Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Top posters
Вени (1304)
Какво искате за следващия си рожден ден? I_vote_lcapКакво искате за следващия си рожден ден? I_voting_barКакво искате за следващия си рожден ден? I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Какво искате за следващия си рожден ден? I_vote_lcapКакво искате за следващия си рожден ден? I_voting_barКакво искате за следващия си рожден ден? I_vote_rcap 
Krisi (521)
Какво искате за следващия си рожден ден? I_vote_lcapКакво искате за следващия си рожден ден? I_voting_barКакво искате за следващия си рожден ден? I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Какво искате за следващия си рожден ден? I_vote_lcapКакво искате за следващия си рожден ден? I_voting_barКакво искате за следващия си рожден ден? I_vote_rcap 
Tami (482)
Какво искате за следващия си рожден ден? I_vote_lcapКакво искате за следващия си рожден ден? I_voting_barКакво искате за следващия си рожден ден? I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Какво искате за следващия си рожден ден? I_vote_lcapКакво искате за следващия си рожден ден? I_voting_barКакво искате за следващия си рожден ден? I_vote_rcap 
Smile (231)
Какво искате за следващия си рожден ден? I_vote_lcapКакво искате за следващия си рожден ден? I_voting_barКакво искате за следващия си рожден ден? I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Какво искате за следващия си рожден ден? I_vote_lcapКакво искате за следващия си рожден ден? I_voting_barКакво искате за следващия си рожден ден? I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Какво искате за следващия си рожден ден? I_vote_lcapКакво искате за следващия си рожден ден? I_voting_barКакво искате за следващия си рожден ден? I_vote_rcap 
tali (113)
Какво искате за следващия си рожден ден? I_vote_lcapКакво искате за следващия си рожден ден? I_voting_barКакво искате за следващия си рожден ден? I_vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Какво искате за следващия си рожден ден? EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Какво искате за следващия си рожден ден? EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Какво искате за следващия си рожден ден? EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Какво искате за следващия си рожден ден? EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Какво искате за следващия си рожден ден? EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Какво искате за следващия си рожден ден? EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Какво искате за следващия си рожден ден? EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Какво искате за следващия си рожден ден? EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Какво искате за следващия си рожден ден? EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

Какво искате за следващия си рожден ден?

3 posters

Go down

Какво искате за следващия си рожден ден?

Здраве, щастие, късмет, любов!
 
Всички приятели заедно
 
Всички,които обичам да са с мен
 
Незабравими моменти
 
Да ме изненадат приятно
 
Да бъда с любимия човек
 
Много подаръци
 
друго (напишете какво)
 
 
 
Вижте резултатите

Какво искате за следващия си рожден ден? Empty Какво искате за следващия си рожден ден?

Писане by Stacey:) Пет Май 06, 2011 6:10 pm

Е, предстои ли ви скоро празнуване на поредната година живот? Смях
Сигурно весело се напивате някъде с приятели, но все пак усещате че нещо ви липсва, какво е то? Пожелайте си го (:
Stacey:)
Stacey:)
Администратор
Администратор

Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Върнете се в началото Go down

Какво искате за следващия си рожден ден? Empty Re: Какво искате за следващия си рожден ден?

Писане by Krisi Съб Май 07, 2011 10:11 pm

Гласувах за "Всички, които обичам да са с мен" именно, защото няма да стане... Тъга Разбрах наскоро, че леля ми няма да могат да дойдат за бала ми (Който съвпада с РД-то ми) и се чувствам Ужасно разочарована. Не е честно - за на сестра ми бала БЯХА тук... Плач Нямам думи да изкажа колко ми е кофти. Що за бал ще е?!? Все пак част от преживяването е и момента, когато всички роднини са с теб и те изпращат вечерта към заведението, където ще е бала. ПЪЛНО РАЗОЧАРОВАНИЕУдивителен! Плач
Krisi
Krisi
Модератор
Модератор

Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Върнете се в началото Go down

Какво искате за следващия си рожден ден? Empty Re: Какво искате за следващия си рожден ден?

Писане by Dark_Red_Rose Чет Сеп 05, 2013 9:10 am

Честит рожден ден на мен... Да бе да. Какво бих искал аз? За рожденният си ден? Мнее.. не бих искал нищо друго освен това което имам до момента. Това си ми стига. Имам си прекрасно семейство, добри приятели, чудесен град... Имам страхотно занимание през свободното си време... Какво повече. Чувствам се добре. Мисля че имам всичко, което някога съм искал Усмивка

Така че, за догодина искам просто да си запазя всичко, което имам.
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Какво искате за следващия си рожден ден? Empty Re: Какво искате за следващия си рожден ден?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите