Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Top posters
Вени (1304)
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_lcapFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_voting_barFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_lcapFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_voting_barFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_rcap 
Krisi (521)
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_lcapFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_voting_barFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_lcapFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_voting_barFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_rcap 
Tami (482)
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_lcapFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_voting_barFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_lcapFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_voting_barFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_rcap 
Smile (231)
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_lcapFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_voting_barFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_lcapFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_voting_barFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_lcapFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_voting_barFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_rcap 
tali (113)
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_lcapFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_voting_barFarsotstein или просто нещо, което може би съм аз  I_vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз

5 posters

Go down

Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  Empty Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз

Писане by Farsotstein Сря Фев 01, 2012 4:56 pm

Здравейте на всички : ) От скоро съм тук и реших да се представя.
Казвам се Мирела, но ме наричат по различни начини. Най-много предпочитам Франки или Франи, защото идва от Франкенщайн, което е най-любимото ми литературно произведение. Някои може да спрете да четете сега, но да ви кажа, в тази книга има много повече любов и страст, отколкото човешкият род е изпитал за цялото си съществуване. Много красива творба!

Да се върна на себе си...
Уча рекламна графика и изобразително изкуство вече трета година. След това искам да се занимавам с преводачество, книгооформление, реставрация или скандинавски науки. Все пак лингвистиката, литературата, историята и изкуството са ми страсти.

За около две години развих способността да прикривам всяко мое лошо настроение с усмивка. Не винаги се получава. Все пак понякога се насъбира много и трябва да си изплача мъката.

Не обичам големи и шумни събирания. Предпочитам по-скромни компании. Имам малко приятели. По-скоро нямам. Предпочитам няколкото човека, на които държа. Наречеш ли някого 'прител', той автоматично престава да е такъв. Съгласни?

Обичам тихите разходки в дъжда. Обичам любимите си хора щастливи. Обичам снега. Обичах и студ, но тази зима нещо станах като коала на Северния полюс. Смях Обичам пълнолунието и луната като цяло. Обичам красивите изгреви. Залезите ми навяват тъжни мисли. Но това не ги прави по-малко прекрасни!

Загубена романтичка съм и няма как да го променя. Лошото е, че последно време няма такива хора. Някои може да останем завинаги сами. Тъжно? Зависи.

Не съм чак такава депресия, за каквато може да сте ме помислили. Намигане

Обичам рози и шоколад и котенца и... всякакви животинки. Имам си зайче и куче. Преди имах и котка и костенурки, но заради родителските тела ги подарихме. Това не означава, че не ги обичах. Още ме боли сърцето като се сетя колко ми липсват. <33 Обичам и да гушкам. Обичам и да творя разни мънички неща, с които да радвам околните.

Не знам какво още да ви кажа. Ако искате ме питайте за любими книги, филми, какво мисля за живота... Нещо си там. Ще се радвам да ви отговоря : )
Farsotstein
Farsotstein
Луд умора няма

Брой мнения : 33
Дата на регистриране : 14.01.2012
Години : 28
Местожителство : СливенЪТ xD

Информация за РПГ
Име: Нимерия

Земя и титла на героя
: Прелия; Кралицата просяк

Други герои
: Найар

Върнете се в началото Go down

Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  Empty Re: Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз

Писане by bvb_baby Сря Фев 01, 2012 6:14 pm

Бих искала да ти кажа "добре дошла",но вероятно не съм аз човекът,тъй като аз самата съм от скоро тук,но виж не ми е хрумвало да се представя. От всичко, което прочетох за теб най - много ми харесва начина ти на писане. Разбира се смятам и че си човек с готин характер, вероятно, защото много ми напомняш на мен. Радвам се, че си част от "Луди глави" и все пак ще ти го кажа. Добре дошла! Усмивка
bvb_baby
bvb_baby
Ентусиаст

Брой мнения : 89
Дата на регистриране : 30.12.2011
Години : 27
Местожителство : София

Информация за РПГ
Име: Лийфмел

Земя и титла на героя
: Луданария

Други герои
: Адеян

Върнете се в началото Go down

Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  Empty Re: Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз

Писане by Farsotstein Сря Фев 01, 2012 6:29 pm

Благодаря за приветствието и милите думи по отношение на писането ми. Наистина ги оценявам! : )
Farsotstein
Farsotstein
Луд умора няма

Брой мнения : 33
Дата на регистриране : 14.01.2012
Години : 28
Местожителство : СливенЪТ xD

Информация за РПГ
Име: Нимерия

Земя и титла на героя
: Прелия; Кралицата просяк

Други герои
: Найар

Върнете се в началото Go down

Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  Empty Re: Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз

Писане by elinora97 Сря Фев 01, 2012 7:08 pm

bvb_baby написа:Бих искала да ти кажа "добре дошла",но вероятно не съм аз човекът,тъй като аз самата съм от скоро тук,но виж не ми е хрумвало да се представя. От всичко, което прочетох за теб най - много ми харесва начина ти на писане. Разбира се смятам и че си човек с готин характер, вероятно, защото много ми напомняш на мен. Радвам се, че си част от "Луди глави" и все пак ще ти го кажа. Добре дошла! Усмивка


Наистина добре дошла. Това е един страхотен сайт ! Усмивка Намигане
elinora97
elinora97
Ентусиаст

Брой мнения : 153
Дата на регистриране : 04.12.2011
Години : 27
Местожителство : София

Информация за РПГ
Име: Мариола

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Феби

Върнете се в началото Go down

Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  Empty Re: Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз

Писане by Farsotstein Чет Фев 02, 2012 12:10 am

Хвана ме вдъхновението (или егоистичното ми аз взе надмощие, което се случва рядко) и ще взема да ви разкажа маааалко повечко за себе си : )

Като начало (едно второ начало обаче, защото вече се представих донякъде) ще кажа, че за мен времето е абсолютно относително понятие. Дори май не съществува в моите представи за живот Мислене Години, месец, дни...всичко е едно за мен. Някои неща ги виждам, сякаш са били вчера, други - като друг живот. Най-лошото идва когато и сънищата ми се оплетат с минали или настоящи реалности. Проблемът е там, че спя в пълно съзнание. Т.е. спя, но и във всеки един момент усещам всичко около мен, следя мислите си и т.н. Въпреки това, докато аз не реша, няма кой и как да ме събуди Смях Понякога спя с отворени очи и неведнъж са се плашили хората покрай мен... Чудно защо ли Смях

Още от малка не изпитвам голяма нужда от хора...Най-много обичам да съм някъде самичка или най-много с един-двама важни човека покрай мен. Вече споменах, че държа на много малко хора. Това не е от толкова голямо значение.

Имам си най-хубавата сестричка евър! Обичам си я, караме си се....Всичко е наред Смях Ако ми даваше, щях да я гушкам постоянно. Ама то мрънка... Угриженост

Сега слушам една голяма депресия. И ми действа още по-мрачно, защото лееееееко целият ми живот е Love I never had... Не знам колко от вас знаят какво е чувството толкова искрено да обичаш нещо и после БАМ! Или го няма, или си е тръгнало или... просто не му пука за теб, или пък те е страх да му кажеш, или му казваш и то си отива, или те смята за ужасно досаден човек. Списъкът ми няма край. Нещастие! Животът продължава (има това ужасно свойство).

Вече казах, че обожавам рози. И си колекционирам. Най-вече "кървящи". Засилват идеята на болката.

За какво мечтая? Да живея в шоколадов град и... някъде, някога да се намери някой, който да ме обича такава, каквато съм (най-вече с всичките ми недостатъци).

Обожавам черния цвят. И белия също. Такава красота - като хрупащ сняг! Обожавам и червено...ярко и наситено! Като топла кръв! (не съм вампир.) И жълто също... като голеееееееееемия огнен диск, чиято утринна поява от изток ми вдъхва толкова надежди, (които после умират безпаметно). И зеленото...цвета на Майката природа и живота (нищо, че моя съм готова да изоставя). И синьо...като безкрайното небе. И Сребристо като цвета на луната, която се оглежда в морето.


Леле... с тези мрачни приказки сигурно ви отегчих вече... : ( Хайде спирам вече и евентуално ще чакам въпроси. *гушки* на всички : )
Farsotstein
Farsotstein
Луд умора няма

Брой мнения : 33
Дата на регистриране : 14.01.2012
Години : 28
Местожителство : СливенЪТ xD

Информация за РПГ
Име: Нимерия

Земя и титла на героя
: Прелия; Кралицата просяк

Други герои
: Найар

Върнете се в началото Go down

Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  Empty Re: Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз

Писане by Вени Чет Фев 02, 2012 11:22 pm

Интересен човек си ти. Обичаш май да говориш. Това е страхотно, имайки предвид днешното интелектуално ниво на масата, си изглежда от все по-малко оставащите хора, които държат на мисълта в главата и на изкуството.

И само да кажа, че ми напомняш на някого. Тя предполагам, че ако прочете описанията ти също ще намери приликите Усмивка.

И разбира се, имам въпрос.

Какво те е направило такава, каквато си в момента?
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  Empty Re: Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз

Писане by Farsotstein Пет Фев 03, 2012 9:33 pm

Благодаря за въпроса, Вени! : )

Накара ме да се замисля. Никога не съм обръщала внимание на това какво точно съм сега и какво наистина ме направи такава. Мисля, че беше една нещастна... хм... сега, когато осмислям ясно нещата, май не беше любов. Но да го наречем така. Доста глупава случка, честно казано. Но пък, явно е било писано да стане така. След това се вглъбих покрай цялата тази история и...воала!... перманентна депресия, с която се боря усилено. Поне се научих, че ако се вглеждаш в минали неща прекалено дълго,нищо хубаво не те чака.

В крайна сметка, всеки бере плодовете на това, което е посял. Имам надеждата някой ден да се усмихвам повече истински, защото това сега могат да ме накарат да направя... точно двама човека. Глупавото е, че мноооого ме е срам да им кажа. Изчервяване

Е, надявам се да съм отговорила, въпреки малкото лирично отклонение : )
Farsotstein
Farsotstein
Луд умора няма

Брой мнения : 33
Дата на регистриране : 14.01.2012
Години : 28
Местожителство : СливенЪТ xD

Информация за РПГ
Име: Нимерия

Земя и титла на героя
: Прелия; Кралицата просяк

Други герои
: Найар

Върнете се в началото Go down

Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  Empty Re: Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз

Писане by Вени Съб Фев 04, 2012 11:15 pm

Доста мъдро казано беше това за плодовете. Адмирации, че осъзнаваш, че всяко действие има свое противодействие и рефлектира върху бъдещето. Успех с излизането от състоянието ти. Номерът става само с обграждане с хора и отваряне към тях. Ще видиш, че има и такива, които не хапят и много от тях заслужават да им се довериш Намигане. Сега сигурно ти изглежда трудно да го направиш, но първата крачка е най-сложна. След това всичко става толкова бързо, че си казваш "Хей, какво стана, аз бях в дупка, а вече съм на повърхността" и животът ти става по-добър, а и ти самата ставаш по-добра като човек.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  Empty Re: Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз

Писане by Farsotstein Пон Фев 06, 2012 10:02 pm

Наистина интересно казано! Благодаря ти! : )
Farsotstein
Farsotstein
Луд умора няма

Брой мнения : 33
Дата на регистриране : 14.01.2012
Години : 28
Местожителство : СливенЪТ xD

Информация за РПГ
Име: Нимерия

Земя и титла на героя
: Прелия; Кралицата просяк

Други герои
: Найар

Върнете се в началото Go down

Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  Empty Re: Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз

Писане by Вени Сря Фев 27, 2013 11:46 pm

Добре, да кажем, че имаш 1 година живот само... (хипотетично просто, не ти го пожелавам, даже ти желая още поне 50-60 години жовот) кои са 15-те неща, които ще направиш?
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  Empty Re: Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз

Писане by Farsotstein Вто Мар 05, 2013 5:17 pm

О, стига бе... една година е много време... за 50-60 да не говорим. Не ги искам! и едната не искам Смях и чак 15 неща едва ли са... но искам си Слънцето, искам да се преместя най-накрая да живея в София, искам свобода... трички. но засега няма шанс да ги имам : )
Farsotstein
Farsotstein
Луд умора няма

Брой мнения : 33
Дата на регистриране : 14.01.2012
Години : 28
Местожителство : СливенЪТ xD

Информация за РПГ
Име: Нимерия

Земя и титла на героя
: Прелия; Кралицата просяк

Други герои
: Найар

Върнете се в началото Go down

Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  Empty Re: Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз

Писане by Stacey:) Вто Мар 05, 2013 9:44 pm

Здрасти, Усмивка
напоследък не съм от особено любезните, което е странно, но разбираемо до някъде. Станала съм по-голяма реалистка и това подрязва жестоко крилата на въображението ми. Но се зачетох случайно в първият ти пост и се върнах 5 години назад в живота си. Не, че съм толкова стара... въпреки че точно така се почувствах. Исках да те питам усмихваш ли се все още повече от колкото тъжиш?

ПП: Да нямаш някакъв проблем с подписа, защото картинката ти не излиза? Ако имаш нужда от помощ, казвай. Усмивка
Stacey:)
Stacey:)
Администратор
Администратор

Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Върнете се в началото Go down

Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз  Empty Re: Farsotstein или просто нещо, което може би съм аз

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите