Шерилин Кениън - Нощни Ловци Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Изтегли късметче
Poll
Какво е любимото ви занимание?
 Да спортувам
 Да разглеждам в интернет
 Да мързелувам
 Да чета книги
 Да гледам филми
 Нямам любимо занимание
Вижте резултатите
Top posters
Вени (1304)
Шерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_lcapШерилин Кениън - Нощни Ловци I_voting_barШерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Шерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_lcapШерилин Кениън - Нощни Ловци I_voting_barШерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_rcap 
Krisi (521)
Шерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_lcapШерилин Кениън - Нощни Ловци I_voting_barШерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_rcap 
Renny717 (514)
Шерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_lcapШерилин Кениън - Нощни Ловци I_voting_barШерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_rcap 
Tami (482)
Шерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_lcapШерилин Кениън - Нощни Ловци I_voting_barШерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
Шерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_lcapШерилин Кениън - Нощни Ловци I_voting_barШерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_rcap 
Smile (231)
Шерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_lcapШерилин Кениън - Нощни Ловци I_voting_barШерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
Шерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_lcapШерилин Кениън - Нощни Ловци I_voting_barШерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_rcap 
elinora97 (153)
Шерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_lcapШерилин Кениън - Нощни Ловци I_voting_barШерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_rcap 
tali (113)
Шерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_lcapШерилин Кениън - Нощни Ловци I_voting_barШерилин Кениън - Нощни Ловци I_vote_rcap 
Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
КалендарКалендар
Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

 

 Шерилин Кениън - Нощни Ловци

Go down 
+5
lordgrafa
matsa1978
Dark_Red_Rose
Krisi
Tami
9 posters
АвторСъобщение
Tami
Moderator
Moderator
Tami


Брой мнения : 482
Дата на регистриране : 05.07.2010
Години : 31

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyСъб Сеп 03, 2011 10:53 am

Шерилин Кениън - Нощни Ловци

Книга 01

Мечтан любовник

Шерилин Кениън - Нощни Ловци 034828660


Издател: Ибис
Година на издаване: 2011
Брой на страници: 320
Корици: Меки
Език: Български


Шерилин Кениън - Нощни Ловци 1af28a10

Антонация

От две хиляди години над спартанския воин Джулиън тегне проклятие да изпълнява тайните мечти и желания на безброй жени, без сам да познае истинската любов. Докато един ден не бива призован от Грейс Алекзандър, която единствена вижда в него човешко същество и прави всичко по силите си, за да го избави от участта му...

"Скъпи читателю,
Да бъдеш затворен в спалнята на жена е страхотно. Да бъдеш затворен в стотици спални в продължение на две хилядолетия – не чак толкова. А да бъдеш обречен да прекараш вечността като любовен роб, заробен между страниците на книга, може да скапе деня дори на един спартански воин. Като любовен роб, аз знам всичко за жените. Как да ги докосвам, как да им се наслаждавам и най-вече – как да им доставям удоволствие. Ала когато бях призован, за да изпълня сексуалните фантазии на Грейс Алекзандър, открих първата жена в историята, която видя в мен мъжа, изпитал невероятна болка в миналото си. Единствено тя си направи труда да ме изведе от спалнята и да ми покаже света. Тя ме научи отново да обичам. Но аз не съм роден, за да позная любовта. Прокълнат бях да прекарам вечността сам. Като истински пълководец много отдавна приех ориста си. Ала ето че сега открих Грейс – единственото нещо на този свят, без което изстрадалото ми сърце не може да живее. Вярно, любовта лекува всички рани, но ще успее ли да развали едно хилядолетно проклятие?"

Джулиън Македонски
Шерилин Кениън - Нощни Ловци 1af28a10

"Първоначално се замислих дали еротиката в „Мечтан любовник”, или поне в главите непосредствено след страниците, които можем да прелистим тук, не е малко повече от обикновенното за фентъзи жанра. Всъщност тази преценка бе по-скоро отхвърлена, тъй като основните моменти в книгата са умело балансирани. Бих казал, че Шерилин Кениън показва едновременно дръзко и традиционно отношение към ценностите представяни от мъжа и от жената. Предизвикателствата пред една двойка по пътя към щастието и хуморът в някои фриволни „продължения” на истории от древногръцкия епос превръщат „Мечтан любовник” в леко и космополитно четиво."

Чавдар Димитров, Хеликон Витоша


Шерилин Кениън - Нощни Ловци 1af28a10


Последната промяна е направена от Tami на Пет Ное 09, 2012 7:30 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Tami
Moderator
Moderator
Tami


Брой мнения : 482
Дата на регистриране : 05.07.2010
Години : 31

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyСъб Апр 14, 2012 1:28 pm

Шерилин Кениън - Нощни Ловци

Книга 02

Нощни удоволствия

Шерилин Кениън - Нощни Ловци 034828662

Издател: Ибис
Година на издаване: 2012
Брой на страници: 340
Корици: Меки
Език: Български

Шерилин Кениън - Нощни Ловци 1af28a10

Антонация

Какъв кошмар! Една сутрин Кириан Тракийски се събужда вързан с белезници за една много секси, но и много ядосана жена. Защото Аманда Деверо няма намерение да остане задълго с красивия, но напълно безполезен мъж. Но Аманда много бързо променя мнението си, когато животът й се оказва застрашен и единственият, който може да й помогне, е Кириан – Нощен ловец...

"Скъпи читателю,
Искало ли ти се е някога да знаеш какво е да си безсмъртен? Да се носиш в нощта и да преследваш онези, които застрашават човешките същества? Да притежаваш несметно богатство и безмерна сила? Такова е моето съществуване, но то е мрачно и опасно. Герой съм за хиляди, но никой не ме познава. И харесвам живота си точно такъв.
Или поне така си мислех, докато една нощ не се озовах вързан с белезници за най-лошия си кошмар – консервативна жена със закопчана блуза. Или както бе в случая с Аманда – със закопчана чак до брадичката блуза. Тя е интелигентна, секси, остроумна и не иска да има нищо общо със свръхестественото, или с други думи – с мен.
Да съм привлечен от Аманда Деверо противоречи на всичките ми принципи. Да не споменаваме факта, че последния път, когато се влюбих, изгубих не само човешкия си живот, но и душата си. Всеки път щом видя Аманда се улавям, че ми се иска да повярвам отново. Да повярвам, че любовта и верността съществуват.
И което е дори по-лошо – улавям се, че се питам дали е възможно жена като Аманда да заобича мъж, чието сърце е толкова освирепяло и увредено от предателства, че не е сигурно дали ще може да тупти някога отново."

Кириан Тракийски

Шерилин Кениън - Нощни Ловци 1af28a10


"Оказва се, че около приятелката на главната героиня от първата книга от тази нова поредица се оформя нещо като кръг от свръхестествени мъже - пакостници или добродетелни, с предимно военни и любовни функции. Този път, център на внимание са интересна и малко „консервативна” млада жена и Кириан Тракийски. Те отново са взаймно и неустоимо привлечени. Както и в предишната книга, Шерилин Кениън не се колебае да поразклати древния Пантеон. На този фон, колелото на историята се завърта по силата на предпочитанията на авторката най-вече за забавление. По линия на последното, прави впечатление приликата с книгите на Даринда Джоунс, „Първият гроб отдясно” и „Вторият гроб отляво“."

Чавдар Димитров, Хеликон Витоша


Линк за сваляне:

Български език
Шерилин Кениън - Нощни Ловци Pdf10


Шерилин Кениън - Нощни Ловци 034828663

Шерилин Кениън - Нощни Ловци 1af28a10



Последната промяна е направена от Tami на Пет Ное 09, 2012 7:32 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyСъб Апр 14, 2012 8:01 pm

Обожавам поредицатаУдивителен! :inlove: :cute:
Шерилин пише толкова яко, че нямам думи. Първата книга ми е сред любимите, но и втората е адски интересна... ^^ И страшно МНОГО се израдвах, че от "Ибис" са решили да издават книгите *sun* Последната от поредицата ми е най-любима - тази за Сет и Лидия Усмивка Естествено, Кириан и Аманда също са страшни :cute:
Чакам с нетърпение третата книга на български - несъмнено ми е доста интересно да ги чета преведени на родния ми език, а не в оригинал.. Усмивка
Върнете се в началото Go down
Tami
Moderator
Moderator
Tami


Брой мнения : 482
Дата на регистриране : 05.07.2010
Години : 31

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyПет Ное 09, 2012 7:16 pm

Шерилин Кениън - Нощни Ловци

Книга 03

Нощна прегръдка

Шерилин Кениън - Нощни Ловци 034828664

Издател: Ибис
Година на издаване: 2012
Брой на страници: 404
Корици: Меки
Език: Български

Шерилин Кениън - Нощни Ловци 1af28a10

Антонация

Древният келтски воин Талон Моригантски е обречен на живот без любов – над него тегне вековно проклятие смъртта да застига всеки, когото обикне. Докато един ден не среща Съншайн, която е неговата сродна душа, а може би и ключът към неговото избавление...

"Скъпи читателю,
Животът ми е страхотен. Имам си моето кафе с цикория, моите топли френски понички, както и добър приятел, очакващ обажданията ми по мобилния телефон. След като слънцето залезе, се превръщам в най-опасното същество, дебнещо в нощта: управлявам природните стихии и не зная що е страх. Защитавам невинните и бдя над хората, за да съм сигурен, че всички са в безопасност в един свят, където нищо не е сигурно. В замяна искам само една знойна хубавица в червена рокля, която да не иска нищо друго, освен да се наслади на една нощ с мен.
Вместо това бях блъснат от карнавална платформа на празничното шествие за Марди Гра. Едва не загинах, но една красива жена ми спаси живота. Тя не поиска нищо, освен да сподели една нощ с мен, без обвързване, без дълготрайни ангажименти.
Но напоследък все по-често се улавям, че щом я погледна, започвам да копнея за мечтите си, които бях погребал преди много векове. С не­обикновените си способности и умението да ме обърква, Съншайн е единствената личност, от която се нуждая. Но да я обичам, означаваше да я обрека на сигурна смърт. Аз съм прокълнат никога да не намеря покой, нито да позная щастието – не и докато моят враг ме дебне в нощ­та, за да унищожи и двама ни."

Талон Моригантски

Шерилин Кениън - Нощни Ловци 1af28a10

Линк за сваляне:

Български език
Шерилин Кениън - Нощни Ловци Epub10Шерилин Кениън - Нощни Ловци Pdf10Шерилин Кениън - Нощни Ловци Txt10


Шерилин Кениън - Нощни Ловци 1af28a10



Последната промяна е направена от Tami на Сря Ное 28, 2012 5:34 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyСъб Ное 10, 2012 12:08 am

Ох, ама как са му превели името от издателството... Безмълвие Ужас, направо думи нямам - Талон, тцтц.. Много зле! ;х Как се чете първата буква от английската азбука? 'Ей', много ясно. И по тази ми логика аз му произнасям името 'Тейлън'... Не знам дали наистина го произнасям вярно, но пък според мен буквалният превод "Талон" звучи... Още повече, че истинското му име е "Спеар" (Произнася се като думата 'Копие' на английски, но се пише по различен начин), а Тейлън му е никнейм-а. Както и да е...
За книгата, време беше да излезе на българския пазар... :cute: Още повече, че тук го има Зарек, който ми е толкова любим герой, че няма накъде просто - обожавам ЗиУдивителен! ^^ :inlove: Смях Нямам търпение да излезе книгата за Зарек и Астрид, тя е следващата след тази на Съншайн и Ти Усмивка
О, да - и българския вариант на Корицата адски ме изкефи! Много добре са се справили... ;]
Само да преведат по-бързо следващата книга от поредицата и да излиза вече на бг пазара, че нямам търпение да видя как ще изглежда корицата.. а и винаги обичам да чета за Зи (If you know what I mean Плезене) Смях Смях

О, да - и още нещо:
Пускам в Спойлер реда, по който са написани и най-вероятно ще се превеждат и ще излизат в България книгите. На английски е, а в скоби отстрани е посочена и главната двойка, за която се отнася всяка книга. Някои от книгите не са от поредицата 'Нощни ловци' ("Dark Hunters"), а от другите две поредици към нея, които са съответно "Were Hunters" и "Dream Hunters". В средните скоби [ ] са посочени кои от книгите са от тези другите поредици, но тъй като "Ибис" все още не са стигнали дотам, не знам дали ще превеждат и тези книги, или ще ги оставят за след като вече са превели поредицата "Нощни Ловци".


Spoiler:


Последната промяна е направена от Krisi на Пет Юли 07, 2017 8:42 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyЧет Май 09, 2013 11:18 am

Окей, хорица - за който иска, намерих на български "Нощни Удоволствия" и "Нощна Прегръдка" и мога да ги пратя по мейл или скайп. Пишете ми ЛС, ако искате тези книги - а ако някой успее да намери и "Мечтан Любовник" на български, ще съм благодарна да ми я прати, че аз рових рових и пак не успях да я издиря... Угриженост


Последната промяна е направена от Krisi на Пет Май 10, 2013 12:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator
Dark_Red_Rose


Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyЧет Май 09, 2013 7:35 pm

Ще ти я пратя Усмивка
Върнете се в началото Go down
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyПет Май 10, 2013 12:54 am

Страшен си, Гога! ^^ Мерси много! *хъг* Усмивка Flower Love
Върнете се в началото Go down
matsa1978
Новак
matsa1978


Брой мнения : 5
Дата на регистриране : 17.10.2013
Местожителство : шумен

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyПет Дек 06, 2013 3:28 pm

ЗдравейтеУсмивка 
Сдобих се с превода на книга №4 от поредицата. Който я иска да ми пише
Върнете се в началото Go down
Krisi
Модератор
Модератор
Krisi


Брой мнения : 521
Дата на регистриране : 25.06.2010
Години : 32
Местожителство : Кърджали - София, България

Информация за РПГ
Име:

Земя и титла на героя
:

Други герои
:

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyПон Дек 30, 2013 5:01 pm

Такам, само да си кажа, че търся "Мечтан Любовник", някой ако я има, може ли да ми пише ЛС, за да му дам мейл, на който да ми я прати? Ще съм адски благодарна .. Усмивка
И още нещо, последната книга на Шерилин от поредицата "Нощни Ловци" излезе в началото на септември. Говоря за 23та книга, която се отнася за Стикс. Имам я на английски, ако има по-напреднали четящи като мен в оригинал, нека да ми пишат и ще им я пратя, така или иначе имам всичките 23 книги на компютъра .. ;д 
Върнете се в началото Go down
lordgrafa
Новак



Брой мнения : 1
Дата на регистриране : 11.06.2014

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyСря Юли 16, 2014 7:35 pm

Търся Книга 1: Мечтан любовник и Книга 4:  Танц с Дявола, някой ако ги има целите на български език, моля да ми пише на ЛС за да му дам мейл за да ми ги прати. Благодаря предварително Усмивка
Върнете се в началото Go down
pepiigery
Новак



Брой мнения : 5
Дата на регистриране : 28.01.2015
Години : 43
Местожителство : Варна

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyСря Яну 28, 2015 9:36 pm

Здравейте,търся цялата поредица да я прочета,ако някой може да ми я изпрати ще съм му много благодарна,защото обожавам да чета,но към този етап от живота ми не мога да си позволявам закупуването на книги,което за мен е ужасно.Предварително благодаря
Върнете се в началото Go down
pepiigery
Новак



Брой мнения : 5
Дата на регистриране : 28.01.2015
Години : 43
Местожителство : Варна

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyСря Яну 28, 2015 10:36 pm

Безкрайно съм ви Благодарна
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator
Dark_Red_Rose


Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyСъб Фев 07, 2015 7:10 pm

Шерилин Кениън - Нощни Ловци


Книга 04


Танц с дявола


Шерилин Кениън - Нощни Ловци 034828839


Издател: Ибис
Година на издаване: 2014
Брой на страници: 314
Корици: Меки
Език: Български


Шерилин Кениън - Нощни Ловци 1af28a10


Антонация


За Нощния ловец Зарек животът е вечна нощ. Прокуден в Аляска от векове, презиран от богинята, която го е създала, и вдъхващ страх дори на собствените си събратя, той е осъден на смърт аради инцидент по време на последната си мисия. Присъдата му може да бъде отменена единствено от нимфата на правосъдието Астрид. Но вериятността за това е нищожна. Астрид никога не е отсъждала "невинен" за когото и да било, а единственият мъж, доближил се до това, да бъде оправдан от нея, я е предал и разбил сърцето й.

Ала в една затрупана от снега къща съдница и обвиняем откриват, че любовта винаги дава още един шанс.
Шерилин Кениън - Нощни Ловци 1af28a10


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Сря Яну 11, 2017 3:19 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
naseto
Новак



Брой мнения : 3
Дата на регистриране : 16.03.2016

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyПон Апр 25, 2016 7:37 pm

Здравейте, ще бъде ли някой добър и при възможност да ми изпрати книгите от поредицата"НОЩНИ ЛОВЦИ" на български.Ще бъда много благодарна.
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator
Dark_Red_Rose


Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyПон Апр 25, 2016 11:12 pm

Имате поща! Усмивка
Върнете се в началото Go down
mama_an_ji
Новак



Брой мнения : 23
Дата на регистриране : 05.01.2017
Местожителство : Враца

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyСря Яну 11, 2017 10:13 am

Моля. ако някой има възможност, и най-вече желание, да ми изпрати книгите от поредицата "НОЩНИ ЛОВЦИ". Ще съм безкрайно благодарна.
Поредицата много ме заинтригува и бих изчела книгите с голямо удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator
Dark_Red_Rose


Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyСря Яну 11, 2017 3:25 pm

Метни си мейл Усмивка
Върнете се в началото Go down
mama_an_ji
Новак



Брой мнения : 23
Дата на регистриране : 05.01.2017
Местожителство : Враца

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyЧет Яну 12, 2017 7:22 pm

Dark_Red_Rose написа:
Метни си мейл Усмивка

Сърдечни благодарности Цвете
  Започвам "нощния ловен" маратон Четиво Намигане
Върнете се в началото Go down
e.b.pehlivanova
Новак



Брой мнения : 1
Дата на регистриране : 09.01.2017

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyСъб Яну 14, 2017 10:00 pm

Здравейтея
много ще съм благодарна, ако някой ми изпрати поредицата по имейла.
Имам огромно желание да я прочета, a не мога да си позволя закупуването й.
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator
Dark_Red_Rose


Брой мнения : 1288
Дата на регистриране : 28.07.2010
Години : 33
Местожителство : Сливен

Информация за РПГ
Име: Сауфе, на кратко Сю

Земя и титла на героя
: Морилерия

Други герои
: Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am

Пусни си мейлчето да ти ги изпратя Усмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шерилин Кениън - Нощни Ловци   Шерилин Кениън - Нощни Ловци Empty

Върнете се в началото Go down
 
Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Луди глави :: Литература :: Книги :: Представяне на книги-
Идете на: