Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcap16%Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 16% [ 8 ]
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcap8%Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcap6%Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 6% [ 3 ]
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcap53%Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 53% [ 26 ]
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcap8%Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 8% [ 4 ]
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcap8%Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 8% [ 4 ]

Общо гласове : 49

Top posters
Вени (1304)
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcapМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_voting_barМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcapМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_voting_barМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 
Krisi (521)
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcapМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_voting_barМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcapМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_voting_barМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 
Tami (482)
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcapМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_voting_barМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcapМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_voting_barМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 
Smile (231)
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcapМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_voting_barМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcapМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_voting_barМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcapМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_voting_barМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 
tali (113)
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_lcapМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_voting_barМалко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) I_vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

3 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Dark_Red_Rose Пон Яну 10, 2011 4:03 pm

Здравейте. Исках и аз да си направя темичка тука и да сложа малко снимки Усмивка)
Започвам с тазгодишният сняг в София Усмивка)

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Cqs1294667175f

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Jdv1294667253o

Ето и малко по-различни Усмивка)

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Rgh1294667608w
За тази нямам спомен кога е правена... Мисля че беше преди 4-5 години в северна България. Усмивка)

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Bwy1294667673u
Тази е снимана малко след Бургас Усмивка)


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Нед Окт 19, 2014 9:24 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Вени Пон Яну 10, 2011 6:12 pm

Ехааааааа :whatafack: . Супер са. Особено тези последните две. Обожавам снимки на залеза или изгрева. Цветовете са невероятни. Спира ти дъха дори и така, а какво остава на живо. Евала.

И тези на снежна София са супер. Много са сполучливи. Браво. Продължавай да снимаш The best
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Dark_Red_Rose Пон Яну 10, 2011 10:39 pm

Тези са от Семково :)) Майка ей сега ми ги прати че са в Сливен на компа :)))

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Bwy1294691572s

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Jdv1294691707d

7те MGpixels си казват думата :)) От фотоапарата на съквартиранта са, но аз съм ги снимал че моят е слабичък само 3MGpixels Страхотни са :))
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Stacey:) Вто Яну 11, 2011 4:07 am

Много са красиви, наистина !!
Stacey:)
Stacey:)
Администратор
Администратор

Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Вени Вто Яну 11, 2011 6:58 pm

Тази първата все едно е нарисувана. Качеството е невероятно. Вярно си е, че пикселите са от голямо значение. Аз за това си харесвам моето Sony. Не съм изявен фотограф, но много добри снимки прави.
Първата снимка просто ме грабна :Сърце: . Плени ме направо. А втората все едно е правена от хеликоптер. Супер са. Чакам още Гоше The best .
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Dark_Red_Rose Вто Яну 11, 2011 7:08 pm


А за първата малко си поиграх и е с по-голям контраст...
За втората даже и аз се учидих че стана толкова добре... На максимално увеличение е :))


А сега малко снимки от Германия...


Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Rgh1294766389q
Вила Хюгел! :))

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Bfi1294765638s
Тази я снимах от едно корабче, ама не се сещам за името на реката...

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Opt1294765674y

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Bfi1294765715t


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Сря Яну 12, 2011 1:32 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Dark_Red_Rose Вто Яну 11, 2011 7:25 pm

И още от вилата :))

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Bwy1294766477d

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Rgh1294766527h

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Jdv1294766694v
парка пред вилата :))
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Dark_Red_Rose Сря Яну 12, 2011 12:16 pm

Dark_Red_Rose



Разцъфна една пъпка
разцъфна с една сълза,
превърна се в червена роза,
кърваво червена.

Една невинна в миг,
превърна се в цвете
дяволски красиво,
на което не мога да устоя!
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Вени Сря Яну 12, 2011 12:36 pm

Снимките са наистина добри. И стихотворението е хубаво, но ще те помоля да смениш цвета с който пишеш, защото ми изважда очите. Прекалено тъмно е, на черния фон... заболява ме главата. А и не само мен. Всеки който го чете ще се получи същото. Просто една идея по-меко. Може би това? - Пишеш CornflowerBlue на мястото на стария цвят.

Браво за снимките. Пускай още. Интересно ми е да видя какво друго си запечатал. The best

П.п: Дано нямаш нищо против, че промених цвета на мненията ти.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Dark_Red_Rose Сря Яну 12, 2011 1:55 pm

I will always be next to you!





Избрах до тебе да остана – дори и изтерзан от тъга!
Избрах с живот да те дарявам – дори останал без светлина!
Избрах със страст да те обичам – дори и с притъпени сетива!
Избрах красиво да наричам – дори живеейки в грозота!
Избрах духа ти да повдигам – ...дори когато моя чезне в мрак!
Избрах с любов да те заливам – дори самият аз да не зная как!
Избрах за тебе да се моля – дори отхвърлен от Бог да съм!
Избрах и си налагам Воля –дори за теб да бъда само сън!


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Сря Яну 12, 2011 2:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Леко беше свита картинката... Извинявам се!)
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Dark_Red_Rose Сря Яну 12, 2011 2:12 pm

Проклятие!



Любов вълшебна, шеметна и луда, дано ти се стовари на главата и истинска да бъде, не заблуда, с дъх нежен да ти подкоси краката. Така да те омае, че в полуда ти сам от нея да не се познаеш и този танц на шеметна възбуда прекрасни друмища да опознаеш! Когато умориш се да танцуваш в прегръдките й нежни и опасни пак стон в сърцето да почувстваш и край да нямат миговете страстни, в които ще се давиш и ще плуваш, ще търсиш друг но няма да намериш пред своя взор все нея ще рисуваш с надежда времето ви да отмериш. И щом загубиш се от туй вълнение, а разумът ти вярата залута, да те връхлита ново възхищение и всеки страх във мрака да забута. Щастлив да бъдеш от копнеж безкраен, дори и да изпадаш в изтощение, но пак да любиш, молейки отчаян, за обичта да няма измерение. Проклинам те, приятелю любими, в поток от щастието да потънеш и там поне за още сто години за нея вечно ти любим да бъдеш!
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Dark_Red_Rose Сря Яну 12, 2011 11:22 pm

Моето малко съкровище!


Ани затвори телефона след разговора с приятеля си Боби. Никога не го беше обичала повече. Никога не го беше желала повече. Но отвърте нещо я болеше и я мъчеше непрекъснато - беше му изневерила. Той не си беше идвал един месец и тя бе потърсила една целувка при друг. Не спираше да мисли как да му го каже, не намираше думи, с които да му признае, беше завладяна от страха да не го загуби. Не, не можеше да разбие сърцето на този, когото обичаше повече от всичко, а и той нея също. Изведнъж телефонът завънна. На екрана се изписа "СЪКРОВЕЩЕТО МИ" и излезе снимката на Боби, от която я гледаха влюбените му синьо-зелени очи, а в бузките му се виждаха дълбоките трапчинки, които Ани обичаше толкова много.
"Сигурно е забравил да ми каже нещо" - помисли си тя...Но не беше така...
-Защо ми изневери! Защо не ми каза истината! Защо я скри от мен! - крещеше той с разплакан глас. - Не ме търси вече! Забрави ме!
И затвори. Ани бавно остави телефона. Загледа се в една точка и каза:
"Това е краят".
Заплака...Та те не можеха един без друг! Как ли щяха да живеят разделениω! Не, не можеше да е истина... Часът стана 3:45, но на нея не и се спеше... Само плачеше безутешно и съжаляваше, че е сгрешила... Искаше да крещи, но нямаше сили. Прекаленият плач и болката в сърцето я бяха изтощили и тя едва помръдваше. Стана от леглото и се запъти към кухнята. Взе и наостри един нож. Започна бавно да дълбае буквата "Б" върху вените си. Не искаше да живее. Защо да живее Как да живее като нямаше за кого, А и се мразше... мразеше себе си... самата себе си... Причерня й... и падна на земята. Лежа така няколко секунди, но след миг се събуди. Над нея се бе надвесила сестра й и превързваше ръката й. Ани се изправи и разказа всичко. След дългия разказ отиде обратно в леглото си и от изтощителните сълзи и прекалената загуба на кръв мигновенно заспа. Но нещо я събуди. Отново беше телефонът. И ето че пак на екрана се изписа "СЪКРОВИЩЕТО МИ". И странно, Ани се зарадва.Помисли, че той и е простил и иска отново да се съберат.... Но отново грешеше...
- Извинете,че ви безпокоим, но трябва веднага да дойдете в парка, намиращ се над скалите над морето - каза непознат мъжки глас, които звучеше уплашено - спешно е!
Понеже беше заспала с дрехите си, Ани не се облече. Паркът беше на десет минути път от тях.Но какво ли беше станало! И ето че стоеше пред парка, спря се за секунда и си спомни хилядите спомени, които имаше тук! Погледна в далечината и видя, че на мястото, което трябваше да отиде имаше линейка и огромна тълпа хора бяха наобиколили нещо. Чуваха се писъци, издаващи ужас. Ани се приближи. Видя че тълпата хора са наобиколили момче. И тя го позна! Беше Боби! Боби! Нейният живот! Отиде до него. Заплка...
- Миличко, какво ти е! Мило, събуди се!!! - крещеше тя. Видя забитите стъкла във вените му и си разкрещя още по-силно. -Не, не си отивай! Обичам те! Съжалявам за всичко... Съжалявам!!! Но той не помръдна... Лежеше така безмълвен в едната половина на голямото сърце, което беше нарисувал по-рано в голяма локва кръв, а в другата половина бе написал: "ОБИЧАМ ТЕ В ЖИВОТА, ЩЕ ТЕ ОБИЧАМ И В СМЪРТТА!" Точно там на тяхното място - където за пръв път се видяха, където за пръв път се целунаха, където за пръв път си казаха "ОБИЧАМ ТЕ". Така силно обичаше Ани това място, но и също така силно го мразеше! Ани се изправи. Застана до ръба на голямата скала и погледна надолу-каква красива и страшна гледка! Вълните се разбиваха в скалите и сякаш и сърцето на Ани си разбиваше в тях. В този миг заваля. Проблясваха светкавици. Тя каза:
- Боже, прости ми всичко! Аз го убих!!! Убих единствения, който ме обичаше!
После се обърна. Отиде отново да Боби и го целуна по застиналите устни и прошепна:
- Миличко, след малко ще се видим! Ще дойда при теб и ще се слеем с вечността! Няма нищо да ни раздели! - и се изправи. Затича се и скочи! Разпери ръцете си като птиците! Почувства това, което винаги бе искала да почувства. Тя летеше! Не, не падаше, а летеше, защото го искаше и знаеше къде отива... Чу се писък, но не на страх, а на смелост...не на болка,а на радост...не на тъга, а на ИСТИНСКО ЩАСТИЕ!!! Това завинаги остана тяхното място!!!
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Вени Чет Яну 13, 2011 12:44 pm

Това за проклятието ме грабна. Невероятно написано. И първото беше много хубаво, но след второто... :Сърце: .
Разказът е хубав, но е някак... не знам Ne znam . Струва ми се прекалено детинска постъпката и на двамата. В крайна сметка любов, любов, но няма по ценно нещо от живота на човек. Докато го четях имах чувството, че се разказва за 12-13 годишни деца. Иначе като изпълнение на замисъла е много добро. Страхотно е, но... прекалено детинска постъпка, която в никакъв случай не мога да приема за зряла. Просто съм противник на подобно падение на човек... да се самоубиеш заради любов... не го разбирам това.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Dark_Red_Rose Пет Яну 14, 2011 7:52 am

Усмивката


:biglaugh: Я колко му отива на премиера Бойко Борисов усмивката...laugh


Понякога радостта е причината да се усмихваш, понякога усмивката е причината да си щастлив.
Усмивката прави богати тези, която я получават без да ограбва онези, които я дават.
Дай една от твоите усмивки - тя може да е единственият светъл лъч в нечий ден.
Ако нямаш какво хубаво да кажеш, просто се усмихни.
Усмивката прави лицето ти по-ценно.
(и по-цветно (: )
Почти винаги усмивката е породена от друга усмивка.
Ако срещнеш приятел, на когото липсва усмивка, дай му една от твоите.
Никога не си напълно облечен без усмивка.
Започни деня с усмивка и го завърши с нея.
Носи усмивка и имай приятели. Мръщи се и имай бръчки.
Преди да се разсърдиш, увери се, че нямаш повече усмивки.
Смехът е усмивка, която избухва.
Усмивките не се чупят, но поправят счупени сърца.
Ако искаш да развалиш деня на сърдития, дай му усмивка.
Усмивката е евтин начин да смениш външния си вид.


УСМИВКИТЕ СА ЗАРАЗНИ - БЪДИ ПРЕНОСИТЕЛУдивителен
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Вени Пет Яну 14, 2011 8:42 pm

:smile: Усмихвам се :suuun: Усмихвам се :Намигане: И пак се усмихвам :lady: ! Наистина денят е по-хубав, когато се започне с усмивка. Всичко е по-лесно. Един малък жест, а всъщност толкова много дава. Страхотно текстче. Много е хубаво. И снимката е добра. Как го хвана от толкова близко или снимката е от нета, заради текстчето?
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Dark_Red_Rose Съб Яну 15, 2011 12:44 pm

Снимката е от нета.. :)) просто ме хвана и викам ще е интересно да се сложи :)) към тоя текст - доста забавно става, направо си те кара да се усмихнеш!

Съзнанието ми е разбито на хиляди късове.
И да си призная аз държа чука, с който потроших всичко.
Не ме е страх от болката - вече свикнах с нея.
Тя е тази, която ме захранва, мотивира...
Разлиства страниците на живота.
Имам нужната умопобърканост, за да загубя себе си
и да се намеря малко по - надолу по пътя...
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Вени Вто Яну 18, 2011 11:01 pm

Хубаво текстче, но ако беше по-дълго, щях да му се изкефя много повече. Идеята е много добра. Браво. Изненадваш ме все повече и повече. Ще ислезеш човек с много таланти. Чакам още. :;)2:
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Dark_Red_Rose Чет Яну 20, 2011 4:58 pm

Това всичкото го слагам под заглавие "Намери себе си!"

не искам никой да се поставя на мое място!
нали за това съм поставен аз?

когато влизаш нощем в тъмна гора,
сам, без фенер,
по-добре да си изхвърлил въображението си…

всички сме добри в душите си!
иска ми се света да познаваше повече от тях вместо от защитните ни механизми…

тествай силата - и тя ще се увеличи,
тествай ума - и той ще се изостри,
тествай доверието - и то ще се засили,
тествай любовта - и тя ще си замине...
вгледай се в лъжата - и ще я разобличиш,
вгледай се в страха - и ще го надмогнеш,
вгледай се в слабоста - и ще я превърнеш в знание,
вгледай се в любовта - и тя ще си остане любов!
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Вени Чет Яну 20, 2011 10:24 pm

Това първото за мястото ще бъде невероятно, ако го направиш по-дълго. Да изкажеш мислите си. Смятам, че ще се получи много искрено и силно като текст. Всъщност и второто и третото също са доста добри за подобен вид писане. А последното... няколко кратички истини, които също могат да бъдат обединени в един текст :haha: . Днес определено съм на мнение, че всичко трябва да бъде под формата на размишление и цялостен текст (най-важното) :haha: .

Успех с писането и снимането. Чакам още.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Dark_Red_Rose Пет Яну 21, 2011 12:17 am

Вени. Чесно казано съм мислил и то доста дали трябва да е по-дълго... не знам предполагам че ако искам ще го направя, ама за сега не искам да е с повече 😄) И още нещо: Сега съм се фокусирал вършу кратките но точни текстчета....

Без това разбира се:
Изцяло съчинено от мен е и е писано от сърце...


Стой далеч!

Не ме обичай. Не ти и трябва да си с мен.
Не ме обичай. Не разбра ли?
Нищо ангелско няма в мен.
Не искам да си с мен,
защото знам че заради мен страдаш.
Не искам да страдаш така, затова моля те
Забрави ме. Ти не си за мен.
Прекалено си красива, за да си с мен.
Защо ме хареса? Не знам.
Аз не мога да бъда обичан,
защото карам всички край мен да страдат.
Бягай е моят съвет. Не бъди край мен,
защото оставям след себе си само болка.
Иди си. Искам да те предпазя от себе си.
Знам, че съм голям глупак,
но съдбата ме е направила такъв.
Страхувай се и бягай
и пази сърцето си.
Остави ме. Не мога да те имам.
Намери си някой по-добър.
Аз не струвам.
Толкова грешки. Толкова провали.
Толкова мъка. Толкова разочарования.
За пореден път се убедих
колко хубаво ще е да съм сам.
Никого няма да наранявам,
за нищо няма да ми тежи.
Ще се мъча знам,
но го правя заради другите.
Предпазвам ги от себе си.
Обичам те, но не мога да те гледам така.
Обичам те и не мога да го позволя това.


Ще измисля и нещо като картинки за другият път!
Иначе съм на тема кратките стихчета. 😄)



Всъщност не е толкова зле...
Аз съм вече идиот.
Усмихнат, свободен идиот.
Дебил, кретен, ненормалник...
От утре слагам една табела на врата си
‘Аз съм идиот, не ме занимавайте с глупости!’
и тръгвам гордо по улицата...
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Вени Вто Яну 25, 2011 10:21 am

Е не, това последното е... нямам думи :haha: . Хем е смешно, хем до някъде му се приисква на човек да направи същото. Малко на принципа на черния хумор, обаче вместо да ти стане гадно и смешно, тук е да ти стане смешно и да се замислиш.

А второто... ти обаче продъжаваш да си имаш ниско мнение за себе си. Много жалко за което. Все пак е хубаво.

Продължавай в същия дух The best . Чакам още.
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Dark_Red_Rose Вто Яну 25, 2011 2:07 pm

не е много много това така с ниското мнение.... а, пък може и да е. то си е хубаво да си поставяш постижими цели,ама аз повечето не ги осъществявам... което си е жалко за мен.. :sad:

сутринта съчиних едно стихче, ама сега докато се сетя.... как беше... хубаво си беше едно радостно..... ах... как можах да го забравя... че и на изпит ходих..

ъмм.... малко идиотски снимки Усмивка)

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Arx1295956618y

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Opt1295957201l
една хубава от Германия!
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Вени Вто Яну 25, 2011 5:26 pm

Тази от Германия определено е страхотна. Бил си на точното място по точното време. Супер снимка. Чакам още :thumbup:
Вени
Вени
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Dark_Red_Rose Нед Фев 06, 2011 8:45 pm

Сънят е Реалността, която трябва да се изживее наяве. (:

Идеите, трябва да се превърнат в постижими цели!

Макар и да се мислиш за глупака на века, ти не знаеш колко си ценен за другите!

Изживей това което те прави щастлив! Отдай се на желанията си!

Бъди това, което другите мислят че си. Но за всеки бъди един и същ!
Трудно постижимо но не и невъзможно.

Любовта може да те хване доста неподготвен, но дори и това да се случи, не се предавай. Отдай й се и се опитай да я запазиш, защото тя е пълна с незабравими моменти, които завинаги ще си останат у теб.

Когато си тъжен, единственото моментно нещо, което може да те накара да се усмихнеш, е една прегръдка от приятел.

Не живей за мига, а си прави планове поне за 3 дена напред! (:

Дори и да има хора, които не те харесват - Винаги ще се намерят и такива, които ще мислят обратното!
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Dark_Red_Rose Нед Мар 13, 2011 1:34 pm

Как е на английски :"Котката скочи в басейна и се удави?"
-The cat хоп, фиууул, пльок in the water and then бълбук, бълбук and no more мяу, мяу!


Класика в жанра Усмивка)
Dark_Red_Rose
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Върнете се в началото Go down

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :)) Empty Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите