Вицове - Page 2 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Луди глави

Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде

Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Top posters
Вени (1304)
Вицове - Page 2 Vote_lcapВицове - Page 2 Voting_barВицове - Page 2 Vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Вицове - Page 2 Vote_lcapВицове - Page 2 Voting_barВицове - Page 2 Vote_rcap 
Krisi (521)
Вицове - Page 2 Vote_lcapВицове - Page 2 Voting_barВицове - Page 2 Vote_rcap 
Renny717 (514)
Вицове - Page 2 Vote_lcapВицове - Page 2 Voting_barВицове - Page 2 Vote_rcap 
Tami (482)
Вицове - Page 2 Vote_lcapВицове - Page 2 Voting_barВицове - Page 2 Vote_rcap 
Stacey:) (478)
Вицове - Page 2 Vote_lcapВицове - Page 2 Voting_barВицове - Page 2 Vote_rcap 
Smile (231)
Вицове - Page 2 Vote_lcapВицове - Page 2 Voting_barВицове - Page 2 Vote_rcap 
DeadReaper (224)
Вицове - Page 2 Vote_lcapВицове - Page 2 Voting_barВицове - Page 2 Vote_rcap 
elinora97 (153)
Вицове - Page 2 Vote_lcapВицове - Page 2 Voting_barВицове - Page 2 Vote_rcap 
tali (113)
Вицове - Page 2 Vote_lcapВицове - Page 2 Voting_barВицове - Page 2 Vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Вицове - Page 2 EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Вицове - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Вицове - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Вицове - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Вицове - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Вицове - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Вицове - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Вицове - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Вицове - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

You are not connected. Please login or register

Вицове

+8
Krisi
Stacey:)
DeadReaper
Smile
Вени
tali
Renny717
Lаna
12 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

26Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Сря Яну 04, 2012 7:17 pm

elinora97

elinora97
Ентусиаст

Един директор уволнил секретарката си. Преди да си замине, тя му казала:
- Шефе, шефе! Аз с тези две висши образувания, (и посочила гърдите си) с тази тясна специализация (посочила надолу) и с този дъ-ъ-ълъг трудов стаж (посочила бедрата си), работа ще си намеря винаги! А ти с тази вар в косите, с тази арматура в устата, с този пясък в бъбреците и с този отвес, дето го имаш, си само за строителен работник! ...

27Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Нед Мар 11, 2012 2:03 pm

tali

tali
VIP
VIP

Две кексчета се печат и едното казва на съседа си:
-Здравей!
а другото казало:
-А говорещо кексче!

28Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Чет Юли 26, 2012 7:19 pm

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Двама каубои в Тексас стоят един бар . Отвън минават 10 конници-мексиканци. Единия каубой казва на другия:
- Оня мексиканец вчера ми спаси живота!
- Кой бе?
- Оня, на коня.
- Че те всичките са на коне!
- Е, де, оня със сомбрерото.
- Че те всичките са със сомбреро.
Ядосан, каубоят вади пищов и стреля по мексиканците:
- Видя ли оня дето ей-сега го убих?
- Да.
- Е, той вчера ми спаси живота

29Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Пон Авг 20, 2012 1:30 pm

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Е нямаше как да не го пусна това. Така се смях, че ме заболя устата да стоя с усмивка

ИНСТРУКЦИИ ЗА ДАВАНЕ НА ХАПЧЕ НА КОТКА

1. Вземете котката и я сложете да легне върху лявата си ръка, както се държи бебе. Поставете десният си палец и показалец от двете страни на устата на котката и притиснете бузите й докато държите хапчето в дясната си ръка. Когато котката отвори уста, хвърлете хапчето вътре. Позволете на котката да затвори уста и да преглътне.
2. Приберете хапчето от пода и котката иззад дивана. Сложете котката върху лявата си ръка и повторете процедурата.
3. Измъкнете котката от спалнята, и изхвърлете олигавеното хапче. Вземете ново хапче от опаковката, и сложете котката да легне върху лявата си ръка, държейки здваво задните й лапи с нея. Отворете челюстите й и натъпчете хапчето в гърлото й с десния показалец. Дръжте устата на котката затворена поне 10 секунди.
4. Извадете хапчето от аквариума и свалете котката от гардероба. Извикайте съпруга/съпругата си от двора.
5. Клекнете на пода така, че котката да е приклещена между коленете ви, и дръжте здваво предните и задни й лапи. Не обръщайте внимание на гърленото ръмжене. Накарайте
съпруга/съпругата да хване здраво главата на котката с едната ръка и да напъха дървена линийка в устата й с другата. Пуснете хапчето по линийката и разтъркайте енергично гърлото на котката.
6. Свалете котката от корниза, и вземете ново хапче от опаковката. Отбележете си да купите нов корниз и пердета. Внимателно съберете парчетата от вазата и ги отделете настрана, за да ги залепите по-късно.
7. Увийте котката в пешкир, и накарайте съпруга/съпругата си да притисне котката така, че единствено главата на котката да се показва изпод мишницата му/й. Вкарайте хапчето в единия край на сламка, отворете устата на котката с молив и духнете хапчето в устата й от сламката.
8. Прочетете листовката на хапчето, за да се уверите, че не е вредно за хора, и изпийте чаша вода или сок, за да си подобрите вкуса. Превържете ръката на съпруга/съпругата си с
лейкопласт, и почистете кръвта от килима със студена вода и сапун.
9. Приберете си котката от бараката на съседа. Вземете друго хапче. Вкарайте котката в долапа и затворете вратата върху врата й така, че главата й да остане отвън. Отворете устата
на котката с лъжичка. Изстреляйте хапчето в гърлото й с ластик.
10. Вземете инструменти и монтирайте обратно вратата на долапа. Сложете студен компрес на бузата си, като междувременно проверите актуалността на ваксинацията си против тетанус в медицинския си картон. Изхвърлете съсипаната фанелка и си вземете нова от спалнята.
11. Повикайте пожарната да свали котката от дървото от другата страна на пътя. Извинете се на съседа си, който се блъсна с колата в оградата в опит да избегне търчащата котка. Вземете последното хапче от опаковката.
12. Вържете предните лапи на котката за задните с помощта на "свинска опашка", след което я вържете за кухненската маса по същият начин. Вземете работните ръкавици от бараката.
Отворете устата на котката с клещите за зегерки. Натъпчете хапчето в устата на котката, след което и половин пържола. След това, държейки главата й вертикално, излейте поне 100 грама вода в гърлото и, за да сте сигурни, че е преглътнала хапчето.
13. Накарайте съпруга/съпругата си да ви закара до Пирогов. Стойте мирно, докато докторите ви зашият пръстите и извадят остатъците от хапчето от дясното ви око. На връщане към къщи
минете през магазин за мебели и си поръчайте нова маса.
14. Обадете се на ветеринаря, и си запишете час за домашно посещение.

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

30Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Вто Сеп 04, 2012 1:50 am

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

- Докторе, ще живея ли дълго? - Пушите ли? - Не! - Пиете ли? - Не! - По жени ходите ли? - Не! - Тогава защо ви е притрябвало да живеете дълго?


една бирария в Германия българи теглят жребий: - Който извади най-къса, той плаща бирата! Келнерът се намесва: - Господа, веднага си вдигнете гащите, у нас хората играят това с клечки!


Срещат се двама : - Гоги, защо си такъв омърлушен? - Ами как защо - все същото, няма пари. - Как така да няма? Ето погледни ме мен? Работя в един завод, правим разни дребни детайли - глътна няколко, после като се прибера - хоп в тоалетната, измия ги и ги продавам, добри пари идват. А ти къде работиш? - В един завод за уран. - Че какво чакаш тогава? Уранът е по-скъп от златото? Срещат се пак след няколко дена - втория грузинец го водят под конвой. - Алеле, Гоги, какво стана? - Какво, какво? послушах те. - И за какво е тази полиция? - Ами, случайно се изпуснах и взривих половината цех. - И сега къде те водят? - На полигона по нужда.


31Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Пон Сеп 10, 2012 9:29 pm

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Lamborghini Forum:
Странен шум при 360 км/ч

Subaru Forum:
Алооо? Сам ли съм тук бре?

Mercedes C-Klasse Forum:
Мерцедесчето ми се намокри тази неделя като ходих с него за хляб - какво да правя?

Mazda MX-5 Forum:
Един нещастен ловец мина през колата ми със скапания си Туарег!

VW Touareg Forum:
Нек'ъв MХ5 ми се е закачил от долу на купето. Някакви идеи как да го махна?

Peugeot Forum:
Продавам месечна карта за градски транспорт. Колата излиза по-рано от сервиза от очакваното!

Bentley Forum:
Днеска използвах пепелника. Как да си го сменя?

Porsche Cayenne Forum:
Разход под 31л/100км. Проблем в инжекциона?

Smart Forum:
Инсталирах двигател от мотоциклет. Най-сетне повече мощност!!!

Camaro Forum:
Приятелката ми спа с брат ми и жена му. Как да ги убия? Вече имам едно дело и не ми се връща в затвора...

Mustang Forum:
Некъ'ф мизерник със Сивик се опита днес да ме изпревари!

Civic Forum:
Некъ'ф мизерник с Мустанг се опита днес да ме изпревари!

Mitsubishi Galant Forum:
Мама ми подари колата си. Търся ефтини 18-ки!

VW Bora Forum:
Сърдит съм! Всички казват, че карам Голф с раница на гърба. (за това карам комби)

Opel Forum:
Моята Корса няма никаква ръжда! СЕРИОЗНО! (темата изтрита от модератора)

Lexus-Forum:
От къде да си намеря задни стопове като на VW?

Seat Marbella Forum:
Днеска успях да карам редом с един камион!

BMW E36-Forum:
Къде има най-яките дюнери в града ве?

Trabbi-Forum:
Бях днеска до Мерцедес-Бенц да си сменя двигателя с техен. Обаче проблем: работи-не работи-работи-не работи...

Обаждане по телефона от Мерцедес: Инсталирали сме ви мотор за чистачки! Моля превключете от интервал още един път на горе за позиция едно!

Hummer Forum:
Днеска ми се счупи в движение единия носач. 14 ранени и 2ма убити......
Трябва ли задължително да си купя черната металик боя от представителството? Най-близкото е на 25км, което прави 50лв за бензин....

Yugo Forum:
Вашето кога за последно беше в движение?

Honda Civic CRX-Forum:
Кучето на съседа спи в тръбата на ауспуха ми. Мога ли въпреки това да запаля колата?

Toyota Corolla Forum:
Най-сетне направих 500'000 км, кога ще се счупи най-сетне?

Polo Forum:
Най-сетне 6 см по-ниско окачване! Сега обаче не стигам до микрофона зa поръчки на МакДрайв...

Ferrari Forum:
Търся съвет за командировка в Колумбия. Искам много бързо да влезна и излезна!

Fiat Forum:
Чудя се дали има живот извън сервиза?

BMW 7ца Forum:
Помощ при програмирането на системното меню - как да си накарам пепелника да се затвори?

Mercedes new S-Klasse Forum:
Търся си 2ра кола с адекватни реакции при мъгла

Тойота Aygo Forum:
Всички ме питат колко е било голямо яйцето-изненада и дали след това трудно съм го сглобил

32Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Пон Сеп 24, 2012 4:58 pm

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Мъж и жена се скарали здраво и той излязъл. Долу на входа видял един олигофрен.
- Запали една цигара.
- Аз неее пуууша - отговорил олигофрена.
- Ето ти 2 лв иди да пиеш една ракия.
- Ааааз не пииия.
- Е тогава вземи 10 лв и отивай да е...ш.
- Аааз не еее...а.
- Ела бе, твойта мама, да покажа на жената мъж дето не пие, не пуши и не е...бе какво представлява.

33Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Чет Окт 18, 2012 2:54 am

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

“Уважаеми нарушители! Във връзка с недостатъка на патрони, предупредителни изстрели във въздуха повече няма да правиме!”
Hадпис на граничен стълб
***
Надпис на полицейска кола:
“Спечели безплатно возене!”
***
Научен факт:
Совите могат да си извъртат главата на сто и осемдесет градуса, и само веднъж в живота на триста и шестдесет.
***
SMS:
Горе главата, че лошо ви виждам.
Снайперист.
***
У всеки човек, дори и у най-лошия, може да се открие нещо хубаво. Затова се налага той да бъде обискиран внимателно!
(из инструкция към дежурните полицаите от СДВР - София)
***
Обявявам конкурс за работодатели!
Кандидатите да изпращат молба, история на фирмата и снимки на служителите си в ПОЛОВин ръст. Мотивационни писма, телеграми, лични съобщения, sms-си и колети до 100 кг са предимство.
Спечелилият конкурса ще бъде на 3 месечен изпитателен срок. Ако издържи - ще се пенсионирам при него.
***
Може да не довиждам, но чувам толкова добре, че знам какво си мислите!
Учителка по литература.
***
"Тук зверски бяха убити стотици часове!"
Надпис в залата за лекции върху банка:
***
Който има пари е доволен, който има хубаво момиче е щастлив, а който няма нито едното може да спи спокойно.

34Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Нед Яну 06, 2013 8:08 pm

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

‎15°C – В Хавай си включват отоплението (ако изобщо имат такова). По Черно море още поръчват студена бира.
10°C – Американците започват да треперят, в Разград сеят царевица.
5°C – Можеш да видиш дъха си. Италианските коли спират да палят. Норвежците се къпят на открито. В Бургас вече нямат комари и спят на отворен прозорец.
0°C – Водата замръзва в Америка, но Дунавът едва започва да се сгъстява в Силистренско. Софиянци мрънкат, че не им се ходи до офиса.
-3°C – Зимната течност за чистачки, която би трябвало да не замръзва при -40°C вече не е в течно състояние.
-5°C – Френските коли спират да палят. Правителството обявява, че зимата е дошла изненадващо. (Ми, да, кой да ти очаква клинч през декември-януари-февруари…)
-10°C – Във Варна пускат намеци на шефовете за командировка до Австралия. Пътищата са проходими при български условия.
-15°C – Хлебарките напускат офисната кухня и се ориентират към диваните. В Благоевград обявяват официално начало на зимата.
-18°C – В Ню Йорк засилват отоплението на максимум. Руснаците излизат за последен пикник за сезона. В Пловдивско сипват вече по три вместо по две ракии за събуждане.
-20°C – Американските коли спират да палят. Котката иска да се пъхне в пижамата ти. В Силистра започват да носят ризи с дълги ръкави.
-25°C – Повечето хавайци са мъртви при тази температура. В Перник сериозно са решили да слагат зимни гуми вече.
-30°C – Политиците започват да говорят за бездомните. Офисните хлебарки се опитват да влязат в дрехите ни. Във Видин решават, че “Ето това вече е истинска зима!”.
-35°C – Японските коли спират да палят. Може да си чуеш дъха. Котката иска да се пъхне в пижамата ти. В Русе пускат снегорин.
-39°C – Немските коли спират да палят. Живакът замръзва. Твърде студено, за да мислиш. Бай Иван от Шумен ругае звучно, рита гумите и пали Ладата.
-40°C – Шведските коли спират да палят. Във Велико Търново ближат ракия на клечки.
-42°C – Трафикът в Европа замира. Обявяват бедствено положение. Бойко Борисов не си показва носа никъде. В Хасково си обличат пуловерите.
-45°C – Политиците започват да правят нещо даже и за бездомните. В Боровец най-накрая всички ски-писти са отворени.
-50°C – Цуца от Дупница обявява, че е студено и решава да пуши на терасата отсреща само два пъти дневно. В Аляска хората си затварят прозорците на баните.
-55°C – Моржовете напускат Гренландия. Детските градини в Пазарджик организират ски-излет.
-60°C – Полярните мечки започват да мигрират на юг. Колата също иска в леглото. В Плевен пускат парното.
-70°C – Адът замръзва. В Кърджали нахлупват шапката над ушите.
-73°C – Финландските специални служби евакуират Дядо Коледа от Лапландия. В Сливенско закопчават и най-горното копче на ризата.
-80°C – Адвокатите си прибират ръцете в собствените джобове. Във Видин обуват ботуши.
-114°C – Етиловият алкохол замръзва. Следствие – в Габрово и Стара Загора са много вкиснати.
-273°C – Абсолютната нула. Атомите спират да се движат. Българите си признават, че е малко студено и си поръчват по още една ракия на клечка…

35Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Пет Яну 11, 2013 11:45 am

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Ааа, това последното е върха Смях

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

36Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Сря Яну 16, 2013 11:27 pm

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Отиват индианците при шамана и го питат:
- Тежка ли ще е зимата, да знаем колко дърва да събираме?
- Кучетата ще умират от студ - отговорил им шамана
След един месец.
- Да събираме ли още дърва?
- Събирайте, вълците ще умират от студ
След още един месец.
- Още да събираме ли?
- Още, още мечките ще умират от студ
Но на шамана му станало гузно дали не е подвел хората си и решил да отиде на върха, където имало метеорологична станция и да попита бледоликите каква ще е зимата. На портала видял един техник качен на стълб и го попитал:
- Момче, тази зима дали ще е студена?
- Голям студ дядо мечките ще умират от студ
Шамана доволен се обърнал да си ходи, но се извърнал и попитал
- А бе вие по тези жици ли познавате?
- Заеби ги жиците, гледай индианците колко дърва събират.

37Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Нед Фев 24, 2013 8:32 pm

Stacey:)

Stacey:)
Администратор
Администратор

Жена казва на мъжа си:
- Отиди в магазина и купи яйца.
Мъжът се майтапи:
- Аз имам две яйца. Стигат ли?
Тя, също на майтап:
- А те стават ли за ядене?
Той:
- Не, но стават за близане!
Тя:
- Чудесно! Утре си ги оближи за закуска!

38Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Сря Фев 27, 2013 11:23 pm

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Смях Kakvo laugh Ето този виц ме разведри преди сън Смях

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

39Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Чет Мар 07, 2013 11:31 pm

Stacey:)

Stacey:)
Администратор
Администратор

Не е виц, а тъжна действителност.

Напишете на кирилица "кифла" в гугъл и натистене "Търсене".
За съжаление не ви излизат топли и вкусни мармаладени кифлички... а момичета с отвратителни физиономии тип "Кокошо дупе".

40Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Пет Мар 08, 2013 1:37 pm

marame

marame
Новак

Определено Тъга Тъга

един магазин влиза изнасилвач-сериен убиец:

- Начи, сега ще изнасиля някого... вие, госпожа, как се казвате?

- Мария се казвам...

- Не, вас няма да ви изнасиля, защото майка ми се казва Мария... ами вие, господине, как се казвате?

- Ами, казвам се Иван, но приятелите ме наричат Мария...

41Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Пет Мар 08, 2013 10:24 pm

Stacey:)

Stacey:)
Администратор
Администратор

Смях Смях Смях Много е як.

Тъмна нощ. Човек върви през гората. По едно време точно пред него на черния път се вижда кола. Човекът се приближава и по необясними причини се качва на задната седалка. В този момент колата започва да се движи. Мъжът се оглежда стъписано, тръпка пролазва по грабнакът му. Една мъжка, космата ръка се подава през предното стъкло. Човекът вече видимо изплашен започва да се моли за живота си. Капчица пот се стича по челото му. Изведнъж колата рязко спира и до човекът застава мъж.
-Ти кво праиш тука, ве?
-Ами... возя се.
-Аааа аз тука бутам, а ти се возиш.

42Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Сря Мар 20, 2013 8:35 pm

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Някакъв дядо блъснал с Жигулито си един Мерцедес С класа... Изскочил отвътре мутрата сграбчил дядото за врата и се развикал:
— Ше те пречукам, беее! Десет бона ше ми струва ремонта, бе, дядка! Плащай!..
— Нямам пари, момче... Имам 150 лева пенсия...
— Не ме интересува, беУдивителен! Децата ти ше плащат! Имаш ли син?
— Имам...
— К'во бачка?..
— ...Дресьор на делфини...
— Обади му се да дойде до 30 минути! Избрал номера дядото, а мутрата му издърпал телефона от ръцете:
— Ало, дресьотчето? До 30 минути да си тук с десет бона или баща ти изгаря!..
— Добре... Отговорил сина на дядото.
След 5 минути спрял бус. Изскочили 5-6 души с черни качулки, пребили мутрата и го натикали в багажника... Единият си свалил качулката и казал:
"Тате, колко пъти съм ти казвал, че не съм дресьор на делфини, а треньор на тюлени?.."

43Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Чет Апр 25, 2013 5:26 pm

Stacey:)

Stacey:)
Администратор
Администратор

Млад шотландец учи в университет в Англия. Обажда се на родителите си:
- Аз съм добре. Живея в общежитие. Ходя на лекции. Всичко е наред.
- А с кого живееш в това общежитие?
- О-о, с двама пълни психари. Единият посред нощ реве като заклан
и сe моли да умре на момента. Другия цяла нощ блъска главата си в стената.
- А ти как издържаш всичко това?
- О, аз запазвам хладнокръвие и спокойно си свиря на гайдата. Смях

44Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Пет Сеп 13, 2013 4:08 pm

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Един си вървял през полето, бил много жаден и гледа един кладенец. Не се виждало дали има вода в него и той решил да пусне камъче. Пуснал едно - нищо, второ пак нищо не се чуло. Огледал се и видял една релса, грабнал я и я хвърлил в кладенеца и току чул странен тропот зад гърба си. Обърнал се и гледа един овен с пълна скорост тича към него. Направил той две крачки в страни и овенът скочил в кладенеца. След 5 минути един овчар идва и пита човека:
- Абе да си виждал един овен тука наоколо?
- Да видях го, засили се и скочи в кладенеца.
Овчарят помисли и казал:
- Е кък ше скочи у кладенеца бе, я го бе вързал за една релса!?



Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Сря Ное 18, 2015 2:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път

45Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Пон Окт 19, 2015 1:57 pm

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Умира Бат Бойко…
Пред портите на Рая го посреща Свети Петър:
– Здравейте, господин Борисов!
– О, здрасти Началник!
– Вие, господин Борисов, сте известна личност и наш дълг е да ви дадем право на избор къде да останете – в Рая, или в Ада! За тази цел, ще прекарате по един ден и на двете места и сам ще изберете след това!

Отиват в Ада, влиза Бат Бойко и гледа:
Огромно голф-игрище, всичките му стари дружки от мутренските времена, далавераджии, политици… облечени в маркови костюми, маси с хайвер и шампанско, мацките с яки задници и огромни цици, Дяволът – страшен пич, направо като негов брат само майтапи и простотии ръси… абе, Рай!
Минал денят, нашият предоволен!

Дошло време да иде в Рая! Там красота, спокойствие, мили хора, скачаш от облаче на облаче, свириш на арфа… И там изкарал добре, но в Ада по–се изкефил и предпочел да остане там!

Влиза Бат Бойко наново в Ада и гледа… пуста земя, покрита с боклуци, смрад, отврат, приятелите му в дрипи, дяволът ги юрка към казана, мацките скапани и грозни… нашият – изумено:
– Абе, Дяволе, слушай брато… вчера тука беше супер… голф, хайвер, шампанско… к'во стана?
– Аааа, почти като при вас… това вчера беше предизборната кампания... Днес вече си гласувал...


Удивителен ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ВАЖИ ЗА ВСИЧКИ НАШИ ПОЛИТИЦИ Удивителен



Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Сря Ное 18, 2015 2:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път

46Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Сря Ное 18, 2015 2:19 pm

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Пристига един в София и си търси работа. Решава да стане шофьор на маршрутка. Преди да почне опитен колега му обяснява:
- Значи, приятел, ако искаш да изкарваш кинти, то ще трябва да забравиш за правилата за движение по пътищата. Можеш да изпреварваш отдясно, или в насрещното да се движиш, да не спираш на червен светофар...
- Мога значи да си правя каквото си поискам?
- На практика да. Единственото, което не трябва да правиш е да газиш пешеходците. Всички пешеходци са ни потенциални клиенти.

47Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Съб Яну 02, 2016 11:51 pm

Krisi

Krisi
Модератор
Модератор

Като споменахме за маршрутки .. laugh


"Пътувам в препълнена маршрутка, хората пътуват мълчешком, всеки се е замислил за нещо си. При едно спиране се освобождава мястото веднага зад шофьора, на което сяда млада майка, около 22-23 години, с 3-4 годишно момиченце. Тоест, тя седи с гръб към движението и с лице към хората в салона. Както тръгна маршрутката, и момиченцето започна да мрънка на майка си на тема "мамо, купи ми Барби!", при това едно такова протяжно и жално и с различен тон всеки път. Майка и и влезе в ритъма и и отговаряше с "за какво ти е Барби, имаш си вече три, по-добре да ти купя нещо друго" и т.н. Всичкото това мрънкане и виене почна да омръзва не само на мен, но и на останалите пътници. След няколко спирки стратегията на момиченцето се промени. Тя изведнъж стана важна и млъкна, като видимо се сети за нещо коварно. И след още една спирка се издаде:
... - Ако не ми купиш Барби, ще кажа нещо за теб на баба!
Майка и се усмихна: - И какво толкова ще кажеш на баба си за мен?
Момиченцето продължи: - Ще разкажа, ще разкажа! Аз видях нещо!
Цялата маршрутка затаи дъх, за да чуе какво точно е видяла малката.
- Е, и какво си видяла? - попита майката.
- Аз видях как ти вчера целуваше пишката на тати!
Цялата маршрутка избухна в смях, също и шофьорът. Майката спря маршрутката, взе си детето под мишница и изскочи навън.
Мислите си, че това е краят? Не бързайте. При спирането на маршрутката се качи млад мъж с момченце, някъде около 8 годишно и седна на мястото на майката с детето. Пътниците продължаваха да се хилят, младият мъж и той почна да се подсмихва гузно, без да знае на какво точно се смеят останалите. И в този момент синът му изтърси: "Тате, купи ми войници!"

48Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Съб Яну 14, 2017 12:19 am

mama_an_ji


Новак

Krisi написа:Като споменахме за маршрутки .. laugh
Spoiler:
laugh laugh




Зайчето проучвало света. Попаднало на катър:
- Ти к’во си, бе?
- Ами, катър…
- Демек?
- Ами, баща ми e кон, a майка ми магаре…
- Аха…
Срещнало куче:
- Ти кв’о си?
- Ами, куче вълча порода…
- Демек?
- Ами, баща ми е вълк, а майка ми куче…
- Аха…
Нататък срещнало муха:
- А ти пък к’во си?
- Аз съм конска муха
- Абе, я бегай от тука, бе, съвсем за мезе ме взехте, аман от перверзии!

49Вицове - Page 2 Empty Re: Вицове Нед Яну 15, 2017 1:38 am

mama_an_ji


Новак

Та, виц по темата:

Интервю за работа:
– И какво имате в предвид с "имам многобройни публикации"?
– Ами поствам вицове…
Смях

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите