Слави Трифонов  Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Луди глави

Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде

Poll

Какво е любимото ви занимание?

Слави Трифонов  Vote_lcap16%Слави Трифонов  Vote_rcap 16% [ 8 ]
Слави Трифонов  Vote_lcap8%Слави Трифонов  Vote_rcap 8% [ 4 ]
Слави Трифонов  Vote_lcap6%Слави Трифонов  Vote_rcap 6% [ 3 ]
Слави Трифонов  Vote_lcap53%Слави Трифонов  Vote_rcap 53% [ 26 ]
Слави Трифонов  Vote_lcap8%Слави Трифонов  Vote_rcap 8% [ 4 ]
Слави Трифонов  Vote_lcap8%Слави Трифонов  Vote_rcap 8% [ 4 ]

Общо гласове : 49

Top posters
Вени (1304)
Слави Трифонов  Vote_lcapСлави Трифонов  Voting_barСлави Трифонов  Vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Слави Трифонов  Vote_lcapСлави Трифонов  Voting_barСлави Трифонов  Vote_rcap 
Krisi (521)
Слави Трифонов  Vote_lcapСлави Трифонов  Voting_barСлави Трифонов  Vote_rcap 
Renny717 (514)
Слави Трифонов  Vote_lcapСлави Трифонов  Voting_barСлави Трифонов  Vote_rcap 
Tami (482)
Слави Трифонов  Vote_lcapСлави Трифонов  Voting_barСлави Трифонов  Vote_rcap 
Stacey:) (478)
Слави Трифонов  Vote_lcapСлави Трифонов  Voting_barСлави Трифонов  Vote_rcap 
Smile (231)
Слави Трифонов  Vote_lcapСлави Трифонов  Voting_barСлави Трифонов  Vote_rcap 
DeadReaper (224)
Слави Трифонов  Vote_lcapСлави Трифонов  Voting_barСлави Трифонов  Vote_rcap 
elinora97 (153)
Слави Трифонов  Vote_lcapСлави Трифонов  Voting_barСлави Трифонов  Vote_rcap 
tali (113)
Слави Трифонов  Vote_lcapСлави Трифонов  Voting_barСлави Трифонов  Vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Слави Трифонов  EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Слави Трифонов  EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Слави Трифонов  EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Слави Трифонов  EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Слави Трифонов  EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Слави Трифонов  EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Слави Трифонов  EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Слави Трифонов  EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Слави Трифонов  EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

You are not connected. Please login or register

Слави Трифонов

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Слави Трифонов  Empty Слави Трифонов Вто Сеп 07, 2010 10:40 pm

Renny717

Renny717
Писател

Слави Трифонов  Slavi

Станислав Тодоров Трифонов е роден на 18 октомври 1966 г. в Плевен. Завършва музикална гимназия в родния си град с виола. Заедно с Петър Курумбашев и Любен Дилов-син, той е първият продуцент на частна продукция в Българската национална телевизия.
В началото на 90-те години се появява студентската продукция „Ку-Ку“, където участва и Слави Трифонов.
През 1997 г. в предаването „Каналето“ участва активно в протестите срещу управлението на Жан Виденов.
През 1998 г. става продуцент и водещ на предаването „Хъшове“. То е свалено от БНТ след едно-единствено излъчване на 8 февруари. След това две години се излъчва в телевизия 7 дни и други кабелни телевизии в страната. Отличава се с остра политическа сатира и силно участие на група „Ку-ку бенд“. Основни идеолози на „Хъшове“ са сценаристите Росен Петров, Тошко Йорданов, Ивайло Вълчев, Драго Петров и Иво Сиромахов.
На 27 ноември 2000 г. Трифонов прави първото издание на „Шоуто на Слави Трифонов“ по бТВ. В момента е директор на продуцентска къща „Седем-осми“ АД, където до май 2008 година негов съдружник е Росен Петров. Продуцират предаванията „Шоуто на Слави“, Треска за злато, Вот на доверие, Файв Старс, Красавицата и отличника, Сървайвър 1 и Мюзик айдъл 1, както и предаването Пей с мен, което се излъчи по Нова телевизия.
Като певец издава 20 албума, заедно с Ку-Ку, Каналето, Хъшове и Ку-Ку бенд. През 2004 г. прави дует с вокалистката на „Антик“ — Елена Папаризу, наречен Why? („Защо?“). Слави Трифонов се опита да пробие с песента „Единствени“, изпълнена в дует със Софи Маринова за конкурса Евровизия 2005. След скандал, свързан с начина на гласуване, демонстративно се отказва от участие. Въпреки или именно заради това песента се радва на голяма популярност.

Ку Ку Бенд

Слави Трифонов  Photo_verybig_1415

Групата, която свири на живо в "Шоуто на Слави Трифонов". Ръководител на бенда е Евгени Димитров - Маестрото и Кристиан Илиев - клавишни. Освен отличен инструменталист той е аранжор и композитор на голяма част от българските хитове в последните години. Всички музиканти в "Ку-ку бенд" имат висше музикално образование, като сред тях има и носител на престижната международна награда "Моцарт" в лицето на кларнетиста Илия Илиев. В бенда свирят още Георги Милчев - баскитара, Цветан Недялков - соло китара, Иван Стоянов - ритъм китара, Евгени Йотов - саксофон, Йордан Йончев - тромпет, Венелин Венков и Рейди Бризуела - ударни, Нели Петкова и Борис Солтарийски - беквокали. "Ку-ку бенд" са майстори на импровизацията и имат уникално звучене. Свободно свирят от класика до рап и от фолк музика до джаз. Сред едно от големите им постижения е интерпретацията на класическото произведение на Равел - "Болеро". Групата е една от най-добрите в стила етно-рок и дори бе включена в най-новите учебници по музика за българските училища. Това, което със сигурност можем да кажем е, че 10 години след създаването си "Ку-ку бенд" в момента е най-универсалната поп-група в България, създала ред звезди, продала сензационни забългарския пазар тиражи и - в същото време - разполагаща с най-модерните и скъпи инструменти и озвучителни системи.


Албуми

1. Ръгай чушки в боба (1993)
2. Шат на патката главата (1994)
3. Рома ТВ (1994)
4. Жълта книжка (1995)
5. Хъшове (1996)
6. Каналето - Най-доброто (1997)
7. Едно ферари с цвят червен (1997)
8. Франция здравей (1998)
9. Девети трагичен (1998)
10. Вавилон (1998 - 1999)
11. Няма не искам (1999)
12. Часът на бенда (2000)
13. Новите варвари (2001)
14. Най-доброто (2002)
15. Vox populi (2002)
16. Прима патриот (2004)
17. Четири бири и оркестъра да свири (2005)
18. Ние продължаваме (2007)
19. No Mercy (2008)
20. Македония (2010)

Личното ми мнение е, че Слави и Ку Ку Бенд са невероятни музиканти. Имат невеорятни и запомнящи се песни, а имат и такива, които те карат да се смееш от сърце. Признати са от световно известни музиканти и наистина мисля, че има защо.

http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

2Слави Трифонов  Empty Re: Слави Трифонов Сря Сеп 08, 2010 1:54 pm

Вени

Вени
Администратор
Администратор

За Слави Трифонов може да се какво ли не, както и да се намери каква ли не информация. Като се започне с истинна та и се завърши с възможно най-долните и глупави лъжи. Сега не знам на кое да вярвам, но хората правят хубави песни. Не всички ми харесват, но си признавам, че си имам доста любими. А иначе намерих нещо като проучване, според което Слави е най-дразнещият българин. Ето го и него:

"Българският Maxim публикува резултатите от забавното си читателско допитване „100-те най-дразнещи живи българи".

Според получените няколко десетки хиляди гласа от публиката на списанието, 10-те „челници" са Слави Трифонов, Ахмед Доган, Сергей Станишев, Иван и Андрей, Николай Бареков, Азис, Евгени Минчев, Милен Цветков и Симеон Дянков. Бойко Борисов и Георги Първанов изостават чак след 20-то място, където са в съседство с Веселин Маринов, Димитър Бербатов и Сашка Васева.

„Ако зависеше само от нас, премиерът щеше да е пръв във всяка класация, но в конкретния случай с известно нежелание се примиряваме с читателския вот", заявиха в характерния си ироничен стил от Maxim.

Цялата класация може да се види в нашумелия нов брой на списанието със съблечената миска Теди Бургазлиева.
"

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

3Слави Трифонов  Empty Re: Слави Трифонов Вто Яну 04, 2011 12:52 am

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

:lol!: :lol!: :lol!: Горе Всички! Аз съм най-лудият му фен! :lol!: :lol!: :lol!:


Едит: Гога, по-полека с емотиконките! Намигане

Знам... :happy:

4Слави Трифонов  Empty Re: Слави Трифонов Чет Яну 13, 2011 5:47 pm

Renny717

Renny717
Писател

Всеки който е гредал шоуто последните два сезона знае, че основната тема в предаването е политиката и по-точно българската политика. Понякога иронизират политиците, друг път ги обсъждат сериозно. Някои хора смятат, че го правят най-вече за реклама и патриотизмът на Слави и екипът му е фалшив, но аз винаги съм ги подкрепяла. Все пак, никой друг не излиза всяка седмица (напоследък петък вечер е нощта на Редколегията, в която в студиото излизат сценаристите на шоуто и говорят най-вече за политиката) за да говори толкова открито за положението в държавата ни. А те го направиха и с песни. Едната е No Mercy, която излезе през 2008 година, а другата е Нема такава държава, която бе пусната преди около месец, ако не се лъжа. Аз лично харесвам и двете песни и мисля, че нещата казани в тях са изключително верни и точни. Какво е вашето мнение, ако сте фенове на шоуто и на Слави?

А ето и песните:



http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

5Слави Трифонов  Empty Re: Слави Трифонов Пет Яну 14, 2011 10:45 pm

????


Гост

Някой чел ли е книгата му "За стърчането"?Написана е от Слави Трифонов и Любен Дилов-син,по-точно Любен Дилов-син записва това,което му разказва Слави.В нея има интересни неща-от забавни и неловки ситуации,до интересни мнения по разни въпроси! Мен лично ме заинтригува именно мисленето му за предишните формации,в които е участвал и може да се каже,че дори останаь изненадана от някои факти! 😄

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите