Договаряне за играта Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

Луди глави
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Луди глави

Ех зима, бяла и студена зима... за кратко си замина и пак дойде

Poll

Какво е любимото ви занимание?

 
 
 
 
 
 

Вижте резултатите

Similar topics
Top posters
Вени (1304)
Договаряне за играта Vote_lcapДоговаряне за играта Voting_barДоговаряне за играта Vote_rcap 
Dark_Red_Rose (1288)
Договаряне за играта Vote_lcapДоговаряне за играта Voting_barДоговаряне за играта Vote_rcap 
Krisi (521)
Договаряне за играта Vote_lcapДоговаряне за играта Voting_barДоговаряне за играта Vote_rcap 
Renny717 (514)
Договаряне за играта Vote_lcapДоговаряне за играта Voting_barДоговаряне за играта Vote_rcap 
Tami (482)
Договаряне за играта Vote_lcapДоговаряне за играта Voting_barДоговаряне за играта Vote_rcap 
Stacey:) (478)
Договаряне за играта Vote_lcapДоговаряне за играта Voting_barДоговаряне за играта Vote_rcap 
Smile (231)
Договаряне за играта Vote_lcapДоговаряне за играта Voting_barДоговаряне за играта Vote_rcap 
DeadReaper (224)
Договаряне за играта Vote_lcapДоговаряне за играта Voting_barДоговаряне за играта Vote_rcap 
elinora97 (153)
Договаряне за играта Vote_lcapДоговаряне за играта Voting_barДоговаряне за играта Vote_rcap 
tali (113)
Договаряне за играта Vote_lcapДоговаряне за играта Voting_barДоговаряне за играта Vote_rcap 

Latest topics
» Създадена От Дим И Кост - Лейни Тейлър
Договаряне за играта EmptyНед Апр 30, 2017 6:01 pm by Tais

» Игра На Думи
Договаряне за играта EmptyНед Яну 15, 2017 11:50 pm by mama_an_ji

» Скрабъл
Договаряне за играта EmptyНед Яну 15, 2017 10:47 pm by mama_an_ji

» Музикална игра
Договаряне за играта EmptyНед Яну 15, 2017 10:39 pm by mama_an_ji

» Да броим до 0
Договаряне за играта EmptyНед Яну 15, 2017 12:32 pm by mama_an_ji

» Намислете си съществително преди да влезете
Договаряне за играта EmptyНед Яну 15, 2017 12:28 pm by mama_an_ji

» Асоциации
Договаряне за играта EmptyНед Яну 15, 2017 12:22 pm by mama_an_ji

» Шерилин Кениън - Нощни Ловци
Договаряне за играта EmptyНед Яну 15, 2017 2:04 am by Dark_Red_Rose

» Вицове
Договаряне за играта EmptyНед Яну 15, 2017 1:38 am by mama_an_ji

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар

Земята
Лунен календар
CURRENT MOON
Общ брой посетители
Free web counter
Брояч на знамена
Flag Counter
Времето

You are not connected. Please login or register

Договаряне за играта

5 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Договаряне за играта Empty Договаряне за играта Сря Яну 30, 2013 3:06 pm

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Тук ще флуудим на воля Смях. Темата е да се разбираме кой с кого ще играе, кога ще играем, да коментираме развитието на действието и изобщо каквото ни е на сърце и е свързано с играта ни за Луданария.

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

2Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Сря Фев 06, 2013 2:02 pm

Stacey:)

Stacey:)
Администратор
Администратор

Мисля, че след като всеки постна по едно мнение, трябва де си уговорим за това кой какви идеи има за развитие на собствения си герой. Според мен трябва да има и отрицателни герои, какво мислите по въпроса и иска ли някой да бъде такъв? Мислите ли, че трябва да се срещнем някъде, може би на сватбата, която предстои в Лунария? Споделяйте!

3Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Сря Фев 06, 2013 2:23 pm

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Аз мисля, че Ванката си е избрал да е отрицателен герой. Нали е баунтар.
Иначе моята идея беше наистина да се срещнем всичките на сватбата в Луданария.
Какво мислят останалите?

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

4Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Сря Фев 06, 2013 2:57 pm

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Е да, ама брата като е бунтар? и нали те ни "дразнят от векове" за саботаж ли ще го викаме? Смях Иначе е добра идейката.. Усмивка

5Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Сря Фев 06, 2013 3:42 pm

DeadReaper


Ентусиаст

Че то не пречи малко да ви разнообразя сватбата Смях
Както кажете, аз съм си малко зъл Не бях аз
Мога и да го направя да се повлияя от дракона си нещо, ще го измисля, да не ви тормозя вече и тинтири минтири Смях

6Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Сря Фев 06, 2013 7:27 pm

elinora97

elinora97
Ентусиаст

Как сме подредени или без ред??

7Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Сря Фев 06, 2013 7:42 pm

DeadReaper


Ентусиаст

Тука ред няма :D Само да няма двоен пост от един и същ потребител :)

8Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Сря Фев 06, 2013 7:55 pm

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Ред, че няма, наистина е така, но нека поне да се разберем какво ще се случи, че така съм сериозно притеснена за развитието на играта :D

Ванката ще ни нападне ли на сватбата или не? Аз лично съм ЗА. Ще изяде един двама, готова съм да пожертвам дори приятелката на булката :D. И като нападне той, може дракона да изяде бисерника и бисерницата (старшите) и младия бисерник да тръгне на война с тях и ето ви обединение между луданари и морилери :)

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

9Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Чет Фев 07, 2013 5:53 pm

Stacey:)

Stacey:)
Администратор
Администратор

Леле, Вени, много си враждебна, чак ме плашиш (хубаво, че си на 500км Kakvo )
Иначе и аз съм "За" Иван да е лош и да прави мръсотии, май ще му отива, хехе.
Войната е добро начало (това звучи много странон), аз предлагам след нападението по някакъв начин да се обединим "положителните" герои. Пак да си има схеми между нас, но поне да се запознаем или нещо такова.

10Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Съб Фев 09, 2013 9:23 pm

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Аз обаче се сетих нещо много важно Не бях аз. Младият бисерник става пълководец на цялата армия и командир на включилите се морилери в битката... До тук добре, ама... кой ще играе с негоВъпрос Смях Че ако го ръководим всички ще стане мазало направо... а ми се струва важно да е в играта... все пак е главно действащо лице.
Кой е този, който ще се жертва да играе с два героя и ще има достатъчно идеи, че да дава тон в развитието на всичко Щастие ?

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

11Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Съб Фев 09, 2013 9:29 pm

elinora97

elinora97
Ентусиаст

Не искам да съм аз, но става ли да ни напишеш реда, та да знам кога да пиша?

12Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Съб Фев 09, 2013 10:00 pm

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Няма ред за момента, защото имаме ново момиче Слънце, което предполагам скоро ще се включи и не се знае за сега как ще се подредим сами.
А и това с реда си е малко объркващо. Предполагам, че ще се направи нещо като това всеки който пише, на края на поста си да добави кой смята, че е най-редно да се включи (все пак той най-добре знае идеите си) след него или аз криво ляво по смисъла на постовете ви, ще ви казвам кой кога да пише...

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

13Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Съб Фев 09, 2013 10:03 pm

DeadReaper


Ентусиаст

То ред няма Усмивка
Ама ние с Лисотито правихме едни планове. Прелия е неоткритата земя и тя е от там, т.е. да вземем да я открием, ще бъде забавно. За целта тя ще добави един герой към цялата схема, който ще е избягал от Луданария най-вероятно. Чрез него ще намерим Прелия и так дале. Мисля, че така не е лошо като идея, ама аз пак да си питам ^_^

Вени, в началото ще е малко като:
Междувременно в Прелия:
Бешелое едно време, га бешелое Усмивка

14Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Съб Фев 09, 2013 11:17 pm

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Добре, с това съм съгласна, даже вече знам и как ще стане (хареса ми идеята ви с Мирела и ще помогна) обаче въпроса с бисерника пак си стои. Това, че тя се включва, не променя частта с войната, а си трябва пълководец, а аз продължавам да диря из вас такъв

Ели вече каза, че не иска. Някой да се жертва?

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

15Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Нед Фев 10, 2013 1:41 am

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Няма да мога... аз съм с 4ма от началото.

16Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Пон Фев 11, 2013 9:28 pm

elinora97

elinora97
Ентусиаст

Хора, я дайте да пишем така както видим. Смисъл този който види, че последния пост не е негов да пише като искаВъпрос

17Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Пон Фев 11, 2013 9:45 pm

DeadReaper


Ентусиаст

В момента последния човек е препоръчително да пише, не задължително Усмивка
Така че ако се връзва историята - пишете я Усмивка

18Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Пон Фев 11, 2013 10:44 pm

Вени

Вени
Администратор
Администратор

Така ще стане малко гадно според мен. Ако тръгне всеки да пише когато му видят очите... не знам... В крайна сметка не само аз имам глас и право да решавам, но на мен лично идеята с писането кой когато види не е добра. Ще има страшно много мнения на едни хора и много малко на други. Просто не всеки разполага с физическото време...

https://ludiglavi.bulgarianforum.net

19Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Пон Фев 11, 2013 11:42 pm

DeadReaper


Ентусиаст

Има едно голямо 'ако' дето цапа и мирише. Ако наистина се връзва цялата работа, без да е проблем от началното замисляне на 2ма души / поне толкова разбира се/ е възможно писането. Мисля, че така би било най-удачно за всички. Надявам се да го обясних добре, по принцип изобщо ме няма в тези работи Смях

20Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Вто Фев 12, 2013 6:32 am

elinora97

elinora97
Ентусиаст

Ми тогава всеки да пише кой да продължи след негоВъпрос

21Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Вто Фев 12, 2013 10:44 am

Stacey:)

Stacey:)
Администратор
Администратор

Според мен трябва да бъде така - ако двама играчи са на линия и се уговарят да пишат - да играят като в края си всеки пише, че следва другият например: Вени и Иван се засичат във мрежата и си споделят колко им се играе, но последният пост е на Георги и той е написал, че следвам аз, Вени пише след Георги, като завършва поста със - следва Иван, Иван пише след Вени, като завършва поста си със - следва Вени и така, докато им писне, или имат друга работа и след това последният, да вземем за пример Вени, зъвршва поста си със - следва Василена. Така хем те си играят, хем аз пак ще пиша след това, когато видя развитието на играта. Но ако няма двама или повече, които да са се уговорили да играят, нека спазваме създаденият ред, защото е истина, че не може някой да направи 100 поста, да пише след абсолютно всеки, защото играта е да се играе от няколко човека. Усмивка

ПП: Георги, направо ме разби, какво е това изречение: "Заслизахме по стълбите като на всеки етаж проверявахме дали има още пазачи докато не се натъкнахме на 2ма които се озоваха точно пред нас."
Остави, че ти липсват три запетайки (въпреки че и това е важно, или поне за теб, след като постоянно правиш забележки на всички останали), но и двама написано по този начин. Тцтцтц, студент си трети курс, това не е коментар или статия, а до някъде художествена литература!

22Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Вто Фев 12, 2013 12:50 pm

Dark_Red_Rose

Dark_Red_Rose
Moderator
Moderator

Хващат се двама, на които им се играе и започват да развиват историята нататък. После като им писне оставят отдолу името на някой,който да продължи и този някой си намира още един и продължават с развиването. Това ми е идеята.


Васи, трети курс май няма да докарам. Още съм втори. А и в училище изобщо не ни учеха на правила в Българският език, така че можеш спокойно да си кажеш, че съм си бавен. Пиша ги в Notepad++ , а там няма коректор за думи. И всичко се дължи на моето недоглеждане.
И да добавя, не бяха запетайките, които критикувах... а разменени букви ... не че и аз не ги пиша така...

23Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Вто Фев 12, 2013 2:51 pm

DeadReaper


Ентусиаст

Ехааа, харесва ми как сме заедно във форума : ))
То ако питате мен, най-добре да си е без ред, че всеки втори недоволен тука : ))))

24Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Вто Фев 12, 2013 10:06 pm

Stacey:)

Stacey:)
Администратор
Администратор

Не мога да разбера кой е недоволен, просто си изразяваме мнеинието, нали в крайна сметка решението трябва да бъде взето заедно? Не двама да решават и нещата да са заложени така, че останалите да нямат избор Намигане

25Договаряне за играта Empty Re: Договаряне за играта Вто Фев 12, 2013 10:16 pm

DeadReaper


Ентусиаст

Каквото решите. Някой да ме убие някак, няма значение. Измислете го, гътнете ме.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите