Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Top posters
Вени (1304)
Парка - Page 2 I_vote_lcapПарка - Page 2 I_voting_barПарка - Page 2 I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Парка - Page 2 I_vote_lcapПарка - Page 2 I_voting_barПарка - Page 2 I_vote_rcap 
Krisi (521)
Парка - Page 2 I_vote_lcapПарка - Page 2 I_voting_barПарка - Page 2 I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Парка - Page 2 I_vote_lcapПарка - Page 2 I_voting_barПарка - Page 2 I_vote_rcap 
Tami (482)
Парка - Page 2 I_vote_lcapПарка - Page 2 I_voting_barПарка - Page 2 I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Парка - Page 2 I_vote_lcapПарка - Page 2 I_voting_barПарка - Page 2 I_vote_rcap 
Smile (231)
Парка - Page 2 I_vote_lcapПарка - Page 2 I_voting_barПарка - Page 2 I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Парка - Page 2 I_vote_lcapПарка - Page 2 I_voting_barПарка - Page 2 I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Парка - Page 2 I_vote_lcapПарка - Page 2 I_voting_barПарка - Page 2 I_vote_rcap 
tali (113)
Парка - Page 2 I_vote_lcapПарка - Page 2 I_voting_barПарка - Page 2 I_vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Парка - Page 2 EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Парка - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Парка - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Парка - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Парка - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Парка - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Парка - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Парка - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Парка - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

Парка

3 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Парка - Page 2 Empty Re: Парка

Писане by Вени Чет Юли 29, 2010 7:54 pm

Доближих се до двойката и сграбчих момчето.
- Имаш ли кой да те оплаква? - попитах го, гледайки го в очите. Той трепереше и не ми отговори. Момичето започна да пищи. Дерек стоеше и просто гледаше от далече. - Млъкни! - заповядах й и тя спря. - Сега говори! - разтресох момчето, едва сдържаща инстинкта си да захапя врата му.
- Родителите ми, приятели, стари баба и дядо... - започна да ми обяснява, треперещ целия. Погледна към момичето.
- Ами ти? Сама ли си?
- Не. - започна да клати глава наляво и надясно.
- Мамка му, по-лесно щеше да е ако бяхте сами. - стиснах зъби и вдишах тежко. Ароматът на кръвта им ме блъсна. Ами сега? Може би щях да се справя с желанието да убивам, ако си заповядах да го направя, но какво щях да правя с Дерек? Той стоеше и ме наблюдаваше. Ако се изложех сега, нямаше да успея да довърша плана си.
- Няма да изпитваш болка! - казах на момчето и одрасках с нокти врата му. - А ти пищи с цяло гърло и се опитвай да избягаш! - казах на момичето и я хванах. Кръвта на момчето вече течеше по ръката ми, която стоеше до врата му. Доближих се и започнах да пия от дланта си, от страх да не го захапя. През цялото време слушах пусла му. Когато усетих че се забавя, си заповядах.
"ПУСНИ ГО ВЕДНАГА!" - за щастие така и направих. Той падна в безсъзнание, а аз се заех с момичето. Повторих същото и я пуснах да се свлече до него. - Утре няма да помните нищо! - казах им и се обърнах към Дерек. Изтичах при него.
"Видял си брутално убийство и си много горд" - заповядах му.
- Е, как беше? - облиза се, гледайки кръвта полепнала по дрехите, ръцете и устните ми.
- Страхотно. Искаш ли да опиташ? - доближих се до него и го целунах грубо. Нямаше нищо романтично, но не ми приличаше на вампир, който би харесал нежност.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Парка - Page 2 Empty Re: Парка

Писане by Krisi Пет Юли 30, 2010 10:42 pm

Дерек

Отвърнах на целувката й гладно. Наистина беше впечатляваща... Бях доволен - и че тя оцеля и стана вампир, и че я срещнах и сега щеше да ми е дори по-полезна. Прекъснах целувката и казах, леко дрезгаво:
-Определено ме изненадваш все повече. Невероятна си. - усмихнах й се закачливо и добавих
-Защо не отидем някъде сами? Имаме цялата нощ на разположение...
Намигнах й, срещайки погледа й. Не ми беше оставила нищо за похапване, но можех и да ловувам по-късно. Все още не бях жаден, а и исках да разуча новата си играчка. Тя имаше потенциал и щях да го използвам в моя полза. И по-късно ще проверя дали я бива във вършенето на мръсната работа. Но сега - време е игрите да започнат... Впих устни в нейните, задълбочавайки целувката и разпалвайки страстите. После я хванах за ръка, повеждайки я към близките къщи.
-Къде си отседнала? - обърнах се към нея с обичайната усмивка на лицето си, но тогава тя направи нещо неочаквано..
Krisi
Krisi
Модератор
Модератор

Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Парка - Page 2 Empty Re: Парка

Писане by Вени Пет Юли 30, 2010 11:12 pm

Не можех да му позволя да ходи до дома ми. Щеше да усети там миризмата на Брендан. Нямаше да му е трудно да го свърже с Тереза, а нея със Сам и от там... щеше да стане лошо. Бях чула приятелите си да разговарят, докато Марк си мислеше, че ме контролира. Сега вече техния живот беше в моите ръце. Нямаше място за грешки. Ако преди се борех за вече умрелите си родители, то сега имах да пазя живи, дишащи същества, за които ме беше грижа много. Сега те бяха моето семейство и нямаше да позволя на Дерек да ми отнеме това щастие втори път.
- Не искам да ходим другаде. Искам те тук и сега. Не те ли възбужда това че може някой да ни види? - придиснах се до него и го целунах. Вкарах езика си в устата му и потърсих неговия. - само аз си знаех колко много исках да го отхапя. Исках, жадувах, едва се сдържах да не го направя, за да чуя писъка му, но не можеше сега. Първо трябваше да го измъчва и унизя.
- Тук ли? - попита ме, когато се отделих от него.
- Мх. - прехапах устни и започнах да разкъсвам дрехите му, целувайки врата му. - Толкова те желая. - прошепнах в ухото му и облизах меката му част. Усетих го как стистна зъби и спря да диша за момент, след което ме блъсна към близкото дърво и започна да съблича яростно дрехите ми.
- Да, точно така. - шептях сласно в ухото му, пъшках, дерях с нокти гърба му, докато ръцете му се спускаха по тялото ми. Опитвах се да си представя, че това не беше Дерек, че в момента ме целуваше Марк, но нямаше как това да стане. Дерек беше животно, в което не беше останало капка романтика, чувство на нежност и желание за нещо повече от див, животински секс. А Марк... Марк знаеше как да слее душата си с моята. Бях усетила това само един път, но никога нямаше да го забравя. Нежността, ласките, шептенето на мили думи, сладките целувки... това не беше нещо подобно.
Вече усещах че съм останала само по бельо, когато чух дръпването на ципа на дънките му.
- СПРИ! - заповядах и той се закова. - А сега ще забравиш, че съм те спряла и ще останеш с един много хубав спомен! Сексът с мен е бил зашеметяващ! Харесало ти е толкова много, че едва се сдържаш да не ме проснеш на земята и да ме обладаеш отново! О и забрави, че аз съм ти заповядала! Нищо подобно не се е случило! По-късно, ще ми покажеш какво си преживял с мен, за да ми покажеш колко ме желаеш! - потупах го по бузата и се облякох. - О и миличък, прибери го в гащите. Не е хубаво да се показват тези неща на улицата. - след което се засмях и го оставих на фантазията му.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Парка - Page 2 Empty Re: Парка

Писане by Krisi Пет Юли 30, 2010 11:34 pm

Дерек

Уоу! Чак главата ми леко се беше замаяла. Не знаех, че секса може да причини такива неща. Тя беше повече, отколкото предполагах и с нея в ръцете ми нямаше как да не успея със задачата си. Вещерите! Сладката изкусителка почти ме беше накарала да забравя за тях. Почти. Усмихнах й се и се стегнах
-Брей, брей... Наистина си зашеметяваща. - целунах я отново, но този път знаех, че няма време за отпускания. И въпреки това едва се сдържах. Показах й картина на нас двамата и как я обладавам отново. Исках да усети колко много се наслаждавах. Но беше време да се заема със сериозните неща.
-Съжалявам, сладурано, но дългът ме зове. Трябва да тръгвам, но ще те чакам по-късно тук.
-Не, стой... - тя ме погледна и се усмихна -Искам да дойда с теб.
-Съжалявам, но не става. - тя ме погледна и каза
-Вземи ме с теб!
-Какво? Казах ти... Добре. - не помнех за какво мислех преди малко, но времето напредваше, а информаторите ми вероятно вече ме очакваха.
-Ела с мен. Ще се срещнем с няколко интересни хора, които ще ни дадат информация... Много важна информация. - намигнах й, знаейки, че няма да разбере за какво говоря. Но преди да е успяла да попита, двамата вече тичахме скоростно към бара...
Krisi
Krisi
Модератор
Модератор

Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Парка - Page 2 Empty Re: Парка

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите