Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Similar topics
    Top posters
    Вени (1304)
    Dark_Red_Rose или Георги I_vote_lcapDark_Red_Rose или Георги I_voting_barDark_Red_Rose или Георги I_vote_rcap 
    Dark_Red_Rose (1288)
    Dark_Red_Rose или Георги I_vote_lcapDark_Red_Rose или Георги I_voting_barDark_Red_Rose или Георги I_vote_rcap 
    Krisi (521)
    Dark_Red_Rose или Георги I_vote_lcapDark_Red_Rose или Георги I_voting_barDark_Red_Rose или Георги I_vote_rcap 
    Renny717 (514)
    Dark_Red_Rose или Георги I_vote_lcapDark_Red_Rose или Георги I_voting_barDark_Red_Rose или Георги I_vote_rcap 
    Tami (482)
    Dark_Red_Rose или Георги I_vote_lcapDark_Red_Rose или Георги I_voting_barDark_Red_Rose или Георги I_vote_rcap 
    Stacey:) (478)
    Dark_Red_Rose или Георги I_vote_lcapDark_Red_Rose или Георги I_voting_barDark_Red_Rose или Георги I_vote_rcap 
    Smile (231)
    Dark_Red_Rose или Георги I_vote_lcapDark_Red_Rose или Георги I_voting_barDark_Red_Rose или Георги I_vote_rcap 
    DeadReaper (224)
    Dark_Red_Rose или Георги I_vote_lcapDark_Red_Rose или Георги I_voting_barDark_Red_Rose или Георги I_vote_rcap 
    elinora97 (153)
    Dark_Red_Rose или Георги I_vote_lcapDark_Red_Rose или Георги I_voting_barDark_Red_Rose или Георги I_vote_rcap 
    tali (113)
    Dark_Red_Rose или Георги I_vote_lcapDark_Red_Rose или Георги I_voting_barDark_Red_Rose или Георги I_vote_rcap 

    Latest topics
    » Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
    Dark_Red_Rose или Георги EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

    » Игра На Думи
    Dark_Red_Rose или Георги EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

    » Скрабъл
    Dark_Red_Rose или Георги EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

    » Музикална игра
    Dark_Red_Rose или Георги EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

    » Да броим до 0
    Dark_Red_Rose или Георги EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

    » Намислете си съществително преди да влезете
    Dark_Red_Rose или Георги EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

    » Асоциации
    Dark_Red_Rose или Георги EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

    » Шерилин Кениън - Нощни Ловци
    Dark_Red_Rose или Георги EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

    » Вицове
    Dark_Red_Rose или Георги EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

    Септември 2024
    ПонВтоСряЧетПетСъбНед
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30      

    Календар Календар

    Земята
    Лунен календар
    CURRENT MOON
    Общ брой посетители
    Free web counter
    Брояч на знамена
    Flag Counter
    Времето

    Dark_Red_Rose или Георги

    4 posters

    Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Dark_Red_Rose Сря Юли 28, 2010 8:38 pm

    Здравейте!
    Казвам се Георги и получих покана да се регистрирам в този форум от Крисито, за което много й благодаря.

    Иначе за мен:
    Живея в град Сливен, но (винаги има едно "но") сега съм студент и съм приет в София.
    На 18 години съм (още). Август месец 19 правя.
    Имам брат и сестра (да, знам три деца сме), и двамата по - малки от мен. Брат ми е две години по - малък, а сестра ми - 8. (и двамата много ми тровят животеца, добре че сега отивам да уча в София.)
    Обичам спокойствието. Не излизам много навън, даже хич не излизам. Нямам много приятели. Всички ми казват че съм сладур, но не се намирам за такъв. Сложен характер съм, никога не знаеш как ще реагирам. Лесно можеш да ме трогнеш. Слабото ми място за цветята и жените, защото са нежни и красиви същества.
    Не обичам караниците и побоищата, макар че вече съм участвал в няколко (трябваше да се защитя, не мислите ли?)
    Имам белег на носът от една летяща вилица, която неволно попадна там. :lol!:
    Зрението ми е нормално. (и аз се чудя на този си късмет.)

    Ами... толкова за мен. Ако имате въпроси (а в това съм сигурен) Задайте ми ги, готов съм да им отговоря!


    Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Сря Фев 13, 2013 7:26 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by JaniTo Сря Юли 28, 2010 9:59 pm

    Здравей Георги, ти май си първото момче във форума...развали ни женската конспирация тук ... 🤣
    Аз съм Жанета и реших да те питам някой неща?

    Първо искам да те попитам снимката във Роулплея твоя ли?
    Разкажи историята за летящата вилица 🤣 , много ми стана смешно като прочетох това...
    И още нещо писал си " и двамата много ми тровят животеца " за брат ти и сестра ти ...толкова много ли те дразнят?! Близък ли си попринцип с тях ? Ако не със сестра ти то поне с брат ти - малка ви е разликата и сте от един пол :haha:

    А...и с каква специалност си приет в София?
    JaniTo
    JaniTo
    Художник

    Брой мнения : 48
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 28
    Местожителство : Варна

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Smile Сря Юли 28, 2010 10:20 pm

    Здравей, първо - Добре дошъл във форума. Най-накрая и едно момче в женското царство. : )

    И на мен ми стана любопитно за летящата вилица. Сподели, моля те :cute: Защо не излизаш? Ще сложиш ли твоя снимчица, за да ти се порадваме и ние? Имаш ли си приятелка? Домашен любимец? Какво ще учиш в София?

    Рядко се среща момче, с любов към цветята. От къде това увлечение? Имаш ли си растения, които отглеждаш у вас?

    Изглеждаш интересна личност. Ще ми е интересно да те опозная :cute:
    Smile
    Smile
    Художник

    Брой мнения : 231
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 28
    Местожителство : Варна

    Информация за РПГ
    Име: Аманда

    Земя и титла на героя
    : сестра, но те не се познават

    Други герои
    :

    http://4fun.newstarforum.com/

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Вени Чет Юли 29, 2010 4:47 pm

    В подобен тип форуми наистина мисля, че са рядкост момчетата и е предполагам, защото няма какво да намерят. Като създателка на форума, е мое задължение да се грижа за доброто време прекарано тук, така че ще ти задам 2 групи въпроси. Едните ще са за твоите желания, другите ще са за теб самия.

    Твоите желания:
    Искаш ли да се направят някакви нови раздели? Ако да какви? Нещо за коли, жени, може би дори цветя (защото видях, че имаш слабост към розите)?

    За теб самия:
    1. Падаш ли си по подобни форумчета и по-точно този начин на прекарване на свободното време?
    2. Какво правиш през свободното си време, като стана на въпрос :haha: ?
    3. Учил ли си нещо специално, преди да завършиш, за да може да следваш това, което ти е интересно и те влече?
    4. Кои бяха любимите ти предмети? А кои ненавиждаше и само чакаше да спреш да ги изучаваш?
    5. Съжаляваш ли за нещо в живота си? Ако да, какво е то?
    6. Първо мислиш и след това действаш или обратното? Защо?
    7. Какво може да те изкара извън нерви?
    8. Как се запали по РП? Изобщо запален ли си или си нямаш и на идея за какво става на въпрос?
    9. Какви качества притежава перфектният човек?

    Ами толкова за сега. Добре дошъл в женското царство и дано не ти е самотно.
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор

    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    https://ludiglavi.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Dark_Red_Rose Чет Юли 29, 2010 6:32 pm

    Пффф. така. От къде да започна.. Ами давам пък ако не ви стане ясно нещо казвайте:

    1. Вилицата: брат ми ме замери с нея преди 8-10 години
    2. Да снимката е моя защото не можах да измисля някоя.
    3. Близък съм си с брат ми и сестра ми, ама е по-добре като не са ти на главата
    4. Специалност ИИ: "Индустриално Инжинерство на Англ. език"
    5. За приятелка нямам
    6. Майка гледа цветя и от там. винаги съм заобиколен от тях.
    7. Ами този начин на свободно време не ми е понятен за сега защото от 2 месеца насам се ровя постоянно из нета, а преди това изобщо не влизах никъде.
    8. Чета книги играя си на телефона (вече не мога, защото го изтървах и му отиде дисплея а пък искат 60-80 лв за нов (по-добре е нов телефон))
    9. Учих специалност Микропроцесорна техника в Сливенското Електро
    10. История, География и математика
    11. Първо действам в голяма част от случаите
    12. БРАТ МИ И СЕСТРА МИ успешно могат да ме изкарат от релси
    13. Запален съм по RPG-тата, и Крисито ми даде линк за да видя тукашната версия на РП каква е. Мисля че ми допада.

    Перфектният човек трябва да е мил, внимателен, добродушен, да може да ти помогне, да обръща внимание на всички и да може да се защитава (е не до бой де ама и ако се стигне до там и това трябва да може)
    .

    Не мога да кажа че ми е самотно.


    Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Чет Фев 14, 2013 11:38 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Smile Чет Юли 29, 2010 7:16 pm

    Текстчето в подписа ти ли си го писал? Говоря за ето това>
    Разцъфна една пъпка
    разцъфна с една сълза,
    превърна се в червена роза,
    кърваво червена.

    Една невинна в миг,
    превърна се в цвете
    дяволски красиво,
    на което не мога да устоя!

    Имаш ли хоби, някакви таланти? Спортуваш ли?
    Smile
    Smile
    Художник

    Брой мнения : 231
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 28
    Местожителство : Варна

    Информация за РПГ
    Име: Аманда

    Земя и титла на героя
    : сестра, но те не се познават

    Други герои
    :

    http://4fun.newstarforum.com/

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Dark_Red_Rose Чет Юли 29, 2010 7:26 pm

    Текстчето не съм го писал аз, но съм го променил малко че да пасва на аватара и името ми.

    нямам хобита освен да колекционирам глупости.
    рядко ходя да бягам рано сутрин към 7:15
    а за талантите едно време танцувах, но това беше едно време, сега не знам дали ще мога да се справям.


    Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Сря Фев 13, 2013 7:27 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Smile Чет Юли 29, 2010 7:36 pm

    Какви 'глупости' колекционираш? Аз едно време събирах салфетки и календарчета, сега си седят в кутии и заемат място, но пък ми е жал да ги хвърля..

    Какво правиш през ваканцията? Обичаш ли да четеш? Коя ти е любимата книга?

    П.с: Писах в темата за имението ти, ако си нямаш друга работа драсни някой друг ред, за да завържем историйка :haha:
    Smile
    Smile
    Художник

    Брой мнения : 231
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 28
    Местожителство : Варна

    Информация за РПГ
    Име: Аманда

    Земя и титла на героя
    : сестра, но те не се познават

    Други герои
    :

    http://4fun.newstarforum.com/

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Dark_Red_Rose Пет Юли 30, 2010 3:40 am

    Всякакъв вид глупости. Едно време имаше едни покемони, дето са като дискчета с картинки и номера по тях. в мазето имам от всичките с изключение на 4 броя които още издирвам из приятелите си.

    През ваканцията... Ами обикновено си почивам но тази ваканция бях по изпити, уроци, курсове, а сега и работа започнах.

    П.П.: Свързахме я историйката! Усмивка)


    Някой друг нещо да пита?


    Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Сря Фев 13, 2013 7:28 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Dark_Red_Rose Вто Яну 18, 2011 3:07 am

    Май аз ще се питам сам.... Ем пускам една кратка биография и свършвам... не искам коментари... не са нужни!

    Здравейте на всички!

    Прекалено много време е минало, за да разказвам отначало. Затова ще започна от някъде – в моите спомени. Каквото ми е по-прясно.
    Какво да ви кажа… Първо за мен. Аз съм Георги от Сливен. Завършил съм Професионалната гимназия по електроника и електротехника там, където прекарах 5 незабравими години.
    бля, бля, бля.....
    Съучениците ми, какво да кажа за тях… повечето бяха толкова добрички да измислят най-различни истории за мен. Всеки ден се намираше по нещо да си ме бъзикат. С мъки ги търпях, няколко пъти бях на прага да ударя някого за нещо си, но се въздържах. В началото все се обаждах, но накрая разбрах че няма да стане така и спрях да им отговарям. Защото отговаряйки им ставаше по-лошо. Ем, изтърпях ги 4 години. Защо 4-тири? Ем, на петата се спряха, не знам защо. Просто се спряха.
    През тези 5 години се сприятелих с малка част от класа си. Тези, които ме подкрепяха шегувайки се и тези, които винаги бяха до мен. Но не успях да влезна в някоя групичка. Знаете как класът е разделен на групички. Еми аз си бях самотникът. Имах приятелчета от всяка група. Като само едната от тези групи беше приятелски настроена с мен. С тях винаги беше забавно, дори и когато се бъзикахме всеки един с другия. Но не успях толкова да ги спечеля и си останах сам. Сега казвам че не съжалявам за това. Просто никога не съм бил достоен, пък и вече съм свикнал да съм сам. С доста неща се оправям сам, но ако реша да се меся някъде, просто няма да успея. Както си и пролича оняден.....
    Отборната игра не съществува за мен. Или аз го правя, а другите помагат, или не се захващам. Ако играя мога да съм единствено отзаде.
    В училище всичките ме бъзикат, заради близката ми външна прилика с Хитлер… Скритият лидер… Ехх мамка им на тях, никога не съм се оприличавал на тоя извратеняк. То това си е чиста обида към достойнството ми, но аз свикнах с това и си ми остана от 9ти клас чак до края на обучението ми там.
    Мисля че толкова стига за училище… Сега съм студент и познавам само един от родният ми град с когото учим заедно. Той… хмм по-точно тя е от друго училище и не знае за всичките ми гафове. Та да забравим за момент тази тема и да се насочим в другата посока – живота ми извън училище. Като начало ще се отправим вкъщи… Като баткото в семейството обирах всички заплахи и наказания. Свикнах с тях рано и сега да ме накажат с нещо няма да ми прави впечатление… Нашите рядко са ми позволявали волности, за което съм им много благодарен! Не бях сред компании, които пушат или пият. Така че аз не съм научен да пия. А за пушенето съм силно против. Всички са се опитвали да ме накарат да „Запаля една” но аз категорично отказвам. Просто не знаете и как са се опитвали да ме напият… Не могат това да ви кажа. Аз повече от половин бира или 10гр ракия не мога да изпия.


    Та докъде бях…. А, да.
    Рядко излизах навън, много рядко. Затова нямам приятели. Мога и без тях. Нямам приятели = Няма кафенета, заведения, дискотеки и тем подобни неща. Даже не ги знам и какви са. Аз не ходя по такива места. Ако излеза случайно – отивам да се разтъпча. Просто за да се разходя. Другата причина да излеза е да напазарувам. И толкова с излизането. По рождени дни много рядко ходя, защото първо - не обичам партитата, скучни са ми… Второ – не мога да го измисля… не е заради хората, те не са проблема. Проблемът съм аз самият.
    Ето ме мен по десетобалната система:

    Чаровен = не се намирам за такъв
    Красавец = 3 външен вид няма да коментирам… нито ще издавам
    Умник = 5
    Чувствителност = 9
    Самоувереност = 1
    Самочувствие = 1
    Тактичност = 2
    Съмнение в действията си = мах 10
    Идиот = в повечето от случаите = 7
    Късметлия = хм… доста неща са ми по късмет… ще кажа 6 не повече…
    Мисля че тези стигат. Може още да изкочат в моята история.

    Хм… Приятелите…
    Тези, които ми останаха са много малко… не повече от петнайсетина. Но толкова си ми стигат. Не ми трябват повече. Аз съм доволен на това което имам.
    Сиска – Това момиче просто успя да стане неразделна част от мен. Толкова пъти ми е помагала, че им загубих бройката… Обичам си я като приятел и я подкрепям напълно в живота й. :hugyou:
    Пенев – Тихото момче от класа ми, което живее с баща си. Винаги е бил щастлив. Никога не съм го виждал тъжен. Винаги е успявал да ми оправи настроението. Я, с някоя случка – измислена или реална я с нещо друго. С него съм се движил през по-голямата част от времето в училище. Навън… два-три пъти сме се събирали за 5 години… Това е…
    Викито – Това е единственото момиче, което си ми остана от дълбоко детство. С нея сме играли заедно от 3-годишна възраст, родовете ни се познават от доста време – преди даже бабите и дядовците ни да се родят… Да вярно е. Нейните прародители и моите са живели в едно и също село. Къщите ни все още са на една улица – през 4 къщи са. И двамата се харесваме, уважаваме. Имаме толкова общи неща…

    Зарежи тая тема… Не ми се говори сега… Прекалено ми е болна…

    Наскоро си намерих още една приятелка, която няма никога да забравя! Ама никога!
    Моето мнение за нея: Жестока е!


    Хмм, какво остана….
    А, да. Да кажа какво харесвам…
    Ами, ще ви ги кажа в критерии:

    1. Музика… не харесвам определен стил, макар че има някои които са ми по-по душа за слушане. Като хип-хопа, R&B, Dance, House.
    Като българска музика… Голям фен съм на Слави Трифонов, БТР, Сигнал, Щурците.
    Любими песни…. Хм… Много са. Не мога да ги сложа тука иначе ще стане прекалено голямо…

    2. Луд фен съм на мотоспорта: WRC – това са най-добрите рали – пилоти в света. Няма други като Мико Хирвонен, Себастиан Льоб, Колин Макрий – една легенда!
    F1 - да не ги забравя и тях… Ама те са толкова известни че всеки автоманияк трябва да ги знае поне кои са. Шумахер, Хамилтън, Алонсо, Бътън, Фетел, Уебър… и не толкова известните Дейвид Култард, Мика Хакинен, Рубенс Барикело, Нико Хюлкенберг… и много други настоящи или минали пилоти на Формула 1.

    3. Любим цвят – наситено червено

    4. Любим филм или поредица – Death Race. Те са 2 филма, които силно препоръчвам на всички фенове на високите скорости и екшъна!

    5. Любима книга – Орденът на Асасините II – Ренесанс

    6. Откачам като видя цветя или жена…. Същото си е. И двете са красиви, нежни, чак те е страх да ги откъснеш и да си ги прибереш вкъщи. :hugyou:

    7. Май се изчерпах…

    Та, сега ще ви кажа какво правим през лятните ваканции. Ходим на море! Винаги си ходин в Царево… За последните 9 години – всеки път сме били там! Страхотно е. Бунгалата. Плажа. Всичко! Нямам забележки освен една – хотелите които вдигнаха на пътя за плажа.. развалиха целият пейзаж.. вече и горичката я няма…. Има 4 хотела на нейно място…. Ужас.... Преди 6 години, когато бяхме там се запознахме с едни Сливналии като нас. Приятни хора. Изкарахме си страхотно. На следващата година неочаквано се случихме в една смяна пак със тях.. и така 3 поредни години. Сприятелихме се и сега всяка година сме с тях на море. Какво по-хубаво нещо от това. Няма!

    Сега се сетих и за всичките ми провали. Крайно време беше и за тях.

    Да отидеш на изпитите след 7-ми клас с 5 месеца подготовка и да изкараш две тройки!? – Провал… огромен…

    Едвам влязох в Електрото! Едвам…. Предпоследен по списък… последния е Пенев… с него бяхме и на двата изпита….

    Кандидат-студентски изпити:
    1. Предварителен – емм 3 месеца подготовка за 1 изпит и после какво идъних се… 3.20 математика
    2. Матурите – хахаха 3.46 математика и 4.24 Бел как ви звучи, а? Простак съм, зашото излизам четвърти по БАЛ в УЧИЛИЩЕТО…. 5.08 бал… 5.50 мат средна оценка за годините….. толкова много знам и не мога да го покажа…. Притеснение, нерви…
    3. Редовен изпит….. хахаха замалко и там да се издъня имам 5.60 с преписване, иначе щеше да е 4.20……… хахаха замалко влязох и в университета. WTF?

    Провал е че се превърнах в този тип хора… затворени в себе си. Страхливи да излязат, защото излязат ли грешат и губят повече отколкото са имали. Ето затова предпочитам друг да „води парада” както се казва, а аз да съм на заден план. Аз искам да си стоя отзаде

    Провалите в училище няма да ги казвам – прекалено са гадни за казване!...

    Харесвах едно момиче – нека бъде тайна – излизахме няколко пъти… накрая – Провал… няма да коментирам…

    Едно момиче ме хареса - и нея ще скрия – и аз се издъних... не веднъж…. И тук без коментар….

    Какво да ви говоря. Вие си направете извода!
    Spoiler:
    бих казъл аз.

    Ем не може да има само провали…. Има и постижения: Ne te e sram

    1. Множество грамоти в различните училища… към 40 отиват…
    2. Колкото и малко да са ми приятелите – те са до мен и ме подкрепят! Благодаря им!
    3. Успях ли да вляза в електрото след като нямаше никаква надежда!? УСПЯХ Yes! Постижение….
    4. Няколко спечелени състезания в различни начинания: шах, спортни танци, математика, конкурси за стихотворения… майка ги измисляше, аз тогава не можех да пиша, камо ли да съчинявам сам.
    5. Успях ли да вляза в университета!? ДА успях и това е постижение…


    Стига ви толкова! Ако се сетя още нещо за близките 30тина дена ще го добавя...


    Успял мъж е този, който може да задоволи всички желания на една жена. Успяла жена е тази, която може да си намери такъв мъж.
    Ключът към сърцето на една жена е неочакван подарък в неочакван момент.
    Има само два начина да се справиш с жените..., но никой не ги знае
    Мъж, който никога не е ядосвал жена, се е провалил в живота.
    Мъжете имат само две грешки - всичко, което казват и всичко, което правят.



    И ОЩЕ ВЕДНЪЖ КАЗВАМУдивителен! НИКАКВИ КОМЕНТАРИ! Цип


    Стига ми толкова...


    Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Сря Фев 13, 2013 7:37 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Вени Вто Яну 18, 2011 8:56 pm

    Еха... мисля, че всички трябва да се заемат да си напишат по нещо такова. Само че не знам дали ще се намери човек, на когото да му се занимава така, както на теб.
    Ти си си пич и го заявявам със сигурност. Така както съм сигурна за това, че и Рени и Васи и Криси и аз те харесваме. Ти си си нашето момче, което може би не винаги оценяваме достатъчно. Малко са хората като теб. Съжалявам за несполуките ти и за всичко лошо, което си преживял, но не бива да се отказваш и трябва да имаш по-високо мнение за себе си. Ако ти не се ужаваш, няма как и останалите да те уважават.

    А за малкият спор който се получи между мен и Криси... не го взимай толкова навътре. Разбрахме се с нея. Няма смисъл да се тормозиш за нещо, което не е така, както ти си мислиш.

    Ще си вземеш ли всичките изпити? Как мислиш? И защо?
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор

    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    https://ludiglavi.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Dark_Red_Rose Сря Яну 19, 2011 4:54 pm

    Едва ли ще ги взема....
    днес бях на механика 1 вярна от 4 !?
    едва ли?! Леле...

    на физиката ме скъсаха имам 2ка и сега на 1ви февруари пак ще ходя... другият вторник имам математика така че сега в 10:20 си хващам влака и айде в сливен да зубкам математика при доцента в меито таме


    ............


    Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Чет Фев 14, 2013 11:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Dark_Red_Rose Пон Юли 30, 2012 10:00 pm

    Вени извинявай! Видях че не съм отговорил на няколко от твоите въпроси...
    Извинявай....



    "За теб самия:
    1. Падаш ли си по подобни форумчета и по-точно този начин на прекарване на свободното време?
    3. Учил ли си нещо специално, преди да завършиш, за да може да следваш това, което ти е интересно и те влече?
    5. Съжаляваш ли за нещо в живота си? Ако да, какво е то?
    6. Първо мислиш и след това действаш или обратното? Защо?
    7. Какво може да те изкара извън нерви?"

    1. Вече ми е интересно тука в това форумче. Мисля че наистина е хубаво и ползотворно да помагам.
    3. Интересното което ме влече са компютрите, и да ти кажа да учил съм устройството на един компютър доста отблизо. Така че да учил съм Усмивка)
    5. Съжалявам за много неща. Но какво да се прави трябва да сме силни и да не правим същите грешки повече.
    6. Първо мисля. Това ми е в главата. Недообмислени действия са на 60% грешни когато се изпълняват от мен, но има и такива с които наистина уцелвам момента.
    7. Дискотеките. Усмивка


    Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Сря Фев 13, 2013 7:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Вени Вто Юли 31, 2012 10:13 am

    Хах, бях забравила, че съм те питала.

    А защо дискотеките те изкарват извън нерви?

    И още три
    1.Как се реши да пишеш нещо повече от разкази и какво те вдъхновява да пишеш?
    2. Опитваш ли се да поправиш грешките си или стореното си е сторено, оставяме го в миналото?
    3. Ти самотникът или ти центърът на внимание? А може би посредата?
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор

    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    https://ludiglavi.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Dark_Red_Rose Вто Юли 31, 2012 1:08 pm

    "А защо дискотеките те изкарват извън нерви?

    И още три
    1.Как се реши да пишеш нещо повече от разкази и какво те вдъхновява да пишеш?
    2. Опитваш ли се да поправиш грешките си или стореното си е сторено, оставяме го в миналото?
    3. Ти самотникът или ти центърът на внимание? А може би посредата?"


    Въпросчетаааа Смях <3

    Дискотеките са шумни - аз мразя шумът... А и всички вътре са или подпийнали или вече пияни. Мразя големите групи хора... Уф... не знам точно...
    1. Просто сядаш и пишеш Усмивка Желанието идва само, не ти трябва да го търсиш. Вдъхновение никога не търся. то си ме намира Усмивка)
    2. Трябва да се поправят. Забравят ли се те стават по-големи. Затова аз искам да ги изчистя.
    3. Аз... Аз... Не знам... Цял живот съм свикнал да съм сам... После се появихте вие и го направихте много по-цветен.
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Вени Сря Фев 27, 2013 11:44 pm

    Айде да ге питам и теб

    Хипотетично ти остава 1 година живот... Кои са 15-те неща, които ще направиш?
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор

    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    https://ludiglavi.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Dark_Red_Rose Чет Фев 28, 2013 12:00 am


    Хммм...
    Да се науча да пиша като хората
    Да си купя вила и да се насладя на последните мигове.
    Да се натряскам с желирани мечета напоени с алкохол
    Да се насладя на поне едно пътуване с презокеански лайнер
    Да се видя с Вени Смях

    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Вени Чет Фев 28, 2013 12:01 am

    А останалите 10?
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор

    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    https://ludiglavi.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Dark_Red_Rose Пет Мар 01, 2013 4:42 am

    Така... извинявам се. Другите 10 са:
    Да се науча да карам ски
    Да се возя на круиз
    Да се изкача на връх Мусала
    Да взема участие в рали състезание (планинско)
    Да се науча да плувам като хората Смях
    Да си взема коте
    Да събера всички мои приятели на нещо като прием (с наши си думи парти Усмивка )
    Да отида в откритият космос
    Да се науча да разбирам жените
    Да накарам някой да се разпищи докато карам сам на магистрала Смях
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Върнете се в началото Go down

    Dark_Red_Rose или Георги Empty Re: Dark_Red_Rose или Георги

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите