Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Top posters
Вени (1304)
Аз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_lcapАз, вещицата - Дебора Харкнес I_voting_barАз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Аз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_lcapАз, вещицата - Дебора Харкнес I_voting_barАз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_rcap 
Krisi (521)
Аз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_lcapАз, вещицата - Дебора Харкнес I_voting_barАз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Аз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_lcapАз, вещицата - Дебора Харкнес I_voting_barАз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_rcap 
Tami (482)
Аз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_lcapАз, вещицата - Дебора Харкнес I_voting_barАз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Аз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_lcapАз, вещицата - Дебора Харкнес I_voting_barАз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_rcap 
Smile (231)
Аз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_lcapАз, вещицата - Дебора Харкнес I_voting_barАз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Аз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_lcapАз, вещицата - Дебора Харкнес I_voting_barАз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Аз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_lcapАз, вещицата - Дебора Харкнес I_voting_barАз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_rcap 
tali (113)
Аз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_lcapАз, вещицата - Дебора Харкнес I_voting_barАз, вещицата - Дебора Харкнес I_vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Аз, вещицата - Дебора Харкнес EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Аз, вещицата - Дебора Харкнес EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Аз, вещицата - Дебора Харкнес EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Аз, вещицата - Дебора Харкнес EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Аз, вещицата - Дебора Харкнес EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Аз, вещицата - Дебора Харкнес EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Аз, вещицата - Дебора Харкнес EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Аз, вещицата - Дебора Харкнес EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Аз, вещицата - Дебора Харкнес EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

Аз, вещицата - Дебора Харкнес

2 posters

Go down

Аз, вещицата - Дебора Харкнес Empty Аз, вещицата - Дебора Харкнес

Писане by Tami Съб Мар 19, 2011 11:13 pm

Аз, вещицата - Дебора Харкнес Bfi1300568839r

Издадена :28.03.2011 г.
Автор: Дебора Харкнес
Издател: Бард
Брой страници: 656
Корица: Мекa
Език: Български
Цена: 17.99 лв.

Резюме:

Хипнотичен роман - вампир на хиляда години, омагьосана вещица и закодиран ръкопис, който ги събира.

ОМАГЬОСАНИЯТ РЪКОПИС
Дълбоко в сърцето на Оксфордската Бодлианска библиотека Даяна Бишъп попада на омагьосан алхимичен ръкопис като част от своята научна работа. Даяна произхожда от видно вещерско семейство, но не иска да има нищо общо със свръхестественото. Затова след като хвърля един повърхностен поглед на книгата и си записва няколко неща, тя я връща обратно. Но нейното откритие предизвиква суматоха и скоро към библиотеката се втурват орди от вещици, демони и вампири. Даяна се е натъкнала на желано от всички богатство, изгубено от векове, а тя е единственото същество, което може да развали магията му.
Дебора Харкнес създава изключително изобретателно четиво, в което се преплитат история и магия, романтика и съспенс. Даяна е дръзка героиня, която среща своя равностоен партньор в лицето на вампира експерт по генетика Матю Клермон. Тя постепенно му се доверява, докато накрая връзката им се превръща в интимност, която прекрачва непоклатими табута. Този интелигентен и сложен сюжет проследява усилията им да разгадаят тайната на ръкописа, чиито страници ги примамват към тайнствено минало и несигурно бъдеще.

Tami
Tami
Moderator
Moderator

Брой мнения : 482
Дата на регистриране : 05.07.2010
Години : 31

Върнете се в началото Go down

Аз, вещицата - Дебора Харкнес Empty Re: Аз, вещицата - Дебора Харкнес

Писане by Stacey:) Нед Авг 28, 2011 10:51 am

Тая книга ми звучи много добре и чакам една приятелка да ми я даде да я прочета, че чух хубави отзиви, дано не остана разочарована Усмивка
Stacey:)
Stacey:)
Администратор
Администратор

Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите