 I_voting_barМестенцето на Александра - Page 2 I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Местенцето на Александра - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Александра - Page 2 I_voting_barМестенцето на Александра - Page 2 I_vote_rcap 
Tami (482)
Местенцето на Александра - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Александра - Page 2 I_voting_barМестенцето на Александра - Page 2 I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Местенцето на Александра - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Александра - Page 2 I_voting_barМестенцето на Александра - Page 2 I_vote_rcap 
Smile (231)
Местенцето на Александра - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Александра - Page 2 I_voting_barМестенцето на Александра - Page 2 I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Местенцето на Александра - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Александра - Page 2 I_voting_barМестенцето на Александра - Page 2 I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Местенцето на Александра - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Александра - Page 2 I_voting_barМестенцето на Александра - Page 2 I_vote_rcap 
tali (113)
Местенцето на Александра - Page 2 I_vote_lcapМестенцето на Александра - Page 2 I_voting_barМестенцето на Александра - Page 2 I_vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Местенцето на Александра - Page 2 EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Местенцето на Александра - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Местенцето на Александра - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Местенцето на Александра - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Местенцето на Александра - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Местенцето на Александра - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Местенцето на Александра - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Местенцето на Александра - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Местенцето на Александра - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

Местенцето на Александра

3 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Местенцето на Александра - Page 2 Empty Re: Местенцето на Александра

Писане by Renny717 Пет Авг 13, 2010 10:57 pm

- Не искам да си ми подвластна, Александра. Както сама каза - ти мислиш, движиш се, съществуваш... Живееш самостоятелно. Искам да бъдеш с мен, а това не означава, че трябва да те контролирам. Аз те обичам - казах, този път напълно искрено, без онези помисли. Не знаех, дали го е усетила, но сега не ми пукаше. - Когато двама души се обичат, не трябва да е толкова сложно. Не трябва да изпитват такива трудности - добавих тихо. Изправих се бавно и се отправих към задната врата.
- Добре, Александра. Няма да ти се бъркам в плановете, но това не означава, че няма да те проверявам от време на време - постоянно, поправих се на ум. - Моля те, внимавай с оня. Може да бъде изключително опасен. И ако не те затруднява, моля те, дръж го далеч от Сам и Бен. Обичам те - казах отново и тръгнах бързо към къщата си, оставяйки я сама.
Renny717
Renny717
Писател

Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Местенцето на Александра - Page 2 Empty Re: Местенцето на Александра

Писане by Вени Пет Авг 13, 2010 11:06 pm

Нещастник. По дяволите знаеше как да каже едно нещо, за да ме накара да изтичам при него и да му се противопоставя. Как го правеше? Как винаги откриваше какво не искам да ми каже и винаги го казваше? Нямаше да я бъде тази. Не можеше просто да се появява от нищото, да ми наговаря куп глупости, след това да се рови в главата ми, да ме кара да го желая и след това да излиза от дома ми, карайки ме да се чувствам виновна, че съм казала това, което съм почувствала.
Последвах го към дома му. Когато стигнах там направо влязох, без да чукам. Намерих го в кухнята, седнал на един от столовете, държащ бутилка с уиски, наливащ се, в безуспешен опит да се напие.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите