Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Top posters
Вени (1304)
Новото момиче I_vote_lcapНовото момиче I_voting_barНовото момиче I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Новото момиче I_vote_lcapНовото момиче I_voting_barНовото момиче I_vote_rcap 
Krisi (521)
Новото момиче I_vote_lcapНовото момиче I_voting_barНовото момиче I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Новото момиче I_vote_lcapНовото момиче I_voting_barНовото момиче I_vote_rcap 
Tami (482)
Новото момиче I_vote_lcapНовото момиче I_voting_barНовото момиче I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Новото момиче I_vote_lcapНовото момиче I_voting_barНовото момиче I_vote_rcap 
Smile (231)
Новото момиче I_vote_lcapНовото момиче I_voting_barНовото момиче I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Новото момиче I_vote_lcapНовото момиче I_voting_barНовото момиче I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Новото момиче I_vote_lcapНовото момиче I_voting_barНовото момиче I_vote_rcap 
tali (113)
Новото момиче I_vote_lcapНовото момиче I_voting_barНовото момиче I_vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Новото момиче EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Новото момиче EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Новото момиче EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Новото момиче EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Новото момиче EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Новото момиче EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Новото момиче EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Новото момиче EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Новото момиче EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

Новото момиче

2 posters

Go down

Новото момиче Empty Новото момиче

Писане by Smile Сря Юли 28, 2010 10:45 pm

Мелинда.
Вече от сигурно седмица живеем в новата си къща. Запознах се само с един човек, а и той не ми обръща особено внимание. Ще ми се дните, прекарани тук да са по-интересни. В началото излизах, но в последните 2-3 дена си седя само у нас. Почистих си стаята от мръсотията, която беше събрала пред годините. Подредих мебелите по свой вкус, някои ги махнах, други добавих. Мама ми помогна в боядисването на стените - млечно оранжеви. Сложихме и ефирни завеси в тон с боята. Килим нямаше, но пък паркета лъсна. Подредих си плюшените играчки и книгите по рафтовете. Моето място стана много уютно - и за горещите дни, и за хладните нощи. Можех да стоя тук с месеци...

Последния път, като търсех магазин попаднах на едно много сладко малко кученце. То ме последва до нас и помолих мама да го задържим. Обещах и да се грижа за него, а и вече бях голяма - трябваше да поема някаква отговорност. След дълго мрънкане тя се пречупи и ми разреши да си го гледам. Учудващо - животинчето не правеше бели, беше кротко и послушно. Кръстих го Мери. С него прекарвах скучните дни.

Днес времето е хубаво и решавам да изляза на дълга разходка с новата придобивка. Нали уж животните привличали внимание - да видим до колко е така. Вързвам каишката на Мери и излизаме навън. Дали да тръгна към парка, или към някоя нова посока? В далечината виждам силует. Май е женски. Ето повод да си намеря нова приятелка - ще я попитам накъде да тръгна, за да стигна.. все ще измисля по пътя къде ще ходя.

-Здравей. - усмихнах се на непознатото момиче. - Нова съм тук. Случайно да знаеш някой магазин за домашни любимци?- новата ме гледа странно. Май не е много приятелски настроена към новите запознанства. А изглежда симпатична..
Smile
Smile
Художник

Брой мнения : 231
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 28
Местожителство : Варна

Информация за РПГ
Име: Аманда

Земя и титла на героя
: сестра, но те не се познават

Други герои
:

http://4fun.newstarforum.com/

Върнете се в началото Go down

Новото момиче Empty Re: Новото момиче

Писане by JaniTo Сря Юли 28, 2010 11:18 pm

Излязох навън за малко, не ми се стоеше цял ден вкъщи . Тъгнах надолу по улиците безцелно. Трябваше и да разгледам града все пак , да видя как се беше променил с годините...
Вървях надолу до като не ме спря едно момиче. Беше заедно с куче. Боже , кокло мразех животните!
-Здравей. - каза тя и ми се усмихна.- Нова съм тук. Случайно да знаеш някой магазин за домашни любимци?
Усетих се че я оглеждам странно." Ха, ко си мисли таз , да не съм й бюро справки.Добре Мег, просто човек , няма да я изядеш за едното нищо. Бъди мила - хаха - добре де постарай се да бъдеш мила". Усмихнах се и проговорих :
- Здравей - казах само и гадното и псе взе да ме лае...- и аз съм от вчера в града и не мога да те ориентирам - казах без да обръщам внимание на животното. Докато тя се опитваше да го успокоява му се озъбих и то веднага млъкна. Противни същества...
-Съжелявам - каза тя...
- Нищо. Беше ми приятно...- казах й . "Боже каква лъжкиня... " Опитах се да се отърва по-бързо от нея. Обърнах се бързо и продължих надолу по улицата. Но тя ме повика :
- Чакай...
JaniTo
JaniTo
Художник

Брой мнения : 48
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 28
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Новото момиче Empty Re: Новото момиче

Писане by Smile Сря Юли 28, 2010 11:34 pm

Непозната наистина беше странна. Усетих, че не ме харесва. Кучето ми започна да я лае. Без никаква причина!? Явно има нещо в нея, за което не подозирах. Знаех, че не бях единствената нова тук, момичето беше като мен. Не можа да ме опъти към магазина, който търсех.

-Беше ми приятно. - тук определено послъга. На кой му е приятно да те лае нечие куче, да те спират непознати и да ти задават въпроси, на които не можеш да отговориш. Тя се обърна с гръб към мен и продължи надолу по улицата.
-Чакай - изкрещях аз. Дори се учудих откъде го изкарах тоя глас. - Искаш ли да дойдеш с мен да потърсим заедно магазина?
-Имам си работа, нямам време за разходки! - изсъска ми грубо тя.
-Съжалявам, мога ли да помогна?
-По-добре не се меси.
-Между другото, казвам се Мелинда, викай ми Мел на кратко. А това е кучето ми Мери. - усмихнах се и взех животинчето в ръце. Поех едната му лапичка, все едно помахва за здравей на новата си приятелка. Ако можех да нарека това момиче приятелка.. държеше се грубо. - Приятно ни е да се запознаем.
-Да, да.. Мег.. чао.. - забърза надолу
-Чакай! - отново я спрях. - наблизо ли живееш? Може да излезем някой път.
-Ха, ха.. съмнявам се.. не си падам по разходкте.

Това момиче определено не ми хареса. От нея лъхаше на негативна енергия. Аз тръгнах нагоре по улицата, не исках да се засичам повече с Мег. С повечко късмет щях да намеря някой, който да ме упъти и да се държи по-мило с мен.

В този момент каишката на кучето ми се скъса и то побягна надолу към новата.
Smile
Smile
Художник

Брой мнения : 231
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 28
Местожителство : Варна

Информация за РПГ
Име: Аманда

Земя и титла на героя
: сестра, но те не се познават

Други герои
:

http://4fun.newstarforum.com/

Върнете се в началото Go down

Новото момиче Empty Re: Новото момиче

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите