Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Similar topics
    Top posters
    Вени (1304)
    Съученици = Приятели? I_vote_lcapСъученици = Приятели? I_voting_barСъученици = Приятели? I_vote_rcap 
    Dark_Red_Rose (1288)
    Съученици = Приятели? I_vote_lcapСъученици = Приятели? I_voting_barСъученици = Приятели? I_vote_rcap 
    Krisi (521)
    Съученици = Приятели? I_vote_lcapСъученици = Приятели? I_voting_barСъученици = Приятели? I_vote_rcap 
    Renny717 (514)
    Съученици = Приятели? I_vote_lcapСъученици = Приятели? I_voting_barСъученици = Приятели? I_vote_rcap 
    Tami (482)
    Съученици = Приятели? I_vote_lcapСъученици = Приятели? I_voting_barСъученици = Приятели? I_vote_rcap 
    Stacey:) (478)
    Съученици = Приятели? I_vote_lcapСъученици = Приятели? I_voting_barСъученици = Приятели? I_vote_rcap 
    Smile (231)
    Съученици = Приятели? I_vote_lcapСъученици = Приятели? I_voting_barСъученици = Приятели? I_vote_rcap 
    DeadReaper (224)
    Съученици = Приятели? I_vote_lcapСъученици = Приятели? I_voting_barСъученици = Приятели? I_vote_rcap 
    elinora97 (153)
    Съученици = Приятели? I_vote_lcapСъученици = Приятели? I_voting_barСъученици = Приятели? I_vote_rcap 
    tali (113)
    Съученици = Приятели? I_vote_lcapСъученици = Приятели? I_voting_barСъученици = Приятели? I_vote_rcap 

    Latest topics
    » Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
    Съученици = Приятели? EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

    » Игра На Думи
    Съученици = Приятели? EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

    » Скрабъл
    Съученици = Приятели? EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

    » Музикална игра
    Съученици = Приятели? EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

    » Да броим до 0
    Съученици = Приятели? EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

    » Намислете си съществително преди да влезете
    Съученици = Приятели? EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

    » Асоциации
    Съученици = Приятели? EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

    » Шерилин Кениън - Нощни Ловци
    Съученици = Приятели? EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

    » Вицове
    Съученици = Приятели? EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

    Септември 2024
    ПонВтоСряЧетПетСъбНед
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30      

    Календар Календар

    Земята
    Лунен календар
    CURRENT MOON
    Общ брой посетители
    Free web counter
    Брояч на знамена
    Flag Counter
    Времето

    Съученици = Приятели?

    +4
    Вени
    tali
    pLami.
    Krisi
    8 posters

    Go down

    Съученици = Приятели? Empty Съученици = Приятели?

    Писане by Krisi Съб Юли 10, 2010 4:03 pm

    Е, тук можете да разкажете за съучениците си... (: С кои от тях сте близки, кои Ви дразнят и с какво.. Можете да споделите всичко за хората, с които сте в един клас - разкажете за Приятелите в класа Ви... 😄
    Krisi
    Krisi
    Модератор
    Модератор

    Брой мнения : 521
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 32
    Местожителство : Кърджали - София, България

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    Върнете се в началото Go down

    Съученици = Приятели? Empty Re: Съученици = Приятели?

    Писане by pLami. Съб Юли 10, 2010 9:53 pm

    В никакъв случай не мога да кажа, че съученик непременно означава приятел... В стария ми клас не със всички бях в блестящи отношения. Даже имаше хора, които не забелязвах, че изобщо са в стаята, че са от класа ми. Целият клас беше на групички и не се интересува от другите. Но то къде ли не е така.
    Както във всеки клас си има зубъри, идиоти, кифли, но не мога да ги виня. Всеки си избира какъв да бъде... :haha:

    Също така срещнах доста готини хора, на които мога да разчитам, въпреки че се броят на пръсти...
    pLami.
    pLami.
    Фотограф

    Брой мнения : 88
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 28
    Местожителство : Varna

    Върнете се в началото Go down

    Съученици = Приятели? Empty Re: Съученици = Приятели?

    Писане by tali Съб Юли 24, 2010 11:32 pm

    Ами за сега всички в класа сме приятели, но кака казва, че е защото сме още малки и не сме се усетили. Има хора, които ме дразнят, но нямам право да казвам каквото и да е било против тях. Мълча си там и ги трая...
    Близки са ми повечето от момичетата в класа. Приятелки сме си и си говорим, но извън стаята не сме си много близки.
    Иначе истински ценя само 3 момичета. Може би само те са ми истински приятелки, една от които не ми е съученичка, но това е друго.
    tali
    tali
    VIP
    VIP

    Брой мнения : 113
    Дата на регистриране : 27.06.2010
    Години : 25
    Местожителство : Плевен

    Върнете се в началото Go down

    Съученици = Приятели? Empty Re: Съученици = Приятели?

    Писане by Вени Нед Юли 25, 2010 12:00 am

    Честно казано, съучениците не могат да бъдат никакви приятели. Първо, училищната среда предразполага към делене на групички, което само по себе си отхвърля дълготрайните приятелски взаимоотношения, защото всеки си има различни периоди, в които сменя стиловете, докато не намери своя. Както каза и Пламена, то са кифли, то са фешънчета, зубъри, идиоти, такива които не идват изобщо... просто, пълно разделение. И в това цялото разделение, обикновено има един двама, които ако пожелаят могат да раздробят класа на още по-малки групички или да го обединят. Ама нали е по-лесно просто да се оставят нещата така...
    Аз лично не мисля, че съучениците са най-добрия избор за приятели. Да, ясно, прекарваме с тях голяма част от деня си, но я се замислете? С кого сте през събота и неделя, а през ваканциите? В повечето случаи са съседските деца, с които сте отраснали или хора, с които училищата ви са на километри разстояние. Мисълта ми е, че в училищната среда всеки се бори за правомощия и някак си трудно се получават приятелства. Да не говоря за това пък колко малко са връзките, които се запазват след завършването на гимназията.
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор

    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    https://ludiglavi.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Съученици = Приятели? Empty Re: Съученици = Приятели?

    Писане by JaniTo Пон Юли 26, 2010 10:52 am

    Вени, не съм напълно на твое мнение, защото например човек като мен , при който съседските деца или не са на твоята възраст или просто не може да се понасяте, нямаш избор и търсиш компанията в училище. Но съм съгласна с това , че в училище на никой не му пука за другия и гледа само да изкласи. В моя клас ми беше приятно да дружа само с 8 човека. Но не може 8 човека да се наричат най-добри приятели. От тези 8 някой ме използваха само за учебник да им помагам на контролни или да им давам домашни. И всеки се отдели от тази група и общо взето аз останах само с още 3 момичета , с които прекарвам съботите , неделите и ваканциите. И дори постоянно да се карам и да споря с тях , защото всяка си има собствено мнение и всяка е инат, пак излизам с тях. Но пък се оказа че имаме много общи неща и станаха прекалено много приятните ми моменти с тях - и да сприятелихме се и станахме много близки. Но все още не мога да ги нарека най - добри приятелки, защото никоя не ме познава добре и така се получават неразбирателствата...
    JaniTo
    JaniTo
    Художник

    Брой мнения : 48
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 28
    Местожителство : Варна

    Върнете се в началото Go down

    Съученици = Приятели? Empty Re: Съученици = Приятели?

    Писане by Smile Пон Юли 26, 2010 1:47 pm

    Съученици = познати, но не непременно приятели. Човек се променя с времето, променя му се характера, променя се той като цяло. В началото 1-2 клас дружах с едни момичета, седя гледам да седя колкото се може по-надалеч от тях. Добре, че съм ги разкарала навреме, не искам да знам в какво щях да се превърна.

    В последствие се запознах с нови хора, от другите класове, започнах да се мотая с тях, да прекарваме времето заедно. Хората, с които бях преди, не съм ги забравила и още ги чувствам като приятели, но имам и нови такива.

    Сега в ново училище, нови хора, с вече изграден характер - всичко е различно. Можеш да си паснеш с едни хора, с други да не се понасяш. То си е до човек The best
    Smile
    Smile
    Художник

    Брой мнения : 231
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 28
    Местожителство : Варна

    Информация за РПГ
    Име: Аманда

    Земя и титла на героя
    : сестра, но те не се познават

    Други герои
    :

    http://4fun.newstarforum.com/

    Върнете се в началото Go down

    Съученици = Приятели? Empty Re: Съученици = Приятели?

    Писане by DesertRose* Пет Дек 16, 2011 11:31 pm

    Ние не сме много, само 10. Смях Единствено с едно от момичетата не мога да се разбирам. Познаваме се от детската градина и винаги сме се мразили. Смях
    DesertRose*
    DesertRose*
    Новак

    Брой мнения : 16
    Дата на регистриране : 14.12.2011

    Върнете се в началото Go down

    Съученици = Приятели? Empty Re: Съученици = Приятели?

    Писане by Dark_Red_Rose Чет Апр 11, 2013 10:23 pm

    Понеже вече нямам съученици (е пак си ги имам, но се наричат "колеги") ще разкажа малко за моят свят във факултета, където всеки си гледа собствената изгода и не му пука за другите. Да вярно си е това. Бях, хммм, така да се каже оползотворен максимално и после когато се обърнах за помощ никой нямаше. Само едната колежка откликна на зова за помощ от моя страна. Бях позакъсал с чертежите и такам... И не нямам нищо лично с никоя колежка от потока!

    И така.

    Нека започнем с Мартин. Завършил е ТОХА - хранително-вкусова гимназия и е при мен Електротехника? Боже това момче ще го утрепе тока... Симпатяга е, тихо момче. Един от малкото които си взеха изпита по Теоретична електротехника - за контраст аз не го взех Смях

    Красимира. Тя е от Ямбол, завършила е селскостопанска гимназия. Почти винаги ми помага, ако я помоля де. Иначе с нея сякаш най-добре се разбирам от колежките. Също е Електротехника като мен.

    Андрейчо. Сливналия, ММА борче Смях Пада ми се началник във Студентски съвет. Добре работим заедно. Усмивка и той е Електротехника.

    Сега виждам че пиша само за Електротехниката, но другата специалност в потока е АИТ

    Наталия, хммм може би най-нередовната колежка след Милка. Смях Да наистина имам колежка която се казва като кравата Милка и е два пъти по-глупава. Все още им се чудя как минаха и двете във втори курс Смях

    Като цяло това е край мен. Другите ми колеги не са много много за описване, понеже не ги познавам. Така де, ако идваха малко повече щях да ги познавам. Смях
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Върнете се в началото Go down

    Съученици = Приятели? Empty Re: Съученици = Приятели?

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите