Как се чувствате в момента? - Page 2 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Изтегли късметче
Poll
Какво е любимото ви занимание?
 Да спортувам
 Да разглеждам в интернет
 Да мързелувам
 Да чета книги
 Да гледам филми
 Нямам любимо занимание
Вижте резултатите
Top posters
Вени (1304)
Как се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_lcapКак се чувствате в момента? - Page 2 I_voting_barКак се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Как се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_lcapКак се чувствате в момента? - Page 2 I_voting_barКак се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_rcap 
Krisi (521)
Как се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_lcapКак се чувствате в момента? - Page 2 I_voting_barКак се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Как се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_lcapКак се чувствате в момента? - Page 2 I_voting_barКак се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_rcap 
Tami (482)
Как се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_lcapКак се чувствате в момента? - Page 2 I_voting_barКак се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Как се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_lcapКак се чувствате в момента? - Page 2 I_voting_barКак се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_rcap 
Smile (231)
Как се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_lcapКак се чувствате в момента? - Page 2 I_voting_barКак се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Как се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_lcapКак се чувствате в момента? - Page 2 I_voting_barКак се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Как се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_lcapКак се чувствате в момента? - Page 2 I_voting_barКак се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_rcap 
tali (113)
Как се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_lcapКак се чувствате в момента? - Page 2 I_voting_barКак се чувствате в момента? - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
КалендарКалендар
Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

 

 Как се чувствате в момента?

Go down 
+8
Вени
Krisi
Smile
tali
SumMer
Renny717
Willow
pLami.
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyСря Фев 16, 2011 11:22 pm

Аз се чувствам много странно. Хем ме е яд, хем ми е криво, хем съм ядосана, хем съм превъзбудена, разнежена, заблеяна... изобщо не знам какво да чувствам. Няма край тоя цирк моя и това е. :@
От мен да знаете момичета, това да се занимаваш с момчета не е работа. Свалка, свалка, ама след третата седмица свалката вече ти омръзва, хлътнала си не до ушите, ми до корените на косата и ти се иска нещо поооовече от игрички, пък не го получаваш... Prekali
А и момчетата са... върви ги разбери кога, какво и защо го искат. То не, че ние падаме по-долу, ама има хора, които са много неориентирани... Скапана работа.
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Светлана
Новак
Светлана


Брой мнения : 30
Дата на регистриране : 03.01.2011
Години : 30
Местожителство : Разград

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 9:57 pm

Чувствам се ужасно!!!
По дяволите! Как може да има такива съдисти?? Хората дори и със съзнание са отвратителни!!! Единственото нещо, което могат да направят е да рушат и да нараняват по-слабите, защото се имат за ВЕЛИКИ..!!! По дяволите, нали живеем в 21век... кой в днешно време гори муцуни на котки?? Е, явно има доста глупави хора, които си позволяват такива велики неща!! Това нормално ли е за един образован човек??? То първообитните хора не са правили такива неща!!! Как мислят тези хора??? КАК ЗАСПИВАТ ПРИ МИСЪЛТА, ЧЕ СА НАРАНИЛИ ЕДНО ЖИВОТИНЧЕЕЕ??? Въобще имат ли съвест???? МРАЗЯ ТЕЗИ ХОРААА!!! ЗА ТАЗИ СТОРЕНА ТРАВМА ТРЯБВА ДА СЕ НАКАЗВА!!!! И отново тъпата ни държава нищо няма да направи на тези ГЛУПАЦИ, които заслужават да бъдат изгорени !!!
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator
Dark_Red_Rose


Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyВто Мар 15, 2011 4:40 pm

Депресиран.. да, точно така се чувствам.. веднага си пускам тука някаква тъпа музичка и се отдавам на депресията си... точка...


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Чет Апр 11, 2013 9:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Renny717
Писател
Renny717


Брой мнения : 514
Дата на регистриране : 26.06.2010
Години : 31
Местожителство : В импалата

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 11:07 pm

Тъпо. Лаптопа ми се развали, а тъкмо бях започнала да си превеждам една книга... Да не говорим, че всичко ми беше на него...
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator
Dark_Red_Rose


Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 11:43 pm

Мразя се, че съм такъв....


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Чет Апр 11, 2013 9:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 11:54 pm

Напрегната и нервна... Утре имам пробна матура. Отново.. Тази е третата и вече направо се чудя кога ще имат край.. А предстоят и истинските.
Напоследък след всяка една съм нервна и стресирана и взе да ми идва в повече... And It Sucks! Тъга
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator
Dark_Red_Rose


Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyВто Апр 12, 2011 4:01 pm

супер изморен по отпочинал начин Усмивка) обърках ви нали! Усмивка) ами изпълнен с енергия но супер изморен от механиката? така трябва да сте ме разбрали... Усмивка)


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Чет Апр 11, 2013 9:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyВто Апр 12, 2011 10:21 pm

Доволна от себе си Слънце . Уж успях да си науча и да свиря, а и утре имам няколко часа преди училище, за да прегледам отново урока и да си изсвиря 2, 3 пъти нещата по пиано...
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator
Dark_Red_Rose


Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyНед Май 22, 2011 12:08 am

Плач не мога да го направя
как
може
да
съм
толкова
голям
глупак
Плач


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Чет Апр 11, 2013 9:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyВто Юли 12, 2011 10:50 am

Много ми е топло и ми се спи, но пък се радвам, че е лято и съм във ваканция Слънце
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 11:31 pm

Нервна, но иначе отпочинала. Днес цял ден си мързелувах..! Слънце Смях Само че не спирам да си чакам резултатите от изпитите и проверявам всеки ден, но още не са излезли... Като гледам, 100% ще си нервнича, докато не стане ясно какви са ми оценките и на 29ти не разбера дали са ме приели някъде и ако да, къде....
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator
Dark_Red_Rose


Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyПет Юли 15, 2011 6:42 pm

Нервен... на 22 ми излизат резултатите... ох дано дано... в криза съм... а и бонус имам отгоре...
ох майко мила... преди малко брат ми си дойде и сега мога по цял ден да съм в скайпа и нета и музика да слушаммм ..... якоооооооооооо
голяма криза беше като го нямаше не мога да седна за малко да се поровя из нета.. багажи оправях документи... абе ужас си беше направо Усмивка)

сега е много по-добре Усмивка)


П.П.: опа това са били датите за резултатите за колежа... Моите са излезли приет съммм Купон Купон Купон


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Чет Апр 11, 2013 9:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyСъб Юли 16, 2011 10:51 pm

Хах, Гошето определено е превъзбуден Смях . Браво мъжки, успя The best .

А аз съм изморена. От няколко дни не мога да спя като хората. И аз като Гошето съм превъзбудена Смях. Да има някой друг, че поне да се съберем няколко луди на едно и да си правим компания Смях?
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyПон Юли 18, 2011 10:36 pm

УжасноУдивителен! Излязоха резултатите от изпитите ми... За първия не знам какво очаквах, но оценката ми по Английски ИЗОБЩО не е, каквато се надявах.. Много съм разочарована от себе си. Кошмар! Тъга
Върнете се в началото Go down
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyПет Авг 26, 2011 7:38 pm

Малко съм тъжна, леко скучно ми е, но до утре се надявам да ми мине.
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Stacey:)
Администратор
Администратор
Stacey:)


Брой мнения : 478
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 29

Информация за РПГ
Име: Ансимерлия, Енсиме/Паксима

Земя и титла на героя
: Морилерия/Прелия

Други герои
: Велсана и Керамолия

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyПет Авг 26, 2011 8:39 pm

Разочарована и наранена, но все пак на кого му пука? ;D
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator
Dark_Red_Rose


Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyЧет Апр 11, 2013 9:48 pm

Впредвид факта че не исках да се охарчвам прекалено много... Еммм той татко така реши... си поръчах лаптопче. Смях
Върнете се в началото Go down
Вени
Администратор
Администратор
Вени


Брой мнения : 1304
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 31
Местожителство : Плевен

Информация за РПГ
Име: Кандариамма

Земя и титла на героя
: Ветелха на Луданория

Други герои
: Аувреа Кал и Баел

Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 EmptyНед Апр 14, 2013 9:12 pm

Тъжна съм... Тъга Много, много тъжна и обезсърчена, невярваща в себе си и т.н и т.н
Върнете се в началото Go down
https://ludiglavi.bulgarianforum.net
Sponsored content





Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се чувствате в момента?   Как се чувствате в момента? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как се чувствате в момента?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Луди глави :: Личности :: Моят свят-
Идете на: