Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Top posters
Вени (1304)
Помогнете на форума да не "загине" I_vote_lcapПомогнете на форума да не "загине" I_voting_barПомогнете на форума да не "загине" I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Помогнете на форума да не "загине" I_vote_lcapПомогнете на форума да не "загине" I_voting_barПомогнете на форума да не "загине" I_vote_rcap 
Krisi (521)
Помогнете на форума да не "загине" I_vote_lcapПомогнете на форума да не "загине" I_voting_barПомогнете на форума да не "загине" I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Помогнете на форума да не "загине" I_vote_lcapПомогнете на форума да не "загине" I_voting_barПомогнете на форума да не "загине" I_vote_rcap 
Tami (482)
Помогнете на форума да не "загине" I_vote_lcapПомогнете на форума да не "загине" I_voting_barПомогнете на форума да не "загине" I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Помогнете на форума да не "загине" I_vote_lcapПомогнете на форума да не "загине" I_voting_barПомогнете на форума да не "загине" I_vote_rcap 
Smile (231)
Помогнете на форума да не "загине" I_vote_lcapПомогнете на форума да не "загине" I_voting_barПомогнете на форума да не "загине" I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Помогнете на форума да не "загине" I_vote_lcapПомогнете на форума да не "загине" I_voting_barПомогнете на форума да не "загине" I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Помогнете на форума да не "загине" I_vote_lcapПомогнете на форума да не "загине" I_voting_barПомогнете на форума да не "загине" I_vote_rcap 
tali (113)
Помогнете на форума да не "загине" I_vote_lcapПомогнете на форума да не "загине" I_voting_barПомогнете на форума да не "загине" I_vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Помогнете на форума да не "загине" EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Помогнете на форума да не "загине" EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Помогнете на форума да не "загине" EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Помогнете на форума да не "загине" EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Помогнете на форума да не "загине" EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Помогнете на форума да не "загине" EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Помогнете на форума да не "загине" EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Помогнете на форума да не "загине" EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Помогнете на форума да не "загине" EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

Помогнете на форума да не "загине"

+2
Krisi
Вени
6 posters

Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Вени Съб Окт 02, 2010 10:00 pm

Виждам че нещата западат напоследък. Ясно ми е, че училище започна и всички си имат задачи, но някак прекалено много замряха нещата. Имате ли някакви идеи, които да спомогнат да се пробуди малко  форумът и наистина да стане една лудница?
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Krisi Нед Окт 03, 2010 12:02 am

Ok, ще започна...
Замислих се и ми хрумна нещичко - не съм сигурна дали ще бъде в помощ за форума, затова нека всеки потребител изкаже мнение и искам първо да се допитам до всички какво мислите, преди да става каквото и да било...
Та, в някои форуми съм виждала, че е възможна функцията "Portal". Мисля, че повечето от вас са попадали на нея и знаят какво представлява. Ако някой не е наясно, нека каже и ще обясня подробно. Тази функция може да се включи от Админ панела и си мислех, че ако и тук направим Портал, ще поразнообрази нещата....
Е, не съм сигурна дали е добра идея, но реших да си изкажа хрумването. Ще очаквам мненията и дискусиите Ви по въпроса, за да се разберем какво трябва да се направи, за да живне форума (:
Krisi
Krisi
Модератор
Модератор

Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Krisi Пон Окт 25, 2010 2:41 am

И така, измина доста повече от седмица, откакто дадох идеята си за "Portal" и за мое голямо съжаление Никой не се е изказал... Да приемам ли това като знак, че идеята ми не е добра?
И Вени, имам въпрос към теб - какво стана с идеята ми за Банера? Можеше отдавна да се направи тема, в която да се постне наш банер и да се напише, че сме готови да разменяме банери, но все още нищо не е предприето.. Ако мога да попитам защо?  


П.с.: Извинявам се за двойния пост
Krisi
Krisi
Модератор
Модератор

Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Dark_Red_Rose Пон Окт 25, 2010 2:14 pm

Това с портала аз не го разбрах какво точно предтавлява... Извинявам се че не мога да дам мнение за нещо което не разбрах...


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Съб Ное 03, 2012 6:24 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Krisi Сря Окт 27, 2010 1:46 am

Dark_Red_Rose написа:Това с портала аз не го разбрах какво точно предтавлява... Извинявам се че не мога да дам мнение за нещо което не разбрах...

Така, Гога, не знам прочел ли си изобщо първото ми мнение в тази тема - там казах, че ако някой не знае какво представлява Портала, ще му обясня. Явно не си обърнал внимание на Това, но както и да е. Та, както вече казах, опцията "Portal" може да бъде активирана от Админ панела и ти се показва като допълнително поле заедно с тези, които са ти наредени точно под логото на форума (Forum, FAQ, Search, Groups, Profile, PM, Log Out). Портала ти се показва или пред полето "Forum", или зад него. Той представлява нещо като празна страница на мястото на категориите, форумите и темите, които виждаш като начална страница още щом влезеш във форума (: В портала могат да се качват клипчета, статии, картинки, песни, съобщения от админите към потребителите, новини, игри и каквото друго се сетиш. Лично аз съм ги виждала в Портали на други форуми... Та, обобщено казано, в портала може да се сложи почти всичко и е нещо като свободна зона (Потребителите обаче Не могат да качват неща там, само админ има това право - от панела). Е, това е 😄 Ако все още някой не е разбрал какво е "Portal", нека пише отново тук, като посочи конкретно Какво не му е ясно и зададе въпросите си [: Очаквам мненията, критиките и предположенията Ви за тази ми идея.. =)
Krisi
Krisi
Модератор
Модератор

Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Вени Нед Ное 28, 2010 6:47 pm

Това с Порталът е добра идея, но не мисля, че има какво толкова да пускам в него, че да бъде интересно. Нито се превеждат някакви книги, нито се провеждат някакви конкурси с награди. А евентуалната информация за нещо друго, която бих могла да сложа, всеки може да си я намери в интернет (от където и аз ще я взема...). Може би ако имаше нещо по-специално, което да пускам там, свързано с форума... да, но така... просто е безсмислено (поне аз така смятам).
Дано съм разбрала правилно за какво говориш, но наистина не мисля, че това би раздвижило много положението.

Иначе ти благодаря много, че си си направила труда да помислиш какво би помогнало. Благодаря ти :hug: .
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Dark_Red_Rose Сря Яну 12, 2011 2:35 pm

Добре де.
Сега вече има и конкурси... Може и да се слагат Седмични класации за Лого на форума и която спечели на следващата седмица да се сложи и т.н.
За именните и рождените дни да се слагат картички с поздрави.
Може също така някой като спечели конкурс и от там да се поздравява... не знам точно.
За игричките може и да измислим нещо, ама ще стане така, че хората ще идват само заради тях... затова предлагам да минем и без игрички.

А те анкетите можеха ли там да се слагат? И не съм сигурен но май можеше и галерия да се сложи?


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Съб Ное 03, 2012 6:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Stacey:) Сря Яну 12, 2011 3:01 pm

Криси, тука стоя, пуля се и си мисля това портала не беше ли когато цъкнеш на даден форум и като начална страница да ти се появи с най-общото интересното или каквото там искат да си слагат админките за да привлекат хора и след това да има бутон който да те отвежда към самия форум, може и да се бъркам..
Мисля, че Вени вече изрази мнение относно това, аз лично смятам, че не е лоша идея въпреки че ако е това за което мисля няма да е лошо като едно представяне на форума но постоянно трябва да се обновява и обновява.. не знам
Stacey:)
Stacey:)
Администратор
Администратор

Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Вени Сря Яну 12, 2011 7:34 pm

Наистина сега покрай конкурсите ще има какво да се спага в Портала, още повече, че Гошето слага нови филми... предполагам, че ще се намери нещо интересно, което да се сложи.
Знам ли? То всъност дали ще има какво да се сложи го определят хората които влизат. Ясно е, че колкото повече са те, толкова повече са и новите неща. Свързано си е... (много оплетено се изказах).
Вече клоня повече към ДА за Портала. Все още ми е мътно какво ще се слага, но предполагам, че ще се измисли...
Останалите какво ще кажете?

Това с Логото на форума също е добро, макар че то не виждам по какъв начин би привлякло нови хора. Може би по-скоро конкурса за избиране на лого, но наградата не е голям съблазън... да ти сложат снимката за Лого... не знам. Бих участвала в подобен конкурс заради надпреварата, не заради наградата (награда е твърде пресилено казано).
Иначе за рожденни и именни дни... за рожденните го изпълнявам това със смяната. За именните ми е малко по-сложно, че те не са вписани в календара и не ме подсеща предварително и постоянно трябва да издирвам кой кога е, пък да си записвам някъде, че да се сетя, че именния ден наближава... не е чак толкова сложно де, но номера е да се сетя навреме, а не дни след празника. Ще се опитам да не забравям и да го спазвам, защото е приятно като влезеш да видиш, че някой се е сетил за теб.
Гошето, какво имаш предвид под "за игрите може да се измисли нещо"? Какви игри по-точно. Игри като в раздел Игри или конкурси (нещо подобно)?
Анкети къде да се слагат?

П.п: И Веси, Криси моля ви, сменете цвета. На фона на черното, си е направо умение да различиш тъмно синьото и лилавото. Помолих Гошето, изпълни молбата ми, сега моля и вас. Не целя да обидя никого. За да бъде по-приятно за четене, а не мъчение. За развлечение да се четат постовете. Извинявам се пак.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Dark_Red_Rose Сря Яну 12, 2011 10:59 pm

Вени, открих ги именните дни, ама не са подредени... Сега ще ги подредя и ще ти ги пратя да не се мъчиш и ти. Усмивка)

Игрите мисля, че те се слагат като флаш обекти ... нещо като онлайн игри..

В портала можеше и да се слагат седмични вицове.. календара.... точен часовник... имаше още опции, ама не се сещам вече какви бяха. Усмивка))

Моят съвет е да обсъдим точно какво да включва, преди да го активираме. Да намерим достатъчно материали и тогава да се заемем.

П.П: Ще мине време, докато науча точно какво да пиша за цвета на текста...


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Съб Ное 03, 2012 6:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Вени Чет Яну 13, 2011 11:42 am

Ами наистина нека за обсъдим какво точно да се включи в Портала и да се активира.

Това за вицовете е хубаво. Игрите също са добри като вариант... другите какво предлагате?
Криси, питам най-вече теб, защото ти си най-запозната с Портала.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Krisi Чет Яну 13, 2011 12:45 pm

Хмм...
Ами, в Портала наистина могат да се включат доста неща и все още не съм си дооформила идеите, но ще кажа каквото ми е хрумнало досега - не че е кой знае какво де хД
Предлагам в Портала да сложим късметчета - но не такива, каквито Гогата предложи и постна в Игри, а да са примерно като Приложенията във фейсбук - да можеш да цъкнеш на него и да ти се изпише нещо хубаво. Могат да се сложат и забавни фрази, та дори и леко перверзни Плезене: Та това е идеята, която имах, но тепърва щях да търся как да стане - трябва да намерим от къде да се сложи в Портала и как можем да направим късметите... Мислех да питам една приятелка, но все още наистина не съм сигурна.

Другото, което ми беше като идея, е да си Определим Форумен талисман - виждала съм го в някои форуми, че имат и най-често е някое сладко животинче, но при нас може и да е предмет или растение... Не знам, вие определете.

А за смешна и интересна част, може в Портала да добавим и едно поле "Виц на деня" Плезене: Вицове в интернет колкото искаш, дори мога да се заема със задачата да обновявам вица всеки ден

Та това са ми идеите... Ще помисля днес и дали няма да ми хрумне случайно още нещо (: Е, кажете какво мислите за нещата, които предложих - чакам мненията на всички :hei:
Krisi
Krisi
Модератор
Модератор

Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Вени Чет Яну 13, 2011 1:15 pm

Аз см съгласна. Наистина са страхотни идеите ти:cheers: . Би се получило много добре и мисля, че ако не друго, ние ще се забавляваме много покрай Портала :haha: .

Сега ми хрумна нещо. Не е кой знае какво но...
За всеки един празник (имен ден), да се слага картинка и да се изписва специално пожелание, без значение дали имаме регистрирани форумници, които да празнуват.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by DeadReaper Пон Яну 17, 2011 8:51 pm

Като начало мисля да поработя малко над html/css часовник ако искате такъв (мс Бро за идеята), игри мога да намеря интересни за вскички. Към тях трябва обаче да се направят категории за да са по-лесни за намиране. И се заемам да измисля и аз нещо xD

DeadReaper
Ентусиаст

Брой мнения : 224
Дата на регистриране : 04.08.2010

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Krisi Съб Яну 22, 2011 1:51 pm

Ванка, добри идеи 😄 Съгласна съм с тях - ако ги преведеш в най-скоро време и в действие ще е супер :cute:
Иначе аз намерих късметчетата, но едно, че не съм сигурна дали ще се харесат на всички и друго, че не знам как да се сложат в портала (Вени, тук май ще ти създам доста работа - извинявам се за което...)
Та, ето ви линк - вижте касметите и кажете какво мислите :think: ;]

http://lucky.vitointeractive.com/luck.php
Krisi
Krisi
Модератор
Модератор

Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Вени Съб Яну 22, 2011 2:09 pm

На мен лично ми харесват, обаче наистина ме протеснява това със слагането им в Портала, защото и аз не знам как :haha: ... Някой запознат ли е?
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Dark_Red_Rose Съб Яну 22, 2011 4:03 pm

Ами Вени, те са нещо като кутийки, които си ги подреждаш... Усмивка) Поне това разбрах аз..

Хрумна ми една идея, ама не съм сигурен дали е добра... Това Крисито дето го предложи за талисманите.... Може да бъде форумен талисман някой от потребителите... А защо да не направим и Мис и Мистър Месец? Добре ми звучи това последното.. 😄) Мис Мистър Сезон.... Не знам. Забавно си е!


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Съб Ное 03, 2012 6:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Вени Пон Яну 24, 2011 12:59 am

Активирах портала. Сега остава да се сложат всички неща които обсъждахме (да разбера как се слага това с късметите) и мисля, че ще се получи страхотно.
Кои идеи ви харесаха? Казвайте, за да се знае какво влиза и какво отпада, не след това да има недоволни. Ако се сещате за друго, което да се сложи, казвайте. Сега е моментът!
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Dark_Red_Rose Нед Сеп 16, 2012 9:21 pm

Ето малко емотиконки, ако някой иска да си поиграе да се сложат няколко забавни Усмивка)

Може и да не е сега времето за смяна но ги слагам да се знае къде ги има. Качени са на пощата ми. Усмивка)

http://dox.bg/files/dw?a=c3a197caeb


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Съб Ное 03, 2012 6:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Вени Пон Сеп 24, 2012 9:39 am

Аз си ги дръпнах и ще ги разгледам най-обстойно. Ама са си доста. Уплаших се като видях Смях. Но си е крайно време да се направи нещо по въпроса. Ще ги сменя тези емота, ми да видим кога ще бъде.
Все пак ако някой е харесал нещо, да го качи тук. Ще го имам предвид.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by DeadReaper Пон Сеп 24, 2012 3:58 pm

Аз предлагам да се заменят тези емитиконки от скайпа, че с тези белите направо ме побъркват : D Другото е да ползваме емотиконки д/г едвакви на вид.

DeadReaper
Ентусиаст

Брой мнения : 224
Дата на регистриране : 04.08.2010

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Вени Чет Сеп 27, 2012 1:03 am

Аз да кажа за лого. Какво ще кажете да сменим логото?
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Dark_Red_Rose Чет Сеп 27, 2012 1:10 am

Не знам.. Може Усмивка) Нещо малко по-шантаво Смях ще потърся и ще дам идейки Смях


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Съб Ное 03, 2012 6:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by DeadReaper Чет Сеп 27, 2012 3:45 pm

Аз имам един малък въпрос. Точно в коя гама да се старая да обръщам внимание - лилавата или синята? Не мога да си харесам още нищо от разработките, инак бих ви дал линк за гледане, но уви ...

DeadReaper
Ентусиаст

Брой мнения : 224
Дата на регистриране : 04.08.2010

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by tali Сря Яну 30, 2013 11:48 pm

Да е нещо в кафявата гама. Картинките отстрани са такива, значи и логото да е такова.
tali
tali
VIP
VIP

Брой мнения : 113
Дата на регистриране : 27.06.2010
Години : 25
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

Помогнете на форума да не "загине" Empty Re: Помогнете на форума да не "загине"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите