Колко пъти на ден се усмихваш?  Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Луди глави

Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде

Poll

Какво е любимото ви занимание?

Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcap16%Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 16% [ 8 ]
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcap8%Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 8% [ 4 ]
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcap6%Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 6% [ 3 ]
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcap53%Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 53% [ 26 ]
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcap8%Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 8% [ 4 ]
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcap8%Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 8% [ 4 ]

Общо гласове : 49

Top posters
Вени (1304)
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcapКолко пъти на ден се усмихваш?  Voting_barКолко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcapКолко пъти на ден се усмихваш?  Voting_barКолко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 
Krisi (521)
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcapКолко пъти на ден се усмихваш?  Voting_barКолко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 
Renny717 (514)
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcapКолко пъти на ден се усмихваш?  Voting_barКолко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 
Tami (482)
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcapКолко пъти на ден се усмихваш?  Voting_barКолко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 
Stacey:) (478)
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcapКолко пъти на ден се усмихваш?  Voting_barКолко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 
Smile (231)
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcapКолко пъти на ден се усмихваш?  Voting_barКолко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 
DeadReaper (224)
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcapКолко пъти на ден се усмихваш?  Voting_barКолко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 
elinora97 (153)
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcapКолко пъти на ден се усмихваш?  Voting_barКолко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 
tali (113)
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcapКолко пъти на ден се усмихваш?  Voting_barКолко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Колко пъти на ден се усмихваш?  EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Колко пъти на ден се усмихваш?  EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Колко пъти на ден се усмихваш?  EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Колко пъти на ден се усмихваш?  EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Колко пъти на ден се усмихваш?  EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Колко пъти на ден се усмихваш?  EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Колко пъти на ден се усмихваш?  EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Колко пъти на ден се усмихваш?  EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Колко пъти на ден се усмихваш?  EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

You are not connected. Please login or register

Колко пъти на ден се усмихваш?

+2
Вени
Renny717
6 posters

Колко пъти на ден се усмихваш?

Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcap75%Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 75% [ 6 ]
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcap25%Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 25% [ 2 ]
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcap0%Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 0% [ 0 ]
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcap0%Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 0% [ 0 ]
Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_lcap0%Колко пъти на ден се усмихваш?  Vote_rcap 0% [ 0 ]
Общо гласове : 8
Back


Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Renny717

Renny717
Писател

Колко често усмивката се появява върху лицата ви?

http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Гледам да не спирам да се усмихвам, защото наистина се определям като един що-годе щастлив човек, но има моменти, когато наистина си мисля, че хората не заслужават да им се усмихвам. Защото за да се усмихнеш, трябва да има някаква причина, макар и малка, а понякога не намирам такава, която да си заслужава и бледо подобие на усмивка. Но след това се сещам, че усмихвайки се, подобрявам собственото си настроение и... на лицето ми отново изгрява лъчезарна усмивка. И си вървя по улицата усмихната и се надявам да не ме хванат от Карлуково, защото няма да ме пуснат :haha: .

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Преди месец се усмихвах по 3-4 пъти на ден. Сега вече много повечеУдивителен! :inlove:

Stacey:)

Stacey:)
Администратор
Администратор

По 1 милиард пъти на ден.. вечерта направо вече ме боли устата :haha:
шегувам се естествено никога няма да се уморя да се усмихвам докато имам причините 😄

Smile

Smile
Художник

4 от 5 възможни отговора ти се повтарят. Явно ти не си много усмихваща се личност.

Аз гледам колкото е възможно повече, но когато ме ядосат или не съм в настроение.. тогава мога да се цупя и цял ден. Има 2-3 човека, които ме карат да се усмихвам, дори да не съм на кеф, за което съм им много благодарна (: Нищо, че след време ще имам повече бръчки.. струва си! :haha:

http://4fun.newstarforum.com/

Вени

Вени
Администратор
Администратор

4 от 5 възможни отговора ти се повтарят. Явно ти не си много усмихваща се личност.

Сияна, не мисля, че коментарът ти отностно възможните избори е уместен. Дори никак не е на място, защото веднага мога да ти обясня на дълго и на широко защо не се повтарят 4 от 5-те възножни отговора. Има разлика между тях, макар и малка и ако си направиш труда да се замислиш, ще я откриеш. Безмислено и грубо е. Какво искаш? Да покажеш един вид по-високо интелектуално ниво ли?

Повече такива коментари да не виждам. Без значение от кого са написани... ако ще и от другата админка или останалите модератори. ДА НЕ СЕ ПОВТАРЯ!

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Renny717

Renny717
Писател

Пуснах отговор един-два пъти на ден, но това не е цялата истина. Усмихвам се повече от два пъти на ден. Не можех да пусна и постоянно се усмихвам, защото и това нямаше да е вярно. Общо взето, усмихвам си се всеки ден 😄

http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

Krisi

Krisi
Модератор
Модератор

Renny717 написа:Пуснах отговор един-два пъти на ден, но това не е цялата истина. Усмихвам се повече от два пъти на ден. Не можех да пусна и постоянно се усмихвам, защото и това нямаше да е вярно.

Напълно съгласна - бих написала същото, ако Рени не ме беше изпреварила Плезене: :hihihi:
Усмихвам се, когато съм радостна или когато нещо ми е смешно 😄 Не мога да определя точно колко често се усмихвам - бих казала, че си е спонтанно нещо ((: :haha:

Smile

Smile
Художник

Наистина, никой не ти брои по колко пъти се усмихваш на ден, седмица, месец, година.. то си става спонтанно. Има дни, в които мога цял ден да се цупя, но понякога и усмивката не се маха от лицето ми. Отново се извинявам, понеже с моята "грубост" явно засягам всички, дразня всички и им вдигам нервите 👼

http://4fun.newstarforum.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите