Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Луди глави

Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде

Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Similar topics
Top posters
Вени (1304)
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_lcapПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Voting_barПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_lcapПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Voting_barПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_rcap 
Krisi (521)
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_lcapПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Voting_barПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_rcap 
Renny717 (514)
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_lcapПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Voting_barПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_rcap 
Tami (482)
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_lcapПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Voting_barПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_rcap 
Stacey:) (478)
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_lcapПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Voting_barПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_rcap 
Smile (231)
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_lcapПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Voting_barПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_rcap 
DeadReaper (224)
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_lcapПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Voting_barПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_rcap 
elinora97 (153)
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_lcapПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Voting_barПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_rcap 
tali (113)
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_lcapПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Voting_barПредложения за ЛОГО на форума - Page 2 Vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

You are not connected. Please login or register

Предложения за ЛОГО на форума

+2
Smile
Вени
6 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

Вени

Вени
Администратор
Администратор


Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 15eg6l10

Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Ice_ag11

Поиграх си малко и ето какво се получи

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

DeadReaper


Ентусиаст

Супер на мен много ми харесват

Вени

Вени
Администратор
Администратор

В зависимост от това кой тапет точно ще се избере, ще помоля да предлагате картинки, които да се връзват със skin-а, защото никак не ми се връзва син тапет, с розово лого Ne znam ... някак... сещате се.
И друго, за тези които качват предложения, знайте, че най-добрия размер за лого е 640/280-до 300. По-широко или дълго, не е добра идея. Разтегля страницата и става грозно.

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

DeadReaper


Ентусиаст

Вени, те и по-големи да ти ги дават не е проблем. Аз позлвам една програма за снимки и кратинки въобще - IfranView. Ако си съгласна само ми давай готовите снимки със линк на ЛС и аз ще ти ги връщам готови 640х480.

Stacey:)

Stacey:)
Администратор
Администратор

май и тая е много голяма :wasntme:

Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Ludiglavill

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Тя е голяма, но е яка, Веси. Ще я смаля да стане малко по-малка и ще я кача веднага :suuun: .

Иване (дано нямаш против за обръщението), няма нужда да се занимаваш. На мен ми доставя удоволствие, а и умея да работя с 3 програми - PhotoScape, Photoshop (макар и доста рядко) и... колкото и смешно да звучи - Microsoft PowerPoint :haha: - благодарение на тази елементарна (за някои, но не и за мен) програма, правя надписите на картинките, които слагам за рождените дни и по принцип, когато се занимавам с логото.
Благодаря все пак за желанието да помогнеш.

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

DeadReaper


Ентусиаст

Добре, щом така ти е по-удобно. Все пак ти си знаеш най-добре xD

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 67275213

Ето и едно предложение от мен. Картинката е доста забавна, но мисля, че я загрозих с надписите. Вие какво мислите?



Последната промяна е направена от Вени на Пон Авг 30, 2010 5:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

DeadReaper


Ентусиаст

На мен лично ми харесва, но ако се намали малко би било чуесно :)

Stacey:)

Stacey:)
Администратор
Администратор

накрая вече толкова се изнервих да премествам с по един милиметър надписите че ги сложих от другата страна и отрязах картинката :haha:

Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Ure1

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Предложения за лого се приемат все още. Пускайте спокойно. Нека да има с какво да сменям картинката отпред, че да не става скучно, че в един момент окото свиква и не се забелязва.
Kачвайте всякакви предложения. Рано или късно, ще бъдат качени всички :suuun: .

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

DeadReaper


Ентусиаст

Хора, има две бели ленти отгоре и вляво по 1 мм, които чесно казано ме дразнят някак си. Можете ли да сложете тази картинка без лентите xD

Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Ludiglavi

DeadReaper


Ентусиаст

Вени, поиграх си малко и намерих някой добри картинки. Занимавах се още малко и направих това. Надявам се да се хареса на всички 😄 :haha:

Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Ludiglavi141

Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Ludiglavi111

Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Ludiglavi101

Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Ludiglavi71

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Страхотни са :haha: . Много ми харесват :thumbup: .

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

Stacey:)

Stacey:)
Администратор
Администратор

тази ми харесва малко я пообработих (:
иначе и другите са яки ама трябва да се смалят


Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Ludiglavi455471

това е от мен, не знам дали се чете добре, но по-голямо няма да може да се сложи въобще


Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 500300

Renny717

Renny717
Писател

Имам идеи за празнично лого за форума, но картинките са с доста голям размер. Ще ги постна и ако някой успее да ги смали малко неко го направи. Усмивка)

Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Christmastreefireplace1

Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Christmascandleswallpap

Предложения за ЛОГО на форума - Page 2 Christmaslightstour

Извинявам се, че разтегват страницата толкова. Надявам се да ви харесат 😄

http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите