Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Similar topics
    Top posters
    Вени (1304)
    Friends / Приятели I_vote_lcapFriends / Приятели I_voting_barFriends / Приятели I_vote_rcap 
    Dark_Red_Rose (1288)
    Friends / Приятели I_vote_lcapFriends / Приятели I_voting_barFriends / Приятели I_vote_rcap 
    Krisi (521)
    Friends / Приятели I_vote_lcapFriends / Приятели I_voting_barFriends / Приятели I_vote_rcap 
    Renny717 (514)
    Friends / Приятели I_vote_lcapFriends / Приятели I_voting_barFriends / Приятели I_vote_rcap 
    Tami (482)
    Friends / Приятели I_vote_lcapFriends / Приятели I_voting_barFriends / Приятели I_vote_rcap 
    Stacey:) (478)
    Friends / Приятели I_vote_lcapFriends / Приятели I_voting_barFriends / Приятели I_vote_rcap 
    Smile (231)
    Friends / Приятели I_vote_lcapFriends / Приятели I_voting_barFriends / Приятели I_vote_rcap 
    DeadReaper (224)
    Friends / Приятели I_vote_lcapFriends / Приятели I_voting_barFriends / Приятели I_vote_rcap 
    elinora97 (153)
    Friends / Приятели I_vote_lcapFriends / Приятели I_voting_barFriends / Приятели I_vote_rcap 
    tali (113)
    Friends / Приятели I_vote_lcapFriends / Приятели I_voting_barFriends / Приятели I_vote_rcap 

    Latest topics
    » Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
    Friends / Приятели EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

    » Игра На Думи
    Friends / Приятели EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

    » Скрабъл
    Friends / Приятели EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

    » Музикална игра
    Friends / Приятели EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

    » Да броим до 0
    Friends / Приятели EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

    » Намислете си съществително преди да влезете
    Friends / Приятели EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

    » Асоциации
    Friends / Приятели EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

    » Шерилин Кениън - Нощни Ловци
    Friends / Приятели EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

    » Вицове
    Friends / Приятели EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

    Септември 2024
    ПонВтоСряЧетПетСъбНед
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30      

    Календар Календар

    Земята
    Лунен календар
    CURRENT MOON
    Общ брой посетители
    Free web counter
    Брояч на знамена
    Flag Counter
    Времето

    Friends / Приятели

    4 posters

    Go down

    Friends / Приятели Empty Friends / Приятели

    Писане by JaniTo Пон Юли 12, 2010 2:44 pm

    Friends
    (в превод: Приятели)

    Friends / Приятели Friends

    „Приятели“ е американски комедиен сериал от 236 епизода, разпределени в 10 сезона .Той проследява живота на шестима приятели, които живеят в Манхатън, Ню Йорк. Създаден е по идея на Дейвид Крейн и Марта Кауфман.

    Главни герои :
    * Рейчъл Грийн - Дженифър Анистън Friends / Приятели Jennifer-aniston-20071106-334849_V96
    * Моника Гелър - Кортни Кокс Аркет Friends / Приятели Cd7de6c1493a93a1f0b92d3db25296135458dc66_96s
    * Фийби Бюфе - Лиса Кудроу Friends / Приятели Lisa-kudrow-20040827-8194_V96
    * Friends / Приятели Matt-leblanc-20050806-60572_V96 Джоуи Трибиани - Мат ЛеБланк
    * Friends / Приятели Matthew-perry-20060816-152651_V96 Чандлър Бинг - Матю Пери
    * Friends / Приятели 135008_FVFRSQFISB8Q3ODSXBEDQUYX3QT2SK_fnhsf_H201238_S Рос Гелър - Дейвид Шуимър

    Сюжет :
    Моника е главен готвач с мания за ред и чистота. Тя живее заедно с най-добрата си приятелка от детинство, Рейчъл, преуспяваща модна експертка. С тях е и Фиби, певица, терапевт, и непоправима оптимистка.
    В отсрещния апартамент живеят Чандлър, циник и отворко, който има готов отговор за всяка ситуация. Негов съквартирант е мъжественият, но сладък Джоуи, актьор, който безуспешно се опитва да се превърне в звезда. Групата скици се допълва от Рос, брат на Моника. Рос е палеонтолог, влюбен в работата си и най-вече в Рейчъл.
    Шестимата ще разберат, че пътят към израстването и осъзнаването като личности не е лесeн. Те ще преживеят много радости и разочарования. Всички проблеми обаче имат решение, когато до теб са най-добрите ти...

    Интересно:

    * Първата реплика от пилотния епизод на "Приятели" била: "Няма нищо за казване..."

    * Преди да се спрат на заглавието "Приятели", продуцентите обмисляли куп други варианти: "Имало едно време в Уест Вилидж", "Кафене Безсъние", "Отсрещният апартамент", "Един от шест", "Приятели като нас"...

    * Сцените в кафенето "Сентрал Пърк" (произнася се "пърк", а не "парк"! Perk значи "оживление") са снимани в кафене "Манхатьн" в Уест Вилидж.

    * В паузите между снимките трите момчета играят на карти, а трите момичета кръшкат из магазините наоколо.

    * Парчето I’ll be there for you, с което започва всеки епизод, е заемало челни места в класациите от двете страни на Атлантика.

    * Сред изпълнителите на песни от саундтрака на поредицата са RЕМ, Нооtie and The Blowfish и Джони Мичъл.

    * Сцената от заставката, в която шестимата танцуват около един фонтан, е заснета в студиата на "Уорнър Брос" в Ел Ей една сутрин в 5 часа.

    * Дресьорката на маймуната Марсел казва: "Тя е толкова талантлива, че ако беше човек, щеше да е Мерил Стрийп!"

    * В САЩ е издадена готварска книга "Да готвиш с "Приятели" с лесни и бързи рецепти, предназначени за "когато не е твоят ден, твоят месец или твоята година", както се казва в заглавната песен.

    * В истинския живот младежи с приходи като шесторката от "Приятели" никога не биха могли да си наемат такива апартаменти като в сериала.

    * В първите епизоди номерата на двата апартамента - на Джоуи и Чандлър и на Моника и Рейчъл, са 4 и 5, а по-нататък изведнъж стават 19 и 28! Не е ясно дали това е недоглеждане, или съзнателна промяна.

    * Съпрузите на Дженифър Анистън и Къртни Кокс - Брад Пит и Дейвид Аркет - се явяват на снимачната площадка при половинките си като гостуващи звезди.

    * В отделни епизоди на сериала се появяват още куп величия. Едни играят "самите себе си", други са в епизодични роли. Ето някои имена: Шон Пен, Брус Уилис, Джордж Клуни, Ноа Уайли, Сара Фъргюсън, Сюзьн Сарандън, Ел Макферсън, Джулия Робъртс, Робин Уилямс, Чарли Шийн, Уинона Райдьр, Изабела Роселини, Ралф Лорън, Катлийн Търнър, Гари Олдман, Били Кристъл, Джей Лено, Хелън Хънт, Шерилин Фен, Ребека Ромейн-Стамос, Рийз Уидърспун, Алек Болдуин...

    Кажете мнението си за филма :idea: . Пускайте и други интересни факти , които намерите... :Намигане:
    JaniTo
    JaniTo
    Художник

    Брой мнения : 48
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 28
    Местожителство : Варна

    Върнете се в началото Go down

    Friends / Приятели Empty Re: Friends / Приятели

    Писане by Renny717 Пон Юли 12, 2010 2:52 pm

    Ето това еУдивителен! Най-невероятния комедиен сериал правен някога! Няма начин да го гледаш и да не смееш като пълно куку на глупостите на Джоуи... или пък Фийби... Или Чандлъл... Общо взето на всички! Смях: Сега отново гледам сериите... Невероятен е! Страхотен екип, страхотни сценарсити...
    Renny717
    Renny717
    Писател

    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

    Върнете се в началото Go down

    Friends / Приятели Empty Re: Friends / Приятели

    Писане by Renny717 Съб Юли 17, 2010 11:21 am

    Първо се извинявам за двойния пост. Второ, знам, че рожденият ден на Рос е променян три или четири пъти през годините. Може би е грешка на сценариститие. В първи епизод на шести сезон пък (след като Кортни Кокс се омъжва за Дейвид Аркет) към имената на всички актьори и на създателите на сериала, добавят името Аркет. Според мен е мило, защото някак си изобразява, че са едно семейство. Аз така го възприемам.
    И за Сентрал Пърк - не съм сигурна, че е истинско кафе, понеже в youtube има клипчета с гафовете им и на клипчето от десети сезон показват как махат декора.



    Качеството е малко лошо, но гледайте след 5.50 - показват махането на декора и сбогуването. На мен винаги ми е много тъжно като го гледам, защото тези хора са били задено през последните 10 години и са разсмивали светът и в един ден се разделят... Ама аз съм си ревла по принцип. :haha:
    Renny717
    Renny717
    Писател

    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

    Върнете се в началото Go down

    Friends / Приятели Empty Re: Friends / Приятели

    Писане by SumMer Пон Юли 19, 2010 10:23 pm

    И на мен този сериал ми е един от любимите. Просто всички участници са големи образи и като се съберат пада голям смях. На мен лично любимци са ми Рейчъл и Джоуй (което не означава че другите са за изхвърляне :haha: )...
    SumMer
    SumMer
    VIP
    VIP

    Брой мнения : 21
    Дата на регистриране : 29.06.2010

    Върнете се в началото Go down

    Friends / Приятели Empty Re: Friends / Приятели

    Писане by Smile Пон Юли 26, 2010 11:18 pm

    Много е добър сериала! Много рядко попадам на епизод, който да не ми допадне. Наистина се забавлявам с идиотщтините на Джоуи, Фийби и някое друго нейно приятелче (я мишка, я картина, я просяк.. :haha: ) А и на снимачната плщадка съм сигурна, че е в пъти по-весело, отколкото на екрана. Ах, какви са ми образи :yahooo:
    Smile
    Smile
    Художник

    Брой мнения : 231
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 28
    Местожителство : Варна

    Информация за РПГ
    Име: Аманда

    Земя и титла на героя
    : сестра, но те не се познават

    Други герои
    :

    http://4fun.newstarforum.com/

    Върнете се в началото Go down

    Friends / Приятели Empty Re: Friends / Приятели

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите