Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Top posters
Вени (1304)
Китайски Късметчета :)) I_vote_lcapКитайски Късметчета :)) I_voting_barКитайски Късметчета :)) I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Китайски Късметчета :)) I_vote_lcapКитайски Късметчета :)) I_voting_barКитайски Късметчета :)) I_vote_rcap 
Krisi (521)
Китайски Късметчета :)) I_vote_lcapКитайски Късметчета :)) I_voting_barКитайски Късметчета :)) I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Китайски Късметчета :)) I_vote_lcapКитайски Късметчета :)) I_voting_barКитайски Късметчета :)) I_vote_rcap 
Tami (482)
Китайски Късметчета :)) I_vote_lcapКитайски Късметчета :)) I_voting_barКитайски Късметчета :)) I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Китайски Късметчета :)) I_vote_lcapКитайски Късметчета :)) I_voting_barКитайски Късметчета :)) I_vote_rcap 
Smile (231)
Китайски Късметчета :)) I_vote_lcapКитайски Късметчета :)) I_voting_barКитайски Късметчета :)) I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Китайски Късметчета :)) I_vote_lcapКитайски Късметчета :)) I_voting_barКитайски Късметчета :)) I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Китайски Късметчета :)) I_vote_lcapКитайски Късметчета :)) I_voting_barКитайски Късметчета :)) I_vote_rcap 
tali (113)
Китайски Късметчета :)) I_vote_lcapКитайски Късметчета :)) I_voting_barКитайски Късметчета :)) I_vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Китайски Късметчета :)) EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Китайски Късметчета :)) EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Китайски Късметчета :)) EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Китайски Късметчета :)) EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Китайски Късметчета :)) EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Китайски Късметчета :)) EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Китайски Късметчета :)) EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Китайски Късметчета :)) EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Китайски Късметчета :)) EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

Китайски Късметчета :))

3 posters

Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Китайски Късметчета :))

Писане by Dark_Red_Rose Сря Яну 12, 2011 12:53 pm


Тука и само единствено тука можете да пускате всякакви забавни Китайски късметчетаУдивителен!
Навсякъде по другите теми са забранени както и по ЛСУдивителен!

Сега ще дам и пример:

1. УТРЕ е е националния ден на целувката Kiss ! Ако не зарадваш с тази новина никого, няма да ти върви в тия работи 7 години. Теста е проверен докрай от личен опит! След 4 дни, някой ще ти се докаже в любов, някой който наистина те обича! Ако ти скъсаш веригите, винаги ще бъдеш неудачник! Изпрати това съобщение на 18 човека и утре до 12 часа ще ти се случи нещо страхотноУдивителен!


2. Ако обичаш майка си изпрати това съобщение до двадесет души. Едно момиче не го предала и нейната майка умпяла 365 дни по-късно. Обичам майка си!


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Пон Дек 17, 2012 6:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Вени Сря Яну 12, 2011 9:53 pm

Току-що получих това:

Итересен факт за януари 2011г. Този месец е необичаен, в него има 5 петъка, 5 съботи и 5 недели. Това се случва веднъж на 823 години. Този месец се счита за доходоносен. Изпрати това съобщение на 8 приятели и след 4 дни ще получиш много пари. Това е според учението на Фън-Шуй.

Тъй като са ми го пращали и друг път, само че за друг месец, та погледнах в календара, за да видя 5-те съботи, 5-те недели и 5-те петъка. За жалост месецът не е чудото, случващо се на 823 години. Има наистина 5 съботи и 5 недели, само че петъците са 4. Без малко да не успеят.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Dark_Red_Rose Вто Фев 01, 2011 6:34 pm

Внимание,има информация от Hotmail и премина съмненията.Вече е ясно,чеFacebook,ще се заплаща през лятото на 2011 година. Ако изпратите товасъобщение на 18 различни хора,в списъка си с приятели,иконата ще стане синя и ще бъде безплатно за вас след това.Ако не обърнете внимание,вашият Facebook акаунт,ще бъде изтрит......


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Пон Дек 17, 2012 6:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Dark_Red_Rose Пет Мар 25, 2011 1:35 pm

Тази година ще бъдем свидетели на 4 необичайни дати:
1.1.11 г;
11.1.11 г;
1.11.11 г;
11.11.11г
и това още не е всичко...

Вземете последните две цифри на годината, която сте родени, прибавете възрастта, която ще достигнете тази година и резултатът ще е 111 ЗА ВСИЧКИ!!!

Например:
Аз съм родена в 1955 г. И тази година ще стана на 56.
И така: 55+56=111.
Ана е родена в 1974 г. И тази година ще стане на 37.
74+37=111. Как ви харесва?


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Пон Дек 17, 2012 6:55 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Вени Пет Мар 25, 2011 11:40 pm

Това се изредиха да ми го пратят най-малко 5 човека... Ne te e sram На края ми стана чак досадно...
Ама поне тук са си поиграли малко с числата и те кара да се позамислиш малко. Не е грешно като предното, което си пращаха всички преди около месец и нещо Смях
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Dark_Red_Rose Вто Апр 05, 2011 11:47 pm

Съжалявам, може би е глупост, но ако обичаш майка си изпрати този текст до двадесет души БЕЗ МЕН. Едно момиче не го е изпратило и нейната майка умира 365 дни по-късно. Обичам майка си. Вероятно е глупост, но явно, като става дума за майка, суеверието е п… Виж всички


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Пон Дек 17, 2012 6:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Dark_Red_Rose Пет Апр 15, 2011 12:30 am

Утре е интернационалният ден на "ОБИЧАМ ТЕ!" Ако си получил това, означава, че някой те обича.Прати това на 20 човека за 10 минути и утре ще бъде най-хубавият ден от твоя живоfт, нещо прекрасно ще ти се случи в последния момент, ако скъсаш веригата ще бъдеш човекът най-мразен, само............... копни и изпрати Удивителен..
Забавно е налиУсмивка)) .


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Пон Дек 17, 2012 6:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Dark_Red_Rose Пет Май 13, 2011 7:23 pm

Тази година месец юли има 5 петъка, 5 съботи и 5 недели. Това се случва
веднъж на 823 години и се нарича ''торбичките за пари''. По тази причина
копирайте това съобщение, разпространете го и до 4 дни парите ще
пристигнат при вас. Това е според философията на ФЪН ШУЙ. Който го
прочете и не го копира ще загуби пари... Нека си опитаме късмета!


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Пон Дек 17, 2012 6:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Dark_Red_Rose Вто Авг 30, 2011 3:17 pm

целувката KissKiss ! Ако не зарадваш с тази новина никого, няма да ти върви в тия работи 7 години Теста е проверен докрай от личен опит! След 4 дни някой ще ти се докаже в любов, някой който наистина те обича! Ако ти скъсаш веригите винаги ще бъдеш неудачник!Изпрати това съобщение на 18 човека и утре до 12 часа ще ти се случи нещо страхотноУдивителен..

Хахаха! Аз съм си неудачник и без това Усмивка) И нямам излишно време да спамя по стените на приятелите си... На баба ви кътният зъб!


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Пон Дек 17, 2012 6:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Вени Сря Авг 31, 2011 12:05 am

Как пък го изчислиха точно 18 човека? И точно пък неудачник? Самотник, да, но неудачник, няма никаква логика. А бе простотии. А това за майката е много грубо. В крайна сметка майките са най-скъпите същества на всички ни и самият факт, че изписват "майка ти ще умре" е ужасен. Такива хора не знам какво имат в главите си, обаче е под въпрос съдържанието в сърцата им, що се отнася до чувства и страх. Аз нямам силата да изпиша нещо подобно, признавам си. За мен това си е направо светотатство...
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Dark_Red_Rose Сря Авг 31, 2011 1:37 am

идиоти, които си мислят че може да се подиграват с такива работи... и лошото е, че има такива които има вярват :@


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Пон Дек 17, 2012 6:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Dark_Red_Rose Пон Апр 16, 2012 11:01 am

За съжаление трябва да ви seend тази верига това ме плаши: Здравейте аз съм Тереза Фидалго . Днес се навършиха 26 години от смъртта ми, ако не изпратите това на 20 души, ще спя с вас тази вечер ЗАВИНАГИ! Ако не ми вярвате, напишете името ми в Google и ще видите
( (flag:gb) Sorry, you must seend this chain that scares me: Hi I'm Teresa Fidalgo. Today marked 26 years of my death, if not send this to 20 people will sleep with you tonight forever! If you do not believe me, write my name in Google and you will see )


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Пон Дек 17, 2012 6:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Dark_Red_Rose Съб Май 05, 2012 11:19 am

ONcE YOU'VE READ THE FIRST WORD OF THIS YOU CANT GET OUT. READ ON OR DIE TONIGHT AT 10:35 P.M.9 years ago a person named Jerry got dared to sleep in a house that was belived haunted.The next day his friends waited for him out side the house. They had to go inside and search for him. They went through every room exept the attic. He wasn't supposed to sleep there. He was supposed to sleep in the living room they went into the attic. They saw Jerry's corpse and they just left because they were scared. But that night they all died because of their friend. He killed them all for making him sleep in that house
If you don't send this to 11 comments you will die tonight by Jerry.

Example 1:
A man named Stewart Read this and didn't believe it. He shut off his computer and went through his day. That night while he was in bed he heard something outside of his door. He got up to look. And now he's dead.

Example 2: A Girl named Haley Read this in the morning and she got scared but she didn't send it. She wanted to know if it was true. She went to school (She was only 13 years old) and that night she died.

If you don't post this on 11 comments tonight Jerry will 'visit' .


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Пон Дек 17, 2012 6:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Dark_Red_Rose Пет Май 25, 2012 4:31 pm

Аз съм на 15 години. Имам руса коса и сини очи. Аз нямам нос или уши и тялото ми е покрито с белези.
Нека ти кажа, че съм мъртъв?
Баща ми ме уби с кухненски нож през 2001 година.
Ако не публикувате това на 10 други страници или групи в следващите 15 минути, аз ще
се поява тази вечер до леглото си с кухненски нож, който ме уби, и аз
ще те убия.
Няма значение на колко години сте - аз ще те убия.
Това е до вас, ако публикувате това отново или не, но това не е лъжа. Това е наистина!
Сега копирайте това и го поставете върху стените на 10 други страници или групи.
Вашето време е пуснато. Това не е фалшиво
Ако копирате и поставите този на десет страници в следващите десет минути, Вие ще имате най-хубавият ден от живота ви утре.
Ако нарушите тази верига, ще видите малко мъртво момиче в стаята си тази вечер.
В 53 минути някой ще ти кажа колко те обича или Съжалявам или искам да изляза с теб.


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Пон Дек 17, 2012 6:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Dark_Red_Rose Вто Окт 09, 2012 11:33 am

Днес попаднах на тези Усмивка)

Ако препратиш това съобщение на още 10 човека!

1. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - до 24 часа ще те огрее такова щастие, че ще спреш да крадеш от Диазепама на баба си.

2. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - злият пес на гадния ти съсед ще бъде сгазен от пиян шофьор на трамвай.

3. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - този, в който си влюбен(а) ще ти почука на вратата и ще те помоли да правите секс… или поне да се ожените.

4. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - до 48 часа баща ти ще те попита дали искаш да ти купи БМВ или Порше за следващия рожден ден.

5. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - цицорестата секретарка на шефа ще дойде в офиса ти и ще ти направи свирка.

6. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - ще спечелиш от Тотото. Ако никога не си купуваш фишове, ще ти подарят един и пак ще спечелиш!

7. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - полицая, дето те спря онзи ден, само за да те рекетира някой лев, до 24 часа ще бъде уволнен за неприлично поведение - секс с полицейско куче на оживена улица в 5 следобед.

8. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - жена ти никога вече няма да те кара да изхвърляш боклука. Ако си жена - мъжа ти никога вече няма да предпочете да гледа мач, когато дават любимия ти сериал - “Отчаяни съпруги”.

9. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - светът ще се превърне в толкова щастливо място, че всички ще са екзалтирани като Волен Сидеров на демонстрация срещу Кондолиза Райз, след като е пребил 10 поддръжници на царя и е правил секс с Албена Вулева, докато смърка Extazy.

10. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - колегите ти никога вече няма да ти дават да вършиш тяхната работа, а вместо това ще идват всяка сутрин да те питат дали нямаш работа за тях.

11. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - никога вече няма да бъдеш отебаван от таксиметров шофьор, защото разстоянието, което искаш да пътуваш е прекалено кратко.

12. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - никога съседната опашка няма да се движи по-бързо от твоята.

13. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - никога няма да бъдеш изнудван в сутрешните задръствания в 7:30 да си отстъпиш мястото в препълнения автобус на бабичка, която мъкне 3 дамаджани с вода и 4 пазарски чанти.

14. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - бодигардовете в любимата ти дискотека винаги ще отварят VIP входа за теб и ще ти целуват краката пред гаджето ти.

15. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - паницата на съседа винаги ще ти изглежда по-празна.

16. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - никога няма да хванеш жена си да ти изневерява (нито пък тя теб!).

17. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - до 24 часа ще ти предложат нова, по-интересна и добре платена работа; депутата, за който си гласувал(а), ще изпълни предизборните си обещания; а Джордж Буш ще си подаде оставката като президент на САЩ.

18. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - ще живееш щастливо во век и веков!

19. Ако обаче не препратиш това съобщение на още 10 човека, те очаква една година нещастие, 6 месеца лош секс и 3 месеца запек!

20. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - и всички тези 10 човека го препратят на още 10… и така 20 пъти (което прави точно 100 000 000 000 000 000 000 съобщения), толкова много пари ще бъдат загубени за техническото обслужване на това съобщение, че с тях ще можеш да изхраниш Африка за идните 100 години! …а ако добавя и малка снимка (което ще увеличи размера на съобщението в килобайти) - ще можеш да изхраниш целия свят!

21. За щастие, не всеки има време да се държи глупаво и подобен вид съобщения се предават от всички 10 човека не повече от 2-3 пъти.

22. Но ако все пак препратиш това съобщение на още 10 човека - може би те ще схванат, колко е нелепо просто да препращаш съобщения. И може би това ще е последният спам, който тези 10 човека някога ще препратят на теб и на други хора… и от всички 22 причини, тази всъщност е причината, заради която наистина си струва да препратиш това съобщение на още 10 човека!


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Пон Дек 17, 2012 6:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by DeadReaper Вто Окт 09, 2012 12:43 pm

И ако му вярваш ...

DeadReaper
Ентусиаст

Брой мнения : 224
Дата на регистриране : 04.08.2010

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Dark_Red_Rose Пон Дек 17, 2012 6:54 pm

ВНИМАНИЕ!!!
На 21 декември 2012 г. Земята ще премине през астрономически пръстен, наречен Photonic Belt. Започвайки с Уругвай в 1:00 през нощта, а след това и в Аржентина, Чили, Перу, Колумбия, Мексико по света ще се изключи всичко и в продължение на три дни ще живеем в пълна тъмнина. НАСА потвърди този факт на 4 декември. Казано е, че докато трае абсолютната тъмнина, ще почувствате студена светлина.
''Няма да се случи нищо лошо, това е уникален феномен, който се повтаря през всеки 11 хиляди години." Съветват да останете заключени в домовете си, тъй като няма да има електричество.

Ако споделите това съобщение във фейсбук, ще бъдете спасени и ще имате електричество и интернет през критичните 3 дни, ще имате тонове авокадо, 3 еднорога да ви защитават, армия от елфи, които ще се борят за вас, ангел за демоните и участие в томболата за бронята на Волтрон.
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Вени Съб Фев 16, 2013 3:24 pm

Ох толкова много ме дразнят тия китайски късметчета, че като видя някъде подобно и затварям сайта в който съм Смях
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Китайски Късметчета :)) Empty Re: Китайски Късметчета :))

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите