"Покоите" на Марк - Page 2 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Луди глави

Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде

Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Top posters

Вени (1304)
"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_lcap"Покоите" на Марк - Page 2 I_voting_bar"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_lcap"Покоите" на Марк - Page 2 I_voting_bar"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_rcap 
Krisi (521)
"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_lcap"Покоите" на Марк - Page 2 I_voting_bar"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_rcap 
Renny717 (514)
"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_lcap"Покоите" на Марк - Page 2 I_voting_bar"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_rcap 
Tami (482)
"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_lcap"Покоите" на Марк - Page 2 I_voting_bar"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_rcap 
Stacey:) (478)
"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_lcap"Покоите" на Марк - Page 2 I_voting_bar"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_rcap 
Smile (231)
"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_lcap"Покоите" на Марк - Page 2 I_voting_bar"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_rcap 
DeadReaper (224)
"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_lcap"Покоите" на Марк - Page 2 I_voting_bar"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_rcap 
elinora97 (153)
"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_lcap"Покоите" на Марк - Page 2 I_voting_bar"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_rcap 
tali (113)
"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_lcap"Покоите" на Марк - Page 2 I_voting_bar"Покоите" на Марк - Page 2 I_vote_rcap 

Latest topics

» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
"Покоите" на Марк - Page 2 EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
"Покоите" на Марк - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
"Покоите" на Марк - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
"Покоите" на Марк - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
"Покоите" на Марк - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
"Покоите" на Марк - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
"Покоите" на Марк - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
"Покоите" на Марк - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
"Покоите" на Марк - Page 2 EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024

ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята

Лунен календар

CURRENT MOON

Общ брой посетители

Free web counter

Брояч на знамена

Flag Counter

Времето


2 posters

    "Покоите" на Марк

    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    "Покоите" на Марк - Page 2 Empty Re: "Покоите" на Марк

    Писане by Renny717 Вто Юли 27, 2010 4:32 pm

    Марк

    Стоях и виждах реакциите върху лицето й: първата бе ярост. Мисля, че говореше за Дерек. След това върху лицето й се изписа объркване, а щом погледна ръцете си и видя каква бе кожата й, по лицето премина уплаха.
    - Марк, какво се случи? - попита, а уплахата й нарастна, щом чу мелодичността на гласа си.
    - Дерек - казах само, а яростта отново се появи на лицето й. Очите й засвяткаха и се изправи рязко.
    - Копеле гадно! - изсъска тя и тръгна към вратата. Преди да се усетя, тя вече бе на долният етаж.
    - Спри я, Крисчън! - изкещях, слизайки по стълбите. Крис бе застанал на вратата.
    - Мърдай! - нареди му тя. Той само поклати глава и тя се хвърли отгоре му. Сам изпищя.
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    "Покоите" на Марк - Page 2 Empty Re: "Покоите" на Марк

    Писане by Вени Вто Юли 27, 2010 8:50 pm

    Александра

    Щях да намеря Дерек и щях да го съсипя. Щях да го накарам да се пържи в най-големите огньове на ада, гледайки го как изчезва. Исках да поправя грешката на природата, че още съществува, смеейки се над останките му, тържествуваща над злодея. Той не заслужаваше милост. Никаква. Крайно време беше да отърва Земята от един боклук, но Крисчън и Марк не ми даваха.
    - Мърдай, Крисчън или кълна се, ще се ЗАБОЛИ! - едва го бях казала, когато той се свлече на земята и започна да вика.
    - Спри, спри, мамка му, спри тази болка! - молеше ми се като малко дете и пощяше, а аз не знаех какво се случваше. Просто стоях и го наблюдавах.
    - Престани да го измъчваш така! - Марк ме хвана за раменете и ме разтресе. Какво трябваше да направя?
    - Какво да направя? - откъснах поглед от Крисчън за малко, за да погледна към Марк и виковете спряха.
    - Крисчън? - Сам отиде при него и го прегърна, трепереща като лист.
    - Мисля че вече разбрахме каква е силата й. - каза едва дишащ Крисчън. - Уау, това беше силно. - коментираше той, а аз само стоях и се мъчех да усмисля всичко. Това ли беше моята сила? Значи можех да наранявам само с мисъл?
    "Това е страхотно!" - помислих си и си представих на какво щях да подложа Дерек. Усмихнах се и тръгнах към вратата. Тъкмо щях да изляза, когато някой ме сграбчи.
    - Никъде няма да ходиш! - чух гласа на Марк зад себе си.
    - Не си познал. - отговорих му и го блъснах. Той залитна назад и се отдалечи на няколко крачки, но след секунди отново се движеше към мен. - Стой на място! - заповядах, готвеща се да го посрещна, когато той се закова на едно място, неспособен да направи и крачка към мен.
    - Стига бе! - каза Крисчън - Още една сила? - очите му щяха да изкочат. Само че погледът към него и глупавата му физиономия ми костваше желязната хватка на един вампир.
    - Съжалявам, че ще се наложи отново да вляза в ума ти, но... изглежда че това е единствения начин да те накарам да се спреш.
    - Не!... - опитах се да протестирам, но след миг се чувствах много щастлива. Толкова лека, преизпълнена с живот. - Марк! - хвърлих се на врата му. - Липсваше ми. - целунах го страстно и се засмях на физиономията на Крисчън. Защо ли ме гледаше толкова странно?
    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    "Покоите" на Марк - Page 2 Empty Re: "Покоите" на Марк

    Писане by Renny717 Чет Авг 12, 2010 4:34 pm

    Саманта

    Крис и Марк бяха излезли доста отдавна. Тереза също я нямаше и се чувствах страшно сама в огромната къща на Марк. Не ме бе страх, че Дерек щеше да ме открие. Тук имаше прекалено много смесени миризми, а и ме бе срещнал само веднъж.
    Притеснявах се за Марк. Той бе обикнал Алекс, личеше му. А сега тя бе станала така силна... Толкова плашеща.
    Вратата се отвори и аз застанах на щрек. Беше Марк, а видът му... Изглеждаше съсипан.
    - Марк? - прошепнах. Той повидгна поглед и въздъхна. Господи, изглеждаше невероятно зле! - Марк, добре ли си? - попитах го тихо, но той не ми отвърна. Запъти се към кухнята, а аз го последвах. Извади бутилка скъпо уиски и дори не си взе чаша. Погълна половината съдържание на веднъж. Едва ли имаше ефект, защото след секунда отново вдигна бутилката. - Марк, моля те, кажи нещо! - казах притеснена. Вдигна рязко поглед.
    - Какво да ти кажа, Саманта? Тя се е променила. Не е същият човек. По дяволите, тя дори не е човек! - каза яростно, стисна бутилката и тя се натроши. Погледнах го притеснено.
    - Стига, Марк, не може да е толкова зле - опитах се да го обнадеждя. - На външен вид се е променила, но все нещо е запазила от себе си. Ще видиш, след като осъзнае какъв е Дерек, ще се върне при теб и... - не успях да довърша, защото той се бе приближил светкавично до мен и ми бе забил шамар. Ударът бе прекалено силен и аз се строполих на пода. Опипах бузата си и сълзи се появиха в очите ми. Той ме гледа яростно надвесен над мен в продължение на половин минута, но след това като че ли се освести. Очите му се разшириха.
    - Сам - каза тихо и понечи да ме докосне, но аз се одръпнах. Той също се дръпна рязко. - Аз... не исках... Кълна се! - започна да заеква. - Аз... Трябва да изляза - обърна се рязко и излезе през задната врата. Сълзите закапаха от очите ми. Изправих се и се качих бързо по стълбите. Взех няколко неща в едната от чантите ми и излязох бързо. Качих се в колата си, запалих моторът и се запътих с бясна скорост към домът на Крисчън.
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    "Покоите" на Марк - Page 2 Empty Re: "Покоите" на Марк

    Писане by Вени Пет Авг 13, 2010 11:14 pm

    - Нямаш право да се появява от нищото, да ми наговаря куп глупости, след това да се ровиш в главата ми, да ме караш да го желая и след това да излезеш от дома ми, карайки ме да се чувствам виновна, че съм казала това, което съм почувствала. - казах веднага. - И по дяволите, махни това шише. Ти какво? Да не би да се мъчиш да се напиеш?
    - Да. И не се меси в моите работи. - каза и дръпна бутилката от ръцете ми, веднага след като му я взех.
    - Страхотно. Имам си работа със 100 годишен тийнейджър.
    - Не съм тийнейджър. И не съм на 100, а на 276.
    - Не ти личи много. - казах съркастично и отидох в хола. Знаех че ще ме последва. Мразеше да го предизвиквам, като се държа като него.
    - Какво искаш? Защо дойде.
    - Ами за да ти преча. Няма само ти да ми досаждаш без причина я...
    - Така ли... а аз си мисля, че е заради друго. - доближи се до мен и забоде пръст в рамото ми. Аз кръстосах ръце пред гърди, ядосано.
    - Хайде Марк, кажи ми защо съм тук. - наклоних глава на една страна и зачаках
    - Защото... защото... - гледах го предизвикателно в очите и чаках.
    - Хайде, кажи. Защо? - подсмихнах му се и тогава той каза нещо, което не бях очаквала. Улучи в десятката с думите си.
    Renny717
    Renny717
    Писател


    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    "Покоите" на Марк - Page 2 Empty Re: "Покоите" на Марк

    Писане by Renny717 Пет Авг 13, 2010 11:25 pm

    - Защото ме обичаш - казах уверено. - Защото ме желаеш. Защото не можеш да стоиш далеч от мен. И мисля, че малко ме ревнуваш - довърших самонадеяно. Бях улучил в целта, но последните ми думи отново я вбесиха. Започна да ме налага ядосано.
    - Ти недорасло копеле - каза настървено. - Бях искрена с теб, на моменти и не по свое желание, но всичко което казах, бе истина. А ти какво направи? Направи се на идиот, наговори ми куп глупости, тръгна си и сега... - впих устни в нейните и я прилепах до себе си. Повдигнах я и полетяхме към гостната. Този път нямаше да се спра. И тя нямаше да спре - нямаше да й го позволя!

    Sponsored content


    "Покоите" на Марк - Page 2 Empty Re: "Покоите" на Марк

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет Сеп 20, 2024 5:35 am