Вярвате ли в извънземни? Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Луди глави

Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде

Poll

Какво е любимото ви занимание?

Вярвате ли в извънземни? Vote_lcap16%Вярвате ли в извънземни? Vote_rcap 16% [ 8 ]
Вярвате ли в извънземни? Vote_lcap8%Вярвате ли в извънземни? Vote_rcap 8% [ 4 ]
Вярвате ли в извънземни? Vote_lcap6%Вярвате ли в извънземни? Vote_rcap 6% [ 3 ]
Вярвате ли в извънземни? Vote_lcap53%Вярвате ли в извънземни? Vote_rcap 53% [ 26 ]
Вярвате ли в извънземни? Vote_lcap8%Вярвате ли в извънземни? Vote_rcap 8% [ 4 ]
Вярвате ли в извънземни? Vote_lcap8%Вярвате ли в извънземни? Vote_rcap 8% [ 4 ]

Общо гласове : 49

Similar topics
Top posters
Вени (1304)
Вярвате ли в извънземни? Vote_lcapВярвате ли в извънземни? Voting_barВярвате ли в извънземни? Vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Вярвате ли в извънземни? Vote_lcapВярвате ли в извънземни? Voting_barВярвате ли в извънземни? Vote_rcap 
Krisi (521)
Вярвате ли в извънземни? Vote_lcapВярвате ли в извънземни? Voting_barВярвате ли в извънземни? Vote_rcap 
Renny717 (514)
Вярвате ли в извънземни? Vote_lcapВярвате ли в извънземни? Voting_barВярвате ли в извънземни? Vote_rcap 
Tami (482)
Вярвате ли в извънземни? Vote_lcapВярвате ли в извънземни? Voting_barВярвате ли в извънземни? Vote_rcap 
Stacey:) (478)
Вярвате ли в извънземни? Vote_lcapВярвате ли в извънземни? Voting_barВярвате ли в извънземни? Vote_rcap 
Smile (231)
Вярвате ли в извънземни? Vote_lcapВярвате ли в извънземни? Voting_barВярвате ли в извънземни? Vote_rcap 
DeadReaper (224)
Вярвате ли в извънземни? Vote_lcapВярвате ли в извънземни? Voting_barВярвате ли в извънземни? Vote_rcap 
elinora97 (153)
Вярвате ли в извънземни? Vote_lcapВярвате ли в извънземни? Voting_barВярвате ли в извънземни? Vote_rcap 
tali (113)
Вярвате ли в извънземни? Vote_lcapВярвате ли в извънземни? Voting_barВярвате ли в извънземни? Vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Вярвате ли в извънземни? EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Вярвате ли в извънземни? EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Вярвате ли в извънземни? EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Вярвате ли в извънземни? EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Вярвате ли в извънземни? EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Вярвате ли в извънземни? EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Вярвате ли в извънземни? EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Вярвате ли в извънземни? EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Вярвате ли в извънземни? EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

You are not connected. Please login or register

Вярвате ли в извънземни?

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Вярвате ли в извънземни? Empty Вярвате ли в извънземни? Пет Юли 23, 2010 2:26 pm

Smile

Smile
Художник

Виждали ли сте извънземни, вярвате ли в съществуването им, имали ли сте контакт с тях :haha:

Аз се запознах с 1 извънземно вечерта на балкона. Дори му харесах и остана да живее у нас. Разбира се, само аз мога да го видя, на мен ми има най-много доверие. Дори ми сподели мисията си на Земята, но му обещах да не казвам :haha: Колко хубаво щеше да е, ако беше реалност..

Предолагам има и други същества в необятния космос. Не може да сме единствените, би било жалко.

Как си представяте извънземното? Зелено лилипутче с антенки и 4 очи? :suuun:

http://4fun.newstarforum.com/

2Вярвате ли в извънземни? Empty Re: Вярвате ли в извънземни? Чет Авг 05, 2010 12:34 pm

DeadReaper


Ентусиаст

Невъзможно е да сме сами в космоса. Замислете се може ли само една планета да е със атмосфера. Извънземните ще са подобни на нас, но по-развити технологично в сравнение с нас.

3Вярвате ли в извънземни? Empty Re: Вярвате ли в извънземни? Чет Авг 05, 2010 1:08 pm

Stacey:)

Stacey:)
Администратор
Администратор

Аз пък не мисля че може и да не са по-разнвити. Може пак да са хора, може и да са мутанти.. никой не знае, пък и колкото по-молко знаеш толкова си по-добре. Естествено невъзможно е при положение че има милиони галактики, планети, звезди, системи и ние да сме едниствени, не сме толкова уникални (:

4Вярвате ли в извънземни? Empty Re: Вярвате ли в извънземни? Пет Авг 06, 2010 12:05 am

DeadReaper


Ентусиаст

Все пак забележи колко бавно се развива нащия свят. Всичко става със закъснител. Затовя смятам, че "другите" ще са по-развити от нас. Може да са наистина мутанти, но не смятам, че ще има толкова много различия. Би трябвало даже да са повече приликите. Само ще ми е интересно при посещението им как ще реагира човечеството.

5Вярвате ли в извънземни? Empty Re: Вярвате ли в извънземни? Пет Авг 06, 2010 6:23 pm

Stacey:)

Stacey:)
Администратор
Администратор

Аз мисля че колкото по-неразвити сме толкова по-добре. Защо ни е да търсим нещо в чието съществуване дори не сме сигурни, а намирайки го дори не знаем дали то няма да ни счита за свой враг и да опита да ни унищожи. Вярвам, че щом до сега никой не е намерил никого така трябва да бъде, а да не говорим че ОСОБЕНО пък с компютрите хората много увреждат съзнанието си и накрая може да започнем да виждаме извънземни без действително да сме ги открили :D

6Вярвате ли в извънземни? Empty Re: Вярвате ли в извънземни? Пет Авг 06, 2010 10:29 pm

DeadReaper


Ентусиаст

:D Аз пък съм на обратното мнение. По-добре да намерим извънземните. Може да се поучим както ние от тях така и те от нас. Все пак ще бъдем различни, само остава да се разберем какво искаме да кажем.

За това дали съществуват извънземни вероятността е много голяма, затова можем да бъдем сигурни че те съществуват. А вече дали ще бъдем съзници или врагове зависи само от как ще постъпи човечеството. Ако още в началото си кажем " Добре, те са извънземни значи са ни врагове." - то веднагически ще се провалят всякакви проби за съюз.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите