Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Similar topics
    Top posters
    Вени (1304)
    Стели / s7eli7y I_vote_lcapСтели / s7eli7y I_voting_barСтели / s7eli7y I_vote_rcap 
    Dark_Red_Rose (1288)
    Стели / s7eli7y I_vote_lcapСтели / s7eli7y I_voting_barСтели / s7eli7y I_vote_rcap 
    Krisi (521)
    Стели / s7eli7y I_vote_lcapСтели / s7eli7y I_voting_barСтели / s7eli7y I_vote_rcap 
    Renny717 (514)
    Стели / s7eli7y I_vote_lcapСтели / s7eli7y I_voting_barСтели / s7eli7y I_vote_rcap 
    Tami (482)
    Стели / s7eli7y I_vote_lcapСтели / s7eli7y I_voting_barСтели / s7eli7y I_vote_rcap 
    Stacey:) (478)
    Стели / s7eli7y I_vote_lcapСтели / s7eli7y I_voting_barСтели / s7eli7y I_vote_rcap 
    Smile (231)
    Стели / s7eli7y I_vote_lcapСтели / s7eli7y I_voting_barСтели / s7eli7y I_vote_rcap 
    DeadReaper (224)
    Стели / s7eli7y I_vote_lcapСтели / s7eli7y I_voting_barСтели / s7eli7y I_vote_rcap 
    elinora97 (153)
    Стели / s7eli7y I_vote_lcapСтели / s7eli7y I_voting_barСтели / s7eli7y I_vote_rcap 
    tali (113)
    Стели / s7eli7y I_vote_lcapСтели / s7eli7y I_voting_barСтели / s7eli7y I_vote_rcap 

    Latest topics
    » Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
    Стели / s7eli7y EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

    » Игра На Думи
    Стели / s7eli7y EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

    » Скрабъл
    Стели / s7eli7y EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

    » Музикална игра
    Стели / s7eli7y EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

    » Да броим до 0
    Стели / s7eli7y EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

    » Намислете си съществително преди да влезете
    Стели / s7eli7y EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

    » Асоциации
    Стели / s7eli7y EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

    » Шерилин Кениън - Нощни Ловци
    Стели / s7eli7y EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

    » Вицове
    Стели / s7eli7y EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

    Септември 2024
    ПонВтоСряЧетПетСъбНед
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30      

    Календар Календар

    Земята
    Лунен календар
    CURRENT MOON
    Общ брой посетители
    Free web counter
    Брояч на знамена
    Flag Counter
    Времето

    Стели / s7eli7y

    +2
    Willow
    s7eli7y
    6 posters

    Go down

    Стели / s7eli7y Empty Стели / s7eli7y

    Писане by s7eli7y Нед Юни 27, 2010 11:31 am

    Така, да си направя и аз една темичка. Ами, аз съм Стели, във форума ме покани Вени и аз с удоволствие приех.
    В момента съм радиоводеща, актриса в Младежките Театрални студиа в град Добрич и наравно с това пиша и се занимавам с литература.
    Сега ще съм 10 клас, но чак септември ще навърша 16. Вървят ми езиците, знам Агнийски и Руски и от многото ми посещения в Гърция взех да схващам и гръцкия Плезене
    Ами това е главно, ако имате някакви въпроси, стреляйте. Kiss You
    s7eli7y
    s7eli7y
    Поет

    Брой мнения : 30
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 30

    Върнете се в началото Go down

    Стели / s7eli7y Empty Re: Стели / s7eli7y

    Писане by Willow Нед Юни 27, 2010 12:13 pm

    Здравей, Стели!

    Как реши да се занимаваш с театър?
    Натам ли искаш да се развиваш, или предпочиташ литературата?
    Къде смяташ да продължиш обучението си? България или чужбина?

    Поздрави! :wacko:

    Willow
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 24
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 27

    Върнете се в началото Go down

    Стели / s7eli7y Empty Re: Стели / s7eli7y

    Писане by s7eli7y Нед Юни 27, 2010 12:43 pm

    Здравей, сладко Хриси =)
    Занимаването с театър стана много неочаквано и непланирано. Доставя ми огромно удоволствие, срещнах прекрасни хора и обикаляме градове с постановката си, но не това е нещото, с което искам да се занимавам.
    Решила съм да задълбоча работата си в радиото и от есента ще съм млад журналист. Ще комбинирам литературата и журналистките си интереси по някакъв начин.
    Обучението си.. Преди 100% исках да замина извън страната, но сега смятам да изкарам поне 2 висши и след това да реша на къде да се запътя.
    ( Е, имам си няк'ви мечти тука.. ;д) 💋
    s7eli7y
    s7eli7y
    Поет

    Брой мнения : 30
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 30

    Върнете се в началото Go down

    Стели / s7eli7y Empty Re: Стели / s7eli7y

    Писане by tali Нед Юни 27, 2010 10:03 pm

    :hello: . Предполагам, че се казваш Стели. Приятно ми е.

    1. От къде си?
    2. На колко години си?
    3. Каква музика слушаш?
    4. Имаш ли любим изпълнител? А група?
    5. Имаш ли някакъв домашен любимец?
    6. Занимаваш ли се с някакъв спорт?
    7. Умееш ли да правиш нещо (да танцуваш, пееш, рисуваш, пишеш...)?
    8. Братя/сестри? Ако да, на колко са, разкажи малко за тях.
    9. Какво обичаш да правиш в свободното си време?

    Това е за сега :blueflow:
    tali
    tali
    VIP
    VIP

    Брой мнения : 113
    Дата на регистриране : 27.06.2010
    Години : 25
    Местожителство : Плевен

    Върнете се в началото Go down

    Стели / s7eli7y Empty Re: Стели / s7eli7y

    Писане by s7eli7y Нед Юни 27, 2010 10:14 pm

    Здравей, Тали. =)
    1. Добрич
    2. Почти 16
    3. Честно мога да кажа, че слушам всичко. В телефона ми можете да откриете поп, поп-рок, рок, метъл, гръцко, сръбско, БГ поп, поп-фолк, сръбски фолк, народно.. Да изброявам ли още? :Д
    4. Е, при толкова любими жанрове нямам любими изпълнители.
    5. Не.. минах толкова много животинчета, че вече не искат да ми взимат нищо. В двора имаме котка, Косьо (идва от Костадин), но баща ми се занимава с нея пък и ме е срам само като се сетя как се казва :Д
    6. Aх, минах ги толкова много.. От латино танци, манекенство, тенис, худ. гимнастика, волейбол ииии май това, да. Сега покрай работата в радиото и театъра нямам време за спорт, но гледам да се поддържам.
    7. Еми аз май споменах по-горе. (:
    8. Ростислав, 3 клас. Обичам си го момчето, макар и постоянно да се караме.
    9. Всичко! Де да ми оставаше повече такова..
    Благодаря ти за въпросите.
    s7eli7y
    s7eli7y
    Поет

    Брой мнения : 30
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 30

    Върнете се в началото Go down

    Стели / s7eli7y Empty Re: Стели / s7eli7y

    Писане by Krisi Нед Юни 27, 2010 11:35 pm

    Привет, СтелиУдивителен :suuun: 💋
    Първо, как си? Усмивка) А как реши да се занимаваш с журналистика и литература - какво те повлече натам? =) A kоя е любимата ти творба от българската литература? :]] Изглежда имаш планове за бъдещето си, а смяташ ли се за амбициозна? Усмивка
    И как преодоляваш трудностите на пътя си? =]
    Сигурно не е лесно да си радиоводеща и занимаваща се с театър. Как се започна с това? =)) Разкажи малко повече за тези си занимания.. Намигане)
    Krisi
    Krisi
    Модератор
    Модератор

    Брой мнения : 521
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 32
    Местожителство : Кърджали - София, България

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Върнете се в началото Go down

    Стели / s7eli7y Empty Re: Стели / s7eli7y

    Писане by s7eli7y Пон Юни 28, 2010 10:08 am

    Привет, СтелиУдивителен :suuun: 💋
    Здравей, Криси! ⭐
    Първо, как си? Усмивка)
    Много добре! В тази красива утрин, когато най-накрая видяхме малко слънчице, чувствам се супер.
    А как реши да се занимаваш с журналистика и литература - какво те повлече натам? =)
    Много отдавна ме влече журналистиката, но тъй като аз съм много нерешителна, притеснителна и срамежлива се наложи малко да се променя. Когато започнах да рискувам малко повече, да вземем решения и веднага да ги изпълнявам, тогава получих всичко. За журналистиката.. когато казах, че искам да се запиша в радиото приятелите ми..ами.. както и да звучи, изсмяха ми се в лицето. А на мен това ми е достатъчно. Хванах си чантичката и право в офиса ан радиото. Те пък много ме харесаха, гласът ми звучи добре на микрофоните там и.. прекрасно е! А от есента ще съчетая литературата и журналистиката и смятам с това да се занимавам за напред.
    A kоя е любимата ти творба от българската литература? :]]
    "Крадецът на праскови" - красива творба, никога няма да ми омръзне да я чета. Също и "Гераците" е доста въздействаща, тежка творба.
    Изглежда имаш планове за бъдещето си, а смяташ ли се за амбициозна? Усмивка
    И как преодоляваш трудностите на пътя си? =]
    Да, определено съм много амбициозна. Само като погледна грамотите, които съм получавала от състезания по БЕЛ, също и плакатите от постановката, която играхме, а като се сетя какво постигнах и в радиото, да определено съм много амбициозна и получавам всичко, което си наумя. Просто не спирам, докато с труд и сама не си го постигна. А трудностите ги преодолявам малко тежко. Страх ме е, естествено, да не се обърка нещо, но за сега чукам хиляди пъти на дърво, радвам си се на успехите и това е.
    Сигурно не е лесно да си радиоводеща и занимаваща се с театър. Как се започна с това? =)) Разкажи малко повече за тези си занимания.. Намигане)
    Ами аз по-горе доста разказах. Не ми тежи като ангажименти, просто ми доставя огромно удоволствие да съм и на двете места. Сега лятото не играем, ще започнем септември отново, за това сега ходя само в радиото. Там наистина е прекрасно. Още от първия път, когато говорих по микрофона и се влюбих! А да не ви говоря с какви хора се запознах там. Всички са толкова интелигентни, мили и учтиви. (пък и на що-годе на моята възраст има). Просто се радвам на всичко, което постгим и този, който казва, че не мога.. да дойде и само да гледа ;ррр :flowerlove: Благодаря за прекрасните въпроси!
    s7eli7y
    s7eli7y
    Поет

    Брой мнения : 30
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 30

    Върнете се в началото Go down

    Стели / s7eli7y Empty Re: Стели / s7eli7y

    Писане by Вени Пон Юни 28, 2010 11:14 am

    Така като гледам, наистина водиш доста интензивен начин на живот. Дори колкото и странно да звучи, в момента си те представям като една от онези филмови героини, която е успяла да изгради живота си по най-добрия начин за нея и в момента му се радва. Моите поздравления :hug: . Наистина е страхотно това, което си постигнала.

    Как мислиш, дело на усилена работа от твоя страна или просто късмет е това, което ти се случва в момента?
    Приятелите ти все още ли не те подкрепят?

    Отново, поздравления. Kiss You
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор

    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    https://ludiglavi.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Стели / s7eli7y Empty Re: Стели / s7eli7y

    Писане by s7eli7y Пон Юни 28, 2010 2:07 pm

    Благодаря ти, Вени.
    Ами какво да ти кажа, мисля, че аз доста се потрудих, за да постигна това, което имам в момента. Докато другите ми връстници губеха детстеността си и бяха заети с тийн драми, аз реших да мисля за бъдещето си от сега. Има известна доза и късмет, според мен. Не на всеки се случват такива прекрасни неща, за това не спирам да съм благодарна и всяка вечер благодаря за всяка една усмивка, която е на лицето ми. Оценявам всичко, което някой някога е направил за мен и най-вече благодаря на родителите си и на Бог, че ме направиха такава.
    А приятелите ми вече нищо не смеят да ми кажат относно това. Не, че е голяма работа, но само като се замислиш как звучи работа в радиото иии на сцената.. Абе невероятно е. А и в училище доста хора имат респект към мен. Чувствам се по-щастлива от всякога. Не съм на ти с любовта, но за това пък съм щастлива с всяко едно друго начинание.
    Благодаря всеки ден за живота, който имам и когато имам трудности и проблеми, вместо да казвам, че животът е гаден и го мразя, се сещам за това, което ми е давал и щастието, което съм изпитвала.
    s7eli7y
    s7eli7y
    Поет

    Брой мнения : 30
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 30

    Върнете се в началото Go down

    Стели / s7eli7y Empty Re: Стели / s7eli7y

    Писане by Renny717 Сря Юни 30, 2010 4:29 pm

    Здрасти, аз съм Рени 😄

    Видях, че се занимаваш с театър. Коя е ролята, която най-много ти допада? Ами пиеса?
    А обичаш ли киното? Кой е любимият ти жанр?
    Как ти "идва" музата? От какво се вдъхновяваш?

    Ами, май е това. Надявам се да не съм те оттегчила Усмивка
    Renny717
    Renny717
    Писател

    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

    Върнете се в началото Go down

    Стели / s7eli7y Empty Re: Стели / s7eli7y

    Писане by s7eli7y Сря Юни 30, 2010 9:34 pm

    Здрасти, аз съм Рени 😄
    Здравей, Рени.

    Видях, че се занимаваш с театър. Коя е ролята, която най-много ти допада? Ами пиеса?
    Ами аз за сега съм играла само в една, тъй като я подготвяхме 6 месеца някъде. Ролята ми беше на невинно, малко момиче, което обаче защитава майка си. В следващата пиеса господинът ми е подготвил главна роля на момиче, което отново е пак по-притеснително, нежно и т.н. Просто на мен такива роли ми отиват, видът ми е такъв. А много бих искала да пробвам някоя роля, която е моя пълна противоположност. Наистина бих искала, дори да не искам сериозно да се заниамвам с това, много ще ми е интересно.

    А обичаш ли киното? Кой е любимият ти жанр?
    Обичам го, разбира се. Жанр нямам, като че ли. Не гледам ужаси и страшни филми. Психиката ми е слаба. Зависи от филма, както музиката, мога да гледам филм от съвсем различен жанр.

    Как ти "идва" музата? От какво се вдъхновяваш?
    Зависи за какво става въпрос. Муза за писане нямам. Като седна да пиша то само си излиза. Никога не сядам да обмислям какво примерно ще стане в историята, която пиша, или пък "Днес нямам муза, няма да пиша". Сядам и каквото излезе. Първият път обикновено се получава най-добре. Муза за работа и един вид стимул си имам винаги.


    Не си ме отегчила, разбира се. :flowerlove:
    s7eli7y
    s7eli7y
    Поет

    Брой мнения : 30
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 30

    Върнете се в началото Go down

    Стели / s7eli7y Empty Re: Стели / s7eli7y

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите