Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Similar topics
    Top posters
    Вени (1304)
    Цветът на очите ти    I_vote_lcapЦветът на очите ти    I_voting_barЦветът на очите ти    I_vote_rcap 
    Dark_Red_Rose (1288)
    Цветът на очите ти    I_vote_lcapЦветът на очите ти    I_voting_barЦветът на очите ти    I_vote_rcap 
    Krisi (521)
    Цветът на очите ти    I_vote_lcapЦветът на очите ти    I_voting_barЦветът на очите ти    I_vote_rcap 
    Renny717 (514)
    Цветът на очите ти    I_vote_lcapЦветът на очите ти    I_voting_barЦветът на очите ти    I_vote_rcap 
    Tami (482)
    Цветът на очите ти    I_vote_lcapЦветът на очите ти    I_voting_barЦветът на очите ти    I_vote_rcap 
    Stacey:) (478)
    Цветът на очите ти    I_vote_lcapЦветът на очите ти    I_voting_barЦветът на очите ти    I_vote_rcap 
    Smile (231)
    Цветът на очите ти    I_vote_lcapЦветът на очите ти    I_voting_barЦветът на очите ти    I_vote_rcap 
    DeadReaper (224)
    Цветът на очите ти    I_vote_lcapЦветът на очите ти    I_voting_barЦветът на очите ти    I_vote_rcap 
    elinora97 (153)
    Цветът на очите ти    I_vote_lcapЦветът на очите ти    I_voting_barЦветът на очите ти    I_vote_rcap 
    tali (113)
    Цветът на очите ти    I_vote_lcapЦветът на очите ти    I_voting_barЦветът на очите ти    I_vote_rcap 

    Latest topics
    » Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
    Цветът на очите ти    EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

    » Игра На Думи
    Цветът на очите ти    EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

    » Скрабъл
    Цветът на очите ти    EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

    » Музикална игра
    Цветът на очите ти    EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

    » Да броим до 0
    Цветът на очите ти    EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

    » Намислете си съществително преди да влезете
    Цветът на очите ти    EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

    » Асоциации
    Цветът на очите ти    EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

    » Шерилин Кениън - Нощни Ловци
    Цветът на очите ти    EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

    » Вицове
    Цветът на очите ти    EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

    Септември 2024
    ПонВтоСряЧетПетСъбНед
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30      

    Календар Календар

    Земята
    Лунен календар
    CURRENT MOON
    Общ брой посетители
    Free web counter
    Брояч на знамена
    Flag Counter
    Времето

    Цветът на очите ти

    4 posters

    Go down

    Цветът на очите ти    Empty Цветът на очите ти

    Писане by Dark_Red_Rose Сря Яну 12, 2011 11:41 pm

    СИВИ очи - са в любени натури, амбициозни с желание да постигнат висока кариера, общественото признание и материални придобивки. Любовта към жените е проява на внимание само когато думата притежава цени качества да бъде тяхното второ "аз" и благотворени от любимият пол. Сивооките господа могат да бъдат понякога студени, рязки, властни и никога сантиментални.

    СИНИ очи - те са с богато въображение и фантазия, артистични, обаятелни, контактни. Често правят щедри и благородни жестове към околните. Характерът им е открит, прям и с чуство за хумор. Понякога гледат по-леко на живота отколкото трябва и затова от известно лекомислие проиграват някой важни професионални и любовни шансове. Потходящи професии за тях са всичко в сферата на комуникацията и общуването с много хора.

    КАФЯВИ очи - те са спокойни, решителни, целенасочени и уравновесени. Техното интимно чуство е страста, което постоянно тлее, жарава, който може да подържа равномерен и досатъчно ярък огън, когато се наложи. Това са повече хора на действията, отколкото на думите. Имат всички предпоставки методично и обмислено на етапи да постигнат много от това, което биха пожелали. Между кафявооките господа се срещат доста хора на науката и въобще представители на интелектуалния труд.

    ЗЕЛЕНИ очи - те са изключително пробивни хора, надарени с блестящи способности. Умът им е остър като бръснач и веднага оценяват всяка ситуачия в живота си. С големи скокове вървят нагоре в кариерата, изпреварват всички съперници елеминирайки препиятствията. Имат труден характер и уважанат само преуспелите хора. Сексът за тях е още една дисциплина от всички други, при който не са на техническа висота. Външно са красиви именно поради този рядко срещан зелен поглед, но са студени и всъщност са големи егоисти. В професията и в личният живот непременно са лидери.

    ПЪСТРИ очи - те са добродушни, веселяци, симпатяги. Имат навика да преувеличават и да послъгват. Много добри съпрузи и родители, а в любовта са на първо място приятели. Не са егоистични и винаги ще направят услуга на всекиму. Способни и ценени в работата, често са безсъвестно използвани от началници и близки хора. Предпочитат професии на енергичното действие - творчески и инпулсивни, без строги ограничения.

    ЧЕРНИ очи - те са страстнни, чуствителни, огнени. Понеже са избухливи, често стигат до конфликти дори с близки хора, който имат най-искрени и добросърдечни намерения спрямо тях. Те приемат любовта и секса като неизменно единство, но са ревниви, мнителни и твърде настойчиви в желанията си. Предпочитат самостоятелна работа без началници и често имат проблеми с закона.


    Споделете какви ги предпочитате!? :wasntme:
    Dark_Red_Rose
    Dark_Red_Rose
    Moderator
    Moderator

    Брой мнения : 1288
    Дата на регистриране : 28.07.2010
    Години : 33
    Местожителство : Сливен

    Информация за РПГ
    Име: Сауфе, на кратко Сю

    Земя и титла на героя
    : Морилерия

    Други герои
    : Хейсо, Мияе и Тиржу - елфи от обкръжението на Сю.

    Върнете се в началото Go down

    Цветът на очите ти    Empty Re: Цветът на очите ти

    Писане by Вени Чет Яну 13, 2011 1:28 pm

    Първо за мен :haha:

    Моите очи са някаква странна смесица между кафяво (очите на мама са тъмни) и пъстро (на баща ми са такива). В резултат на това, когато съм тъжна имам тъмнозелени очи, когат съм весела са светлокафяви, а когато съм ядосана или нервна са тъмни. Характерът ми е една огромна смесица. Колкото и нескромно да зучи притежавам качества от изброените в кафяви, зелени, черни и пъстри очи. Предполагам, че не очите ти определят това какъв ще бъдеш, но все пак си има значение.

    Сега за другите.
    Имам наблюдения върху хора с различни цветове на очите и съм склонна да се съглася с изброените характеристики, макар че познавам много изключения. Всяко правило си има изключения. Факт. Ne znam

    Иначе предпочитам представителите на черните и кафвявите очи :haha: (колко странно само звучи). Те най-много се доближавато до моя характер. И при двата варианта става въпрос за стратни натури, които правят всичко с плам и жар, дори и това да спорят (а аз обожавам да споря с някого).
    Вени
    Вени
    Администратор
    Администратор

    Брой мнения : 1304
    Дата на регистриране : 25.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : Плевен

    Информация за РПГ
    Име: Кандариамма

    Земя и титла на героя
    : Ветелха на Луданория

    Други герои
    : Аувреа Кал и Баел

    https://ludiglavi.bulgarianforum.net

    Върнете се в началото Go down

    Цветът на очите ти    Empty Re: Цветът на очите ти

    Писане by Renny717 Чет Яну 13, 2011 11:30 pm

    Аз съм с кафеви очи и нищо от изброените не се отнася за мен. Нито съм спокойна, нито съм решителна, а още по-малко съм уравновесена. Склонна съм до някъде да се съглася с това за страстта.
    Renny717
    Renny717
    Писател

    Брой мнения : 514
    Дата на регистриране : 26.06.2010
    Години : 31
    Местожителство : В импалата

    Информация за РПГ
    Име:

    Земя и титла на героя
    :

    Други герои
    :

    http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com

    Върнете се в началото Go down

    Цветът на очите ти    Empty Re: Цветът на очите ти

    Писане by DesertRose* Чет Дек 15, 2011 9:25 pm

    Renny717 написа:Аз съм с кафеви очи и нищо от изброените не се отнася за мен. Нито съм спокойна, нито съм решителна, а още по-малко съм уравновесена. Склонна съм до някъде да се съглася с това за страстта.
    +1 Същото е и при мен.
    DesertRose*
    DesertRose*
    Новак

    Брой мнения : 16
    Дата на регистриране : 14.12.2011

    Върнете се в началото Go down

    Цветът на очите ти    Empty Re: Цветът на очите ти

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите