Бар "Спасение" - Page 2 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде

Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Top posters

Вени (1304)
Бар "Спасение" - Page 2 I_vote_lcapБар "Спасение" - Page 2 I_voting_barБар "Спасение" - Page 2 I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Бар "Спасение" - Page 2 I_vote_lcapБар "Спасение" - Page 2 I_voting_barБар "Спасение" - Page 2 I_vote_rcap 
Krisi (521)
Бар "Спасение" - Page 2 I_vote_lcapБар "Спасение" - Page 2 I_voting_barБар "Спасение" - Page 2 I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Бар "Спасение" - Page 2 I_vote_lcapБар "Спасение" - Page 2 I_voting_barБар "Спасение" - Page 2 I_vote_rcap 
Tami (482)
Бар "Спасение" - Page 2 I_vote_lcapБар "Спасение" - Page 2 I_voting_barБар "Спасение" - Page 2 I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Бар "Спасение" - Page 2 I_vote_lcapБар "Спасение" - Page 2 I_voting_barБар "Спасение" - Page 2 I_vote_rcap 
Smile (231)
Бар "Спасение" - Page 2 I_vote_lcapБар "Спасение" - Page 2 I_voting_barБар "Спасение" - Page 2 I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Бар "Спасение" - Page 2 I_vote_lcapБар "Спасение" - Page 2 I_voting_barБар "Спасение" - Page 2 I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Бар "Спасение" - Page 2 I_vote_lcapБар "Спасение" - Page 2 I_voting_barБар "Спасение" - Page 2 I_vote_rcap 
tali (113)
Бар "Спасение" - Page 2 I_vote_lcapБар "Спасение" - Page 2 I_voting_barБар "Спасение" - Page 2 I_vote_rcap 

Latest topics

» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Бар "Спасение" - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Бар "Спасение" - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Бар "Спасение" - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Бар "Спасение" - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Бар "Спасение" - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Бар "Спасение" - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Бар "Спасение" - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Бар "Спасение" - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Бар "Спасение" - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024

ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята

Лунен календар

CURRENT MOON

Общ брой посетители

Free web counter

Брояч на знамена

Flag Counter

Времето


4 posters

    Бар "Спасение"

    Krisi
    Krisi
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 521
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 32
    Местожителство : Кърджали - София, България

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Бар "Спасение" - Page 2 Empty Re: Бар "Спасение"

    Писане by Krisi Нед Юли 25, 2010 11:34 pm

    Тереза

    Стоях на бара, въртейки чашата си, потънала в мисли. Колко много се бяха объркали нещата.. Първо проблема да не ни разкрият, сега и Дерек... А Бен - трябваше да говоря с него. Исках да му се обадя, бях толкова объркана..
    Вдигнах поглед и видях, че до мен на бара беше седнал не кой да е.. а Дерек. Зяпнах го, намръщена
    -Какво правиш тук? - прошепнах тихо, но знаех, че можеше да ме чуе. Присвих очи и добавих
    -И защо просто не ме оствиш на мира?!
    Гледах го яростно и с омраза, когато тънка усмивка се появи на устните му и той проговори...
    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Бар "Спасение" - Page 2 Empty Re: Бар "Спасение"

    Писане by Renny717 Нед Юли 25, 2010 11:51 pm

    Дерек

    - Да те оставя намира ли? Нима ти досаждам? - направих се на невинен аз. Бях добър актьор. Много по-добър от идиотите, които пълнеха киносалоните днес.
    - Винаги си ми досаждал, Дерек - отвърна ми ядосано тя. Опитваше се да ме накара да си отида. Жалко, че нямаше да постигне нищо.
    - Знаеш ли, не те бива в лъжите, Тереза - казах спокойно и видях как изражението й се промени. Засмях се. - Кой е тоя, който беше днес с теб? Да не би да е новото ти гадже? - попитах подозрително. Тя като че ли се почуди как да ми отговори, но накрая все пак отвърна нещо.

    Krisi
    Krisi
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 521
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 32
    Местожителство : Кърджали - София, България

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Бар "Спасение" - Page 2 Empty Re: Бар "Спасение"

    Писане by Krisi Пон Юли 26, 2010 12:11 am

    Тереза

    Ядосах се и се подразних едновременно.
    -Сякаш те интересува! Не е твоя работа. Не знам защо си тук, след като никога не ти е пукало за мен, но ще разбера какво целиш... - познавах го добре и това беше като предимство за мен. Лошото беше, че и той ме познаваше..
    -Смятай го за предупреждение. Но сега не смятам да продължавам този абсурден разговор повече.
    Станах и платих питието си, отправяйки се бързо към изхода. Излязох пред бара, като след секунда Дерек отново стоеше пред мен, усмихвайки се...
    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Бар "Спасение" - Page 2 Empty Re: Бар "Спасение"

    Писане by Renny717 Пон Юли 26, 2010 12:36 am

    Дерек

    - Какво изобщо търсиш тук, Дерек? - попита ме раздразнено Тереза. - Малките градове не са по вкуса ти. Ти предпочиташ по-оживлените места, за да не личи броя на жертвите ти - довърши, все така ядосана.
    Е, не можех да отрека, че ме познаваше. Все пак бяхме заедно доста дълго време. Но аз я познавах по-добре.
    - Не може просто така да си решил да дойдеш тук... - продължи с размишленията си тя. Все още ме гледаше гневно, явно нямаше да се успокои скоро. - Има нещо друго - изгледа ме подозрително.
    - Е, колкото и да се радвам, че се натъкнах на теб, не си ти причината да дойда тук. Тук има доста... работа - довърших. Смигнах й закачливо и се запътих към парка на града. Нека си блъскаше русата главица. Едва ли някога щеше да се досети за какво бях дошъл. Не беше чак толкова умна.
    А сега... От къде да намеря информация за противните вещери, които обитаваха това мизерно място?
    Krisi
    Krisi
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 521
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 32
    Местожителство : Кърджали - София, България

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Бар "Спасение" - Page 2 Empty Re: Бар "Спасение"

    Писане by Krisi Пон Юли 26, 2010 1:07 am

    Тереза

    Повтарях думите на Дерек в ума си отново и отново. "Тук има доста... работа." Какво ли значеше това? Та той мразеше да работи и взимаше пари от жертвите си. А и обичаше да пътува и последното място, където би се съгласил да работи, е малко градче като това. Замислих се.. май нямаше предвид "работа" в буквалния смисъл? Тук трябва да има нещо, което той да счита за "работа". Но аз знаех, че единствената работа, която той си беше поставил като цел, беше избиването на вещерите. Това е!!! Значи Дерек знаеше, че в градчето имаше вещери... Саманта! И Бен!!! Не, не, не...
    Трябваше веднага да кажа на Крис, за да предупреди Сам. И сега вече беше наложително да говоря с Бен. Да го предпазя... Бих дала живота си за него. Запътих се бързо към къщата на Крисчън, но не издържах и преминах на вампирска скорост - беше късно и нямаше кой да ме забележи, улиците бяха пусти. Нямах търпение да стигна дома на Крис, и макар да знаех, че ще съм там за броени секунди, ми изглеждаха сякаш минават часове, докато се озова пред луксозната му къща...
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    Бар "Спасение" - Page 2 Empty Re: Бар "Спасение"

    Писане by Вени Пет Юли 30, 2010 11:51 pm

    Крисчън

    Нещата не вървяха на добре. Никак. Алекс се беше оказала изключително силна... прекалено силна. Можеше да ни кара да правим каквото си поиска и след това да ни изтрие спомените, сякаш нищо не е било. Не можех да разбера от къде тази сила в нея. Винаги съм я знаел като борбена и получаваща каквото иска, но не съм и подозирал каква машина за масово изтребление ще бъде, ако някой я превърне. Ако знаех това, сам щях да я превърна...
    Тя избяга, а преди това научи всичко за Дерек.
    - Проклетото копеле, жив ще го изпържи. - казах на Марк, докато вървяхме към бара. Благодарение на способността му, бяхме успели да научим кои точно бяха информаторите на Дерек и сега смятахме да ги поразпитаме малко.
    - Само да не пострада. - клатеше глава той. - Защо не останах с нея в къщата, ами реших точно тогава, че трябва да я оставя да мисли? Все едно не знам как е устроен мозъкът й. - обвинявяше се през последните няколко часа. Сякаш той беше виновен, за случилото се с нея. Изглеждаше толкова... жалък. Нямаше го предишното величие на Марк. Само едно изпито подобие на вампир, което се обвиняваше.
    - Мaрк, чуй ме. Не си виновен ти. Можеше да се случи по всяко време и знаеш това. Престани да се обвиняваш и страхуваш. Тя е силна и умня. Голямо момиче е и знае как да се оправя сама. Забрави за всичко друго, освен за това, че имаме работа. - гледах го право в очите и стисках силно рамената му.
    - Добре, добре... - каза той и влязохме в бара.

    Десет минути по-късно, вече бяхме говорили с информаторите на дерек и Марк им беше казал какво да говорят. Дарбата му беше страхотна. Защо и аз нямах такава...
    Тъкмо излизахме, когато видяхме Александра и Дерек да идват към заведението. Дръпнах бързо Марк към вътрешността на сградата, за да наблюдаваме какво ще се случи. Мамка му, тя беше красива. Толкова красива. Беше се преоблякла. Носеше къса рокличка и ботуши на високи токчета, които правеха дълите й крака още по-дълги. Каква съблазнителка беше само... Косата й бе разрошена и се спускаше по бледото й лице. Устните й бяха кървавочервени, а очите - сияеха. Изглежда че се беше хранила... но не с животинска кръв.
    "По дяволите Алекс, какво ти е сторил." - помислих си и хванах Марк за рамото, спирайки го да издаде мястото ни. Целия се тресеше и стискаше нервно ръцете си, когато онзи нещастник придвижеше ръка по тялото й. Само как я гледаше...

    Sponsored content


    Бар "Спасение" - Page 2 Empty Re: Бар "Спасение"

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет Сеп 20, 2024 6:42 am