Информация за книги Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Луди глави

Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде

Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Top posters
Вени (1304)
Информация за книги Vote_lcapИнформация за книги Voting_barИнформация за книги Vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Информация за книги Vote_lcapИнформация за книги Voting_barИнформация за книги Vote_rcap 
Krisi (521)
Информация за книги Vote_lcapИнформация за книги Voting_barИнформация за книги Vote_rcap 
Renny717 (514)
Информация за книги Vote_lcapИнформация за книги Voting_barИнформация за книги Vote_rcap 
Tami (482)
Информация за книги Vote_lcapИнформация за книги Voting_barИнформация за книги Vote_rcap 
Stacey:) (478)
Информация за книги Vote_lcapИнформация за книги Voting_barИнформация за книги Vote_rcap 
Smile (231)
Информация за книги Vote_lcapИнформация за книги Voting_barИнформация за книги Vote_rcap 
DeadReaper (224)
Информация за книги Vote_lcapИнформация за книги Voting_barИнформация за книги Vote_rcap 
elinora97 (153)
Информация за книги Vote_lcapИнформация за книги Voting_barИнформация за книги Vote_rcap 
tali (113)
Информация за книги Vote_lcapИнформация за книги Voting_barИнформация за книги Vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Информация за книги EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Информация за книги EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Информация за книги EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Информация за книги EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Информация за книги EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Информация за книги EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Информация за книги EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Информация за книги EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Информация за книги EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

You are not connected. Please login or register

Информация за книги

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Информация за книги Empty Информация за книги Нед Яну 02, 2011 11:12 am

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Ако имате въпроси за някоия книга, която не е представена в раздела, може да попитате тук.

______________________________________________________________________

Аз имам въпрос. Наскоро видях книгата на Стефани Майер - "Скитница". Доста дебела книжка е, за 20 или 25 лв (зависи от къде ще си я вземеш). Ще ми се да си я взема, но не ми се рискува да си купя нещо, което няма да бъде добро и то на тази цена. Та да питам, някой чел ли я е? Какво мисли? Заслужава ли си парите?

Видях и една друга книга. Казва се "Намисли си число" на Джон Вердън. Не си спомням точно цената, но е някъде 10 до 15 лв най-много. Доста интересно беше резюмето. Отново питам дали някой я е чел, че съм решила да си я взема. Поне да знам заслужава ли си или да се насоча към някоя друга.



Последната промяна е направена от Вени на Пон Яну 10, 2011 6:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

2Информация за книги Empty Re: Информация за книги Нед Яну 02, 2011 6:27 pm

Renny717

Renny717
Писател

Вени, аз съм чела Скитница и ще изкажа мнението си. Книгата е добра. Признавам, когато отначало ми я подариха и я започнах, я захвърлих след 30 страници. Просто не ме грабна. Но по-късно реших, че все пак ще я прочета и се оказа доста интересна. Естествено, има леко усешнате тип "Здрач", но това е може би защото не съм чела нищо друго на Майър и правя асоциации. Аз по принцип не чета научно-фантастични книги (сложни са ми :haha: ) и затова някои от нещата не ги разбрах, но си заслужава. Поне според мен, де. Иначе другата книга не съм я чела. Надявам се с нещо да съм ти помогнала.

П.С. Много хубава тема 😄

http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

3Информация за книги Empty Re: Информация за книги Нед Яну 16, 2011 7:43 pm

Renny717

Renny717
Писател

Може ли някой да ми каже книга, в която се разказва за върколаци? Уж чета информации, а нищо не намирам (може би и аз толкова гледам...) Много ми се ще да прочета нещо и с върколаци, не само с вампири. Та, ако някой има информация, моля, нека пише тук, ще съм благодарна 😄

Извинявам се за двойния пост!

http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

4Информация за книги Empty Re: Информация за книги Нед Яну 16, 2011 8:08 pm

Krisi

Krisi
Модератор
Модератор

Рени, аз знам една.. 😄
Не е точно за върколаци - те се превръщат във вълци и предполагам, че това не ги прави точно върколаци - даже не си губят дрехите... :haha: Но както и да е, според мен е интересно (: Книгата е "Нощна сянка" от Андреа Креймър ;] Аз я имам, купих си я и бих ти я дала да я прочетеш, ако имаше как де хД
Ето и кратко представяне на книгата:


Информация за книги Nightshadeu

Цялата Корица:
Spoiler:


Дата на издаване: 30 ноември 2010г.
ISBN: 9789549321456
формат: 14,5х21 см
страници: 360
меки корици
цена: 12,90 лв.


Андреа Креймър
НОЩНА СЯНКА
(книга първа)
Тя може да контролира глутницата си,
но не и сърцето си...

Кала Тор винаги е знаела какво я очаква: след като завърши гимназията „Маунтин Скул”, тя ще бъде партньорка на алфа вълка Рен Ларош, ще се бие рамо до рамо с него, ще управлява тяхната глутница и ще брани свещените места на Пазителите. Ала когато нарушава законите на своите господари, спасявайки живота на красиво човешко момче, излязло на излет в планината, Кала започва да поставя под съмнение предначертания си път, своето съществуване и дори света, който познава. Ако последва сърцето си, може да изгуби всичко, дори живота си. Струва ли си да плати най-високата цена за забранената си любов?

Откъс от книгата - Първите две глави

БЕСТСЕЛЪР НА „НЮ ЙОРК ТАЙМС“

ПРЕВЕДЕНА НА 19 ЕЗИКА

„Вълнуваща и секси, „Нощна сянка” е изпълнена с достатъчно напрежение и неизвестност, за да ме накара да прелиствам страница след страница цяла нощ. Бях мигновено въвлечена в изкусителния, заплетен свят на Андреа, където хората са просто пионки в лапите на могъща глутница вълци и нищо не е каквото изглежда. „Нощна сянка” ще ви остави да гадаете до самия край.”

Бека Фицпатрик,
автор на бестселъра на
Ню Йорк Таймс „Ш-ш-шт”


„Изпълнена с любов, страст, напрежение, екшън и стихийност, „Нощна сянка” е като искрящ, тъмен диамант. Изкусно написан, завладяващ разказ за любов и предателство, който умело разглежда връзката между вярност и сляпо подчинение.”

Синтия Лейтич Смит,
автор на бестселъра на
Ню Йорк Таймс „Eternal”

5Информация за книги Empty Re: Информация за книги Пон Яну 17, 2011 3:26 pm

Tami

Tami
Moderator
Moderator

Книгите за вълци на български не са много.Както каза Криси едната е "Нощна сянка" от Андреа Креймър (страхотна е макар ,че края ми се видя доста оплетен,но със следващите книги от поредицата ще се изясни) други до колкото знам са:

- "ГОДИНАТА НА ВЪРКОЛАКА" от Стивън Кинг ,която ибис издадоха през декември 2010:https://ludiglavi.bulgarianforum.net/t426-topic
- "Лунно сиятие" от поредицата "Тъмните пазители" на Рейчъл Хоторн, която издателска група "България" издадоха през юни през 2010 .Разпускащо и леко четиво:https://ludiglavi.bulgarianforum.net/t149-topic
- "Човекът вълк" от Джонатан Мабъри.Казаха,че тя е доста интересна.Не съм я чела макар да я имам на компа просто или имам доста книги да чета или нямам време.Общо взето все не мога да стигна до нея.:haha: :https://ludiglavi.bulgarianforum.net/t482-topic#3429
Ако искаш мога да ти я пратя ,както мога да ти кажа от къде можеш да четеш превода на "Тъмните пазители" на Рейчъл Хоторн :cute:
Не знам точно какво обичаш да четеш и какво търсиш, за да те посъветвам по точно.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите